Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gillbates

Oldal: 1234
Dátum: 2009.01.25. 21:41:21
Idézet: Birka - 2009.01.24. 15:25:55
Előregisztrálsz, és mire este belépsz mar szépen gyűltek a csp-k, a Végzetúr egyik legnagyobb előnye, hogy nincs veszteség, ha nem nézel rá non-stop a játékra...


Persze ez nem igaz! Aki nincs folyamatosan gépközelben annak óriási hátránya van! Ezt tudja mindenki. Persze a CSP és a PP nem veszik el.
Nem mindegy hogy vadászol 1 óra 40 percet és ott állsz 10K LÉ-vel és csak néhány óra múlva leszel netközelbe, tuti hogy levernek és elszipkázzák a LÉ-t. Szóval ha sikeres akarsz lenni akkor nincs más választás mint:
1, Minimum kétóránként netközelben lenni
2, Prémiumtagság
3, Elemetális fúzió az egekben
4, Spektrális manipuláció az egekben
5, Tudatturbó az egekben

Ha a való világban aludni mész (persze jobb lenne kétóránként felkelni és lépni), akkor 0-ra veretni magad, beturbózni az EF-et. Amikor vadászol beturbózni az SM-et. Ennyi.
Dátum: 2009.01.23. 09:58:10
Sziasztok!

Az Elementális Fúziót fejlesztettem vadászás közben. Csökkenni kellett volna 10 mp, de nem csökkent. Leállítotztam a vadászatot, úgy már rendben volt.
Szerintem ezt javítani kéne.
Dátum: 2009.01.21. 08:41:14
A következő hibát szeretném ha megoldanátok.

Szerettem volna feltenni kérdéseket a kvízben, de nem engedi, mivel nem megengedett szó szerepel a kérdésben/válaszban.
A nem megengedett szó a "kak*" és a "sz*r" voltak, mégpedig a következő "ragozott" és toldalékokkal valamint elöljárószókkal, igekötőkkel bonyolított formájukban:
kiskakas
csodaszarvas

Tudom hogy tudatos ez a dolog hogy szűritek a nem szalonképes szavakat, de ha van blacklistetek akkor csináljatok már whitelistet is, ami felülbírálja a blacklistet. Azaz a k*kát kiszűri, de a kiskakast megengedi.
Dátum: 2009.01.08. 23:13:41
Javaslat:

1. Szintenkénti viadlat kell rendezni. Ez az igazságos.

2. Ha egy adott kategóriában nincs legalább 10 nevező játékos, akkor abban a kategóriában ne legyen viadal.

Ennyi.
Dátum: 2009.01.04. 18:54:21
Mit ünneplünk karácsonykor?
jézus születését
a szentlélek mennybemenetelét
jézus kereszthalálát
a nyuszit

A tulajdonneveket írjuk már nagy kezdőbetűvel. Jézus neve kisbetűvel pedig még inkább irritáló.
Dátum: 2009.01.03. 21:13:08
Ki volt Anakin Skywalker apja?
Nem volt neki, génmanipulálták.
Darth Sidious
Ben Skywalker
Obi-Wan Kenobi


Mi az hogy génmanipulálták?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Nehogymár! Töröljétek azonnal!
Dátum: 2008.12.27. 10:05:06
Mit jelent pókerben az OLIN?


Atyaúristen!!!

Kéretik az illetőnek (és a kérdés elbírálóinak is) fegyelmit adni az ilyenért. Nem tudtam miről van szó. Mikor rányomtam a "találom válaszomra" esett le hogy az illető bizonyára az All-IN-re gondolt.
Dátum: 2008.12.24. 12:38:36
Milyen színű az árpádsávos zászló?
fehér-piros
fehér-zöld
zöld-fehér
piros-zöld

A helyes válasz vörös-ezüst lenne de ilyen lehetőség nincs a válaszok között.
Dátum: 2008.12.20. 08:26:30
Ki mondta ezt: A kocka ez van vetve...?
Hannibál
Bonaparte Napoleon
Churchill
Julius Ceasar

Helyesen: A kocka el van vetve...

Egyébként aki jóváhagyta ezt a kérdést az se semmi, mert kb hetvenhétszer szerepel ez vagy ehhez hasonló kérdés.
Dátum: 2008.12.18. 17:24:51
Milyen eredetű nép a magyar?
Latin
Arab
Germán
Finn-ugor


Nincs benne a helyes válasz! A Finn-ugor lenne a helyes a beküldő szerint, de ezt bizonyították már hogy semmi köze a magyaroknak a finn-ugorokhoz. Kérem töröljétek ezt a kérdést.
Dátum: 2008.11.10. 14:44:32
- Várj azzal egy picit Khetty! - szólalt meg Gill csendesen.
Az ostrom zaja csendesedett, úgy látszott az ellenfél alábbhagy az ostrommal, persze mindenki tudta hogy ez nem azt jelenti hogy megúszták.
Gill végignézett a többieken, akik tekintetükkel kérdően néztek a varázslóra.
- Jól mondta Danka: ez egy Császári Dekrétum és a tulajdonságai azok amiket meséltél. - nézett Dankára Gill.
- Csakhogy van még egy dolog. A Dekrétum nincs hatással azokra akik ereiben császári vér folyik.
- Cyron! - mondta beletörődéssel Khetty. - Mit tudsz Cyronról?
- Így van Cyron az egyik császári vérvonal leszármazottja lehet. Mint tudjátok nagyon sokat foglalkozom a vízióimmal amiket valóságként élek meg, majd ugyanaz be is következik. Ennek a tanulmányozása közben rájöttem hogy időmágia amit tudok használni ösztönösen. Ehhez nem kellenek különleges tárgyak, fókuszok egyszerűen működik. Tanulmányaim közben találkoztam a téridőn kívüli síkon Thu'zaddal, aki nem más mint az ősi idők egyik mágusa aki a téridő mágia mestere volt még Chara'din istené válásának idején. Ő mutatott nekem a régi időkből történéseket az időmágia segítségével. Amikor a galetkik tanácsa megválasztotta a császárukat egyszer furcsa szárnyas maszkos császárt avattak - igen olyat mint Cyron. A császár uralkodása alatt a galetkik megerősödtek, rendeződtek a viszonyok és minden megoldottnak látszott. Cyron halála is érdekes volt. Nem is nevezhető halálnak ez, mivel egyszerűen elment, elutazott. Egyszer egy érdekes tárgy jelent meg a csillagok közül alászállva. Fények villództak rajta, mint amikor egy varázslat készülődik az ujjaink között. De maga a 'nem-is-tudom-micsoda' óriási volt. Port kavart ahogy földet ért.
- Végre megjöttek! Engem keresnek! - szólt a császár. A furcsa járműhöz lépett aminek mérete a 7 szintes mágustoronyhoz volt mérhető. Egyszer csak egy fénynyaláb jelent meg előtte. Belépett a fénybe és eltűnt. Aztán ez a csodaszerkezet lassan felemelkedett és csillagok közé emelkedett vélhetően Cyronnal együtt.
- Szóval Cyron ellen hatástalan a Császári Dekrétum. Mi legyen? Tette fel a kérdést Khetty?
- Nincs más lehetőségünk, kapitulálni kell! Jelentette ki Mortazor tárgyilagosan.
- Én is azt gondolom - szólt Gill - Cyron ajánlatát el kell fogadnunk, mert különben ismét támadni fognak.
- És ti mit gondoltok? - fordult a többiekhez Khetty.
Dátum: 2008.11.09. 08:50:24
Sziasztok!

Egyik barátom engem jelölt meg ajánlónak (közösen regisztráltunk, biztos a dolog) ennek ellenére nem látom az Ajánlás menüben őt.

A másik problémám, hogy a toplistán a kvíz oszlopban mindenkinél 0 szerepel. A karakterlapokon is ha megnézem. Kivéve a saját karakterlapot ahol látom a helyes kvíz válaszok számát.
Dátum: 2008.11.06. 12:44:01
Ez engem is zavar.
Kellene egy váltógomb lehetőség a világ1 és világ2 között. Persze elég ha akkor megjelenik ha van karakter a másik világban.
Dátum: 2008.11.05. 10:21:40
Hát ez nagy baj ha tényleg így menne. Ehelyett ha megkérdezik hogy ki volt aki támadott inkább hazudoznak egymásnak hogy nem én voltam.... Ez jobb mint az igazság? Nem hiszem.
Dátum: 2008.11.04. 22:43:39
Nem csinálnátok egy olyan fejlesztést hogy a szövetségi háborúkban a szövetségen belül minden harc látható legyen háborúnként? Jó lenne nyomon követni hogy ki kivel mikor mit játszott.
Dátum: 2008.11.02. 10:32:21
HElyesírási hiba:

Hányszoros gólkirály volt Puskás ferenc a bajnokságokat tekintve?
Dátum: 2008.10.31. 10:07:56
Javasolnám hogy a fókuszkristállyal feljavított cuccokat ne 1/4 áron hanem mondjuk 1/2 áron vegye meg tőlem a Lélekkufár.
Dátum: 2008.10.30. 14:19:57
Gill Bates a szobájában ült a dolgozóasztala előtt. Az asztalon különféle jegyzetek, tekercsek, kisebb nagyobb gömbök, pálcák, különféle rúnajelekkel ellátott kövek, kisebb kőlapok voltak látszólag összevissza, de Gillnek teljesen logikus volt ez az elrendezés.
Kezében egy kisebb vaskos könyvecske, sötétkék szinte fekete borítással. Látszik rajta hogy sokat forgatott könyvről van szó. A borítójáról ítélve többszáz talán ezer éves lehet, rég elfeledett nyelven ősi rúnák láthatók rajta.
Gill belefelejtkezve tanulmányozza a megsárgult lapokon az írást.
- Lássuk csak.... - suttogja halkan. Bal kezében a könyvet tartja. Hangosan olvasni kezd a belőle.
- Lammen nuithannen, nu flâd nín naur firiel.... - jobb kezével közben lassan a dolgozóasztalon lévő kártyahalom felé nyúl, majd a nagy kupac Hatalom Kártyái lap közül kiválaszt egyet....
- ....ú-genir hin nín, lathron 'lam erui. - mondta ki a varázsige utolsó szavait.
Ekkor furcsa vibrálást érzett, a teremben furcsa lélegzetelállító csend tört be. Az ablakon át az őszi szellő ami eddig a faleveleket sodorta, hirtelen elcsendesedett. Olyan érzése volt mintha egyedül lenne a világban, mintha senki más nem élne ebben az ürességben. Aztán ahogy távolabb tekintett a kép elmosódott. Mintha egy óriási forgószél közepében lenne egy üvegkockában. Körben minden forgott, de a környezete úgy ötven lépésnyi távolságig mozdulatlan volt, szinte halott volt.
- Mi az amin csodálkozol Gill - szólalt meg egyszer csak egy hang a távolból.
- "ú-genir hin nín, lathron 'lam erui" kimondtad azt az ősi varázsigét, ami immár ezer éve nem hangzott el. Ne csodálkozz hát hogy egyedül vagy. Megállítottad az időt!
Ekkor Gill körbenézett ki az aki szól hozzá.
- Ki vagy? És hol vagy?
- Thu'zad vagyok, egy rég elfeledett kor egyik mágusa. Ezt a mágiát én csináltam, a könyv amit a kezedben tartasz az én jegyzeteimet tartalmazzák, minden benne van amit az időről tudni kell.
Gill felállt az asztaltól és odébb lépett, ahogy visszatekintett az asztal felé csodálkozva látta hogy egy alak ül a széken ahonnan az előbb felállt.
- Hiszen ez én magam vagyok! Odamegyek és megnézem a lapot amit tartok!
Gill lépni próbált, de nem tudott mozdulni. Aztán egyszer csak, mint amikor egy lufi kipukkan hirtelen ismét a székben ült, kezében a kiválasztott lapot szorongatta, és körülötte újra elevennek érzett mindent.
- Sörényes ubuk - mondta, majd megfordította a lapot.
Nem volt látomása, így amit kimondott tudta hogy csak a véletlennek köszönhetően egyezhet a kezében tartott lappal.
- Hm, ez érdekes... - nézte a kezében tartott sárga színű lapot - az Időugrás....
Dátum: 2008.10.30. 08:11:03
Hol értesülsz róla ha találsz egy kiégett lélekkövet?
események
legenda
küldetések
eddigi csatáid

Mi az a lélekkő?
Dátum: 2008.10.28. 15:00:53
A toronyban a szokásos esti jövés-menés zajlott. Gill és Peps kártyáztak, Mortazor az északi ablaknál Khettyvel beszélgetett. Cumulus fából faragott modellekkel tervezgette a Napkapu épületeinek helyét.
Mortazor és Khetty beszélgetés közben odamentek a kártyázókhoz és figyelték a játékot.
- Kijátszok egy Griffőnixet - szólt Gill, és a lapot ahogy letette a lapon látható kétdimenziós rajz "kiszakadt" a síkból és térbeli alakot öltve lebegett a lap felett.
- Ajajj! És mit szólsz ehhez! Kijátszok egy Lángoló vér varázslatot! Sebződsz annyit amennyi a főnix idézési költsége volt. - szólt Peps, magabiztos mosollyal az arcán.
A Griffőnix ikonja megremegett. Gill felé fordult és a csőréből tűzlehelletet szimbolizáló piros lángnyelvecskéket engedett a Gill előtt lebegő szív formájú ikon felé amiben egy 7-es szám vibrált. Ahogy a lángnyelvek elérték az életpontot szimbolizáló szívet a 7-es szám -2-re váltott és a lüktető szív halványulni kezdett.
- Na erre nem számítottam! Te nyertél, itt a kiégett őskő ami a győztesnek jár! Pedig itt az Ellenvarázslat a kezemben, de egyszerűen nincs elég manám, hogy befejezzem a varázslatot.
Peps ezen szavak hallatán kissé lehajtotta fejét és lassan kezdte összeszedni lapjait.
- Azt mondtad: "nincs elég manám hogy befejezzem a varázslatot". - szólt Mortazor.
- Igen ez volt a vesztem. - felelte Gill.
- Peps ehhez mit szólsz? Neked miért kell a mágia? Csak nem be akarsz fejezni valamilyen varázslatot, amihez nincs elég erőd? Szerintem ideje hogy beszéljünk róla. Tudod hogy ez Szövetségi Rituálénak számítana, amit külön törvények szabályoznak. Írt és íratlan törvények. Tudnunk kell, mert a Napkaput sodorhatod bajba, amit ugye te sem akarsz. Erről közösen kell döntenünk!

Peps még mindig a lapjait rendezgette. Addigra a többiek is mind odagyűltek, hallván Mortazor előbbi szavait.
Peps lassan felemelte fejét. Először Mortazorra nézett, majd mindenkin végigvezette tekintetét, mintha valamit keresett volna a szemekben.
Oldal: 1234