Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2008.11.05. 13:04:53
Idézet: Aisling - 2008.11.05. 11:26:47
A mostanság vajon Szörny Zrt vagy Szörny Nyrt?


Hat van a tozsden szornyu reszveny vagy nincs? Persze hogy van. Csak az van.
Dátum: 2008.11.05. 10:21:02
meik nem Vavyan Fable müve?
könnyü álom
Fattyúdal
Kyyra Eleison
Legenda


Van benne par hiba.


körülbelül mennyi budapest lakossága?
5 millió
4 millió
3 millió
1 millió


Egyik sem. 1,6-1,8 millio.

Mikor léphetsz be egy szövetségbe?
Bármikor és rögtön.
Ha van hely bármikor beléphetsz ha a kedved tartja.
Nincs is olyan, hogy szövetség!
A szövetség tagjai szavaznak róla.


Nem eri el a minimum szintet.

A Naprendszer melyik bolygóját minősítették át bolygóból törpebolygóvá?
Uránusz
Vénusz
Plútó
Neptunusz


Ehhez viszont csak gratulalni tudok (minden ironia nelkul persze).

Az amerikai típusú M1-es Garand- nak mekkora a tárkapacitása?
20
6
30
8


Talan ez azert tul spec.
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: 8
Wikipedia szerint 15 vagy 30.
Dátum: 2008.11.05. 10:12:39
Az alábbiak közül melyik nem síléc márka?
Atomic
Head
Tyrolia
Skechers


Tyrolia silec kotes, Skechers sicipo. Legalabbis ezt az infot talaltam a tyrolia.com oldalon.
Dátum: 2008.11.05. 08:13:31
Idézet: Atreus - 2008.11.04. 23:36:34
Hogyan írjük az Amerikai Egyesült Államok Elnőkét?
George W. Bush
Georgina Bush
Gerorge Busj
Jorj Bush

Lehet hogy pár óra múlva már így: Barack Hussein Obama II? (Hacsak nem John Sidney McCain III )

+ elnökét...talán azt is hozzá kéne írni hogy 43. elnökét...


Nem, Walker meg januarig marad, akkor lesz a beiktatas.
Idézet: Mortimer - 2008.11.05. 07:55:24
Te beteg vagy, teljesen szabályosan játszanak.
1. Nem kötelező építkezni.
2. Annak üzensz hadat akinek akarsz.


Kerlek keruld mar a szemelyeskedest. Nincs arra semmi szukseg.
Dátum: 2008.11.05. 07:58:09
Idézet: Ariel - 2008.11.04. 23:17:22
Hogy történik egy szövetség erősségének meghatározása ? Valami átlag számítás a tagok létszámából és szintjéből ? Mert ez bizonyos esetekben problémát okozhat...


Ugy vettem le Miklos irasabol, hogy a lelekkut nagysaga szamit. De javitsatok, ha tevednek.
Dátum: 2008.11.05. 07:55:53
Idézet: Cassian - 2008.11.04. 21:55:27
Csak a kérdés, hogy mi számít szivatásnak?


Megmondom. Az amibol a szivatonak nincs elonye. Azzal a kitetellel, hogy az elonyt itt egeszen tagan lehet ertelmezni, de a karorom nem elony.

Nezzunk egy elatszagu peldat. A mehecskenek van ugye egy fullankja, amit ha elhasznal, az altalaban kis elete veget jelenti. Tegyuk fel, hogy jon egy medve es mezet csen a kaptarbol. A bator mehecske nekiront, jol megcsipi, majd belepusztul. Miert is? A kozosseg erdekeben, hogy az medve tobbet ne merje idedugni az orrat. ez rendben is van. De mivan ha egy embert csip meg? Az, hogy legkozelebb a mehesz felveszi a sisakot, meg tobb fustot hasznal, otthon meg elokerul a fenistil. De a mezet nem mentheti meg. Persze a mehecske ezt nem tudja felfogni.
Dátum: 2008.11.05. 07:30:27
Ha igaz amit rebesgetnek, es ezt a karit abba akarja hagyni, de meg elotte keresztbe tenni valakinek, akkor ez nem olyan igazi aldozatvallalas sztem. De ne legyen igazam.
Idézet: Necronis - 2008.11.04. 20:08:24
Arra gondoltam, hogy a portyázáspontokat adó szakértelemnek valamilyen szinten hasonlónak kellene lennie, mint az elementáris fúziónak, ami cselekvéspontokat ad, és csökkenti a vadászatok idejét. Jelenleg létezik két olyan szakértelem, ami a portyázások időkorlátait csökkenti, a kontinuumszűkítés és a kronokompenzáció. Valamelyikkel a kettő közül lehetne kombinálni az "új" szakértelmet, és akkor máris nem lenne szükség újra. Én a kronokompenzációra szavaznék, például minden 5. szintjén adna plusz egy PP-t, és ezeken a szinteken nem csökkentené a fáradtság idejét. Így a végső, 50. szinten adna 10 PP-t és 20 percre redukálná csak a fáradtság idejét.


Nem egy rossz gondolat, hiszen az amugy egy meglehtosen haszontalan szakertelem.
Dátum: 2008.11.05. 07:01:38
Melyik alant felsorolt szóval lesz helyes a következő mondás"A türelem ..... terem."?
bort..
románc..
torna..
rózsát..


Az 5 pontot haromra javitanam a kerdesban, a valaszok moge meg nem kell pont. Erdekes, hogy mindenhol 2 pont tobblet van .


Mikszáth Kálmán kihez címezte leveleit?

Nem sikerult megtalalnom. Kihez?
Dátum: 2008.11.05. 06:34:29
Idézet: Miklós - 2008.11.04. 21:54:51
egy szóval sem mondtam, hogy problémásnak tartom, ha egy 2 tagú szövetség legyőz egy 10 tagút (a játék rendszere miatt a 2 tagú szövi úgyis életképtelen hosszútávon), a gondom azzal van, ha a háború utáni 1 hetes békeidőszak szabályát valaki ki tudja játszani. Arról hogy rövid volt a tesztidőszak meg blabla, megnézem melyik az a játék amelyben akármekkora és akármilyen hosszú teszteléssel is mindent ki lehet próbálni ami az éles játékban lesz

a zsákmányolható LE képletén nem változtattunk, igy van a kezdetek óta, az elvet csak azért irtam le, mert ezzel kapcsolatban már elég extrém találgatások voltak.


Ezt nagyon gyszeru megakadalyozni, a szovi alapitast ti hagyjatok jova, ha valaki 2 heten belul uj szovit akar alapitani, azt nem kell jovahagyni. Tudom az atlepegetos modszer meg mindig marad, ahhoz viszont szerintem tul sok passziv emberke kell, vagy multizas forog fenn, aminek ismerjuk a kovetkezmenyeit.

Masik: tobben kerdeztek hol a gond, en szerintem nem gond az, ha valaki a jatek lehetosegeit ugyesen kiforgatva jelentos elonyhoz jut, ugyanakkor emberileg kifogasolhato, ha celja nem az, hogy elonyt szerezzen maganak, hanem az, hogy az ellenfelet szivassa olyan aron, ami neki is sulyos karokat okoz (akar sulyosabbat, mint annak akit szivat). Ez egyfajta Dugovics Titusz modszer, egy jatekban ez talan mar tulzas. Ugyanakkor amig a szabalyok engedik...
Amig engedik!
Dátum: 2008.11.04. 19:52:03
Új szakértelem került ma be, köszönet érte Trayannusnak.
Dátum: 2008.11.04. 19:33:14
Ha szabad ennyit kiszivarogtatnom, akkor a felszerelesek kepei 100-as szintig fel vannak toltve a szerverre. Barki konnyeden hozzajuk ferhet.
Dátum: 2008.11.04. 14:22:53
Idézet: Mortimer - 2008.11.04. 08:22:20
Nekem főleg azért szúrt szemet, mert ez is a nagy szövetségeket támogatja. Ugyan most még eléggé egál a helyzet, és +6 vagy +9 annyira nem jelentős, de 1, vagy még inkább 2 hónap múlva csatadöntő szerepű lehet, hogy kinek milyen nagy szövetségbe sikerült bejutnia. Ez - leginkább alacsony szinteken - észrevehetően torzítani fogja a bajnoki viadalt.


Az nem eleg ha belepsz. Fel is kell tolteni a kutat. Az sokkal tobb LE, mint felnovelni a tulajdonsagokat.
Dátum: 2008.11.04. 14:21:33
Idézet: Ricardo - 2008.11.04. 14:14:38
Nem tudom mi a baj a szerepjátékosan kifejezéssel ...


Mondjuk, hogy ez nem szerepjatek.
Dátum: 2008.11.04. 14:20:09
Asmodeus Mortimer
Nezz ra a karlapodra, kaptal egy bajnoki medalt.
Dátum: 2008.11.04. 14:09:35
Idézet: Ricardo - 2008.11.04. 08:13:39
Azért, mert szerepjátékosan tekintve [...]


Szerepjatekosan? He?
Dátum: 2008.11.04. 14:08:35
Nem az volt, hogy szintenkent lesz egy kategoria? Ehhez kepest az en kategoriamban egy 14. szintu kari nyert, en meg csak 13 vagyok.
Dátum: 2008.11.04. 07:17:12
Idézet: Mucmuc - 2008.11.04. 00:32:24
van 1 kerdesem amire a valaszolgatok tobb mint 75%-a hibasan adta meg a valaszt, ezert ki lett veve es kaptam +1 rossz minositest. ez volt az:

"Melyik lehetőség nem illik a többi 3 közé?

Bratislava
Pozsony
Prága
Pressburg"

hatha olvassa itt vki aki rosszul valaszolt, ezert irom le a helyes valaszt: Prága a kakukktojas. megpedig azert mert a masik 3 varosnev 1 es ugyanaz, tehat Pozsony = Bratislava = Pressburg. attol fuggoen, hogy melyik nemzet hogyan nevezi. Mi magyarok Pozsonynak, a szlovakok Bratislavanak, a nemetek Pressburgnak.

hat, nem tudom, de sztem nem volt nehez kerdes. kar volt erte a rossz besorolas. na mind1, ez van. :/


Hat latod errol a Pressburgrol meg nem hallottam, es orulok is, hogy megtudtam.
Node. Ez egy kakukktojasos kerdes, ami nem veletlenul van tiltva. Ha ugyesebben teszed fel a kerdest, akkor ezt a problemat megkerulhetted volna, es feltehetoleg bent is marad.
Dátum: 2008.11.04. 07:09:33
Idézet: Craslorg - 2008.11.03. 21:54:05

Hogyan halt meg Voldemort a Harry Potter 7. könyvében?
Perselus Pitonnal való harcban.
Végelgyengülésben.
Sortűz által az Azkabanban.
Harry Potterrel vívott küzdelemben.

Az első 6-ot sem olvastam, csak a mozifilmeket néztem meg, honnan a fenéből kéne tudnom? Persze, tudom, nem spec, csak én vagyok tudatlan és nem haladok a korral. Végülis Angliában néhol kötelező olvasmány.


Ocsmany spoilerezes. Mindenkeppen torolnem.

Hány éves kortól lehet szavazni Ausztriában?
19
20
18
16

Egyszer messzi innen, a déli féltekén egy helyi - feketebőrű - srácot tanítottunk magyar kifejezésekre. Az egyik pont ide illik: "pont leszarom". A srác hamar megtanulta.


Lehet, hogy leszarod, de eleg erdekes es relevans adat. Mi itt Szlovakiaval vagyunk nagy hirigben, pedig a szomszedaink kozott nem ok az igazan szelsosegesek. Es ehhez hozzatartozik a fenti adat is. (16)
Na jo, nem mondom, hogy a legjobb kvizkerdes.

Miért zöld a fű?
Mert zöld színtesteket tartalmaz.
Mert nyugtatja a szemet.
Mert igy szép.
Mert szereti Fradit.

Miért rontják el a jó kérdéseket hihetetlenül buta válaszokkal?

A kerdesfelteves nehezsege nem a jo kerdes kitalalasa, hanem rossz valaszoke.

Mi Zeusz fiának neve?
Herkules
HERKULE
Hercule
Piedone

Még egy jó kérdés, elcseszett válaszokkal...


Egy alabbiak kozul elfert volna, csak hogy ne gondoljuk, hogy egy fia volt az oregnek.