Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Azt azert ne vedd biztosra. 6 valaszolo az nem minta.
Nekem is van most egy 3-9-esem folyamatban, de en bizok benne.
Dátum: 2009.04.08. 21:59:08
Idézet: Endyr - 2009.04.08. 10:28:03
Kepzeld el Sharpa meg Aranyalma meg TrueBlood plul mennyi kihivast kapnanak naponta "csak poenbol" sztem orak alatt betelne az esemenyek listajuk. Eleg zavaro lenne.


Sharpa, Alma meg TB? Hat jolvan! Felirtalak a listamra! De semmi gond, nem sertodtem meg.
Dátum: 2009.04.08. 21:53:13
Idézet: Nagycapa - 2009.04.08. 19:11:17
akkor ezek szerint elvarhato lenne, hogy minden kuldetes maximum 2 nap alatt teljesitheto legyen ???
Vegul is miert ne.... friss kozgazdaszokat szeretnek a penzugyminiszteri szekben latni... Elvegre hirtelen fel ev alatt ezt lehet elerni maximumkent.
Jo igy ahogy van, es igy jar aki ugrabugral. Akkor ugye jo volt, mikor a csata elol kiugrottal?


Ez azert elegge demagog duma. Senki nem mondott olyat, hogy minden kuldi 2 nap alatt teljesitheto legyen. De te mit szolnal ahoy a kuldeteshez, hogy lepj be ugy a kuldetesek menupontba, hogy pontosan 30 napja vetted fel ezt a kuldetest? Orulnel neki?
A Kuldetes legyen olyan, amiert tenni kell. Szintlepes, terkapus targy, kiegett osko, dontetlen! Nehez szivatos kuldik, de csinalnod kell valamit, hogy teljesuljenek. A fentinel meg varni. Itt a baj.
Raadasul van akinek 3-4-5 honapot!

En azt mondom, hogy kerulo feladat kell a kuldi melle, olyan ami nehez, de azert realisan teljesitheto.
Példaul legyen neked a legnagyobb az építésed a szövetségen belül, úgy, hogy már négy hete a szövetség tagja vagy. (Utóbbi kitétel zért kell, hogy ne úgy teljesitsük a küldit, hogy akinek több az epitese az kilep.)
Dátum: 2009.04.08. 20:33:07
Idézet: Meszy86 - 2009.04.08. 19:20:26
Ugrabufrált?? Persze mikor az Azúr kilépett segíteni a döntetlenben akkor milyen jó volt, hogy kiléptek. Ráadásul ha valaki szövetséget vált mert szétszakad vagy csak egy erősebb szövetségbe vágyik akkor ő már ne is csinálhassa ezt a küldit 5 hónapig.


Azur?
Dátum: 2009.04.08. 16:36:09
Idézet: CaveMaN - 2009.04.08. 14:47:30
Egészséget kell fejleszteni. 6000ből lever 2k-t, az minimum három kör.


Na persze. 2K-t. Muhahaha.
Nezz be a nevezetes csatak topikba. A 4-gyel ezelotti lott belem 2600 felett csak varazslattal.
Dátum: 2009.04.08. 14:30:28
Idézet: Miklós - 2009.04.08. 12:12:15
Kocos: Ellenkezőleg. A szaki lehetővé teszi, hogy az egy idő után mindenképp "beragadó" top szövik is tovább mehessenek, és emellett a kisebb szövik (akadémia turizmus!!!) is tolhassák az epikusokat. Attól pedig nem tartok, hogy szövin belül egyenlőtlenség keletkezik, a szövetségek ezt elég jól elrendezik a saját soraikon belül.


Az elso pontra - bar meg magat a problemat sem latom felmerulni -, nem nyujt megoldast a szakertelem, mert ha az epikus tul kemeny, akkor ott az EP-vel van gond, nem a regeneracioval. Marmint a tamadok EP-jevel.

Pont ugyanezen oknal fogva a ksiebb szoviken sem segit feltetlen. Csak azokon, amelyek el vannak maradva es van 2-3, a szovetseg atlagahoz kepest extrem eros karakter.

Viszont azt elismerem, hogy szovetsegen beluli eroviszony boritas valoban nem gond, azt szervezessel ki lehet kuszobolni.
Idézet: Zsefen - 2009.04.08. 13:25:59
Idézet: Kocos - 2009.04.08. 13:22:02
Idézet: Zsiriferi - 2009.04.08. 13:16:12
Szeretnék érdeklődni hogy ezzel a kérdéssel mi volt a baja az értékelőknek:

Hány évadból all a Csillagkapu (SG1) sorozat?

4
6
8
10


Erdektelen lexikalis tudas, es altalanos muveltseghez sincs koze.
Egyebkent pedig SG-1 .



Oké akkor a jó barátok sorozat hogy hány évadból hogy kerülhetett be a kérdések listájába?????


Ding-ding-ding-ding-ding-ding-ding.
Jackpot!
Az on nyeremenye 1 db. Bezzeg Bela emlekerem.
Idézet: Zsefen - 2009.04.08. 13:17:06
Helló

Szeretném megkérdezni mért nem jó a kérdésem:

Melyik internet böngésző játékban nem kardokkal vívsz a másikkal?

Végzetúr
Katsuro
Gladiátus
OGame

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Internet bongeszo jatek? Firefoxosdi?
Egyebkent ez nem resze az altalanos muveltsegnek.
Idézet: Komura64 - 2009.04.08. 13:17:01
Sziasztok mesterek!
Lehet,hogy hülye kérdés,de segítsetek már nekem!
Vadászat közben elmentem a szerintem rossz kérdéseket,
de a kvíz 3-ba mindíg csak az utolsót tudom átvinni.
Ez így természetes,vagy én csinálok valamit rosszul?


Hogyan mented el?
Masold ki tetszoleges szovegszerkesztobe a kerdeseket. Ugy nem lesz ilyen gondod.
Idézet: Zsiriferi - 2009.04.08. 13:16:12
Szeretnék érdeklődni hogy ezzel a kérdéssel mi volt a baja az értékelőknek:

Hány évadból all a Csillagkapu (SG1) sorozat?

4
6
8
10


Erdektelen lexikalis tudas, es altalanos muveltseghez sincs koze.
Egyebkent pedig SG-1 .
Idézet: Timmcsi - 2009.04.08. 13:15:27
Sziasztok! Az én kérdésem rossz értékelést kapott helyesírási hiba miatt. Légyszi mondjátok meg hol van benne a hiba, hogy javíthassam? A kérdés: Kitől hallhattuk a következő idézetet - "A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben." ?
És a válaszok:
Janus Pannonius
Abraham Lincoln
Madách Imre
J.F. Kennedy


Kotojel nem kell, helyette inkabb kettospont. Kerdojel elott szokoz nem kell. J.F. kozott szokoz hianyzik.
Aztan majd az okosok megmondjak, ha mas is.
... Shakespeare mű c í me?
Dátum: 2009.04.08. 09:21:52
Jobb mint gondoltam. Kiveve a VM-et de nekik van par alacsonyabb szintu tagjuk, aki sztem meg nem jatszik 5 honapja.
Ha mar a VM-et belevetted a Tyrantot is illett volna.

A TOP20 eseteben azt is melle kene rakni, hogy mikor ernek el a kuldiig. Gyanitom, hogy also hangon is elottuk van meg a 4 es az 5 szintlepeses kuldi. Az onmagaban egy-masfel honap.
Dátum: 2009.04.08. 09:15:59
Idézet: Mortimer - 2009.04.08. 09:08:10
Balor, a "harcos út", "varazslo út" stb. talán jobb lenne úgy, hogy nem direktben ad tulajdonságpontot, hanem ezen tulajdonságok fejlesztését könnyíti meg szintenként fél százalékkal. Persze el lehet felejteni, de kétlem, hogy megérné 50. szintre felnyomni, majd elfelejteni, és ezután kifejleszteni a másik utat, szóval így ezzel nem lehetne mindent tápolni, valós választás elé kerülne a játékos.

De itt van tőlem is egy:

A vér ereje
Ha támadsz, és csatát nyersz, a kiömlött véred lélekenergiává alakíthatod. Szakértelem szintenként 1 százalékát regenerálhatod vissza, maximális szintje 50.


Gyogyitallal nem teheto LE termelove? :o Ovatosan bannek barmilyen atvaltassal.
Idézet: Darkshade - 2009.04.02. 22:00:12
Kevés az igazi politikus, csak pártfunkciónáriusok vannak, de azokból kismillió akad.


Mi a kulonbseg es ki az aki igazi politikusnak tekintheto?
Dátum: 2009.04.08. 06:27:44
Idézet: chehs - 2009.04.07. 21:03:51
Faktor!

Ez a küldetés épphogy a "nagyok" többségének lesz egyszerű, kattintós móka. Ők azok, akik már a játék legelején egy jól összerakott társaságba léptek be, vagy akár alapítottak egyet.
A küldetés a második vonalnak nagy probléma, akik menet közben váltottak/váltanának (ezt Cirip szépen kifejtette már).
Másrészt a játék egy fontos, szép és érdekes részét akadályozza: a toborzást.

A küldetésről lerí, hogy nem jó így. Ennek ellenére bent maradhat, ha Miklósnak van vele valamilyen speciális célja (például radikális lassítás), vagy változhat, ha egyszerűen csak túl nagy idő intervallumra lett belőve. (Az általad leszólt döntetlenes küldetés például a Beholderes játékok legszerethetőbb részét segített megteremteni - a játékosok közötti kommunikációt.)

Folyamatos offolással, feszültség keltéssel, és a témában ugyanazokat a hibás érveidet ismételgetve nem jutunk előrébb.

Csak azért ne írj szerintem, hogy egyel több hsz legyen itt.


Nem tejesen ertek ezzel egyet. A top3 szovibol, akik aztan tenyleg nagyoknak nevezhto, a tagsag 33-50%-a az csupan akinek ez kapasbol megvan. A tagsag jo resze itt is mashonnn erkezett.

Szerintem ez egy olyan a nepet megfogni igyekvo kuldi lett, ami pont azokat nem fogja meg, akik elol vannak kuldiben. Igy a celjat nem eri el. Ez egy olyan husegakcio, amikor nem szolnak elore, hogy van ilyen, hanem utolag jelzik, hogy levontak a szamladrol 20%-ot, mert huseges voltal. Nem jo.
Dátum: 2009.04.07. 17:05:09
Idézet: Jeriko - 2009.04.07. 16:50:45
Átokpiramis: Akire rakják, ha a szövetség valamelyik tagjára támad (csak ha ő támad) kap -5% támadást, -5% védekezést, -5% IQ-t


Siman alkalmas lenne egyes karakterek eletenek alapos megkeseritesere / ellehetetlenitesere.
Gondolj be, ha tudsz 3 szovit tamadni, es mind a harom rak rad ilyet, az siman jelentheti azt, hogy napi 5-tel kevesebb gyozelmet tudsz aratni.

Citadella: Lehessen vele karakterekre lőni (szövetségek helyett). A karakter nulla ÉP-be kerül. Egy karakterre csak X naponta egyszer használható (X legalább 3). Háborúban jól jöhet.


Megint csak jol lehet vele szopatni a legerosebbeket, akiket tobb szovi felvaltva fog leloni naponta egyszer. Ez onmagaban kisebb szivas, mint a fenti.

Kincseskamra: adjon plusz támadást, védekezést, IQ-t epikus ellen. Mondjuk amennyi a szintje, annyit.


Nem rossz gondoloat.

Palota: Gyorsíthatná az ÉP regenerációt (kellemesebb körülmények közötti pihenés), vagy adjon több % kedvezményt (főleg a magasabb szinteken).


Maga a vasarlas elhanyagolhato tenyezove valt a jatekban. Mig egy targy beszerzese 50-esen ketszer annyiba kerul, mint 25-oson, addig a tulajdonsagok fejlesztesi koltsege siman 4-5-szorosere dagadt. Es ez az arany csak romlani fog.
Dátum: 2009.04.07. 16:58:46
Idézet: Jeriko - 2009.04.07. 16:50:45
Kincseskamra: ha megnézed, egyetlen szövetség se üti nemhogy 2 napnál, de 3 napnál sűrűbben sem az epikus lényeket - nem ok nélkül. Ennek az épületnek sincs jelenlegi formájában sok értelme.


Pontositsunk: ha nem nezed meg.
Dátum: 2009.04.07. 16:08:14
Idézet: Miklós - 2009.04.07. 14:19:24
az epikus csata a 2 epikus harc közötti időt csökkentené.


Ezt nem tartom szerencsesnek. Szovetsegen belul az erosebb karik sokkkal tobbet fognak tudni utni (az eddigi mondjuk dupla sebzes felmehet 10-szeresre is), igy sokkal tobb epikus cucchoz jutnak, meg erosebbek lesznek stb.
Megintcsak egy pozitiv visszacsatolas a top kariknak.
Dátum: 2009.04.07. 16:05:48
Idézet: AranyAlma - 2009.04.07. 14:42:37
Hat a jelen allas szerint a HT bebetonozodott 69.szinten. Ez ala mar nem fog menni a merete az EH,AL parosnal (mar ha ok nem akarjak). Aki szeretne barmit csinalni vele, annak legalabb 70.szintre kell epitenie a sajatjat.


???
Ezt kifejtened.?