Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.10.29. 12:31:26
Felébredtek a hullák...most kezdődik igazán a móka
Dátum: 2016.10.29. 08:25:23
Láma kérdés, de nem emlékszem már, és nem találok infót, a vadászós szöviküldibe számolja a drakóncsatákat?
Dátum: 2016.10.29. 07:41:44
Az miért baj?
Nem a pp a lényeg, maga az ütések száma. Nem mindegy hogy 12 embernek kell ütnie mondjuk fejenként 120-at, hiba nélkül, vagy 3 embernek fejenként mondjuk 60-at.Már eleve megszervezni sem ugyanaz a meló...
Mellette beszélhetünk arról is, hogy két embert kell meggyőznöm arról, hogy mondjon le a pp.-égetésről, és üssön minimumot 2-3 napig, vagy 11 embert, mert ha többet ütnek, akkor végképp esélytelen a minimumot ütő 3 fős ellen... Esetleg a három főből kettő úgyis csak vadászni jön ki néha a katából,hogy építsen, nem érdekli az ilyesmi, halmokban áll náluk a pp.
Most komolyan. Nem beszéltünk extra díjakról a profi ligában.Max, annyi esetleg, hogy egyedi színnel Bajnokok Bajnoka cím, esetleg.
Más-más szabályok..olyan extra nagy változásokat nem kértünk a szabályokban.
Ha nem lennének elegen a profi ligában: szerintem meglenne mindig minimum 4 szövi.Ha nem lenne néggyel osztható a számuk: Mehetne a liga úgy, hogy minden héten két szövi küzd egymással, amíg nem játszott mindenki mindenkivel, elért győzelmek száma dönt.Ha nincs legalább három nevező, nem indul a liga. De ez részletkérdés, találnánk valami megoldást biztosan.

Nagy előnye lenne a dolognak, hogy akinek nem tetszik, az tolhatná ugyanúgy mint eddig.Nem nevez a profiba, és ennyi.

Egy kis matek: A szövi 3 fő, mindenki mindennap üt 10-et a tokenért. B szövi 12 fő, mindenki mindennap üt 10-et a tokenért.

Az 5. napon, mennyi ütésből emel bármely mezőn 10 százalékot A szöv, és mennyiből B szöv?


A végére egy felmérés. Az a szövetség, aki nevezne egy ilyen profi ligára, írja ide.

1. Próbacseresznye szövetsétség V6
Dátum: 2016.10.26. 20:02:00
.
Dátum: 2016.10.25. 18:05:12
Üresedés miatt jelentkezőket várunk a világ (v6) még mindíg legjobb smaragd szövetségébe.A kút akkora, hogy még nem ért le az aljára, akit tavaly bedobtunk körülnézni, de van Lélekenergiatároló

Amit muszáj:

véresen komolyan venni az SzB. taktikát
aktívan( napi szinten belépve) játszani
olvasni és értelmezni az üzifalat, és a fórumot, az ott feltett kérdésekre válaszolni

Minden más egyéb, egyedi megbeszélés alapján, rugalmas megoldáskereséssel.

Jelentkezni a Próbacseresznye szövetség tagjainál lehet.
Dátum: 2016.10.25. 17:54:28
Megint jó kis hétnek nézünk elébe, három korrekt, kemény ellenfél, köztük a nyughatatlan holtak....ez olyasmi, amiért sokkal inkább kattintok a vilag6.vegzetur.hu-ra, mint mondjuk a csatlósaréna miatt
Dátum: 2016.10.24. 18:46:38
Állatok oldal legalja.


" Itt visszaállíthatod a legutoljára elengedett/kisajtolt állatodat. A visszaállítás költsége 10 őskő, és sajtolás esetén kétszer annyi lélekenergia, amennyit a sajtolással szereztél.
Olyan állatot, amit valamelyik sajtolást igénylő küldetés alatt sajtoltál ki, amelyiknek 0 az idomítottsága, vagy amelyiken gradulátum volt, nem lehet visszaállítani!"
" Mindenki más, aki nem nevezett, továbbra is a jelenlegi rendszerben vesz részt, Bajnoki cím itt nem járna "



Ez a mondat a lényeges különbség.Vagyis alapból minden maradna ahogy most, de akik szeretnék, azok nevezhetnek egy " profi ligába", és ott élnének ezek a változások.A kitiltás is erre a ligára vonatkozna, és nem végleg, csak a következőre.
Dátum: 2016.10.24. 13:02:45
Miért, a "privát körben" ki is győzött??
Dátum: 2016.10.24. 12:45:45
Részvétem.Mi azért kivasaljuk a bocshogymegelőztünk pólóinkat, és meglepem a tagokat egy-egy Hulla-hopp karikával...
Dátum: 2016.10.24. 12:08:06
Gratulálok, remélem, most már tényleg ti jöttök
Tudom, hogy rólatok beszélt, de most egy oldalon állunk,(kivételesen ), és különben is...gondolkodjon már, mielőtt nekiáll populáris marhaságokat terjeszteni, és az sem ártana, ha tudná értelmezni, amit olvas, ha már hozzá óhajt szólni.
Lehet így is nézni.Sőt, az is lehet, hogy egyedül én vagyok az egész, én multizok az összes karakterrel, 3-4 szövetségre bontva, plusz még egy Akadémiára.

Azt azért áruld el, hogy ha mindenki, akinek nem tetszik az új rendszer, nyugodtan tolhatná a régiben, ugyanúgy mint eddig, akkor kire is kényszeríteném rá az akaratom? Azokra akik ÖNKÉNT beneveznének egy másik rendszerre?
Nyugodj meg, nem lesz semmilyen változás...szépen kivárta Miklós a reagálással is, amíg 70-30-ról lement a szavazás 50-50-re, most pedig már át is fordult.
Nyilvánvaló hogy nem érdekli az embereket a téma ugyebár...kivéve persze azokat, akik nem csak a "tápé" csinálják....de szokás szerint megint azok vannak lesz@rva, akik esetleg színt, hangulatot, ÉLETET vinnének a játékba.
Dátum: 2016.10.22. 16:34:59
Nem Ott a gond, hanem Itt
Dátum: 2016.10.22. 15:34:08
Nekem is szerencsétlen napom van...30 vadászatból nulla elfogott állat, nulla kaland...
Miklós, ezzel mi a gond? :

" Én Tigrisnyúlét preferálnám,kombinálva Miklós inaktivitást büntető negatív szorzójával.Tehát: Akik komolyan versenyeznének, azoknak ezt jelezniük kell(nevezés), bármely adott pillanatban meg kell felelniük a feltételeknek(létszám(min.5),aktivitás(katás nem aktív),szint ).
Amennyiben bármely pillanatban nem felel meg valamely feltételnek, arra a hónapra büntető szorzó a pontjaira, adott hónapon belül második alkalommal pedig kizárás a következő havi Bajnokság nevezéséből.
Mindenki más, aki nem nevezett, továbbra is a jelenlegi rendszerben vesz részt, Bajnoki cím itt nem járna "
Dátum: 2016.10.21. 16:35:08
Az ötlet jó, de akadnak fontosabb dolgok is...persze erről másképp vélekedik akit érintene, szóval valami olyasmi olyasmit tartanék jó megoldásnak, ha ez a project amolyan másodlagos szálként futna, egyéb fejlesztések mellett.