Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2008.12.24. 08:53:58
Idézet: Simon - 2008.12.24. 00:47:37
Kosz, napi 20 helyett mar *csak* 12-szer kell belepnem?

Ne haragudj se Te, se Miklos, de ez aztan vegkeppen nem megoldas. Hozzateszem, nekem aztan mindegy hogy 12 vagy 20-szor lehet terkapuzni, de az 1 ora legyen torolve vagy modositva.


Nem haragszom, de mondjuk annyit megtehetnél, hogy átszámolod mielőtt valamibe belekötsz.
20-as térkapu: 100 percenként mehetsz be, napi 14,4 alkalommal.
12-es térkapu: 260 perceként mehetsz be, napi 5,54 alkalommal.

Ez a jelenlegi 1 órás limit esetén letudható napi 3 1-órás belépéssel. (Az óra elején meg végén mész térkapuba). Megjegyzem ha egyszerre 3 portyát nyomsz, akkor is kell ennyi belépés a 15 portya elköltéséhez. Persze ha kronokompenzálsz, akkor ez csökkenhet.

Viszontha már megoldási javaslat, akkor javaslatom:
A kronokompenzáció csökkentse a portyázási hendikep nullázódásán kívül az alábbiakat is:
- tudatturbó
- sajtolás
- idomítás (fele arányban)
- gyógyítás (fele arányban)
- térkapu használat

Egy amúgy nem túl népszerű képességet felhozunk így a használhatóság alsó határára, plusz akinek kevesebb ideje van belépni az is teljes értékű játékot fog tudni folytatni így.
Dátum: 2008.12.24. 00:35:20
Hogy nevezik most az egykori Háromszék vármegyét?
Hargita megye
Maros megye
Brassó megye
Kovászna megye


Részben Brassó, részben Kovászna, hibás kérdés.

Ki az a Cristian Ronaldo?
politikus
teniszező
labdarúgó
író


Először azzal kéne megbírkózni, hogy mi is a neve (Cristiano).
Dátum: 2008.12.23. 23:38:34
Ezt en javasoltam (en 10-es maximum szintet javallottam). Ha belegondolsz a 20-as terkapu egy ujabb effekt lett volna, ami allando jelenleet igenyel. Akar igy, akar ugy. Hosszú távon mindannyiunk érdeke, hogy elviselhető mennyiségű időráfordítással lehessen játszani.
Dátum: 2008.12.23. 22:08:33
Idézet: Crimson - 2008.12.23. 14:45:36
Nincs igazad, hiszen te bármikor megteheted, hogy elmész vadászni, a magas szintű karakterek viszont nem engedhetnek maguk elé másokat, mert izé... na... szóval nem, és kész. Lehetetlen. És ezt a fejlesztők is nagyon jól látják.


A top 2 karakter nm tud annyi CSP-t halmozni, hogy olyan beelőzze aki nem szövitárs. Mondjuk ügyeskedéssel megoldható lenne. De az valóban fura lenne, ha a játék arra kényszerítené őket, hogy a kemény munkával megszerzett előnyüket bukják el egy küldetés miatt. Mindenesetre ezt a módszert én sem érzem megfelelőnek. Sokkal kulturáltabb megoldás lett volna, ha mondjuk a 100. küldetés jutalma a LE mellett egy olyan tárgy ami egy küldetés jutalom nélküli kilövésére ad lehetőséget.
Dátum: 2008.12.23. 22:03:22
Idézet: Awenhai - 2008.12.23. 13:10:43
Szervusztok!

Idézet: Kocos - 2008.12.23. 13:09:08
Idézet: Rius - 2008.12.23. 11:32:01
Vagy regenerálódunk a csatában szint ÉP-t körönként.


Erre lesz szakertelem.


Kócos, honnan tudod? És mikor? *kapkod a képesség után :-D*


Terkapus moncok fegyvere van, hogy +regeneralodast ad. Miutan ilyen szaki az OV-n volt es ott koronkent szakertelemszinttol fuggo EP-t kaptal vissza, itt is ezt josolom. Nyilvan akademian lehet majd megszerezni / kifejleszteni.
Dátum: 2008.12.23. 13:12:23
Idézet: Braka - 2008.12.22. 20:47:40
winnie: Az egyik karakterem valóban smaragdos. De az is tény, hogy jelenleg a smaragdos bónusz adja a legkevesebb pluszt.

Zaccmester: Aki a közelharcra megy rá(nagy része a rubin horda tagjai is) , annak ott a kritikus ütés. Szerintem az az igazságtalan, hogy aki varázslattal szeretne sokat sebezni, annak nincs lehetősége kritikus sebzést bevinni, csak tárgyak segítségével.


A kritikus utes a "varazsloknak" epp olyan hasznos. Gondolj bele. Kifejlesztd azonos szintre, de te betalalsz a varazslattal (az ellenfel meg nem) kiosztasz -8 vedelmet, az ellenfelet 3-szor talalod el, o meg csak ketszer mais te vagy a nyero.
Meg kell mondanom oszinten, hogy nevetseges ez a siras. Plane a rubinosokkal szemben.
Dátum: 2008.12.23. 13:09:08
Idézet: Rius - 2008.12.23. 11:32:01
Vagy regenerálódunk a csatában szint ÉP-t körönként.


Erre lesz szakertelem.
Dátum: 2008.12.23. 13:07:37
Idézet: Braka - 2008.12.22. 20:05:37
Igen, igen a smaragd hordára ráférne az erősítés, én mondjuk nem értem miért nincs kritikus varázslás, ugyanúgy mint a kritikus ütés szakértelem. Az csak egy harcban egyszer érvényesülne, szemben a kritikus ütés öt-hatszori lehetőségével.


Van kritikus varazslas.
Dátum: 2008.12.23. 13:06:09
Idézet: Rius - 2008.12.23. 11:32:01
Karácsony jön, így a zafír hordának is kérnék ajándékot (mi nem sírunk, pedig a szavazáson minket értékeltek a leggyengébbnek)!


ROTFL! A sok szakerto.
A Zafir horda jo ahogy van. Jobb lenne ha sebzodescsokkentes helyett inkabb vedelem jarna bonuszban, sot akkor egyenesen uberelhetetlen lenne, jo igy is.
Dátum: 2008.12.22. 19:59:30
Idézet: Eardog - 2008.12.22. 17:53:19
bocsi, még az előzőhöz annyit, hogy az jó ötlet lett volna, hogy több a VP a varinak, de az nevetséges, hogy mennyivel több csak....az lenne az értelmes, ha egy harcos azonos szinten a mentális robbanásból tud varázsolni 3-at a vari 8-10-et...és akkor ez tényleg megoldaná azt is, hogy egy harcos nem tud olyan komoly varázslatot megtanulni, vagy ha meg is tud, egyszer elnyomja...amúgy az is hülyeség, hogy a vari VP-je nem regenerálódik gyorsabban, hiába van több VP-je, ha a zafír skkal gyorsabban regenerálódik, még az is ráver.....de nem panaszkodok, mert a mi fajtánknak kuss van


El vagytok tevedve de nagyon. Itt nincs harcos, meg varazslo, meg tolvaj. Itt mindenkinek mindenhez ertenie kell, de mindenki valaszthat, hogy mihez ert egy picit jobban. Attol mert valaki smaragd hordas meg lehet csapnivalo varazslo, attol, hogy valaki rubin hordas meg lehet zsenialisan jo varazslo. De egyes horda adnak aprobb bonuszokat. Nem a horda nem kaszt. Nem a horda nem hatarozza meg a karaktert,
Reklam ON
de a szovetseg igen, csatlakozakk te is az Azur Legiohoz!
Reklam OFF
A smaragd horda a varázslatban rendelkezik előnyökkel, aki smaragdos annak érdemes rágyúrni, hogy maximálisan kihasználhassa az előnyét.
Dátum: 2008.12.22. 15:36:27
Hány pontot ér a snookerben a fekete golyó?
4
12
2
8


7-et.
Dátum: 2008.12.22. 01:17:10
Idézet: AranyAlma - 2008.12.21. 23:28:18
Terkapu: lathatoan, magas terkapu szintnel mar egyszeruen nem lehet majd a terkapu pontokat elkolteni, tehat mindenkeppen valami valtozasra lesz szukseg. Mivel terkapunal sebzodik is az ember, mar eleve van egy fek beepitve. Javaslom az idokorlat teljes torleset, vagy pedig minimalisra csokkenteset (peldaul 5 perc).


Leirom itt is. Mivel a napi 20 terkapuzas mar olyan mint a portyazas. Legyen ugy mint a portyanal. Orankent ketto, utana meg jonnek a minuszok.


Napi 20 térkapuzás mondjuk nem lesz. Maximum 14,4. De sztem ez is sok. Egy idő után a játékra fordítandó idő túl sok lesz így.
Dátum: 2008.12.21. 21:24:19
Ha már kivánság műsor én azt kérném, hogy a Citadella aktiválások is kerüljenek be a világ-események közé. Legalább annyira közhasznú információ, mint a hadviselési adatok.
Dátum: 2008.12.21. 09:07:40
Idézet: Miklós - 2008.12.20. 21:34:32

Idézet: Darah - 2008.12.20. 18:47:17
Hogy folyamatosan a portyát nyirbáljátok, háborúban, békében, sima portyaként, karácsonyi ajinak, és ez mit jelent más hordáknak és mit a gyémántnak, mint gondos fejlesztő, gondolom pontosan felméred, akkor viszont nem értem a kérdésed.

Megszokott dolog, hogyha egy játékban különböző kasztokkal, fajokkal stb. lehet játszani, akkor bármilyen változás, fejlesztés esetén a játékosok sírnak, hogy az ő kasztjuk, fajuk stb. milyen hátrányokat szenved ettől. De valójában az a helyzet, hogyha rákattintasz a toplistára, és megnézed, hogyan állnak a gyémántosok, látni fogod, hogy semmi gond nincs a bónuszukkal, szépen és jól működik. Én is csinálok statisztikákat, összesen szerzett lélekenergia, karaktererősség stb., és én bizony azt látom, hogy tökéletesen ki vannak a hordák egyensúlyozva - a gyémánt is, semmivel sem gyengébb a többieknél.


Vitába szállnék veled. Sztem a gyémánt horda bónusza rettentően polarizált. Míg a maradek harom hordabol egy gyengebb es gy jobb jatekos nagyjabol ugyanazt az elonyt kapja, gyemant horda bonusza igazan az extrem jo vagy extrem rossz jatekosoknal ervenyesul. A közepes karakterek akiknél a nyert vesztett LE hetenre 1-2000 körül mozog szinte semmi hatása, tehát szerintem ők komoly hátrányban vannak, míg a hatás azoknál a kaaktereknél, akiknek extrém sok nyert vagy vesztett LE-je van kicsúsosodik. Összességében egy nagy masszaként elhiszem, hogy jó a gyémántok bónusza, de az egyes karaktrek szintjén szinte soha. Kevés esetben túl erős, sok esetben túl gyenge.
Dátum: 2008.12.21. 01:04:37
Idézet: AranyAlma - 2008.12.20. 16:48:32
Karácsony
Dec. 24-én déltől dec. 25-én délig a Végzetúrban is karácsony lesz, ami azt jelenti, hogy nem lehet majd portyázni!


Allatok moraljaval mi lesz??


Térkapu? Kennel?
Dátum: 2008.12.21. 00:51:29
Melyik háború volt a legkésőbb?
Vietnami-háború
Öböl-háború
II. Világháború
Arab-izraeli háború


Az utolsóból 6 is volt.
Dátum: 2008.12.17. 20:31:37
Idézet: Asshra - 2008.12.17. 19:20:55
gőzpöfögészeti tovalöködönc
megkönnyebbülészeti körguggolda
nyaktekerészeti mellfekvenc
lábtiprony

Ezek régi, a nyelvújítás előtti szavak. Az első a gőzmozdony, a második a wc, a harmadik a sál.


Lehet, hogy tévedek, de én úgy tudom, hogy ezek nyelvújítási ötletek voltak. Amiket elvetettek.

A nyelvújításra tudtommal inkább a sok idegen kifejezés miatt volt szükség melyeknek nem volt magyar megfelelője.
Utána is nézek mindjárt.
Dátum: 2008.12.17. 19:01:44
Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás?
Tuti, hogy a tojás!
Egyértelmű, a tyúk!
A kappan
Nincs bizonyítva


Törlendő.
Dátum: 2008.12.17. 18:03:42
Valahogy ugy erzem, hogy bar ketsegtelenul ez a leg eletbevagobb fejlesztes igy karacsony elott, nem lesz keszen. Ami azt jelenti, hogy karacsony alatt akinek van terkapuja az a csaladi programok miatt tuti bukja.

Nem lehetne ezt elore venni?
Dátum: 2008.12.17. 17:28:13
Tervezem ma betolni targyakat 32-ig, akkor igyekszem javitani a felmerult hibakat is.
Eleg sok melo felgyult vele, sajnos kicsit kevesebben szalltak be a szerkesztesbe, mint remeltem, de aki megtette annak koszonom.

Ha meg valaki szeretne valamit feltolteni, de nem tudja hogyan akkor jelezze.

Epikus targyak pl. teljesen hianyoznak. Ha valaki be tudna vallalni az epikus es terkapus targyak felvitelet, kezeleset, az peldaul sokat lenditene rajtam.