Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Idézet: Kalandor - 2009.04.12. 18:03:59
Miért számít az h az évek egymás után jönnek? Nem nehéz rájönni h a rendszerváltás után jött haza, nem lett volna jó 80as v 2000 utáni éveket irni sztem.
És akárki akárhogy is gondolja, az ő nevét a világ nagy részén ismerik. Nem azért mert nagyobb volt, mint Liszt, csak manapság a foci népszerű sport.


Olvasd el a kviz ertekelesrol irtakat.
Idézet: Mucmuc - 2009.04.12. 17:31:20
Melyik nap az évben a romák világnapja?

December 31.
Április 8. *
Június 12.
Nincs ilyen nap.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Rasszizmus, előítélet, szemétkedés. Nagyon-nagyon szomorú ez a dolog, hogy még a Végzetúrban is érezhető.
Aki rossz értékelésre kattintott, az elmehet a jó büdös francba.
Nem vagyok roma, a nyári napon félóra alatt ropogósra sülök.


Az ertekelessel nem ertek egyet, vagy ELT, vagy rossz valasz. Inkabb az utobbi, mert a nincs ilyen nap valasz nem igazan tartozik az elfogadhato kategoriaba.
Idézet: Zaphod42 - 2009.04.12. 17:06:15
Minden kerdesbe bele lehet kotni, ha valaki van olyan "josagos" es sajnos vannak sokan akik rosszul hasznaljak az ertekelest. Szerintem ezt inkabb josag helyett szorszalhasogatasnak lehet hivni


Jobb lett volna, ha azonnal torolnit kapsz ra. Azt ugy talan felfogod.
Idézet: Zaphod42 - 2009.04.12. 16:59:28
Mi alapjan keszult a DAS BOOT c film?
Amerikai propaganda
Nemet propaganda
Gunther Lothar Buckheim a sajat elmenyei alapjan irta meg
Semmi alapja nem volt

ertekeles: erdektelen tema

Ezzel szemben az olyan kerdesek hogy valamelyik jatekos milyen szinu mezben jatszik vagy melyik csapatban erdekesek.
Utom a ketszer 20at de eletemben egy futballmeccset se neztem meg de megse golyozom ki az ilyen kerdeseket.
Bocs az ekezetekert de nincs mar energiam vadaszni az ekezetesbetukre a forumon.


Nem, nem erdekesek. Ha nem golyozod ki helytelenul jarsz el.
Viszont jar a Bezzeg Bela emlekerem.
Idézet: Zaphod42 - 2009.04.12. 16:48:46
Adtam le helyette masikat. Raadasul kulfoldon vagyok, nem europai billentyuzettel az elobbi valaszt 20 percig irtam mert vadasztam az ekezetes betukre a forumon (copy-paste) de mostanra beleuntam Ilyenek miatt sok kerdest kigolyoztak es engem fognak letiltani a kerdes feltveserol, nem tartom tul jonak ezt. Mint irtam az "ammedig"-et meg bent hagytak, azt hiszem van nehany bevadult nyelvtantanar a jatekosok kozott


Miert nem allitasz be egy magyar billantyukiosztast? Vagy alt kodokkal is lehet. A kopipesztnel macerasabb nincs.
Dátum: 2009.04.12. 19:44:39
Idézet: Enchanter - 2009.04.12. 09:13:03
Felteszem cookieval oldaná meg a mentést, azt meg nem látják mások

A beágyazás az meg annyi hogy bemásolja egy [[embed]][[/embed]] közé.


Ha te mondod.
Egy instacalc beagyazast csinaltam most a teszt oldalon. Ott azert kellett neki valami embed.js is. De en nem ertek hozza.
Idézet: Zaphod42 - 2009.04.12. 16:39:06
Teljes mértékben egyetértek! Nekem dobtak vissza kérdést speciális minősítés miatt mindenféle témában például a Gyalog Galopp-ból, a Das Boot filmről, A BURAN melyik Muzeumban van, földrajzi kérdésbol pl hol talalható LINZ városa es most ki van irva hogy még 5 rossz értékelés és nem adhatok fel több kérdést. Egyébként 2054 helyes válaszom volt eddig és a 20 kérdésbol 8at dobtak vissza, helyesirási hiba és speciális minősítés miatt. Sose utasitottam el kérdést azért mert nem érdekel a téma mint pl a foci vagy a kosárlabda és most még 5 ilyen osztályozás és a játék élvezetes részét elveszik. A nagy számok törvénye alapján előbb utóbb mindenki megkapja a letiltást. Kicsit reformálni kellene az osztályozási rendszert!


Nem kapja meg mindenki, mert a jo kerdesek aranyaban novekszik a "buntetlen" rossz kerdesek mennyisege is. Nekem mar 13 rossz kerdesem van, de meg figyelmeztetest se kaptam.
Idézet: Zaphod42 - 2009.04.12. 16:17:55
Most találkoztam egy kérdéssel amiben ez szerepelt: "ammedig" ezzel szemben a kérdésemet kigolyozták helyesírási hiba miatt:

Milyen növény a sárga vízitök?

Vízből kiemelkedő gömb alakú virágok. X
Vízben növő tökféle.
Szobanövény féle, amelyiknek sok víz kell.
Nincs ilyen növény.

Hol van az én kérdésemben a helyesírási hiba?


Kiemelkedo utan vesszo.
De nem hiszem, hogy ezert kaptad, inkabb figyelemfelhivas arra, hogy az idiota valaszt (nincs ilyen noveny) eliminald.

Az pedig, hogy mas kerdeseben van helyesirasi hiba teged valoban feljogosit egy...

... Bezzeg Bela emlekeremre!
Idézet: Gugamboo - 2009.04.12. 16:16:23
Sziasztok!

Úgy tudtam, hogy ezt a játékot Internet-en kell játszani, és emiatt nem értem a következő értékelést, "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." mivel
létezik a google és a wikipédia ezért a témában nem érintettek is könnyen meg tudnák találni a választ.

A kérdés most nem lényeges, mert szinte bármely kérdésre meg lehet találni a választ, kivéve talán a matekos számolós kérdéseket.

Üdv!


Egy kerdes nem attol lesz jo (vagy rossz), hogy megtalalhato-e guglival a valasz ra.
Eyet kell ertsek az rtekelovel, ez igy valoban lexikalis es erdektelen.
Idézet: Kupek - 2009.04.12. 17:55:21
Melyik megyénkben található Ercsi ?

Pest megye.
Tolna megye.
Fejér megye.
Zala megye.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

A saját hazánk egyik városa szerintük érdektelen ??????
Egy neve sincs Angol zenekar gitárosát pedig ismernem kellene ??????????????????????


Mindenekelott higgadj.
Olvasd el a kviz ertekelesenek rendszeret. Sajat hazank egyik telepulesenek elhelyezkedese onmagaban teljesseggel kimeriti az erdektelen lexikalis tudas fogalomkoret. Arrol nem is beszelve, hogy nem mindenkinek egyezik a hazaja a tieddel.

Amig ezen gondolkodsz kerlek fogadj el egy Bezeg Bela emlekermet, erdemeid elismeresekepp.
Dátum: 2009.04.12. 09:01:23
Idézet: Jeriko - 2009.04.12. 08:03:27
Ezt még régebben csináltam, ha van rá igény, szívesen felfrissítem majd az új szakértelmekkel, illetve megcsinálom, hogy elmentse az adatokat, ne kelljen mindig újra mindent beírni:

http://jeriko.hu/vegzet.html


Az adatok elmentese adatvedelmileg nem aggalyos? Itt eleg sokan aggodtak, hogy valaki belelat a a szakilistajukba.
Masik: tudsz hozza csinalni ilyen beagyazo scriptet is? Mert az lenne a legkiralyabb.
Dátum: 2009.04.12. 02:28:53
Beagyazni lehet barmit.
[[iframe url-source attributes]]


Vagy:
[[embed]]
script
/script
[[/embed]]


Ezt az instacalc olodalt is meg lehet esetleg nezni. Persze jobb lenne egy sajat oldal. Aki tudja, hogy megy ez, sikitson.

Teszt oldalra beraktam egy tesztet az elsorol.
Dátum: 2009.04.11. 10:17:36
Idézet: Anababa - 2009.04.11. 09:53:55
update: tudom, felsőbb osztályban ez valószínűleg másképp van (lásd Nephila, Crimson, Trueblood), de itt lentebb ez így működik


TB pl. most is kikapott, meg az elozon is.
Dátum: 2009.04.11. 01:36:20
Vadaszni is kell. Sirni nem eleg.
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.04.10. 23:46:27
Mi volt Luke Skywalker hívójele a Halálcsillag elleni támadás során?

Arany 1-es
Vörös Vezér
Vörös 2-es
Vörös 5-ös


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ebben a kérdésben mi a speciális? Lehet, hogy van olyan aki nem tudja a választ, de szerintem nincs olyan 5 és 55 év közötti ember a világon és nem csak Mo-n, aki legalább egyszer ne látta volna filmet és ne tudná miről van szó! A kérdésből meg bőven rá lehet jönni, hogy melyik filmről van szó. Direkt nem írtam ki. Szerintem ez a kérdés nem speciális, hanem szimplán nehéz, de nem speciális érdeklődésű!


De van olyan aki em latta. Nem is keves.
Szamomra is ertheetlen hogy lehet igy elni, de van.
En minden olyan kerdest ezzel az ertekelessel szoktam visszadobni, ami egy mu tortenetenek reszleteire kerdez ra. Csak olyat szoktam elfogadni, amit az is tudhat, aki az adott muvet nem olvasta/latta/hallotta.
Ez valoban szerepel mar. Nyilvan nem szorul szora ugyanez, de pontosan ugyenerre kerdez ra.
Idézet: Szigra - 2009.04.10. 22:17:19
lehet én vagyok a helikopter és nem sikerült elsőre valamit megértenem, de ez téged nem jogosít fel a flegmaságra...... ha unod már a hülye, értetlen kérdezőket vagy belefáradtál, akkor talán add át a helyed valaki másnak ebben a munkában, amit végzel!


Leirtuk szepen ertelmesen nem egyszer, nem ketszer. Ha nem tudod elolvasni es ertelmezni, onnantol kar rad tobb szot fecserelni.
Kiveve ha mondjuk iden hal meg. A veletlenszeru evszamok feltuntetese sem feltetlenul helyes koncepcio.
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.04.10. 19:36:48
A teljesség kedvéért beemelem az első választ amit kaptam. NEM ÁLLÍTOK VAGY ÁLLÍTOTTAM VALÓTLANT. Ezt kikérem magamnak.

Azért adtam rá azonnal törölnit, mert előző alkalommal tőlem nem helyesírást kapott, ugyanis pontatlanul feltett kérdés, hisz nem szerepel benne, hogy budapesti villamosvonalakról van szó, valamint mivel a játékosok többsége vidéki, még érdektelen információ is. Ezért én indok nélkül küldtem vissza. Mivel ezen problémák javítása nélkül, de az elgépelés javításával ismét megkaptam a kérdést értékelésre, tehát láthatóan másodjára feltett, még mindig rossz kérdés, részemről jogosnak érzem az azonnal törölnit, azt viszont sajnálom, hogy valaki első esetben félrevezetett a helyesírás értékeléssel. Ráadásul Siemens.


Nem is mondott senki ilyet. De azt az ertekeleskor Lan nem tudhatta, hogy te csak helyesirassal kaptad vissza.