Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2016.06.06. 21:17:16
Idézet: Azazel - 2016.06.06. 20:57:39
NElfogadom, hogy te nem akartál se nerfet, se világzárat, se a lehetőség megszüntetését. Rendben. Jót akartál a szövidnek, sikerült rosszat tenni másoknak.

Még mindig azon áll az érvelésed, hogy én vagyok a rossz arc, mert 5 napot tápoltam abban ahol mások éveket. Rosszat tenni másoknak? Hát kell nekem tudnom hogy mi a bug vagy "hibás tervezés"?
Többen ülnek fordítva a bilin én meg azt látom. A V3 top erősségű karakterének 150el kevesebb megája van mint nekem, majd 6000el kevesebb küldetés van a háta mögött, 650M-val kisebb LE diffje, és épphogy labdába tudok rúgni ellene (~70-30 neki). Hol látta azt bárki is tőlem panaszkodni, hogy milyen igazságtalanság már, mert papírforma szerint szerintem jobban kéne szerepelnem ellene? Egyáltalán nem fogok sajnálni senkit, ha nerf lesz, mert nevetséges azonos feltételekről beszélni! Kiszámolná valaki hány milliárd fű alatti LE szívás kellhet ahhoz hogy ezen felülkerekedjen? ÉRdekes statisztika volna, az biztos.
Nem örülnék a nerfnek, mert most az a kitűzött cél, hogy X idő alatt megfordítsam ezt a 70-30at 30-70re, de ha a vezetés ezt nerffel intézi el, nehogy már a hízlaldában felnőtt játékosokat sajnáljam! Egy világban, ami azonos feltételekkel működőnek lett kikiáltva V1-2-höz képest!
Ne haragudjatok - tisztelet a kivételnek -, de nevetségesek vagytok.
Dátum: 2016.06.06. 20:49:26
Idézet: Tigrisnyul - 2016.06.06. 20:45:14
Offs, egyesével mindenki átmehet v3ra ha ennyire bejön!
Azzal mi a gond?

Nem reális újra 1-2-3 évet várni mire egy szövetség eljut egy normális epikusig, szövetségi küldetésekig, magas TF-ig, egyéb épületekig.
Dátum: 2016.06.06. 20:32:41
Idézet: Azazel - 2016.06.06. 19:48:36
Azért érdekes, hogy miután néhány keményfiú/lány elment kirándulni a v3-ra, hogy jól megszedje magát, kiégettel, potya lével, és így lenyomhassa az otthon maradókat, hirtelen rádöbben, hogy ez így nem lesz jó, ez szörnyű bug, amit azonnal meg kell szüntetni...mert a végén még a nyakukban lihegő, trónjukra pályázóknak is eszébe jut a lehetőség.....Én már jól megszedtem magam odaát, más meg nehogy már....

Nekem ebből az egészből ez jött le.


Tehát, szerinted azzal van a gond, aki 5 napot tápolt a fókavadászaton, nem azzal aki éveket.

És szerinted ez is normális. (Utolsó 20 csata)
Össz: 2077814 LE és 1139 TP; Ebből lélekszívás: 1693947 LE; Eredmény: 1824.2 LE/TP
Portya LE/csata: 19193.4 LE; Lélekszívás/csata: 84697.4 LE; Eredmény: 109358.6 LE/PP
?

Évekig lapítani az nagyon ment mindenkinek. Egyetlen dolgot kértem az ÜSz-től, hogy ha ez normális, akkor lehessen komplett szövetséget világváltani.
Dátum: 2016.06.06. 15:34:24
Idézet: Büyük - 2016.06.06. 14:29:32

Épp ezért hangoztattam eddig is,hogy a csataaránynak semmi köze a lészíváshoz mert én egyszerűen nem látom,hogy befolyásolná.

Tehát kérdésedre a válasz,felőlem kivehetitek azt a győzelem/vereség szórzót a lészívásból mert az világosan látszik,hogy felfelé biztosan nem módosította a képletet.
Bár írásaid 90%a megmosolyogtató tényfüggetlen para, hogy bukod a szemétdombodat, az idézett rész igaz. 220% szívással megyek, csak a LE szivás védelem befolyásolja a mennyiséget. Először nézegettem a csataarányt, mert wikiről úgy értelmeztem az is számít, de hamar kiderült hogy elég a LE szivas védelmet figyelni.
Dátum: 2016.06.06. 08:34:57
Idézet: Iceman_96 - 2016.06.06. 08:30:14

Amit én javaslok:
- A vesztes fél veszítse el a teljes elszívott lélekenergiát, ezzel ösztönözve a lélekszívás védelem kifejlesztésére
- Csökkentsék az LE szívás bónuszát nagyjából 20%-kat, hogy ne legyen ezzel problémája a V1-nek.
-Cserébe emeljék meg az SZB csatákért kapható LE-t, hogy a V3 továbbra is versenyképes maradjon a többi világgal.

A második pont talán nem is kell (a harmadik ponttól függ), de szerintem is ezek kombinációja a megoldás.
Dátum: 2016.06.06. 08:17:25
Csak a lopás miatt tolom be az arcom a vitátokba:
karakterek 3 nap alatt fejlesszenek 1000-et a lopason, meg epitsenek ki lelekszivas vedelmet.
Elég a LE szivás védelem, mert akitől körönként pár100 jön azt nyilván hagyni fogom és támadom azt akitől körönként 20k. Ez meg nem tart 3 napig, csak egyszer kellene bevásárolni.
Aki meg olyan tápos, hogy LE szivás nélkül is adja a 100k+ LE-t, azt meg hadd ne sajnáljam már.
Dátum: 2016.06.05. 10:22:48
Na akkor.

Az érvelés akkor hatásos, ha nincs benne ellentmondás, mert ha már magad megcáfolod, dolgom sincs:
Annyira gyúrtok mindketten Ariellel,hogy ti legyetek a legerősebb karik,hogy az egész Vu a ti privát csataterekké vált

Te pont az ellentettjét akarod ne tárolhassa a lét,szintkorlát,bevétel maximalizálása,így neked alulról feljőve az inspirátoroddal jóval több lehetőséged marad a fejlődésre.

1. Ugyanazt akarjuk, de mégis másért kampányolunk. Bravó.
2. Arielnek is van inspirátora, és amíg ő lefelé marad a toptól, egyre több csp-t kap, addig én felfelé haladok V2-n (a mostani V3-as kiruccanáson is), a különbség elveszik, majd megfordul.
Ahogy látom a v2-őt kivégezted,megszerezted amit akartál ott(érdekes,hogy MIklós nem zárja le az Ah turizmust ami egyértelműen a nyitott kiskapu a tápolásra)
Nem végeztem ki, társaságilag az tartom most a bázis világomnak, de úgy látom maradni kell még a V3on, mert vannak akik még mindig nem tudják hogy ez egy pvp játék és böködni kell a komfortzónát.
és mivel te természetesen a v1-en akarod megmutatni,hogy a legjobb vagy le akarod zárni annak a lehetőségét,hogy egy másik v1-es cápa idejöjjön és esetleg surranópályán beelőzzön téged itt feltápolva magát.
Ehhez is lenne pár dolog:
1. semmi kedvem V1-re menni; de látom ezt is jobban tudod nálam.
2. egyáltalán nem érdekel, hogy ki megy hova, veled ellentétben én nem siránkozok ha valaki szarrá ver, hanem tenni próbálnék ellene. Ha nem szeretném, hogy támadjanak, olyan játékot fogok választani, amiben nem támadgatják egymást az játékosok.
3. sem a LE nerf nem megoldás (ennyi éve működő szabályokat nem lehet megbolygatni), se a világkorlátozás (ritkuló játékteret még szűkebbre húzni a játék ellen van). Ugyan ezt is 2x leírtam már, de mivel nem sikerült felfognod, nem írom le harmadjára, hogy mi szerintem a megoldás; elég ha nem teszel úgy mintha a LE csökkentésért vagy a világzárért szurkolnék.
Ott baszod el a személyeskedést, hogy szerinted fosok attól hogy legyőznek. Ha így lenne, nem jöttem volna el V2-ről a kis komfortzónámból.
Nincs ember a szerveren rajtad kívül aki 8-10× megüt egy embert egy nap mert jó lé jön belőle.
Hiszen pont ez a V3 sajátossága, hogy a LE-t nem bukod el, csak annak 10%át. A LE nem az emberekből jön! A LE generálódik az éterből, k-ra senki nem bukja el annak a LE-nek a 90%át amit elhozok. A LE a portyából jön, nem az ellenfélből. Ez különleges magasságba emeli a sírásotokat, hogy még azt a 10%-ot sem tudod elviselni.
Olyan mértékben generálódik a LE, hogy ha itt lenne Kóc, már rég nem engedte volna hogy eddig fajuljon a helyzet, sokkal hamarabb jelezte volna, hogy mi a stájsz. Megkockáztatom még Birka is. Tudod mikor kipattant,hogy a megaesszenciák mekkora táp és elkezdtem reklamálni a nerf ellen, én mint kis kedvenc sokat fizető játékos azt kaptam Miklóstól, hogy miért nem szóltam amikor láttam, hogy ez hogy elszállhat? Akkor hamarabb lehetett volna korlátozni, és nem fájt volna ennyire. Kíváncsi vagyok te mit szóltál volna ha ezt kapod a játékvezetőtől face to face! Igazából költői a kérdés, nem vagyok rá kíváncsi.
Azzal nem dicsekedsz,hogy azért a játékosok nagy része a kezdeti sokk után megpróbált védekezni ellened szöviváltással lé elköltéssel.De ez nem a v1-v2 itt nem divat pl a gép előtt ülve töltött vadászat pont azért jöttek ide játszani az emberek és ha te elkapsz egy ilyet egész nap ütöd.Mi nem!
Egyéni beállítottság és magánügy kérdése, hogy kit mennyiszer ütsz aki amúgy sem bukja el a LE-t, de te keresel rajta 100K-t.
Az teljesen rendben van,ha elkaptok egy v1-es tagot aki vadászat után ilyen olyan ok miatt nem tudott belépni annak teljesen elszívjátok és elszeditek az össz léjét?Ezt nem kell bekorlátozni?
Ebben reagál majd aki érintett, én bevételem 99%-a 3-4 éve fixen az EH.
Egyébként meg ha megnézed nagyon sokan abban egyből egyetértettek,hogy a szb csatákat ki kell venni a csataarányból ez ellen nem is tiltakozott senki
Valamelyest csökken, de a LE szívás miatt így is sokszorosa lesz a V3-as szerzett LE a többi világon szerezhetőnek. Számold csak ki.
és igen egy vadállat brutál lészívással nagyot arathat az elkényelmesedett mezőnyben amit bizonyítottál is de azért az értelmes játékosok többsége rövid időn belül tesz ez ellen.
Tehát? Akkor mi a gond? Ha tud tenni és tesz is ellene aki akar, akkor mi a gond?
Ezek szerint te nem ezt javasoltad MIklósnak hanem azt hogy elég ha azt nerfeli,hogy kevesebbet kereshessen mindenképp a V3 mint a V1 mert akkor innen soha nem jön fel erősebb ember nálatok aztán ha kiharcoljátok a világösszevonást lesz egy rakás gyengébb célpont nektek akiknek nincs más választása.

Az, hogy a táposabb környezetben sem tud valaki ütős karaktert nevelni (háh! az őskő az mindig jó mentség, olyan megfoghatatlan, olyan sejtelmes, tökéletes!), az nem a többi világon élők sara. Ha olvasnád is a fórumot nem csak write-only módban operálnál, épp a V1-ről indult a "ne eresszék már össze ezeket így velünk" mozgalom. Mostanság semmi mást nem szeretnék jobban, mint hogy nyitva maradjon a V3 kapuja. Roppant érdekes, hogy mikor majdnem meggyőztél hogy erkölcstelen kotsog vagyok és majdnem visszamentem V2-re, a jelenlegi szövetség egy emberként biztatott, hogy maradjak még, mert bizony van/volt, hogy te is napi 4-5x látogattad őket, egy kicsit kapjon már a KoD is a törődésből. Ez az egész semmi másról nem szól, minthogy foggal körömmel kapaszkodsz a komfortzónádhoz, és már mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
Képzeld minket meg az zavart de nagyon,örültünk mint majom a farkának mikor javult egy kicsit a rabolható lé.
A "javult egy kicsit"-en ugye akkor most azt érted, hogy a szövetségi bajnokság csatákhoz képest 5-6x-os LE jár portyapontonként? Csakhogy ne legyen félreértés?
Dátum: 2016.06.05. 08:32:43
Idézet: Büyük - 2016.06.04. 23:04:44
te tudod mi a jó az átlagjátékosoknak akik problémájával te egyáltalán nem szembesülsz itt?

Te lennél az átlagjátékos, 107 bajnoki medállal?

Tegnapi első 40-50 csatám megosztottam, megnézheted, erős 100K-s átlag, 0 őskő elköltésével. Ez hosszútávon standard tartható bevétel, szintén 0 őskő elköltésével. Nem csoda, hogy te mekkora király őskőmentes játékos vagy, amikor nem is vagy rákényszerítve a költésére. Ideje lenne túllépni azon, hogy őskő, meg nemetikus, meg kiégett, meg amúgy sincs rajtad sapka; elkezdhetnél szembenézni a tényekkel.

Nem veszed észre, hogy ezzel a "nem is táp a V3" kapálózással csak pont a világzárat támogatod? Az pedig szerintem visszafordíthatatlan károkat okozna egy ritkuló közösségben.

Persze elfogadható, ha nem szereted a számokat, mert azokra nehéz szubjektív fröcsögéssel reagálni.
Dátum: 2016.06.04. 19:55:17
A sztori jó, csak Anulu nem tart attól, hogy itt felhízva majd eljönnek Kannibáliába, Anulu egyetlen célja, hogy a barátai is jóllakjanak. Járjon mindenkinek egy kis hízlalda.
Dátum: 2016.06.04. 16:48:58
Igazad van, és adok is a véleményedre. Csak ha a préda nem hajlandó megtenni a felsorolt védekezési eszközök egyikét sem, akkor nem látom, hogy engem miért kéne hogy érdekeljen. Persze lehet, hogy van aki 2 napja nem lépett be és arra ébred hogy mennyivel kevesebb köve van, de ha 200.szinten, 6 év játék után ezt nem fejlesztette ki akkor feltételezem k-ra érdekli. Segíts magadon..
Dátum: 2016.06.04. 15:45:00
Nem tudom kikapcsolni a lopást, szeretném tényleg, de nem tudom! Emiatt nyilván nem fogok nem portyázni.
Dátum: 2016.06.04. 13:23:16
Pl. az ilyenek?
Te nyerted a csatát, jutalmad 6978 (+186461) lélekenergia és 36 TP!
Dátum: 2016.06.04. 11:55:06
Idézet: Bjork123 - 2016.06.04. 11:38:48
tőlem alig több mint egy nap alatt 3 befizetésnyi kiégettet húztál le (1000 fölött). Ez azt jelenti, hogy ha ma akarnám befizetni a nyomorúságos 350 őskövet, akkor nem tudnám 350 kiégettel megtámogatni. Ha nem tudom megduplázni ezáltal, akkor effektíve drágább a játék nekem. Ha drágább, akkor nem költök rá. Ha nincs őskövem, akkor...

1. Ha már nem növelsz lopást, mert pacifista hozzáállásod nem engedi hogy bántalmazz másokat,
2. Ha már nem vagy képes feltenni 220as LE szivas védelmet hogy ne akarjalak támadni,
3. Ha már nem írsz levelet, hogy befizetésre gyűjtesz és hagyjalak X napig,
4. Ha az évente sok alkalommal korlátlanul vásárolható lopás védő ládikóval sem láttad el magad, vagy napi ajlatból 30 hónap alatt őskőmentesen is megvásárolhattad volna (50et AF-el is meg tudsz védeni),
5. Ha befizetés előtt nem váltasz hűségszilánkból, ha már ennyire nem megy a szervezés,
Akkor le kéne ülni gondolkozni mit csinálsz szarul, és nem a külső tényezőket hibáztatni!
Szövetségi társak kezdenek meggyőzbi hogy maradnom kéne még, és egyre jobban úgy látom igazuk van.
Dátum: 2016.06.04. 10:52:02
Olyan verzió szóba jöhet, hogy az SZB LE jutalmán faragjatok felfelé valamennyit? Akkor nem kell se nerf, se világzár. Bár most már én is elvesztettem a fonalat, hogy a kiégett lopásról vagy a LE-ről szól a topic, de ezzel mindenki jól járna.
Dátum: 2016.06.04. 07:59:14
Ezt úgy hívják barátom, hogy megkeresni a játékban az optimális lehetőségeket. Ezért éri meg forgatni a küldetéseket V1-2-n, V3on lélekszívással gyakni azokat akik nem akarják elkölteni, és nem akarnak 200%+ LE szívás védelmet feltenni, meg igazából el vannak kényelmesedve annyira, hogy semmit nem hajlandók tenni. Ha le lesz zárva a világok közti mozgás, akkor majd találok más optimalizációt.
Lopásra: egyszeri döntés a magas lopás fejlesztése, kellett anno védelem céljából egy erősebb karakter ellen, hogy ha fennakad, akkor ne legyen kedve jönni. Ez van, nyilván nem fejlesztek hozzá extrém felejtést és nem dobom ki az ablakon a ráköltött LE-t.
Győzött az érzelem (sírás) a ráció felett, ma lelépek V3ról, nincs kedvem ennyi sírást végighallgatni. Vicces, hogy szerintetek én alakítom a játékot, a nerfek nagy része nekem vagy Arielnek szól, mert valamit túl hatékonyan csináltunk és ez szúrja a szemét egyeseknek. Kezdődött a megaesszenciákkal, aztán év elején az AF bónusszal (aniből ti semmit észre sem vettetek), aztán folytatódott ismét a megaesszenciákkal, hpgy 235 felett semmi értelme kirakni és gyűjteni őket, most már a levegőbe van az asztrális kincsek, mytok nerfje ami szintén engem fog legjobban lefogni. Úgyhogy hagyjuk már ezt a ki mennyit költ és mekkora király dolgot, mert szánalmasak vagytok hogy mennyire egy nézőpontból látjátok a dolgokat.
Ha hiányoznék, V2n megtaláltok.

Nem mind neked szól Fecsu.
Dátum: 2016.06.03. 23:05:18
Idézet: Büyük - 2016.06.03. 22:49:06

Persze van még lészívás is ami 4 kategóriába sorolható
1. elkölti,projekcióval védi és még ő szív tőled.
2. full prémes cuccokban ül amik elég jól adják a védelmet lészívás ellen nálam is 150-160% körül van,változó lészívási lehetőséggel
3. ugyanez de nem tűri,hogy szívják a léjét és még fókuszkristályokkal is megspékeli,konkrétan ezektől nulla a szívható lé
....
Az hogy mennyi lét szedett össze meg nem mérvadó mert egyrészt meg tud verni mindenkit és ezt ráadásul mértéktelenül csinálja,itt nem tudok olyanról(Birka és Memo távozása óta)aki egy nap 8-10× támad meg egy embert ahányszor csak feldobja a portyalista.

Moat írtad le a megoldást, hogy mi kell ahhoz hogy én se támadjak valakit. Ha ennyire nyilvánvaló miért nem védik a LE-t önsajnálat és törléssel fenyegetés helyett? Egyébként nem gyenge ellentmondás van ebben; amit te rabolsz, az nem jelentős, de amit elbuknak (10%-át), az már nem is elviselhető napi 8-10x?
Sejtettem, hogy lesz utálkozás a portyák miatt, csak arra nem hogy egy attól független platformon, ennek nem itt a helye.

Az alapproblémára: másik javaslatom, hogy ha lesz szintmax, akkor ott harmonizálni a V1-2-3 Le szerzési szabályokat,azzal nem kell elzárni a V3at, és nem kell nerfelni sem.
Dátum: 2016.06.03. 22:35:38
Én is észleltem a jelenséget, meg is mutattam pár embernek a 100-150 ezres LE szívásokat, de a javaslatok nem az enyéim.
Büyük: eddig mákom volt ellened, szimuláció 6:14re hozza neked, ne dramatizáld túl.
Lopást sajnos nem lehet kikapcsolni, először 5-6 éve kampányoltam érte. Azokra megyek sokszor akiktől sok LE jön, nem tilos a lopást növelni az elfekvő LE-ből, ami védettséget ad. Jobb módszer sajnos nincs rá, már rég kellett volna egy ellen szaki, ami csak antilopást jelent. Tökmindegy hogy naponta 2x, vagy hetente 1x bukik valaki 200 őskövet, mindenképp gyorsan elfogy ha nem védi le. Rövid időre terveztem jönni, nem is érdekelt nagyon a V3, de kellett már a pvp, mivel v2n csak KH-t látok, ezért az ideiglenes ámomfutás portya-ügyileg. És mivel évek óta felesleges a kampány a világok közötti bajnokiért, be kell járni a világokat ha meg akarod nézni ki mit tud. És ja, drága a világváltás, szeretnék profitálni is belőle mielőtt visszamegyek. Mert ugyebár ez egy pvp játék, vannak akik még ezt keresik. De már az vicc, hogy megy itt a sírás, hogy mekkora köcsög vagyok hogy mindenkit gyalulok, de egyikőtökben sem volt annyi, hogy írjon egy normális levelet ha problémája van. Leszámítva egy társad minősíthetetlen stílusát. Illetve ugye nem is válaszolunk, igaz Büyük? Kezdem érteni Ariel jelzőjét a V3ra.

Az eredeti témához: én nem szeretnék nerfet, sokkal jobb lenne, ha egész szövetséget, mindenestül át kehetne oda vinni.
Dátum: 2016.06.03. 11:30:30
Mindkét témát felvetettem régebben, mobil app-ra nincs kapacitás; a saját LE-lélekkút építésre meg azt kaptam, hogy jó hogy ez így van, nehogy véletlen kiépítsünk a kútból....
Maradt az, hogy ha véletlen sokat építesz sajátból, akkor bociszemekkel ÜSZ-en kopogtatás, hogy léciléci.
Dátum: 2016.06.01. 21:23:16
Idézet: Harlam - 2016.06.01. 20:11:39
"Azt, hogy TOP1 karakterként dirigálsz"

Már Offsboy a top1 Már túlszárnyalta Arielt


Pontosan miben? Több karakter is van, aki ellen nincs esélyem, köztük olyanok, akiknek Ariel ellen nincs esélye, úgyhogy ez nem annyira helytálló.
Dátum: 2016.06.01. 11:20:09
Köszi!