Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.06.03. 05:21:31
Idézet: Sun13 - 2009.06.03. 04:34:05
Talán ha néha megnéznéd a Végzetúr Infóbázist amit Kocos csinál, talán nem utoljára értesülnél a dolgokról.


Egyreszt nem en csinalom, masreszt teljesen jogos a felvetes az infoaramlas kerdese a jatekben lenyegileg megoldatlan.
Dátum: 2009.06.02. 23:49:46
Tobb mint egy honpja lehet hozzaferni eg eroforrashoz(?) amirol semmit nem tudunk.
Dátum: 2009.06.02. 21:55:35
A kristalyhorda legyozese adhatna olyan jutalmat, ami a vilag minden karakterere vonatkozik. Nem kell jelentos jutalom, ha csak valami jelkepes sztem nnak is tudnank orulni.
Dátum: 2009.06.02. 21:50:46
Idézet: Mortimer - 2009.06.02. 13:17:35
Szintén kell valamit kezdeni azzal, hogy az 56. szintű kristályok folyamatosan le voltak verve (én beláttam az egész szövetséget, háborún kivülről), míg a legmagasabb néhány szinte mindig 100%-osak volt. Azaz ha a kristályok nem üthetnek le 5 szintet, akkor a játékosok se tápolhassanak náluk 4 szinttel alacsonyabb galambokon.


C-c-c.
Nem egyszer hiaba vartam haboru kozben, hogy 1 ora leteltevel elobukkanjanak a 61-esek. Leviathan mondjuk mindig elerheto volt, ez igaz, de ellene 55% eselyem volt csupan, es cserebe meg hanyertem is belemrakott 2K sebzest, amibol 2 60-61-est is el tudtam verni

Megoldasi javaslat:
A %-os csokkenes NE vonatkozzon a Hordara. Ha megis muszaj, akkor 10%-kal esen csupan egy tamadas hatasara, igy 10 sikeres tamadast kaphatnak 3 orankent. Az eletpontjuk legyen folyamatosan max, de az ugy legyen megalapitva, hogy egy jo tamadassal ki lehessen vegezni oket.

Ja van meg egy olyan gondolatom is, hogy a kristalyok pufolesekor csak a szingularitasol adodo bonuszt kapja meg a karakter. Fetetelezve, hogy akinek jol jon a TP, annak ez a szakertelme amugy is magas, a tobbieket meg kar szivatni a sok TP-vel.
Dátum: 2009.06.02. 21:36:39
Idézet: Mortimer - 2009.06.02. 13:17:35
"mivel csak 1 szintre lefelé tudnának ütni a kristályok is, ezért nem tudnák lealázni az 5-6 szinttel alacsonyabbakat"

Mivel ezek játékosok klónjai, és számukra nem engedélyezett a leütés 6 szinttel, ezután minden eddiginél jogosabban vetődik fel a kérdés, hogy ha a klón nem üthet le ilyen mélyre, akkor a játékos miért alázhat


Inkabb az a kerdes merul fel, hogy miert kell 5-7 szinttel lefele utni egy atekosnak, ha portyazni szeretne - miert nincs alternativa, es ha mar 5-7 szinttel lefele ut, akkor miert kenytelen leverni annak az eletpontjat. Erre kene megoldast keresni (es talalni).

A megoldas nyilvan nem az, hogy a mostani hibas rendszert kiterjesztjuk az uj fejesztesekre is.
Dátum: 2009.06.02. 21:28:19
Idézet: Mortimer - 2009.06.02. 12:37:24
"Legyen bent 1-2 a legmagasabb szintű játékos feletti kristály is"

Viccesnek tartom, ahogy Jerikó és Kocos hevesen tiltakozik ez ellen, mindenféle érvet felhozva ellene

(Persze ha ezek a magasabb szintűek nem erősebbek náluk, akkor az egész értelmetlen, csak táp lesz nekik.)


Viccesnek tartom, hogy probalsz olyasmit a szamba adni amit soha nem mondtam. Ugyanakkor hatarozottan visszautasitom.
Dátum: 2009.06.02. 11:46:25
A helyzet az, hogy mi itt sirunk ugyan - jogosan - de Miklosnak nincs ideje foglalkozni velunk, mert a Kristaly Szovetseg foruman meg sokkal nagyob siras megy, hogy mennyire szar a rendszer, es hogy oket 3 nap alatt agyonvertek. Raadasul a hulye gyorsitott regen miatt elbujni sem tudtak.
Idézet: Zamzara - 2009.06.02. 11:16:32
Gugli ha mondom segit a gondon.
http://www.jellemrajzok.com/csillagjegyek/ikrek.php

És mennyi primitív válasz van elfogadottként a játékban, csak ma találkoztam, "hejessirássi" hibával, az értékelés zavaró válasz alternatívák tömegével.

Ergo ezt diszkriminációnak tekintem...


Hat ez a legszebb.
Elolvastam.
Nincs ilyen fogalom, hogy kettos csillagjegy.
A kettosseg jellemzi az ikreket. Ennyi.
Idézet: Sügér - 2009.06.02. 11:32:35
Mire kérte a kis herceg a lezuhant pilótát első találkozásukkor, Antoine de Saint-Exupéry híres regényében?

vigye őt vissza a bolygójára
rajzoljon egy bárányt
szerelje meg a repülőt
keressék meg a rózsáját

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Legközelebb inkább azt kérdezem, hogy milyen színű Csősz Bogi (aki nem tudom ki a f.szom - by Kiss Ádám) haja...


Tipikus spec kerdes: egy mu reszleteibe kerdez bele.
Dátum: 2009.06.02. 11:15:47
Ki a Guns 'N' Roses solo-gitárosa?
Slash
Alice Cooper
Jimi Hendrix
Axel Rose


Guns N' Roses
szóló gitárosa
Axl Rose
és volt az alapításkor

más baj nincs vele
Dátum: 2009.06.02. 09:44:48
Szeretnél kapni plusz 10% LE-t erre a vadászatodra?
Igen!
Nem.
Nem...
Nem!


Torles.

Melyik egy ruhamárka neve?
BMW
Akai
Fishbone
Siemens


Erdektelen, reklam, kommersz.

Hanyas szinttől kezdve kezdhetsz el küzdeni az elmédet uraló Fertőzés ellen?
19
20
25
15


Spec.
Idézet: Bozsik - 2009.06.01. 21:00:39
Sziasztok!

Megszeretném kérdezni, hogy a lenti kérdésnél mi az ami nem egyértelmű?

Hol található a világ legnagyobb részecskegyorsítója?

Németországban
Svájcban
USA-ban
Oroszországban

Kérlek benneteket írjátok meg mert ezt fel szeretném tenni a Kvízben!

Válaszotokat előre is köszönöm!


A 3 méter átmérőjű alagút négy helyen keresztezi a svájci–francia határt; hosszának legnagyobb része francia területen fekszik.
Dátum: 2009.06.01. 23:32:26
Ha esetleg a kristalyosok szimulalnanak, es csak akor tamadnanak, ha gyozelmi eselyuk minimum 25% es maximum 100-szintkulonbseg% kozott van, akkor ezzel rogton elkerulheto lenne, hogy
a/ idiota modon felkenodjenek a top karikra
b/ farmolak a lenyegesen kisebbeket.
(Példa: 60-as kristalyos, 57-es karaktert maximum 85% gyozelmi esellyel tamad. 60-ast 100 siker esellyel is.)

Ha a 15% alattinak nem szivatas a celja, hanem gyozelmek szerzese, akkor ezt csak haborus ellenfelekre hasznaljak, es ne raboljanak LE-t. Sztem.
Dátum: 2009.06.01. 18:37:02
Idézet: Mong0ose - 2009.06.01. 01:50:37
Az az egy része az embereknek csak azt szeretné, hogy annak a kevésnek is meg kelljen tapasztalni azt, amit ő minden nap átél.
Ezzel helyre is billenhetne az egyensúly. A kevés is a középmezőny életét élhetné. Sírhatnánk együtt, hogy nem jól van ez így.


Pontosan ezt irtam en is.
Szegyelld magad. Ezutan a megszolalasod utan kenytelen vagyok jelezni, hogy barmilyen serult ember kisujja korme tobbet er nalad.
Dátum: 2009.06.01. 01:39:25
Idézet: winnie - 2009.05.31. 23:21:58
ezt most jól értelmezem? dögöljön meg a szomszéd tehene? vagy csak én örülök annak, hogy míg engem vernek eddig 0-3-ra, addig a "nagyok" oda tudnak csapni?


Erdekes, hogy az emberek egy resze, ha azt latja, hogy neki rossz, masnak meg jo a kristalyhorda, akkor nem azt szeretne, hogy neki is jo legyen, hanem azt, hogy masnak is rossz.

Halistennek nem a tobbseg gondolkodik igy.

A kristalyhordarol meg meg kell allapitanunk, hogy rengeteg gyerekbetegsegtol szenvedett az otlet, van min farigcsalni.
Idézet: Nyuu - 2009.05.31. 16:58:57
Az egyéb Listában a Fórum felett mi található(bal oldalt)?

GY.I.K.
Prémium Tagság
Őskövek
Ajánlás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Aki erre azt jelölte,hogy rossz vagy hibás kérdés, vagy nagyon idióta,hogy felfogja, vagy csak szivatni akar..


Azt mondanam, hogy aki ilyen kerdest feltesz az a nagyon idiota, es nem sikerult felfognia, hogy mit is jelent a kviz szo.
Nem az en kerdesem, csak en javasoltam bekerulesre.
Idézet: Kunsuru - 2009.05.31. 10:53:06
Köszönöm a gyors választ.
Én az évszámot szerettem volna mindenképp megkérdezni, mert Sütő András 1992-1996 között volt a Magyarok Világszövetségének az elnöke.
Egy ilyen jellegű kérdést hogyan kellene megfogalmazzak, hogy elfogadott legyen?
Segítségedet köszönöm.
Tisztelettel Sütő Lajos


Mely szervezet tiszteletbeli elnöke volt Sütő András 1992 és 1996 között?
Idézet: Kunsuru - 2009.05.31. 10:41:22
Melyik évben lett az edélyiíró, Sütő András, a Magyarok Világszövetségének elnöke?

1989
soha nem volt az elnöke
1 9 9 2
2002

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Meg szeretném kérdezni , hogy a válaszok miért nem egyértelműek, és miért rossz?
A helyes válasz 1992.


A helyes valasz: tiszteletbeli elnok volt. Az pedig 1992-tol. A tagado valasz (nem volt elnok) nem elfogadhato, de ha javitanad, akkor is csupan az erdektelen lexikalis tudas szintjet erne el a kerdes.
Igazi allatorvosi mintalo.
Azt mar, hogy "edélyiíró" meg sem említem annyira marginális.