Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Scippy

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.15. 07:30:51
Ha a csótány fejét levágják mennyi ideig él tovább a test?
azonnal meghal
max 2 hét
max 4 nap
max 1 hét

több mint 3 hét lenne a helyes.
Dátum: 2009.04.12. 17:38:52
Idézet: Noru - 2009.02.27. 01:38:27
Ki volt Magyarország utolsó kormányzója?
Orbán Viktor
Vitéz Nagybányai Horthy Miklós
Gróf Károlyi Mihály
Gyurcsány Fletó


Fletó...


És ha 2020 van????
Dátum: 2009.04.12. 17:14:13
Na gyerekek, sziasztok!

Mivel sok idióta van sajnos, a saját kérdéseikre is rossz választ adnak meg. Ezt utólag, már nem tudom értékelni. Ezért jó lenne, ha utólag lehetne értékelni az egyes kérdéseket. Abba is benne lennék, hogy külön menüpont legyen a megválaszolt kvíz kérdésekre, és a velük való interakciókra. Mint pl.: jelezni, hogy nagyon rossz kérdés! (ha a helyes választ tekintjük) Legalább nektek elküldhetné, ellenőrzésre, hogy ne haljon, meg oly sok ember hülyén.
A másik, ami zavar, hogy amikor kb. 7 mp maradt már csak a kérdés megválaszolására és akkor kattintok a "kész"-re, a rendszer már átugrott a következő kérdésre, és nem ott jár, ahol én, és szinte tuti rossz választ adok. Látatlanban?! (de már a másodikra...) egy kicsit több szinkronizálást nem lehetne kérni?... DE!

Üdvözletem: Scippy
Dátum: 2009.02.26. 22:55:35
Idézet: Cosmo - 2009.02.26. 21:56:53
2009-ben melyik két hónapban esik 13.-a pénteki napra?
február,március
február,május
március,július
április,december

Tévedés!Mert februárban,márciusban és novemberben van/lesz péntek 13-a,úgyhogy rosszak a válaszok.

A kérdés is.
Dátum: 2009.02.26. 22:43:46
Idézet: Magusocska - 2009.02.26. 21:10:22
Azt írta nekem kvíz kérdésnek, hogy hány hangból áll egy oktáv? Nos szerinte a helyes: 7 (Én 8-at írtam.)

"Az oktáv (latin octava = 'nyolcadik') a zenében a diatonikus hangsor nyolcadik fokát jelenti, illetve azt a hangközt, amely az első fokot a nyolcadiktól elválasztja. Jelölheti még az egy oktáv hangközön belüli hangok összességét is."
Másképp: Az oktáv az Dó-tól Dó-ig tart, vagy C-től C-ig. Ha valaki utána számol az 8 és nem 7!

Ezek szerint senki nem nézi, hogy a kvízkérdések, és az arra bejelölt válaszok helyesek-e! Ha lehet korrigálást kérnék, legalább mást ne nézzen butának a gép, a végén még elterjed a hülyeség. A +2LE-re nem tartok igényt.



Pedig neki van igaza. A 8 hang között 7 hangköz van! Ne a hangokat, hanem a hangközöket számláld!


Csak nem az volt a kérdés, hogy hány hangköz van egy oktávon belül!!! Nem értelek.
Dátum: 2009.02.26. 21:00:37
Idézet: Akhilleusz - 2009.02.26. 19:03:21
Mi a játék neve?
Végzet úr
Halál úr
Kivégzés úr
Gyilkolás úr

Ez hogyan ment át a rostán?


A kérdés sem jó, a válaszokat, meg hagyjuk!
Azért annyit, hogy legalább egybe írhatta volna az úrral a neveket. Pl.: Kis Lajos né <-- ez milyen már?
Dátum: 2009.02.26. 20:35:41
Azt írta nekem kvíz kérdésnek, hogy hány hangból áll egy oktáv? Nos szerinte a helyes: 7 (Én 8-at írtam.)

"Az oktáv (latin octava = 'nyolcadik') a zenében a diatonikus hangsor nyolcadik fokát jelenti, illetve azt a hangközt, amely az első fokot a nyolcadiktól elválasztja. Jelölheti még az egy oktáv hangközön belüli hangok összességét is."
Másképp: Az oktáv az Dó-tól Dó-ig tart, vagy C-től C-ig. Ha valaki utána számol az 8 és nem 7!

Ezek szerint senki nem nézi, hogy a kvízkérdések, és az arra bejelölt válaszok helyesek-e! Ha lehet korrigálást kérnék, legalább mást ne nézzen butának a gép, a végén még elterjed a hülyeség. A +2LE-re nem tartok igényt.
Oldal: 1