Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bryan1717

Oldal: 12
Dátum: 2014.09.09. 14:51:24
PappaG már többször szót emeltem emiatt, szerintem előre sejtheted, le se szarják...

Mai támadás:

A csatában összesen 1 sebzést okoztál, és 47221 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 6528 lélekenergiát.
A Gyilkos szkarabeuszod miatt megkaptad ellenfeled lélekenergiájának egy részét (+8400 LE)!
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 23675 életpontot.

168-as szintű karakter... 2. szintű szkarabeusz átka kifejlesztve...

Szerintetek mennyire érdekli hogy nullára jön ki a portyából, ha cserébe bekamrázik? Sőt ha azt nézzük hogy Gyémánt, és még a fuxok is növelik a porty LE-t akkor igen is pozitív lélekenergia különbséggel hagyta el a csatát..

Köszönöm Behlolder hogy ismét s*ggbe b*sztátok a szkarabeuszosokat....
Dátum: 2014.09.01. 22:28:43
A támadások számával kapcsolatban többen írtátok, hogy kis létszámú csapatnak esélye sincs...

Ez nem így van, minél kevesebben vagytok egy szövetségben, annál nagyobb az esélye hogy megnyeritek a fordulót.. így hiába van kevesebb támadásotok, ha több pontotok van a végelszámolásban.. lehet egy szövetség 5 forduló után 35000 csatával és 4 nyert, egy 2. hellyel 27 pontos, ha ti vagytok négyen egy szövetségben, van összesen 2000 csatátok, de minden fordulót megnyertek...28 pont 2000 csatával máris elől vagy.

Sokkal egyszerűbb kis létszámos szövetséggel nyerni, csak erre nem gondoltok
Dátum: 2014.08.30. 18:25:36
Teljesen fölösleges, mert még a jogos hibák jelzése után is én vagyok a hülye.

Mikor jelentettem a Szkarabeusz átka hibáját, akkor is én vagyok a hülye mert nem tudok számolni.
Aztán rájöttek hogy a 20% és a huszad rész nem ugyan az...
Dátum: 2014.08.30. 09:40:44
Kitalálni volt hülyeség a Szkarabeusz átkát....

Nem értem hogy miért butítják el ennyire a relikviát. Igen, azért sírok, mert nekem van.
Szánalmas hogy olyan relikviáért fizettem annó, ami az összes lélekenergiát elveszi attól aki kínzóba visz, ma pedig örüljek ha 8K LE-t kaphatok, ha megtámad valaki.. Én legyek megtisztelve hogy nálam lehet dísznek.
Dátum: 2014.08.29. 00:54:49
A Napkristályokat csak a megadott időpontig lehet beváltani, utána nem. Hogy törlődnének a karakterlapról az nem valószínű, de beváltani biztosan nem fogod tudni.
Dátum: 2014.08.28. 04:25:12
Ha már el van rontva, legalább legyen egy másik oldala is a dolognak... A szkarabeusz átka, növelje a Gyilkos Szkarabeusszal szerezhető lélekenergiát szint*1000 illetve 2. szinten szint*1500 lélekenergiára.

Vagy, az elvesztett lélekenergiát befolyásolja csak, a Szkara tulajdonos pedig ugyanúgy megkapja a teljes LE-t.
Vagy vegyétek ki a relikviát a fenébe, vegyétek el mindenkitől mert úgysem ér már semmit ha nem változik valamit

Annyiféle alternatíva lenne, alkalmazhatnátok az egyiket.

De ha itt tartunk akkor köpjetek bele az Aranytallérosok levesébe is. 100 küldetésenként 1%-kal csökkenjen a bónusz. Ha már rontjuk a játékot, akkor kollektívan szivassatok mindenkit.

Részemről mindenféle befizetés megszűnt, és mindenkit erre fogok biztatni, amig nincs változás.
Dátum: 2014.08.27. 21:47:54
A mai nappal a következők kerültek be a játékba: AF képesség: A szkarabeuszok átka, a max. szintet 1-ről 2-re emeltük.

Azért a Gyilkos Szarabeusszal rendelkező játékosokra is kellene gondolni, mert egyre gusztustalanabb amit a relikviával csináltok...

Először maximalizáltátok az elrabolható lélekenergiát ami egy 150-es stintű kari esetén 75000 lélekenergia. 10 perc alatt összeszedhető, jelentéktelen mennyiség. Megbarátkoztunk vele, oké.

Jött az AF képesség, ami hónapokig rosszul működött mert nem 20%-át veszítették el a LE-nek, hanem a huszad részét.

És most jött a krémje az egésznek, raktatok rá még1 szintet, amivel ez 10%-ra csökken. szintén 150-es karinál ez már csak 7500 lélekenergia... egy portyában kapok 10k lélekenergiát. Már többet nyer az aki megtámad, mint amennyit veszít.
Erre adtunk ki több ezer dukátot, és elbutítjátok az egészet. A Szívósság Öv +1 támadás körét mikor csináljátok meg AF-ért??? Legyen már kerek a dolog, basszátok el az összes drága relikviát. Gratulálok ******
Dátum: 2014.02.15. 14:29:27
Ehhez nem kell reklám, teljesen egyértelmű mindenki számára, hogy egy böngészős játékhoz képest a VÚ-val nagyon elszaladt a ló...
Dátum: 2014.02.15. 14:23:10
A jelenlegi helyzetben úgy gondolom, hogy a már kiszámolt havi VÚ költségekhez hozzárakok 500 forintot és megyek eredetire WoW-ozni. Kicsivel több pénz, milliószor nagyobb játékélmény.

Mindenki más is így fog tenni, aki a VÚ mellett a WoW-ot is erőteljesen tolja.
Valószínűleg a megmaradt ősköveim felélése után én is így fogok tenni.
Dátum: 2014.02.15. 10:53:51
Elmehettek a *******!!!!! Mint ha nem fizetnénk eleget a prémium tagságra/tárgyakra és egyéb funkciókra...

Miért nem találtok ki egy gombot a kezdőlapra, hogy : 10 őskőért beléphetsz a játékba

Meg volt eddig is a véleményem a hasonló fejlesztésekről, de most rendesen elástátok magatokat.
Dátum: 2013.10.28. 07:34:05
Köszönöm a Beholdernek az újabb "ellopott" kvíz medált...Megint csak 40 kérdést kaptam, amire 40 helyes választ is adtam. És igen, volt még időm bőven. Legközelebb értékelhetnétek százalékos arányban az olimpiát, akkor már zsinórban meglenne a 3. amiből mind a hármat azon buktam hogy nem vagytok képesek kijavítani az olimpiát.
Dátum: 2013.10.26. 15:16:18
Az 5ös világon nincs VF szakértelem??
Dátum: 2013.10.16. 14:19:18
Birka, a kevesek egyike vagy, akinek tetszik.
Dátum: 2013.10.16. 13:55:50
Megint egy költsd a pénzed játékra event. Annyi értelme van csak hogy az ősköveket költse a nép. Ha nem veszel olyan vacak csomagot, nem tudsz relikviát kiváltani a hordatrófeákból.

Elég gyenge lett
Dátum: 2013.10.16. 09:36:14
Én látom a kiemelést, bár nem szembetűnő...
Ha csak rápillant valaki, nem fogja látni.
Dátum: 2013.10.16. 09:23:06
Íííígy mindjárt másképp néz ki a dolog. Hajrá Rubin kockák
Dátum: 2012.11.07. 17:54:17
Egy kérdés a játékvezetőkhöz: Miért nem foglalkoztok a tényleg fontos dolgokkal? Eddig is jó volt, ezután is jó lesz a jelenlegi képlet. Nem értem, hogy miért kell minden hülyeségre azonnal ugrani. Ha játékosok véleménye érdekel bárkit a JV csapatából, akkor nem egy ember szavait kell meghallgatni. Olvassátok már végig a fórumot! 98% ellenzi az egészet! Hol vannak azok akik kitalálták hogy ezen változtatni kell? A prémium miatt sokkal nagyobb különbségek alakulnak ki, mint egy gyűrűtől. Ezen nem akartok változtatni? Jajj bocsánat! Azért pénzt kaptok... Szerintetek ha emiatt az epikus mizéria miatt megint egy jókora tömeg távozik...attól jobb lesz? Annyira kiszámíthatatlan már a játék hogy nem éri meg költeni rá. És igen, muszáj a pénz felé terelni a dolgot mert enélkül nem fogjátok fel miről van szó. 1-2 játékos kitalál valamit, ezért elrontjátok 1-2 EZER játékos szórakozását.

Magatok alatt vágjátok a fát, de erre hamarosan ti is rájöttök.
Dátum: 2012.06.22. 06:09:39
Melyik állat nem tojásból kel ki?

strucc
béka
hörcsög
hangya


Az ilyen kérdéseket elfogadjátok az értelmes, helyes kérdéseket meg visszadobálja a rendszer...

A hörcsög egyértelmű, a béka pedig petékkel szaporodik nem tojással -.-"""
Dátum: 2012.03.22. 17:33:16
Gigatesó engem 12k+ hp-val végzett ki egy olyan player, akit eddig 3-4k hp-val elvertem....
Dátum: 2011.11.16. 23:35:18
Jah megtaláltam, tekintsd semmisnek a kérdést
Oldal: 12