Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Ketszeres Bezzeg Bela emlekermes.
Idézet: Cecilly - 2009.03.18. 10:50:24
na de az tényleg egyértelműbb kérdés amit kaptam, hogy mi az piros és árt a fogaknak?

1.mikulás
2.valami.. (erre már nem emlékszem)
3.szaloncukor
4.tégla << ez volt a helyes

Ennyit a kvízrendszerről...mert ez a kérdés egy hibátlan! vegyünk róla példát!:D


Moztantol aki mas rossz kerdesre hivatkozva probalja a sajatja kimosdatni az kap tolem a Bezzeg Bela emlekermet. Elso boldog tulajdonos Cecilly.
Idézet: Kocos - 2009.03.18. 10:01:01
Idézet: Zimek - 2009.03.18. 08:55:28
hát emiatt aztán tényleg vissza kell dobni egy kérdést. (Őszintén szólva leginkább ezek a hülyeségek kezdik elvenni a kedvemet a játéktól. Nem tudom, ki hogy van vele...)


Én úgy, hogy kijavítom és feladom újra. Ha egyszer hibás, akkor hibás. Nem veszítek vele semmit.


Na tessék. Csak emlegetni kellett, most kaptam egyet helyesirasi hibat. 2-3 percet bűvöltem mire meglett a hiányzó ékezet.
Dátum: 2009.03.18. 12:54:19
Nem tudom mondta-e valaki, de igy par nap utan azt gondolom, hogy ez az allatreform jol sikerult.
Dátum: 2009.03.18. 12:28:21
Idézet: Psych - 2009.03.18. 12:13:42
Esetleg mint alternatíva felmerül, hogy fel kellene bontani az AL-EH békét. Szívesen elnézném egész nap, ahogy egymást ütitek


Maris intezkedem.
Micsioda mazli, hogy eddig nem jutott ez eszetekbe.
Idézet: Bagira76 - 2009.03.18. 09:53:32
Idézet: Bagira76 - 2009.03.13. 20:01:24
Mit ad a manakő nevü fókuszkristály?

+1 mágia
+1 erő
+1 támadás
+1 védekezés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Speciáli érdeklődésü réteg ???? LOL Aki a VÉGZETÚR nevü játékkal játszik az tudhatná..... Mekkora sültökrök vannak itt...
Legfeljebb nem volt pontos mert nem irtam oda hogy a VÉGZETÚR nevü játékban...Komolyan mondom itt meg sem nézik a kérdést


erre az a választ kaptam, hogy egy 1 szintü nem tudhatja most meg kaptam a kviz kérdésben egy ilyet:


Ha van 100-as kereskedelem szakértelmed, akkor hány szintet látsz előre?
20
10
Nincs is olyan hogy kereskedelem szakértelem!
100

ez tudhatja egy lvl 1 szintü?

mert ez átment a rostán.

Követelem az én kérdésemért járó LE-t vagy akkor vegyék el attól aki ezt irta.


Nagyon jó. Leszarom milyen a kvíz, de a kérem a LE-t vagy ami még jobb, vegyék el mástól is. Nem szoktam használni ezt a szót, mert nem igazán kedvelem, de ez szánalmas.
Idézet: Zimek - 2009.03.18. 08:55:28
hát emiatt aztán tényleg vissza kell dobni egy kérdést. (Őszintén szólva leginkább ezek a hülyeségek kezdik elvenni a kedvemet a játéktól. Nem tudom, ki hogy van vele...)


Én úgy, hogy kijavítom és feladom újra. Ha egyszer hibás, akkor hibás. Nem veszítek vele semmit.
Dátum: 2009.03.18. 08:24:17
Idézet: bonca - 2009.03.17. 14:14:14
Nem tudom. Csak tippeltem.
44. szinten sajtoltam ki a 13. alapszintű állatomat. A kettőnk szintjéig adott max elnyelést, utána csökentettet, tehát 57 fölött volt az elnyelése, de hogy mennyivel azt nem tudni...


De mostmar azt is tudjuk, hogy az, hogy 57-es tapasztalati szintig ad lnyeles rendesen az nem azt jelenti, hogy 57-esen 57-et ad. Inkabb mar ott olyan 65-70 korul.
Dátum: 2009.03.18. 08:22:27
Idézet: Balor - 2009.03.17. 14:42:54
Egy kosza otlet...
Adjon +10/+10-et, mindharmat lehessen fejleszteni, de a harom gyulolet osszerteke max. 30. Akinek csak egy van a harom valaszthato kozul, az havonta egyszer valtoztathatja.


A 3 gyulolet osszerteke ne legyen nagyobb X-nel nekem is eszembe jutott.
Viszont a valtoztathatosaggal nem fer ossze.
Idézet: Craslorg - 2009.03.17. 19:44:15
Idézet: Kocos - 2009.03.17. 09:47:53
es kivetelesen mindenkit meg tudott elozni, aki nem ert celba.

OFF
Ööö... Tudod, hogy van egy tippverseny, amit nem zártak még le é itt az új idény 2 hét múlva?


Remlik valami. :o


/OFF
Idézet: Simonneta - 2009.03.17. 16:40:28
Ki írta Az időgép című regényt?

Asimov
Wells H. G.
Rudolf Weinbrenner
John Wyndham

Kiváncsi vagyok arra, hogy mi a helyesírási hibám? Azon kívül szeretném megjegyezni, hogy bizony a kvízkérdések között több olyan kérdéssel is találkoztam amiben bődületes helyesírási hiba volt. Azokat ki bírálta el? Ha legközelebb találkozok ilyennel be fogom másolni!!


Kapjon egy keresztnevet Asimov papa is, meg hat az ok, hogy HGW nevet rovidited, hiszen igy ismert, de a sorrend maradjon mar keresztnev-vezeteknev, ha a tobbinel is igy van. Ha meg akaro forditani, akkor mindnel fordits, es akkor dukal egy vesszo koze.
Idézet: Ceripapa - 2009.03.17. 16:22:12
Az ember tudja általános dolgokból egy idő múlva elfogynak a lehetőségek , így jönnek a speciális hobbihoz köthető dolgok.


Azert par millio kerdest meg fel lehet tenni mielott kifogyna az altalanos muveltseg. Tudod az emberiseg eleg szepen alkotott az elmult parezer evben. Ja es utana meg, ha tenyleg elfogytak, akkor nem jonnek a spec temak, hanem kirakjuk a megtelt tablat.

Akkor legyen jöjjenek ,de ne legyen kérdésértékelő rendszer , úgy hogy nincs mögötte csak egy játékos akinek nem tetszik illetve , a kérdések arzenálja ami alapján úgy ítéled meg Te magad is , hogy ha ők akkor Te is beírhatod , hisz egyszerű dolog volt neked is megkeresni rá a választ.


Ehhez a "mondathoz" fogadd oszinte gratulaciomat. Sztem mar te se erted mit irtal.
Dátum: 2009.03.17. 20:44:04
Holnap hajnalban kapod majd meg a LE-t.
Dátum: 2009.03.17. 17:30:08
Morti: hol vannak 1500-as sebzesek? Ahol vannak, ott altalaban aki 1500-at sebez az alaz. Nemhogy kikapna.
Bocsass meg, de a hozzaszolasod alapjan te vagy itt a szellemileg aluledukalt. Legy olyan kedves ird meg a kerdeseidet amiket nem fogadtak el, es elmondjuk mi volt veluk a gond - ha volt. Legy olyan kedves ne abbol indulj ki, hogy rajtad kivul mindenki hulye (es csak te vagy helikopter) mert ez a legritkabb esetben igaz.
Mi tör fel a gejzírből?
sár
láva
forró levegő
forró víz


Ha a kiiro olvassa en azert adtam ra helyesirasi hibat, mert a gajzirbol johet forro levego is vizgőzzel keverve. Amugy a kerdes rendben van. ezt valami masra (tufa?) javitva a kerdes hibatlan.
Milyen hangot ad meg a hangvilla?
C
A
D
G


Szep.
Idézet: winnie - 2009.03.03. 14:54:35
Idézet: Miklós - 2009.03.03. 14:45:22

A Fidesz népszavazása a vizitdíj eltörléséről nem az emberek érdekeit szolgálta, hanem a saját politikai érdekeit. Ezzel az erővel lehetett volna szavazás az adók csökkentéséről vagy a négynapos munkahét bevezetéséről is.


OFF, de:

jó meglátás, bizony.

és az adócsökkentést is megszavaznák. naná.


Nem jo pelda, mert a gazdasagi szakertok egy jelentos resze ezt helyes lepesnek tartana.
Inkabb ugy kene szavaztatni:
Egyetert-e On azzal, hogy adojat csokkentsuk, es az igy kieso beveteleket a tovabbiakban Bela fedezze (Belaknak Jozsi)?
Dátum: 2009.03.17. 13:48:28
Bizony ra kell szanni az idot, de elobb utobb bejon.Akik regen terkapuznak, azoknak akar 40-50 relikvia is osszejott mar.
Idézet: Petur - 2009.03.17. 12:44:39
Legutóbb a következő kérdésre kellett válaszolnom:

Mekkora (szint) mágustorony szükséges a nekrofun fókuszhoz?


Kérlek vegyétek ki a listáról. nem azért mert nem jó a kérdés, hanem azért mert meg fog vezetni. Azt fogom gondolni, hogy szabad végzeturas kérdéseket is feltenni, és jön a pofára esés és bosszankodás, amikor kiderül, hogy a kérdésemre csak egy szűk kör tudna csak válaszolni.


Kviz 3-ba jelezd az ilyeneket. Koszi!