Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Galamblelku

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.14. 22:38:11
ismét egy kérdés mely szerintem nem helyes:
hogyan haltak ki a dinók? ( a válaszok csak kb ezek voltak)
elpusztultak a növények igy az őket evő dinok végül a husevők is
kontinens vándorlás miatt
ösrobbanás miatt---> ezt adta meg helyes válasznak
meg még valami

javítsatok ki ha tévedek de az ősrobbanástól származtatna mindent tehát a Föld és a bolygók létrejöttét amikor a semmiből lett a világegyetem. namármost ha addig nem volt Föld hol éltek a dinok stb. tehát szerintem törlendő!
Dátum: 2009.05.18. 11:09:20
Melyik ókori építmény látszik a világűrből?
kínai nagy fal---->
maja templomok
Colosseum
gízai piramisok

A közhiedelemmel ellentétben a nagy fal nem látható szabad szemmel a világűrből. Csak néhány méter széles, és a színe hasonlít a környezetéhez, így az űrből lehetetlen észlelni.idézet vége wikipédia
Dátum: 2009.05.16. 10:12:12
ismét egy kicsit nem egyértelmű kérdés (vagyis számomra nem az de javítsatok ki):
Melyik szomszédos ország nemzeti zászlajában nincs címer?
Horvátország
Szerbia
Bosznia-Hercegovina - szerintem nem vagyunk velük szomszédosak szerintem
Szlovákia
amugy a kérdés szerintem jó
Dátum: 2009.05.16. 09:59:10
találtam egy érdekes kérdést:
Melyik állat a Föld legnagyobb szárazföldi ragadozója?
puma,
cápa.- nem is tudom szerintem a cápa vízben él!!!!!!!!!!!!!!!!!
oroszlán,
jegesmedve,
amugy a kérdés jó lenne
Dátum: 2009.05.09. 11:58:54
KÉrném az alábbi kérdés javítását vagy törlését:
hány jelenleg is futó világ van a végzetútban?:
1
2 ez van megjelölve helyes válasznak
3
4
Dátum: 2009.05.09. 01:27:09
ugylátszik ma ez ez ilyen nap:D:Melyik városban harcolt Batman a gonosz ellen?
Budapest
Sin City
india ez egy ország
Gotham City
Dátum: 2009.05.09. 01:25:49
belefutottam egy értelmetlen kérdésbe: Hányadik lett Talmácsi Gábor a világbajnokságon vagy valami hasonló de a lényege ez volt. Tehát év nem volt megjelönve!!!! válaszlehetőség:
1
2
3 ez volt a jo válasz
4
azért zavaró mert Talma ugyebár volt első is . kérném a kérdés javítását vagy törlését
Dátum: 2009.03.08. 19:32:07
sziasztok
feltettem egy logikai kérdést ami szerintem jó mégis azonnal töröljétek eredményt kapott a kérdés:
ha KÉK=3 ZÖLD=4 SÁRGA=5 és FEKETE=6, akkor melyik számmal egyenlő a PIROS?
5 ez a jo mert a betűk számával egyenlő a szín
6
7
8
nem csak azért írok mert szerintem igazságtalan az ítélet, hanem hogy ezt ne vonjátok le a lehetőségeim közül.
Dátum: 2009.01.02. 23:17:04
most már belátom ez kérdés tényleg megbukott
köszönöm a felvilágosító válaszokat
további jó ájszakát
Dátum: 2009.01.02. 22:51:40
lenne egy kérdésem ki bírálja felül hogy "rossz kérdés szavazatot kaptam " jogos volt e?
csak mert nem szeretném elveszíteni a jogot hogy feltegyek kérdéseket (persze az LE sem jön rosszul értük)
a kérdésem a következő volt:Milyen néven szokták még emlegetni a latin nyelvet?
válaszok
holt nyelv( ez a jo válasz)
tudomány nyelve
ősi nyelv
nincs más megnevezése
kérdezem ez tényleg olyan nehéz kérdés volt hogy a rossz kategóriába kellett rakni vagy megint csak egy 8 éves birálta el a kérdést?
kicsit bosszantó hogy ha az embernek nincs szerencséje akkor a sok gyerek miatt elvehetik a jogát hogy kérdéseket tegyen fel
ui: lehet nekem is át kéne állni az ilyen tipusu kérdésekre 4+4=? ezt nem dobnák vissza
válaszokat előre is köszönöm
Dátum: 2008.12.15. 02:57:05
sziatszok a kvízhez lenne egy olyan problémám hogy bejelölöm a jó megoldást és a gép kiírja hogy a megoldás rossz és kiírja ugyanazt jónak. pl 2+2 megoldás 4 mire a gép hibás megoldás a jó megoldás 4 szerintem bosszantó
Dátum: 2008.10.22. 20:22:57
kérdezem, hogy tényleg speciális rétegnek számít a 8dik osztályos vagy gimi első vagy ki hogy számolja?
kérdésem a következő volt:
melyik összefüggéssel NEM lehet a teljesítményt meghatározni:
U*I
I^2/R ( a helyes válasz)
F*v
U^2/R
a hugom most végezte el az említett évfolyamot és már tanulta tehát vagy a hugi egy géniusz vagy a kérdés nem túl speciális
várom a reakciókat
Dátum: 2008.10.10. 23:08:03
csak egy kérdés :
tényleg nem egyértelmű a következő kérdés: melyik évhez köthető az Aranybulla?
Dátum: 2008.10.10. 21:27:47
megértelek mert a 16os számrendszer még belefér szerintem, de amikor jönnek az ilyen kérdések hogy: mennyi a ..... a 9es számrendszerben vagy 3-asban stb. Szerintem maradjunk a 2es és 16os na meg a 10es számrendszereknél ha már mindenképp váltogatni akarunk
Dátum: 2008.10.10. 21:21:56
az 1 nem prímszám mert definíció szerint a prímszám az aminek pontosan két osztója van az 1 és önmaga. mivel az az 1-es esetében egybeesik így a legkisebb prímszám a 2 ( a 91 esetében pedig próbálkozz a 7es számmal ) tehát a kérdés jó
Dátum: 2008.10.10. 20:40:05
sziasztok
engem kicsit idegesítenek az olyan kérdések amelyekben szerepel a HKK kifejezés. szerintem ezeket ki kéne szedni mert van olyan nehézségű mint pl mekkora a víz hármasponti hőmérséklete? vagy még sorolhatnám. szerintem igazságtalan azokkal szemben akik nem játszottak azzal a játékkal.
Oldal: 1