Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.04.17. 20:36:24
Idézet: Zaccmester - 2009.04.17. 15:51:10
Pedig a TGY hadüzenetekor húzta fel a Káosz a Béke Csarnokát. Az Azúrnak pedig a lélegzetvétel miatt üzengettünk hadat. Tegnap óta pedig mindkettőtől hemzseg a támadáslistánk. Érdekes összefüggés, nem? Béke helyett portya, ihaj-csuhaj


Akkor tt pontosan az tortent, hogy volt egy sideeffekt es ti ezt akartatok kihasznalni. Nem alodi haborukat inditotatok. Tehat teljesen jogos, hogy ez a lehetoseg elveszett.
Dátum: 2009.04.17. 19:46:45
Idézet: Zaccmester - 2009.04.17. 15:16:07
Elhiszem, de most a torony és békeidő megszűnéséről szól a fáma Azzal kapcsolatban vélemény?


Az, hogy eleve egy hibas koncepcio volt a haboru utan a bekeszerzodes. Fegyverszunet kellett volna, ami alatt portya van, de haduzenet nincs. Ennek ugyanis nem a portyazas korlatozasa, hanem a folyamatos farmolas kiktatasa lett volna a celja.
Dátum: 2009.04.17. 19:42:41
Idézet: Zaccmester - 2009.04.17. 14:33:13
Én nem látok egyébként topkarakter portyalistájába, de valahogy kételkedem abban, hogy ne lenne portyázási lehetősége. Ahogy én tudok tizenórát várni 1-1 kamrából kiszabadulás érdekében, úgy a portyázásra is lehet némi időt fordítani.


Hat nem vagyok igazan top, de a kozeleben, es volt mar, hogy konkretan senki nem volt a portyalistamban. 0 ember. Igy aztan ha valaki gyogyit es en meg epp akkor frissitek meglepodik, mert azonnal utom. De egyebkent nincs idom arra (sot kedvem se) hogy a portyalistat frissitgessem.

Mint ismeretes az Elit a szovetsegesunk, es napkozben 95% esellyel csak ok vannak a portyalistamban.
Dátum: 2009.04.17. 19:34:07
Idézet: Gau84 - 2009.04.17. 12:46:57
Én azt látom, hogy a felzárkózásra nem sok esély van normál körülmények között persze. Az élen remek játékosok találhatóak, tehát ha elvben menne is, ez a gyakorlatban úgy nézne ki mint amit már leírtam korábban.


Lehetnek akarmilyen ugyesek az elen haladok nem fognak tudni varazsolni maguknak +4-es ellenfeleket. Pontosan ezert lehet felzarkozni.
Dátum: 2009.04.17. 19:32:09
Idézet: CaveMaN - 2009.04.17. 12:27:32
Ha ugyanannyit portyázhatnak mint a lentebb levők, akkor értelemszerűen szereznek legalább annyi TP-t, minden LE és TP szerző szakértelem maxolása mellett a lassú felzárkozásra az egyetlen lehetőség, ha többet tudsz portyázni náluk. Amint ez megszűnik a különbség nem csökkenthető.


Nem csak a portya mennyisege, hanem minosege is szamit. Ha te felfele tudsz utni, en meg lefele 4-et 60%-ra, akkor 5-szor anyi TP-t szedhetsz egyetlen portyabol hozzam kepest.
Dátum: 2009.04.17. 19:28:57
Idézet: Darkshade - 2009.04.17. 12:23:37
Ezzel nem értek egyet, ha nem csak csúcsragadozónak lesznek beépítve, nem hiszem, hogy még jobban elhúzna miattuk a Top. Viszont lenne magas szinten is LE. Na de nem OFF-olom szét a fórumot. Háború tornya: nem hiszem, hogy a Top 3 szövetség ezek után egymásnak esne, nem érné meg nekik egymással háborúzni. Hacsak ezt is a hatalom tornyához hasonlóan nem osztják le.


A hatalom tornyat sem osztottuk le.
Dátum: 2009.04.17. 18:58:45
Idézet: CaveMaN - 2009.04.17. 11:39:35
Szolidan megjegyezném, hogy abban a szekundumban, hogy bekerül az NPC horda, akit mindenki kényére kedvére portyáz az elvi lehetősége is meg fog szűnni annak, hogy az élen levőket bármilyen szinten is behozza valaki.

Köszöntem a figyelmet.


Kiveve ha az NPC horda ugyesen kerul be. Mindenkeppen jo lenne, ha a felzarkozas lehetosege a mostanihoz hasonlo modon megmaradna.
Dátum: 2009.04.17. 18:57:16
Idézet: Birka - 2009.04.17. 11:34:57
Lehessen lefelezni a "lemaradást pl":
Mindenki annyiszor 15 csp-t vehet a lélekkufárnál x őkőért ahány nappal később indult, mint az adott szerver, természetesen egy szinten max annyiszor vásárolhatsz ahányas szintű vagy, és az X mondjuk 10 adagonként nő +1-el... Természetesen napont amax 1X vehetsz Felzárkoztató csp-t...


A gondolat jo, de ket hiba is van vele. A CSP-k elkoltese sokaknak problema, Inkabb annyi napig kene egy ermeszetes bonuszt adni, amennyivel kesobb indultak. A termeszetes bonusz a TP-re, a vadaszott es sajtolt LE-re vonatkozhatna. Aranya valahol 30 és 50 kozott.
Megjobb, ha ez szintre hat. (Max szint * 0,5-ig) Viszont a visszafogott fejlodes csokkentene a kapott LE-t is szintenkent 1%-kal.

A masik, hogy ezt nem oskoert adnam.
Dátum: 2009.04.17. 18:51:49
Idézet: Almási Viktor - 2009.04.17. 11:08:59
Idézet: Kocos - 2009.04.17. 10:29:52

Kene egy olyan modszer, amivel eleheto, hogy a kisebb karinak az, hogy ot leverik annyira fajjon, mintha arenaban hivtak volna ki. Semennyire. LE befektetes nelkul.


Az jó lenne, csak IQ-Támadás-kritikus ütésre kéne költenem onnantól


Ertem. Probald ki es majd rajossz, hol tevedtel.
Dátum: 2009.04.17. 11:06:26
Idézet: Gau84 - 2009.04.17. 10:41:00
Azért ne hajlítsuk ennyire félre. Senkinek nem azzal van a baja, ha egy erősebb karakter megveri. Erről jó lenne leszállni, mert úgy marhaság ahogy van. A gond azzal van, hogy ez 4 szinttel magasabb karaktertől még belefér, 5-6 szinttel magasabbtól nem.
Mondtuk egy pár okot miért nem, és egy ellenérvet hallotunk vissza, mégpedig hogy akkor kevesebb lesz a célpont. Na utóbbit én magam érvnek nem tudom elfogadni akkor, mikor már van lehetőség csökkenteni a szintlépések közötti időt.

A rendszer jó úgy ahogy van, csak 4 szint különbségre kell korlátozni a portyát, mindentől függetlenül. Itt ez maga a megoldás!


En ugy erzem, hogy a fenti egy ennel lenyegesen jobb megoldas, mert nem jar hatrannyal senki szamara. Az, hogy 4 szintet lehet lefele utni, neked lehet, hogy epp megfelel, de a jelenlegi rendszer (sot igazabol az korabbi rendszer(!), ahol akar 7-8 szintet is lehetne mar utni lefele) tukreben kiepitett strategiakat agyonvagna. En ertem, hogy ez neked nem faj, mert nem a te strategiadat teszi tonkre, de ugyanakkor nem tartom elfogadhatoank, hogy olyan megoldast valasszunk a problemara ami a te gondoddat megoldja, masnak meg general helyette egy masikat.
Raadasul en ugy erzem, hogy az en javaslatom felulrol kompatibilis a tiedhez, azaz tudja mindazt, amit te elvarnal tole, kiveve azt, hogy a magas szintueknek keresztbe tesz. Vagy szamodra ez is szempont?
Dátum: 2009.04.17. 10:41:43
Idézet: majnx - 2009.04.16. 19:51:16
Engem pl nem érdekelne, hogy Jerikó rajtam csinálja meg az 50 győztes küldijét, ha mondjuk 3-4 padlózás után leesne egy potya csp. Egész nap pihennék, "kick me" felirattal a hátamon, és élvezném.


Elsore tetszett az otlet, de ugy velem, eros visszaelesekre adna lehetoseget.
Dátum: 2009.04.17. 10:29:52
Idézet: Otoaak - 2009.04.16. 19:16:21
Ez a kárpótlás meg LE szép és jó meg minden de a többség nem cukorkára vágyik hanem korrekt harcra és ESÉLYRE random nélkül.


En igazabol ugy meghallgatnam, hogy az agressziv helyenkent alpari stilusu hozongesen tul milyen megoldasi javaslataid vannak a temara. De komolyan.

En azt gondolom, hogy a jatek helyes iranya az, ha az erosebbek megvernek. Mert az megiscsak hulyen venne ki magat, hogy hiaba fejlesztem faszan a karimat, akkor is kikapok gyengebbektol. Ugyanakkor tortenne mindez ugy, hogy a gyengebbnek ez nem tenne tonkre a jatekat. Ugyanugy tudna jatszani tovabb. Eddig minden fejlesztes arra ment el, hogy kolt el jo sok LE-t, es akkor nem 3-an, hanem 5-en fogjak leverni az EP-det.

Kene egy olyan modszer, amivel eleheto, hogy a kisebb karinak az, hogy ot leverik annyira fajjon, mintha arenaban hivtak volna ki. Semennyire. LE befektetes nelkul.

Hirtelen egy otletem van, ami lehet, hogy hulyeseg, majd elmondjatok. Legyen egy mereszseg, mint anno a TF-en. A mereszsegi szint feletti karakterek (es nyilvan a mereszseg az utesi zonaban barhova allithato) ha megvernek, akkor nem sebzodsz, allataid sem sebzodnek, de nem kapsz semmilyen jutalmat ha nyersz (0 LE, 0 TP, allat nem fejlodik). Amikor belepsz megallapitod, hogy volt 4 edzomeccs es 2 valodi.

Esetleg meg lehet bolondotani a rendszert azzal, hogy be lehet allitani egy %-os erteket, ami mind a serulesekre, mind a jutalomra hat. (50% serules es 5ö% jutalom edzomeccsek eseten)

Az biztos, hogy senkinek nem jo, ha leutok 6 szinttel es kiosztok 2000 sebzest. De sajnos arra nincs ido, hogy ilyenkor atoltozzek, esetleg atrakjam a turbot, mert addigra a celpontot leuti valaki mas.
Dátum: 2009.04.17. 08:41:00
Idézet: Birka - 2009.04.16. 17:21:55
De a legkeményebb az, amikor fals infókat közölsz a fórumon. Kedvencem a "Minden 20 fölötti taumaturgia +1% hatásfokot ad varázslataidra. Miklós hozzászólás 2008.10.22" volt, ami azonnal megdőlt, amint leírtad kb...


Ez speciel kb. stimmel.
Legalabbis ami a tulmodosito hatast illeti. A sebzes kicsit rafinaltabban mukodik.
Dátum: 2009.04.17. 06:15:25
Idézet: Zaccmester - 2009.04.16. 14:37:15
Feltéve amit mondtál adott, akkor pontosan 288. Nem egy embertől természetesen, elég hozzá a top5 mondjuk. Akik persze fel fogják építeni...


Ja pardon, modositok. 40 sikeres. Sikertelen lehet sok.
Dátum: 2009.04.17. 05:59:27
Az uj epuletek minden szintje 195K-val dragabb mint a regieke.
Idézet: Celsus - 2009.04.16. 19:46:49
De hát pont az emeletes baromsággal akartam könnyíteni a dolgon..

Nalam ezzel meg nem is lett volna gond.

Tény, hogy az utolsó nem kreatív, de valljuk be egy kvízkérdésnél ez nem lehet kritérium. MÁrha kvízről van szó és nem TELJESEN szubjektív nemtommiről.


Pedig dehogynem kriterium. A legfontosabb. Amik megfelelnek neki, azok mennek a baromi otletes kerdesek topikjaba. Es orulunk neki.

Ha csak szimplan nem kreativ, az meg elfogadhato, a dehat ilyen nincs is valaszok viszont mar a nem elfogadato kategoriaba tartznak. Minositett esete amikor a kerdezo negyedik valasznak ennyit ir: -
Idézet: Vili979 - 2009.04.16. 15:43:10
Ez volt a kérdésem:

Mi az Internazionale FC csapatának hivatalos klubszíne?

bordó-sárga
kék-fekete
sárga-piros
fehér-piros

Ez a válasz:Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Előtte való kérdésem:Mi a Juventus csapatának hivatalos klubszíne?

4 válaszlehetőség ugyan úgy,mint az előzőnél.És mi a válasz?
Kérdésed az értékelők szerint rossz,mert már szerepel a kérdések közt.

Na ez az igazságtalanság.Kezd elegem lenni ebből a kvízesdiből.Ez így nem tuti.


Inkabb olvasd el a kviz ertekelesenek szabalyait. Az segit. Vilagosan le van irva, hogy focis kerdest nem fogadunk el. Ha egyebkent jo a kerdes, akor mar szerepeltet kapsz ra.
Idézet: Zoltanszon - 2009.04.16. 14:20:37
Hogy hívják a Sex és New York sorozat főszereplőit?

Carrie, Charlotte, Samantha, Miranda
Szende, Szundi, Morgó, Hapci
Bonnie és Clyde
Wemdy, Nico, Victory
Tippre az első. De nem érdekel. Bár nem ez alapján értékelek. Viszont a Szende, Szundi, Morgó, Hapci itt is megérdemel egy "Rossz válasz"-t


Hovatovabb semmi koze az altalanos muvelteghez. (Es itt nyilvan betrappol majd kedvenc forumtrollunk, es elmondja, hogy ezt azert irom, mert nem tudom melyik a jo valasz.)
Lassan belefasulok az emlekerem osztogatasba, es akkor majd olyan leszek mind Solyom Laszlo. Nem fogok veletek kezet! De meg nem tartunk itt.
Dátum: 2009.04.16. 14:32:10
Idézet: Zaccmester - 2009.04.16. 12:59:11
Én mondok más megközelítést:
jelenlegi formában matematikailag szövetségünk MINDEN tagjára NAPI 300 ütés érkezhet olyan szövetségektől, akik most sírnak, hogy nincs kit ütni.


Matematikailag (felteve, hogy birja EP-vel a tamadok meg PP-vel) napi 40 tamadas erhet valakit.