Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Carol

Oldal: 12
Sziasztok!

Ma, 17:24 Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.

Nem értem a figyelmeztetés okát? A kérdést a Csak a méret számít!(Piatnik)Érdekes kérdések,hihetetlen válaszok! nevü társasjátékból vettem,ami 8 éves kortól ajánlott.A kérdés a következő volt:

A mai mértékrendszer szerint hány cm volt egy " bécsi rőf "?

77,5 cm (ez a jó válasz)
70 cm
68 cm
82,5 cm


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nem értem mit nem lehet ezen megválaszolni? A bécsi rőf régi magyar mértékegység,pontosabban hosszmérték,textilmérték. Egyébként ma is vannak még rőfös boltok pl. Veszprémben ahol a hagyományokat tisztelik.
Ez a kérdés is már része a magyar történelemnek és semmi speciális nincs benne.

Legfontosabb mértékegységek 1848 előtt [szerkesztés]Wikipédia

Akó: híg űrmérték, 32 pint vagy 64 icce; 44,30 liter (magyar), 50,80 liter (pozsonyi), 56,59 liter (bécsi) akó
Bécsi hüvelyk: hosszmérték, 2,68 centiméter
Bécsi láb: 31,6 centiméter
Bécsi rőf: textilmérték, 0,77 méter
Bécsi vonal: 2,2 milliméter
Ezüstforint: másként pengőforint; 60 ezüstkrajcár, 2,5 váltóforint = 150 váltókrajcár
Font: súlymérték, 32 lat = 0,55 kg (pozsonyi), 0,56 kg (bécsi)
Garas: 3 krajcár
Huszas: ezüst húszkrajcáros
Icce: híg űrmérték, 2 messzely, 0,839 liter (pozsonyi), 0,84 liter (bécsi)
Körmöci arany: 4 ezüstforint 30 krajcár
Lat: súlymérték, 1,75 dekagramm
Máriás, márjás: pénznem Szűz Mária képével, 17 krajcár
Mázsa: súlymérték; 55,80 kg (pozsonyi), 56 kg (bécsi)
Mérföld: egy ausztriai mérföld 7,58 kilométer
Messzely: híg űrmérték, 0,419 liter (pozsonyi)
Öl: 160 újj, vagy 120 hüvelyk; 3,126 méter
Peták: pénznem, 5 krajcáros váltópénz
Pint: űrmérték, 1,41 liter
Rőf: hosszmérték: 62,20 cm (erdélyi), 77,75 cm (bécsi), 78,30 cm
Váltóforint: papírpénz, 60 váltókrajcár
Vég: változó textilmérték; posztófélénél átlagosan 20 méter, vászonfélénél átlagosan 28 méter
Dátum: 2010.01.12. 12:55:59
Szia!
Rosszul vagy tájékoztatva a Sötét Mágusoknak is 11-es csapásuk van akárcsak nekünk.Lélekkútból csak a bukott háborút fizetjük.A pc csapást nem a lélekkútból fizetjük hanem vadászaink fizetik akiknek 40-es az építésük és magas szintű a spektrális manipuláció szakértelmük.Így az egy harmadát fizetjük ki hogy közönbösítjük a csapást.Egyébként honnan veszed hogy mi háború esetén használjuk a pc-t?Alább olvashatod és kiszámolhatod,hogy semmivel sem buktunk többet a SM-nél.Mi az Iyandennel lerendeztük egy háborúval az ügyet és ott sem használtuk a pc-t,hanem a legrövidebb idő alatt kapituláltunk és ha a Sötét Mágusokba szurult még egy kis becsület akkor ezt ők is tanusíthatják,mert velük is eddig mindig kapituláltunk és pc-t nem használtunk.Javaslom alaposan nézd meg a dátumokat és kellően tájékozódj,mielött ilyeneket írsz!Nem is értem egy Moderátor hogy lehet ennyire elfogult és tájékozatlan?Lord Zérónak üzenem,hogy ha mi nem bírnánk elviselni a vereséget akkor nem kapitulálnánk azonnal.

Háborús archívum
A Gyémánt Horda vs Sötét Mágusok
A háború eredménye: Vesztettetek
Lélekkút veszteség: 25281
Háború kezdete: 2009.09.20. 02:28 Háború vége: 2009.09.22. 02:24

Háborús archívum
A Gyémánt Horda vs Sötét Mágusok
A háború eredménye: Vesztettetek
Lélekkút veszteség: 26073
Háború kezdete: 2009.10.04. 01:11 Háború vége: 2009.10.04. 01:50
Győzelem: 0 Vereség: 0

Háborús archívum
A Gyémánt Horda vs Sötét Mágusok
A háború eredménye: Vesztettetek
Lélekkút veszteség: 28408
Háború kezdete: 2009.10.18. 06:25 Háború vége: 2009.10.18. 08:52

Háborús archívum
A Gyémánt Horda vs Sötét Mágusok
A háború eredménye: Vesztettetek
Lélekkút veszteség: 17866
Háború kezdete: 2009.11.13. 11:26 Háború vége: 2009.11.13. 14:23

Háborús archívum
A Gyémánt Horda vs Sötét Mágusok
A háború eredménye: Vesztettetek
Lélekkút veszteség: 18276
Háború kezdete: 2009.12.19. 03:24 Háború vége: 2009.12.19. 07:37

Hogy ki hazudik és ki nem az világosan látszik.Minket a SM támadott először,mi csak viszonoztuk.Az SM csak ürügyet keres,hogy valamiképpen támadhasson minket,hiszen mióta felhúztuk max-ra a Békecsarnokát nem igazán volt lehetősége minket támadni 2 hetente.

11. szintű pusztító csapást mértetek a következő szövetségre: Sötét Mágusok Jan 10. 22:49
Sötét Mágusok szövetség egy 11. szintű pusztító csapást küldött rátok! Jan 10. 18:24
Martalócok szövetség egy 11. szintű pusztító csapást küldött rátok! Jan 10. 11:45
11. szintű pusztító csapást mértetek a következő szövetségre: Sötét Mágusok Jan 09. 22:35
Békekötési ajánlatot küldtetek a Rubin Harcosok szövetségnek. Jan 09. 22:11
Carol javasolja, hogy kössetek békét a Rubin Harcosok szövetséggel. A javaslatról itt szavazhattok. Jan 09. 22:06
Sötét Mágusok szövetség egy 11. szintű pusztító csapást küldött rátok! Jan 09. 13:37
A(z) Iyanden nevű szövetség felbontotta veletek a békeszerződést! Jan 09. 08:45
Kapituláltatok az Iyanden szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 37266 ponttal. Jan 09. 00:08
11. szintű pusztító csapást mértetek a következő szövetségre: Sötét Mágusok Jan 08. 21:13
Sötét Mágusok szövetség egy 11. szintű pusztító csapást küldött rátok! Jan 08. 12:49
A háború elkezdődött az Iyanden szövetséggel. Jan 08. 09:29
az Iyanden szövetség hadat üzent nektek! A háború 2010.01.08. 09:29:50-kor kezdődik. Jan 07. 21:29
11. szintű pusztító csapást mértetek a következő szövetségre: Iyanden Jan 07. 15:37
Dátum: 2010.01.11. 12:53:18
Ha nem érted miről írt Ricky akkor azt javaslom olvasd el újra!
Minden egyes csapást amit a szövetségeseitek mérnek ránk Ti kapjátok vissza és nem csak tőlünk.Ti kezdtétek el a csapást ránk mérni,mi csupán viszonoztuk!Nem lépünk ki az ACE-ből.Ahogy nektek szükségetek van szövetségesre a toplista 3. helyén,úgy nekünk méginkább.
Ez valóban egy harci játék amit szerintem lehet úgy is játszani,hogy az ne más szövetségek megfélemlítéséből álljon.Ne ellenségek,hanem ellenfelek legyünk,hiszen ez játék!Szövetségeseitek közül kiemelném a Khatifokat,akiket tisztelünk a tiszta és becsületes játékért.MacVaren személyében egy talpig becsületes és szavahihető embert ismertem meg.Nem hiszem,hogy támogatna benneteket ellenünk,ha tudna a felénk áramló bosszúhadjáratotokról,ami nem most kezdődött,hanem hónapokkal ezelött,amit szintén nem mi kezdeményeztünk.Veletek is megpróbáltam az elején normális hangon felvenni a kapcsolatot,de csak olaj volt a tűzre.Az hogy beléptünk az ACE-be nektek köszönhető.
Dátum: 2009.10.18. 20:59:57
Szerintem meg nem!Mi a szövinkből többen is játszunk Pl. a Metin 2-ön.Ott érdekes módon nagyon jól működik.Ha nem akarunk egy bizonyos Céhvel háborúzni,akkor lehetőségünk van arra,hogy ne tegyük,viszont egy másik Céhtől elfogadjuk a kihívást ezt mi döntjük el.
Szerintem itt is működne.Tegyétek ki szavazásra és meglátjuk mi a véleménye erről másoknak.Üdv. Carol
Dátum: 2009.10.18. 20:27:29
Sziasztok!
Nagyon nagyon sok és ötletes dolgot olvastam a háborúzással kapcsolatosan,amik mind a nagy szövetségeknek jók és hasznosak,mindezek mellett még motíválni is fogja őket és visszaélnek majd az erejükkel,ezzel még inkább alátámasztva azt az elméletemet,melyet a gyakorlat is igazol,hogy így még inkább el lesznek lehetetlenítve a kisebb szövetségek és a játék nem fog nekik örömet okozni.(Szövetségünk a top lista második oldalán áll).Gondolom nem a top lista első két oldalának csináltátok a játékot.
Lenne egy ötletem.Lehet sokaknak ez nem fog tetszeni,de biztos vagyok benne többeknek igen.
Vannak szövetségek akik előszeretettel támadnak,háborúznak tőlük lényegesebben alacsonyabb színtű szövetségeket,akár két hetente is,hogy könnyedén profitáljanak és hadi győzelmeiket gyarapítsák,ezzel ellehetetlenítve a kisebb szövetségeket.
Erre lenne egy ötletem,ami szerintem nem igényelne túl sok fejlesztést.Mind össze azt kellene tenni,hogy a kihívott szövetség választhasson,elfogadja a kihívást vagy nem.Ez úgy nézne ki,hogy beépítenének egy szavazást arra az esetre is,ha hadüzenetet kapna valamelyik szövetség.Döntse el a kihívott fél,hogy akar e háborúzni vagy sem.Sokan nem akarnak háborúzni,viszont szeretnének játszani.Ezzel az ötlettel gátat lehetne szabni,hogy az erős eltiporja a gyengét és ne tudjon fejlődni,mert ha a kicsik nem fejlődhetnek akkor egy idő után tényleg nem lesz kivel háborúzniuk.Üdv. Carol
Dátum: 2009.10.18. 17:05:34
Sziasztok!
Lenne egy ötletem.Lehet sokaknak ez nem fog tetszeni,de biztos vagyok benne többnek igen.
Vannak szövetségek akik előszeretettel támadnak,háborúznak tőlük lényegesebben alacsonyabb színtű szövetségeket,akár két hetente is,hogy könnyedén profitáljanak és hadi győzelmeiket gyarapítsák,ezzel ellehetetlenítve a kisebb szövetségeket.
Erre lenne egy ötletem,ami szerintem nem igényelne túl sok fejlesztést.Mind össze azt kellene tenni,hogy a kihívott szövetség választhasson,elfogadja a kihívást vagy nem.Ez úgy nézne ki,hogy beépítenének egy szavazást arra az esetre is,ha hadüzenetet kapna valamelyik szövetség.Döntse el a kihívott fél,hogy akar e háborúzni vagy sem.Ezzel megnehezítve a lényegesen magasabb szintüek lehetőségét,hogy földbe döngöljék a gyengébbet.Igen is Ők is dolgozzanak meg a győzelemért.Üdv. Carol
Dátum: 2009.09.26. 16:05:52
Erő: 68 (+6)
Támadás: 83 (+9)
Védekezés: 86 (+42)
Egészség: 35 (+9)
IQ: 80 (+14)
Mágia: 39 (+13)
Taumaturgia: 68 (+8)
Szerencse: 57
Dr Executor
a Vexillum szövetség tagja
Életpont:
120 / 1.544 ÉP
Varázspont:
1.651 / 1.692 VP
Tapasztalat:
4.186 / 5.008 TP
Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:
228 56
169 42
927 168
Összesen: 1324 266
Legtöbb okozott sebzés: 274
Tulajdonságösszeg: 516
Szakértelemösszeg: 188
Teljesített küldetés: 31
Összes építés: 239.762
Zsákmányolt lélekenergia: 131.153
Elvesztett lélekenergia: 12.557
Helyes kvíz-válaszok: 3.883
Fertőzés: 61%

Erő: 68 (+6)
Támadás: 83 (+9)
Védekezés: 86 (+42)
Egészség: 35 (+9)
IQ: 80 (+14)
Mágia: 39 (+13)
Taumaturgia: 68 (+8)
Szerencse: 57

képükre.

Dr Executor
VS
Carol
Dr Executor idomított állata, Szárnyas Tökönrúgó, egy 24. szintű sunyi manó is részt vesz a csatában. Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Dr Executor ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy plazmacsapás. 180 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -9 Védekezés.
Rohanás közben egy ősvillám varázslatot idézel. (-110 VP). Dr Executor félrevetődik. Csak 39 életpontot vesztett.
Dr Executor egy gyors támadást indít a Kőkarddal a lábad felé. Talált, 116 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! Szárnyas Tökönrúgó acsarogva támad. Nem talált.
Lesújtasz ellenfeledre. Eltaláltad, 59 sebzés! Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött.
Egy gyors csel után Dr Executor a hasadat támadja. 119 pontnyit sebzett rajtad. Szárnyas Tökönrúgó is rádtámad. 22 életpontot sebzett
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Nem találtál!
Dr Executor pihenés nélkül támad. Könnyedén félrehajolsz. Szárnyas Tökönrúgó is rád veti magát. Nem talált.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 77 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 3 életpontot sebződött.
Dr Executor pihenés nélkül támad. Ütése célt téveszt! Szárnyas Tökönrúgó is rád veti magát. Nem talált.
Egy gyors csel után az arany kígyókarddal Dr Executor védtelen felsőtestére támadsz. Dr Executor az utolsó pillanatban félreugrik.
A csatában összesen 175 sebzést okoztál, és 437 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 85 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 25 életpontot.

Az enyém:


Erő: 84 (+12)
Támadás: 91 (+15)
Védekezés: 84 (+55)
Egészség: 55 (+6)
IQ: 80 (-1)
Mágia: 54 (+10)
Taumaturgia: 54 (+11)
Szerencse: 47
Lélekenergia: 49
Őskő: 0.01
Kiégett őskő: 42

az A Gyémánt Horda szövetség tagja
Életpont:
1.559 / 2.315 ÉP
Varázspont:
1.822 / 2.088 VP
Tapasztalat:
1.888 / 5.937 TP
Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:
362 117
791 257
217 51
Összesen: 1370 425
Legtöbb okozott sebzés: 235
Tulajdonságösszeg: 549
Szakértelemösszeg: 223
Teljesített küldetés: 52
Összes építés: 115.520
Zsákmányolt lélekenergia: 182.180
Elvesztett lélekenergia: 40.667
Helyes kvíz-válaszok: 1.901
Fertőzés: 28%

Miután jeleztem neki,hogy bejelentem a fórumon a csata hírtelen így néz ki:
Dr Executor idomított állata, Kiszel Tünde, egy 11. szintű kristálytündér is részt vesz a csatában. Idomított állatod, Hunor, egy 12. szintű magányos harcos is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Rohanás közben egy ősvillám varázslatot idézel. (-110 VP). 210 sebzést okoztál.
Dr Executor int, mire egy plazmacsapás sújt le rád. 162 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -8 Védekezés.
Lesújtasz az arany kígyókarddal. Dr Executor 112 pontnyit sérült. Fegyvered kábít! (-10 támadás) Ellenfeled állata 5 életpontot sebződött. Hunor is támad. 15 sebzést okozott.
Dr Executor egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz. Kiszel Tünde is támad. Mellé!
Oldalt szökkenve, az arany kígyókarddal Dr Executor feje irányába ütsz. Dr Executor 114 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 5 életpontot sebződött. Hunor is támad. 15 sebzést okozott.
Dr Executor egy gyors támadást intéz feléd. 49 pontnyit sebzett rajtad. Kiszel Tünde acsarogva támad. Mellé!
Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 150 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 7 életpontot sebződött. Hunor is támad. 20 életpontot sebzett
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 636 sebzést okoztál, és 211 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 106 lélekenergia és 8 TP!
Dátum: 2009.09.26. 12:55:06
Csak egy kérdésem lenne.Hogy lehetséges az,hogy egy alacsonyabb szintű karakter kevesebb tulajdonság összeggel és szakértelem összeggek gyengébb cuccokkal segítség nyujtás nélkül mégis folyamatosan legyőz?Pontosítok:A Vexillum szövetséggel vagyunk háborúban.Dr Executor 31-es szintü végzetúr 61%-os fertőzöttséggel,517-es tul.összeggel.187-es tapasztalattal,Kőkard,Plazmacsapás,Szikrázó rúnapáncél,Hegymélyi pajzs,Kristálygyűrű 20-as szintü,Taumaturgikus nyaklánc felszereléssel és egy 11-es szintű kristálytündérrel folyamatosan győz ellenem.Az én karakterem:Carol 35-ös szint,28%-os fertőzöttség,549-es Tul.összeg,222-es szakértelem,Arany kígyókard,Ősvillám,Fehér jégpáncél,Kék káoszpajzs,Kábító gyűrű 26-szint,Mitril amulett nyaklánc és egy 12-es szintű magányos harcos -Mitril hámmal.Ugyanakkor ugyan ebben a szövetségben FunTHOmasz 38-as szint,38-as fertőzöttséggel,555-ös tul.összeggel,360-as Tapasztalattal,Kígyókard,Vöröshalál,Árnyék vért,Vicciratha pajzs,Északi gyűrű,Szitakötő nyaklánc meg nem tud megverni vagyis kb egyformák vagyunk.Hol ő győz hol én.
Szeretném,ha Dr Excutort kivizsgálnátok,mert ez matematikai lehetetlenség,hogy erősebb legyen.Már az egész szövetségünk csalásra gyanakszik.Segítségeteket köszönöm Carol
Dátum: 2009.07.16. 20:29:49
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne:Hogy lehet 2-es szinten energia lövedéket venni,ami 3-as szintü,úgy hogy még szakértelmet sem fejleszt valaki?Delfador - 2. szintű végzetúr

Legtöbb okozott sebzés: 20
Tulajdonságösszeg: 143
Szakértelemösszeg: 0
Teljesített küldetés: 0
Összes építés: 271
Zsákmányolt lélekenergia: 54
Elvesztett lélekenergia: 93
Helyes kvíz-válaszok: 0

Nagyon érdekelne mert én is vennék.Köszönöm Carol
Dátum: 2009.07.02. 14:30:38
Egyáltalán nem értelmezhetetlen,amit a Pannon írt,de fogalmam sem volt hova írjak ez ügyben,mivel eddig még nekem ilyen esetem nem volt!Különben meg kösz az infót .
Dátum: 2009.07.02. 14:13:01
"Az ön fizetése sikeres volt,de hiba történt miközben ezt az eladónak jeleztük. Kéérjükforduljon az eladó ügyfélszolgálatához."
Ezt az értesítést kaptam a pannontól miközben 30 db őskövet vásároltam SMS-ben.Minden adatot visszanéztem és hiba nem volt benne,de az ősköveimet nem kaptam meg!Ez nagyon bosszantó,nem csak a 940 Ft miatt,hanem azért,mert holnap lesz a bajnoki viadal és nem tudtam megvenni ez miatt a kinézett prémiumos cuccokat.Ezáltal hátrányba kerültem.Elöbb nem tudtam őskövet venni,mert ma kaptam fizetést.Szeretném,ha az ősköveimet jóváírnák vagy a pénzem visszakapnám.Mi a teendő?
Szerintem meg nincs helyesírási hiba abban amit írtam. Hisztizni pedig az Én koromban már nem igazán szoktak, de véleményt nyílvánítani igen. A fórumon adott válaszok sok esetben a nyuszikás viccre emlékeztetnek: Ha van sapkája azért,ha nincs sapkája azért!
Helyes! Akkor ha jól értem ezentúl mindenkinek törölni kellene a jó válasz megjelölését? Ugyanis egyet elfogadunk egyet nem.Hogy is van ez az úgynevezett igényesség? Szerintem nem csak a kvíz kérdésekben kell helyesen írni,hanem mindenhol.Akár kötetlen formátumú fórum,akár nem.A helyesírási szabályok mindenkire vonatkoznak! Ez minősíti a fórumot is.
Ja és még valami! A smiley-t így kell helyesen írni és a benne volt külön van!! Ha ilyen helyesírással bírálják azokat akik helyesen írnak akkor már semmin sem csodálkozom!
Csakhogy az nem helyesírási hiba!!! Ugyanakkor az olyan kérdéseket elfogadják amik tényleg ordítanak a helyesírási hibáktól! Ez nagyon durva!!Talán akkor a fejlesztőknek kellene csak kvíz kérdéseket feltenni,amit cenzúrázott egy szakember!
A tallér egy nagyobb ezüstpénzt jelentett.Mikor fizettek Magyarországon tallérral?

1499 és 1867 között
1900 és 1927 között
1926 és 1946 között
1301 és 1499 között


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak. HOL VAN HELYESÍRÁSI HIBA?????
Nem támadok senkit,nem ismersz e téren.Csak nagyon érdekelne és ezzel nem vagyok egyedül!Nos a mi szövettségi tagunknál nem volt valami ügyes,ugyanis tőle nem vitt LE-t.Vaktában nem igazán lehet megitélni kinél mennyi LE van,ezt mutatja a melléfogása is.Tehát ez hogy ügyesen választ célpontot az 100000:1-hez
Sziasztok!
V2-ön játszom és az egyik szövettségi tagunk hívta fel a figyelmünkre a következőkre,amikre szeretnénk választ kapni.
Hogy lehetséges,hogy egy 12-es szintű karakter becsületes játékkal a következőkre képes?Ez a végzetúr a Kolumbiai döngölő,a Sötét mágosok szövettségéből.
Felszerelés:Ében tündekard, Méregfelhő, Móleon lemezpáncél, Energia fókuszpajzs,( Fófuszkristályok nélkül ).
Állat: 32-es szintű Nerub kórokozó
Összes építése:160.338 LE
Zsákmányolt lélekerő: 710.804 LE
Szakértelemösszeg: 158
Tulajdonságösszeg: 384
Teljesített küldetés : 20
Helyes kvíz-válaszok: 384
Legnagyobb sebzés 110
Kérdés a következő: Hogy lehet 12-es szinten ennyi lélek energiát szerezni,ha becsületesen játszik valaki?Portyázásból és vadászatból biztos,hogy nem!Ha az ember reálisan gondolkodik akkor elég furcsának találja,hogy ilyen gyenge felszereléssel ennyi lélekenergiát tud szerezni,hogy ennyit építsen.Ugyanakkor fejlessze magát,szakértelmét,de küldetést és kvízt amiből több lélekenergiát lehet szerezni azt aránytalanúl kevés.Ja és mind ez 12-es szinten!
Én 16-os szintű vagyok.A felszerelésem: Enyészmester,Fagycsóva,Elf láncing,Dupla energia fókusz, ( Fókusz kristályokkal minden ).
Építés: 46091 LE, Szakértelem: 83,Tulajdonságösszeg: 275,Teljesített küldetés: 22,Kvíz: 914,Zsákmányolt lélekenergia: 11171 LE.
Állat: 6-os szintű Vérszomjas manó. Ha megfeszülök sem tudok több lélekenergiát összeszedni,mint amennyi a vadászatokból,kvízekből,teljesített küldetésekből adódik.A portyákból van a legkevesebb LE,hiszen nagyon kevesen vannak akik több ezer LE-t tartanak maguknál.Elvétve adódik,hogy 300-400 LE-t tudok így zsákmányolni és alacsonyabb szinten sokkal kevesebb minden.Ezért nagyon jó lenne,ha utána néznének és ha szabályos akkor hozzák nyilvánosságra,hogy a többi játékos se legyen hátrányban,mert nem tudja,hogy lehet ilyen sok LE-át szerezni.Minden nap többször fenn vagyok és karakteremet küldöm vadászni,portyázni,stb.Mégsem sikerül több LE-t összeszednem.MIÉRT???
IV.(Szép)Fülöp francia király négy felnőttkort megélt gyermeke közül melyik köthető Magyarországhoz házassága révén?

*X. (Civakodó) Lajos
V. (Hosszú) Fülöp
IV. (Szép) Károly
Izabella


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

X. (Civakodó) Lajos második felesége Magyarországi Klemencia,Károly Róbert magyar király testvére volt.X. Lajos francia király és Károly Róbert sógorok voltak.Hol itt a hiba?
Dátum: 2009.04.30. 15:43:28
IV.(Szép)Fülöp francia király négy felnőttkort megélt gyermeke közül melyik köthető Magyarországhoz házassága révén?

*X. (Civakodó) Lajos
V. (Hosszú) Fülöp
IV. (Szép) Károly
Izabella


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

X. (Civakodó) Lajos második felesége Magyarországi Klemencia,Károly Róbert magyar király testvére volt.X. Lajos francia király és Károly Róbert sógorok voltak.Hol itt a hiba?
Oldal: 12