Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sayon

Oldal: 1
Dátum: 2016.06.13. 17:59:40
Remélem kapunk hamarosan valami felvilágosítást a szelencéről. Jó lenne tudni, hogy mi a helyzet.

(Ha valaki tud valamit esetleg és én vagyok tájékozatlan kérem, hogy homályosítson már fel engem/minket. Privát vagy itt is)
Dátum: 2016.06.13. 17:36:02
Te beszélsz kommunikációról meg, hogy föl sem fogom, hogy miről beszélsz holott teljesen egyoldalú ez a kommunikáció. Mondod a saját hülyeségedet pont mint egy üzenetrögzítő...gratulálok. Érvelésből, szövegértésből karó.

(Direkt, nem beszélgetést vagy vitát írtam, mert ahhoz partner is kellene. Bocsi)
Írjad még a hülyeségedet, én befejeztem, nem játszok felvilágosítósdit amikor nem erről szól a topic.
Dátum: 2016.06.13. 16:24:04
Jah, kötözködjünk. Szerintem is várjuk el, hogy külön üzenettel rágják a szánkba, hogy milyen event lesz. Meg kapjunk alapból 100 egységnyit a gyűjthető dolgokból, hogy könnyebb legyen a minievent.

Ad1: Ki volt írva. Az, hogy nem olvasol utána az miért legyen a fejlesztők problémája?
Ad2: Ha úgyis elfelejted, írd fel. Van jegyzetelési lehetőség.
Ad3: Nem csak engem érdekel a smaragd szelence. Ha több ember érdeklődik utána, valószínűleg választ is kapunk.

Sírni lehet, csak értelmetlen.
Csók a családnak...
Dátum: 2016.06.13. 13:36:21
Nem tudom miért kell azon felháborodni, hogy a korábban kiírt ütemtervet tartják. Mindig könnyebb az embernek a saját hülyesége miatt mást hibáztatni. Mennyi időbe telt volna megnézni az ütemtervet? Na? Ha komolyan érdekelt volna megnézted volna és nem lennél felháborodva.
Uff. Téma lezárva részemről.

Mellesleg akkor a szelencével lesz valami?
Dátum: 2016.05.18. 18:59:47
Lehet, hogy sokaknak nem fog tetszeni amit írok, de nem lehetne megoldani, hogy ne csak EH-tól függjön a kapott LE, hanem pl. spektrális manipulációtól vagy valamilyen más semleges szakértelemtől?
Dátum: 2015.02.21. 23:34:38
Hát kinek a pap kinek a paplan, mondtam, hogy naiv vagyok...
Dátum: 2015.02.21. 19:37:29
Na igen, ez úgy működik, hogy játszunk és, ha érdemesnek tartjuk akkor fizetünk érte, hogy abból olyan fejlesztéseket lássunk amik még élvezhetőbbé teszik a játékot vagy segítik az üzemeltetést. Nem azért fizetünk, hogy még többet fizethessünk. Meg nem is értem azt a hozzáállást, hogy mi vagyunk a játékért és nem a játék a játékosért. Legalábbis néhány dolog a játékban a fent említett hozzáállást tükrözi.




Lehet leszólni meg lemínuszolni, meg naivnak nevezni, de normális esetben ez így működik szerény véleményem szerint.
Dátum: 2015.02.20. 08:50:16
Nem gondolnám, hogy a PÓK-okat kellene elővenni minden dologért, ha picit gondolkodsz akkor is csinálhatsz erős karit nem kell feltétlen őskő ezreket befektetned.

Nem mellesleg a levél nagy részével én is egyetértek.
Dátum: 2014.10.16. 02:44:34
A csatlósoktól. De kövezzetek meg, ha tévedek.
Dátum: 2014.09.30. 18:47:16
Nem csak a térkifordító a probléma, vagyis közvetve az, de b@sszus, VF-el senki nem fog neki állni Kufár eventezni. Legalábbis az nem akinek egy kis gógyija van. Eredmény? Több lesz az aki passzív játékba fog az event idejére vagy esetleg ne adj Isten ott is hagyja az egészet. Nem értem, hogy ezzel mit lehet elérni, de hogy sok jót nem az szinte teljesen biztos.

By Sayon
Oldal: 1