Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Helion1988

Nuh akkor lássuk a medvét.

A legnagyobb gond a szintlépéssel hogy nincsenek motiválva ez emberek, és ezt véleményem szerint nem is nagyon lehet megoldani. Nézzük a javaslatokat:
A legtöbbel az a gond /pl. új tárgyakat vagy egyéb dolgot adjunk minden szintlepésnél ne csak ép/vp-t / ,hogy erre annyi a reakció na bumm legfeljebb később kapom meg.
Ezeket időhöz kötni nem lehet /pl. lépj szintet 7 nap alatt, mert minden játékos másképp tudja beosztani az idejét amit a játékra tölt, és így nem lenne fair azokat büntetni akik kevesebbet ülnek a gép előtt.

Amit írsz Birka az nem rossz ötlet hogy a 0 LÉ-s csatákért több AFP járjon, de ez is csak egyfajta kiegészítő megoldás (bár ettől függetlenül ezt nagyon is támogatom).

Írtam már pár javaslatot bár ezek többnyire megbuktak (sokuk jogosan!) pl a legutóbbi hogy legyen max szint a játékban, de sajnos ezek túl sok problémát vetnének fel...
Dátum: 2011.04.05. 10:28:11
Bubi: Felzárkóztatás segítő eszköz. Igen valóban erre lett bevezetve, de mint ahogy te is írtad sajnos csak elvileg. Sokkal több értelme lett volna TÖ/SZÖ-hoz kötni (hogy szintben mennyire vagy elmaradva az élmezőnyhöz képest) és nem csata arányhoz, így sajnos taktika lett belőle és nem csak az eredeti célt valósítja meg. Tudom utólag könnyű okoskodni...

EH: Sok olyan játékost ismerek (és persze ahogy írtátok olyan is van aki nem így tesz) aki a minimálisat vadássza el hogy meglegyenek az állatai, és utána csak portyázik a csp-je meg maxon van. Én erre értettem hogy nem vadászik (rendszeresen-sorry nem voltam elég egyértelmű). Tehát a vadászatot nem bevételi forrásnak hanem szükséges rossznak tekinti.

Hogy fog küldizni?: 3 küldit így is tud pörgetni 2 krit 1 kábítós (én legalábbis tudom pörgetni VF-esként/bár most amíg megtehetem váltogatok vf/eh)

Hogy fog eventezni? Ezért megy/ment most itt a "rinyálás" hogy miért nem jár az Eh-soknak eseménypont portyáért miért csak vadászatért, most meg ugye a láthatatlansággal lefelezett pont miatt.
Nekem továbbra se gond a vadászat és a portya, de 60 fölött sokaknak igen.
És arra még mindig nem kaptam választ miért jó az hogy 60 fölött nem lehet váltogatni az EH-t és a VF-et?

Nem mellékesen olvasom fórumot és írtam is a tp támogatással kapcsolatban, és írni is fogok az általad létrehozott topicba.
Dátum: 2011.04.05. 09:21:04
Idézet: Birka - 2011.04.05. 08:51:45
Érdekes, hogy abból indul ki mindenki, hogy egy kombinált játék nagyon kis szeletét használja csak, ami neki tök optimális.
Fel kéne fogni, hoyg a vezetésnek nem célja támogatni a speciális irányzatokat. A "normálisan" játszó vadászó ÉS portyázó karakterek az eventek célközönségei! Aki tápolni akar, az optimalizáljon és ne eventezzen!


Értem én hogy nem célja mégis ezt teszi...
Eh-s 60 fölött nem fog vadászni, mivel saját magát tömné TP-vel.
Bubis nem fog portyázni, mivel akkor nem tudja használni a bubiját.
Így a "fel kéne fogni" kezdetű mondatod elég nevetségesre sikeredet...
Dátum: 2011.04.04. 18:22:14
Olyan hihetetlenül egyszerűen meglehetne oldani ezt a problémát szerintem...
Továbbra sem értem, miért jó az hogy 60 fölött nem lehet büntetlenül EH és VF között váltani, és mindezt úgy hogy kerek perec ki lett jelentve: "ha valaki nem használja valamelyik alap forrását az a saját döntése..."
Hát szerintem nem az, mivel mindenki erős karaktert szeretne, így az egyikre specializálódik hogy minél jobb LE/tp arányt hozzon ki, így a másik erőforrást valószínűleg egyáltalán nem használja mivel így borzalmas LE/tp arányt produkálna pl Eh-soknak a vadászat vagy pl v3-on a rengeteg 0LÉ-és portya.

Szerintem a játék előnyére válna ha lehetne váltani mert:
-Többen használnák fel minden forrásukat--->gyorsabb szint lépés.
-Megérné nem csak azokat támadni (most VF-esként) akiknél van LE hanem akiknél nincs-->több használható célpont (kevesebb karakter játéka lenne "ellehetetlenítve")
-Ilyen eventeknél amikor mind két erőforrást használni kell ez nem lenne ekkora probléma
-lenne mire elkölteni az LGY-t így a kalandok még nagyobb jelentőségűek lennének (ezt arra alapozom hogy az egyik szövitársam írta nem rég hogy van közel 40k Lgy-je és nem tudja mire költeni)

Tudom ezt már többször leírtam, de egyszer se kaptam rá olyan választ hogy miért lenne ez hülyeség...
Dátum: 2011.04.04. 13:40:00
Idézet: Birka - 2011.04.04. 13:01:30

Miklós vs Baraty vs Játékvezető megbeszélte pl?

Nekem egyértelmű volt, hogy ha a karakternél lévő létől független az csatákért kapott LÉ/TP, akkor a lészívás meg a scara alapból ki van csukva...
Az eventben a nagy trükközési lehetőség az, hogy NEM nevezel, és szétcsapsz a "biztonságosan" tápolo eventezők közt


Az egyértelmű hogy a JV-k megbeszélték, csak Miklós úgy írta ezt ide mintha itt lett volna ez a fórumon kivesézve, és a játékosok írták volna hogy ne legyen.

Lehet neked egyértelmű volt hogy nincs LE szívás, nekem nem (és ahogy elnézem vagyunk még egy páran akiknek nem). Szerintem egyébként legyen...
Akkor még egy kérdés Kamra se lesz?
Dátum: 2011.04.04. 13:28:48
Mire spórolsz ennyire? Hátha átlehet majd váltani az LE-t forintra?
Dátum: 2011.04.04. 11:45:09
Ez a megbeszéltük dolog nekem se világos... Ki kivel beszélte meg?
Dátum: 2011.04.03. 17:01:36
A játékra való költést biztos meglehetne oldani valahogy. Pl olyan funkciók bevezetésével amik még csábítóbbá tennék a prémium tagságot vagy esetleg fél évente új felszerelés készlet, új relikviák.
Dátum: 2011.04.03. 16:36:26
Az nagy hülyeség lenne ha bevezetésre kerülne egy maximális szint határ?
Mondjuk 180-as szint (kevesebb- több ez most mind1). Ott 0 tp-re lehetne ugyanazokat csinálni mint most tp-ért (vagy a tp megmaradna az Af miatt, de nem lenne szint lépés). Ott összerázódnának a játékosok (lenne célpont), Belehetne vezetni ide nagyon sok játékélményt. Pl. normális háborúkat, csak maxos szintűeknek kitalálta eventeket, meg szerintem ezernyi dolgot kilehetne találni.

A maxos szintűeknek be lehetne vezetni hogy ha egy TŐ SZŐ átlagtól nagyon el vannak maradva akkor több pp/csp-t kapnak vagy esetleg több LE-t...

Ez most csak egy nagyon hirtelen ötlet volt millió hiba lehetőséggel, csak érdekelne hogy szerintetek van-e benne ráció érdemes-e esetleg ezen filózni vagy úgy baromság ahogy van...
Dátum: 2011.04.02. 12:20:28
Trombita elírva?
Dátum: 2011.04.02. 09:52:48
A kérdés jó szerintem csak kiegészíteném így:
"Mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?" Melyik filmben hangzott el ez az idézet Csuja Imre által?
Dátum: 2011.04.02. 08:47:36
Idézet: Matyóka - 2011.04.02. 08:37:27

Ha meg az adminos rendszer előtt került be, akkor azokat a kérdéseket miért nem nézték át elsőnek?


Állítólag százezer fölött van már a kérdések száma, ennyit azért nem egyszerű átnézni.
Dátum: 2011.04.01. 17:47:11
Én is először a fórumon lévő hírek között olvastam ahol ugyebár nem volt alatta ott a link hogy áprilisi tréfa, így nem volt vicces.
Hát ha ez a lopás dolog bevezetésre kerülne (hála az égnek sosem fog, de azért játszunk el a gondolattal) akkor ilyen 1000-es lopás szakértelmek lennének.. kac-kac.

Ez a tp-re számoljuk az le-t alapjaiban nem rossz ötlet, hogy lenne egy alap le/tp és ezeket lehetne módosítani szakértelmekkel, tárgyakkal AF képességekkel...
Dátum: 2011.04.01. 15:27:44
Azért bekavarta rendesen ez a mai tréfa az embereket.
Dátum: 2011.04.01. 13:10:26
És mi ezzel a gond hogy ugyanannyi tp-t kapsz minden vadászatodra?
2 rövidítés volt Crasnél:
VF: visszafogott fejlődés szakértelem
TP: ezt nem hiszem hogy magyarázni kell.
Ha valami rövidítés nem megy szólj és leírjuk. (Nem nagyképűségből írom hanem hogy segíjek )
Dátum: 2011.04.01. 11:20:08
Szerintem nem volt vicces főleg úgy hogy itt a fórumon nem rakták alá a bolondok napja linket...
Dátum: 2011.04.01. 11:16:36
Lépj ki a játékból és olvasd el a híreket, ott kattints a legalsó linkre és egyből megvilágosodsz.
Dátum: 2011.04.01. 09:07:55
Ajh...jó volt olvasni hogy agyal rajta
Dátum: 2011.04.01. 09:00:37
Idézet: Helion1988 - 2011.04.01. 08:59:28
Szerintem ellopta tőled az április 1.-ei manó!
Dátum: 2011.04.01. 08:59:28
Szerintem ellopta tőled az április 1.-ei manó!