Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

A Bezzeg Bela emlekerem teljes erteku viselojeve avanzsaltal.
Idézet: Zoltanszon - 2009.04.07. 14:30:40
Idézet: Kapik - 2009.04.07. 12:10:24
A felsoroltak közül melyik halunkat nevezik Doktorhalnak is?

Compó
Ponty
Kárász
Dévérkeszeg

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Valaki mondja meg mi nem jó ezen a kérdésen???Srácok mi nem egyértelmű?A válaszok között 4 hal neve van.A kérdésben halról van szó.Akkor mi a franc nem érthető?
Fogalmam sincs, ezt valakik nagyon csúnyán benézték szerintem. Ha holnap ilyentájban még mindig nincs rá válasz szerintem próbákozz meg vele még egyszer, mert a kérdés maga jó, csak valószínűleg olyan értékelte, aki minden tekintet nélkül kidobja kérdést, esetleg azért, mert az Ő nagyon "jó" "melyik csapatba jáccik ronaldó?" kérdését is visszadobták. Kár lenne ezért


Az a fura, hogy emlekeim szerint en talalkoztam ezzel es jora ertekeltem.
Dátum: 2009.04.07. 15:52:30
Szeretnek kerni egy olyan fejlesztest, hogy vadaszatnal, ha betellik az allatkert, akkor a vadaszatot automatikusan megszakitsam. Igy nem kene az utolso monc befogasa elott minden vadaszat utan ranezni, hogy megvan-e le kell-e allitani, vagy mehet tovabb.
Egy egyszeru checkbox kene a vadaszat elinditasa melle:
[] Megallitod a vadaszatod, ha nem tudsz tobb szornyet elfoni.

Ez egy kenyelmi funkcio lenne, ami jelentosen csokkenetene a jatekra forditando idot, es vegso soron segitene a jatekosok megtartasaban.
Idézet: Eledell - 2009.04.07. 12:16:04
helo, nem vagyok nagy horgász én nem tudtam volna , de szerintem semmi gáz nincs vele, de én is így jártam , persze az én kérdésem nem ennyire speciális.


Melyik állatról híres a Hortobágy?

szürkemarha*
fehér holló
feketepárduc
sárga kutya

ezt nem fogadták el mert h nem egyértelmű illetve hibásak a válaszok...
kutya legyek ha értem ezt a kvíz dolgot , arra megy ki a játék h ne tegyél fel kérdést csak fogadd el a fele annyi lélek energiát a lemondásért?


Itt sajnos az a gond, hogy a valaszok igenytelenek. Feketparduc, sarga kutya? A kerdes jo, de talan olyan allatokat kene felsorolni, amelyek valoban szoba johetne, mint Magyarorszag jellegzetes allatai, csak esetleg nem a Hortobagy jellegzetes allata. Szurke gem, homoki vipera, vetesi varju. Ezeket nem ellenoriztem, lehet hogy van koztuk olyan ami szinten a Hortobagyra jellemzo!

Ezenkivul sajnalattal atnyujtanek egy Bezzeg Bela emlekermet is.
Idézet: Blozbang - 2009.04.07. 11:01:50
Idézet: Blozbang - 2009.04.07. 07:07:43
Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem! Az alábbi kérdés szeretném feltenni, de nem sikerül:

Mi a váltószám a sebesség SI mértékegysége és a közlekedésben alkalmazott mértékegysége között?
3,6
9.89
100
Nincs váltószám, a két érték azonos.

A kérdésben nem megengedett szó szerepel!
Kipróbáltam a negyedik válaszlehetőséget úgy megadni, hogy nincs benne a nincs, csak annyi, hogy "a két érték azonos".
Úgy sem sikerül. Mi maradt a tiltott szó?
Előre is köszönöm!
Üdv!


Bocs, hogy magamat ismétlem!
Ötlet, javaslat?


alkalmazott -> hasznalt
Idézet: Varaszlo - 2009.04.07. 10:42:57
Nem hinném kedveském. Kínosan szoktam ügyelni a kérdéseim színvonalára. De erősen irritálnak a hónapok óta benn lévő csapnivaló kvízkérdések, ordító helyesírási hibákkal. Azoknál senki "jajaj feltétlen nem kell szóköz a kérdőjel elé" kolléga nem volt ott ?


Egy. Ezzel a stilussal a sarki kocsmaban legenykedj, itt ez nem szokas.
Ketto. Igen feltehetoleg azokat nem admin ertekelte.
Harom. Mielott masoktol kersz valamit samon, hadd erdeklodjek, te mit tettel az ugy erdekeben?
Idézet: Paulkaresz - 2009.04.07. 09:47:34
A Mézga Aladár különös kalandjai rajzfimben Aladár miben tárolta az űrhajóját?

Hegedűtokban
Párnahuzatban
Hűtőszekrényben
Garázsban

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


sziasztok.érdeklődnék mi a probléma a kérdéssel?


Nagyon tetszett a kerdes, de az altalanos muveltsgnek nem resze, aki nem latta a sorozatot nem tudhatja. Ezert en nem ereztem elfogadhatonak.
Idézet: Mikiszke - 2009.04.07. 08:32:34
Azt elfogadom ,hogy a kÍnaiakat rövid i betűvel Írtam. De kÍváncsi vagyok ,hogy a kérdés és a válaszlehetőségek alapján ki az aki félreértette vagy rövid i betűvel nem tudja értelmezni. Ez szerintem már túlzás. Különösen úgy ,hogy naponta találkozom olyan helyesÍrási hibákkal ahol tényleg csak tippelni lehet milyen szót akart Írni a kérdező


Szeretettel. Ajandek. Meglepi.

Igen-igen. Egy emlekerem.
Idézet: Blozbang - 2009.04.07. 07:07:43
Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem! Az alábbi kérdés szeretném feltenni, de nem sikerül:

Mi a váltószám a sebesség SI mértékegysége és a közlekedésben alkalmazott mértékegysége között?
3,6
9.89
100
Nincs váltószám, a két érték azonos.

A kérdésben nem megengedett szó szerepel!
Kipróbáltam a negyedik válaszlehetőséget úgy megadni, hogy nincs benne a nincs, csak annyi, hogy "a két érték azonos".
Úgy sem sikerül. Mi maradt a tiltott szó?
Előre is köszönöm!
Üdv!


Tudom hulyeseg, de ez sajnos ilyen.
Megjegyzem, ha a ket ertek azonos, akkor is van valtoszam: 1.
Idézet: Atopyssia - 2009.04.06. 21:20:02
Azért ez a szóköz eset elég furcsa!
Akkor én is ezért kaptam "helyesírási hibát" a következő kérdésemre?

Melyik országban található Petra a sziklába vésett város ?

Marokkó
Peru
Jordánia
Tunézia

A furcsa az az egészben,hogy eddig az összes kérdésemet úgy tettem fel ,hogy a kérdőjel elé szóközt tettem ,és mindet elfogadták.


Es most mit varsz? Mindet szedjuk ki? Tanulj az esetbol es ezentul rakd fel mindet helyesen.
Idézet: Varaszlo - 2009.04.06. 18:11:32
EZÉRT ?

Inkább rostánák meg a régi szar kérdéseket, semmint egy tetves szóköz miatt elutastítják a kidolgozottakat.

már bocs.


Nem lett elutasitva, vissza lett kuldve javitasra. ne keverjuk ossze, mert nagyon nem ugyanaz!
Idézet: Végzetúr3 - 2009.04.06. 15:31:21
kikéne szednetek a vacak kérdéseket az adatbázisból. talán... asszem más netes játék után fogok nézni. további szép napot nektek!


Ezt megkoszonjuk.
Idézet: Hatsuyuki - 2009.04.06. 15:21:41
Hali!
Feltettem ezt a szerintem nem túl nehéz kérdést amiben talán az eggyetlen nehézség, hogy olló vagy csipesz. Viszont ha kicsit elgondolkodik rajta az ember akkor jót fog válaszolni.

Hosszú combok, kerek csípő, száj nélkül is nagyot csípő. Mi ez?
csipesz
könyv
olló
szunyog

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott! Azóta már sikerült úgy írnom, hogy jó legyen, de a következő kérdéstől kiborultam.

Hányadik szintan találod a Drakint?
14
30
20
5

Most komolyan Drakin a 8. legendában van, ez még a hadúr se lehet a mert ő meg a 10. legendában van. Egy ilyen kérdés jó de az enyém nem? Hogy van ez?


Ez sajnos ugyvan, hogy ez sem jo kerdes.
ha a Kviz 3 topikban jelezted volna, akkor most nem lennel gazdagabb egy Bezzeg Bela emlekeremmel.
Idézet: Zoltanszon - 2009.04.06. 15:03:51
Ezen felül a Kocos által alapított Bezzeg Béla emlékérdem is jár neked.


Erem az te.
Pont hogy nem erdem.
Aluminiumbol verjuk, a iras oldalon az olvashato: Bezzeg, a fej oldalon pedig IV. Bela diszeleg.
Melyik építmény NEM Jeruzsálemben található?
Sziklamecset
Születés Temploma
Siratófal
Szentsír-bazilika

Nagyon szep kerdes, es kulonosen tetszik benne, hogy ki lehet logikazni a valaszt.
Update: igen tudom, hogy az valojaban Szent Sir Bazilika lenne helyesen, de a kerdes annyira tetszett, hogy nem volt szivem visszadobni. Most lehet megkovezni.
Dátum: 2009.04.07. 09:36:32
A teljesseg igenyevel.
Kulso biztatasra szeretnem jelezni, hogy eles hangu kritikam csak es kizarolag a felejtes koruli ugyetlen megoldasrol szol. A jatekvezetes munkaja minden mas teren nagyon korrekt, akar az ugyintezest, akar a a fejleszteseket vesszuk figyelembe. Ugyanakkor a felejteses esetben egy olyan mellenyulas tortent, ami mellett - mint barmilyen, altalam melyen igazsagtalannak erzett megoldas eseteben - nem tudtam, nem tudok szo nelkul elmenni.

Ismetelten elnezest, amiert mindezt pont ide - az ismert korulmenyek miatt.
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.06. 12:09:53
azé ez eléggé szomorú statisztikai adat ha teszem azt 100 kérdésből 80-85 megy a levesbe...mer akkor ezzel az erővel fölös hogy a játékosok tegyenek föl kérdést...lehet én vagyok túl optimista és vagy bizakodó de nemhiszem hogy ennyire idióta emberek jáccanának a játékkal hogy iylen fokú szarkérdés és visszadobott kérdés dömpingnek kéne hogy legyen...


Nem. Az folos, hogy az a 80-85 tegyen fel kerdest. A maradek 15-20% nagyon jo, hogy tesz fel kerdest.
De gondolom, te se amellet kardoskodsz, hogy a rossz kerdesek is keruljenek be.
Dátum: 2009.04.07. 05:45:16
A terkapus reszebel egyetertek teljesen. Regota szorgalmazom, hogy legyenek uj targyak. Nyugodtan eshetnenek epikus cuccok is a cucc szintjenek ketszeresetol (60-on az elso generacio).
Dátum: 2009.04.07. 05:39:24
Idézet: Viszok009 - 2009.04.06. 19:10:32
Persze nem lehet Le-ben mérni azt a napi 5 csp-t, mert átlagosan 1 csp=1000 Le, de sokan lesznek még így is akik nem annyira fogják sajnálni (lásd: Almási Viktor)


Egyreszt 1 CSP ennel sokkal tobbet er. LE-ben. Masreszt amikor utoljara nztem Viktor karija 44-es volt ami 10 szintre van a toptol. Olyan parameterekkel, ami 10 szinttel feljebb nem allna meg a helyet, igy nem is nagyon lehet celja egyelore a teljes felarkozas.
Dátum: 2009.04.06. 19:02:32
Idézet: Mortimer - 2009.04.06. 18:53:02
De egyébként valóban, a tárgyak erőssége lesz az igazán döntő, és meglepne, ha nem vetekedne a 45-50. szintű epikusokkal.


Azok kozott mar nincs nagyon gagyi, de olyannal amiert az ember kezet labat torne idaig csak eggyel talalkoztam.
A baj az, hogy hiaba tolnam bele az 5 CSP-t naponta, meg akkor sem valoszinu, hogy egy ilyet meg tudok csipni.
Mert lesz elvetemultebb ember, aki bevallalja mar a szamomra esszerutlen megoldasokat is, es azzal nem fogok tudni lepest tartani. Plusz azert annak a legjobb targynak is eppen hogy vetekszik a hatekonysaga a napi -5 CSP-vel.

De meglatjuk. Ha lesz olyan targy ami napi +5 CSP-t ad, akkor erdemes lesz licitalni (es akkor Sharpa bevaltja az 5 medaljat es elkeri, es mi meg integeunk utana jol).