Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Deco

Oldal: 1
A hetekről most esett szó először!
Ha heteken keresztül töm ,és közben nem fejlődik akkor az megint más!
Akkor az nem elégtétel, hanem szivatás!
Pont ezt írtam, hogy V3-on nem élnek meg!
Mindegy!Nézőpont kérdése, mindenkinek van egy kis igaza és mindenkit meg lehet érteni!
Tök fölösleges ezen vitatkozni!
Persze, hogy veszek, ha a szakizás bizonyos szintjén túl vagyok!És abban is igazatok van, hogy veresse le magát!De vannak sajnálatos dolgok,elszáll a net stb...
És pont akkor csapsz be valakinek, lerántod egy komolyabb összeggel! Hát én is berágnék,pláne ha nem az első.Érthető, hogy próbál elégtételt venni úgy ahogy tud!

Én csak v3-on nyomom,ott nem élnek meg a pókok. De ott is van amikor rászoknak az emberre!
Mit teszel,hogy megvédd magad? Krit vari az egekbe, másodlagos vari+ támadás max és már meg is van oldva!Amikor beleversz más állataiba 5-800 at,na annak nem örül!Mint ahogy te sem az ingyen Tp-nek!
Tömő taktika:
- a játék szabályai megengedik? Igen
- a legtöbb játékost irritálja? Nem (csak a pókokat (és haverjaikat), akik viszont nagyrészt a legjobb játékosok, elismertek; szeretik a tápos karakterüket és erősen zokon veszik, ha őket is szívatja vki)
- eredményes? Két részre kell bontani a dolgot: 1) ha a tömő karakter fejlődését nézzük, akkor rohadtul nem; 2) ha a pók szívatását nézzük, akkor határozottan!



Itt az igazság!Ha engem rabolgatna egy pók állandóan akkor én is tömném Tp-vel!Ennyi! Etikus nem etikus ez van!
Dátum: 2009.03.07. 21:14:03
kb mennyi idö amég a képet a vezetőség jóváhagyja? már majdnem két napja feltöltöttem de semmi változás!
Oldal: 1