Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.07.10. 20:30:48
Idézet: Hagya - 2009.07.10. 15:23:11
Nekem személy szerint a csali nem tetszik!
Majd egy másik világon lévő karidnak lesz rangja mi köze a kettőnek egymáshoz! Az őskő még rendben lenne, de játékon belül jutalmat osztani más világokra, ez olyan, mint az Alanori Krónikában a kuponok öv-re meg tf-re vicc!


Nem ertelek, a jutalom osko es titulus. Azaz egy jatekon kivuli jutalom van es egy hirnev jellegu nem tapos, de motivalo. Nagyon jol van ez kitalalva. Nem sok dologra tudom ezt elmondani mostanaban, ezert ala is huzom.
Dátum: 2009.07.10. 20:28:37
Meghivast kaptam egy alakulo V4 klanba, mint epito rabszolga. De megnyugtatott a vegzetur, aki meghivott, hogy a haboruk miatt nem kell aggodnom, mert eros karaktereket is hivtak. Azt gondolom ez kritika a javabol.
Dátum: 2009.07.10. 11:05:44
Idézet: Birka - 2009.07.10. 10:49:52
Doomlord tapasztalatok alapján kb 3. héten már meglesz a torony, azaz 5-8 hetes szerverek várhatóak kb...


Doomlord nem 3-szoros sebesseggel ment, hanem lenyegesen gyorsabban, ezt ne feledd el!
Ott egyebkent megvolt a torony a masodik heten.
Viszont a 30 epikus ellenfel feladja a lecket az tuti.
Asszem regelek is egy megfigyelokarit, hogy tudjam lesni a toplistat.
Dátum: 2009.07.10. 10:39:19
Idézet: MateusGrandus - 2009.07.09. 17:57:40
Vajon a Copyright-ot elfogadnák?

Vagy Simán a Mateus Grandus-t?

Ugyse licitálok mert nem játszok ilyen kártyajátékot és amugysem tudnék elmenni érte mert Külföldön élek.


Van itt annyi jo fej ember, aki ha szepen megkered elkuldi neked postan, te meg tolsz neki 50 oskovet cserebe, es mindenki joljart.
Dátum: 2009.07.10. 10:21:04
Idézet: Mortimer - 2009.07.10. 10:09:27
(Főleg hogy már tudod, körbement az aukció, és tied a legjobb tárgy.)


A ritka targyak nem ertek korbe meg. Bar azert pislogtunk amikor kiderult, hogy a +3 tul az ritka targy, a bekejobb meg gyakori. Valahogy nem all ranyban a hasznossagukkal.

Itt jegyeznem meg, hogy az +3 tulos targyakbol az osszeset kivennem, mert az nincs olyan karakter, akinek nyeresegesen vasarolhato. Ez szintiszta atveres a jatek tervezoi reszerol, aminek a kevesbe optimalizalos jatekosok bedolnek. Akkor inkabb rakjanak be olyan szerepjatekos lehetoseget, ami nem tap, de egyedive teszi a karaktert. Vagy legyen a tulajdonsag +15, hogy ertelme is legyen.
Dátum: 2009.07.10. 10:18:20
Raadasul pont az ellen nem lehetne senkinek egy szava sem, hogyha egy kenyelmi funkcioert penzt kernenek. En akar egyszeri dijat, akar havidijat el tudnek kepzelni erte.
Dátum: 2009.07.10. 10:06:20
Viszok: nem az 1 CSP szamit, de nincs is olyan, hogy 1 CSP. Viszont 200 CSP szamit. Ha venni akarsz valamit aukcion arra sem 2-5 CSP-t kell elszorni, hanem 100-akat. Ezert nem veszek 1 dukatot sem, mert 1 dukatnak nincs ertelme. En egyszer vasaroltam aukcion, ezzel aukcios palyafutasom veget is ert, de ezzel nincs is gondom.
Dátum: 2009.07.10. 10:02:18
Haha ez csak most esett le, hogy az 50 vadaszatot es 200 CSP-hez kotottek. Nevetseges. Komolyan mondom nevetseges.
Dátum: 2009.07.10. 09:57:38
Idézet: Viszok009 - 2009.07.10. 07:31:52
Nem tom mi a Túró bajotok van nekem az a 200 csp 4 nap alatt megvan...teszem hozzá 10 napot nem voltam gép előtt és simán rányomtam a kvízesre 200 csp-t. Nem értem mit kell itt rinyálni!!! Most aki rákattint az vagy hülye vagy nagyon okos??! Ezek szerint is-is...Aki megsajnálja azt a 200 csp-t az sajnálja, Én meg elmarhulok 50 csp levadászással egyszerre...de persze a fúziót is lehetne már tolni 111re... Jajj hogy ez már 400 csp ment a dögkútra..jajajjajjjj!!!!!


Tudom, hogy bonyolult, de ami neked jo, az masnak nem biztos, hogy jo. Persze a tobbieket le kell szarni, ha neked epp jo.
Dátum: 2009.07.10. 09:51:37
Idézet: Sun13 - 2009.07.10. 04:15:57
A kényelmi funkciókkal kapcsolatosan tökéletesen egyet értek Kóccal. Egy rakat szar, használhatatlan a gyorsitás. Véleményem szerint leprogramozni sem volt érdemes, mert annyira drága hogy úgysem fejleszti ki senki, aki netán mégis, az meg is érdemli.


Ezzel nem ertek egyet, ha most lennek 30. szintu, akkor szerintem en is kifejlesztenem. Mert 28. szinten nem kell lepest tartani a kornyezettel. Ez a megoldas elsosorban a 60+ karaktereknek rossz. Ezert is irtam, hogy ami nem jo mindenkinek, az nem megfelelo megoldas. Ne feledjuk el KENYELMI FUNKCIOROL beszelunk.

Es a legfontosabb kenyelmi opcional meg az is ott van, hogy miutan kifizeted a a 200 CSP-t fejleszteni kell egy szakertelmet 111-es szintre. Igy belegondolva ezt en 28-as szinten sem vallalnam be, ott azert, mert a kifejlesztes koltsege horrorisztikus a szinthez merten.
Dátum: 2009.07.09. 19:28:40
Idézet: Mortimer - 2009.07.07. 00:18:35
"Nincs tobb LE rekord"

Nem az volt, hogy a kicsit megnöveli, de a nagyot nem bántja?


Szep lenne. 33 spektralissal megegyezo hatasu.
Ez egy kicsit tulsagosan optimiast otlet volt.
Dátum: 2009.07.09. 19:25:08
Idézet: pityu - 2009.07.07. 12:41:34
Idézet: Kocos - 2009.07.06. 23:52:57

Nem is az volt vele a baj, hogy nem volt tap, vagy hogy ertelmetlen volt, anem hogy kifejezetten hatranyos. Mostmar ad tapot is (igaz meg kerdeses, hogy mennyit), igy ha tenyleg megeri akkor kotelezo lesz fejleszteni.


Ahogy emlékszem a régi hozzászólásokra egyeseknek igenis az volt a baja, hogy nem ad tápot, csak szinesítő szakértelem. Ami már a bekerülésének az elején minden fórumolvasónak egyértemű volt. Tehát aki elkezde fejleszteni az tudta, hogy nem fog tápot kapni... aztán ezek után elkezdtek menni a sírások, hogy miért nem növeli a szerezhető LE-t... majd mikor megnövelték kicsit, ment tovább, hogy még mindig kevés... ergo kisírták a tápot.

Szeretném megkérni azokat, akik ilyen jók a sírásban, hogy legyenek szívesek segíteni nekem, és sírjuk ki, hogy legyen plusz őrtorony szint, mert kezd a VU-s életem unalmas lenni, így hogy nem tudok toborozni. Meg a Tyrant még nem elég tápos...


En nem vagyok jo.
Tegnap kifejtettem Sanyinak, hogy ez miert nem jo, de azota meggondoltam magam, ez masert nem jo.
Merthogy tegnap azt mondtam, hogy a Tyrant konnyeden tudna uj tagokat toborozni, es ezzel tulsagosan megerosodne. De aztan rajottem, hogy mi meg egyesulnenk a Hordaval, talen nekunk meg jobb is lenne, de...

A gond ott van, hogy az epitesio potencial tovabb none, es mar most ott tartunk, hogy a jatekvezetes nem nagyon tud lepest tartani az epitesi potenciallal.
Dátum: 2009.07.09. 19:21:40
Irigyellek az optimizmusodert. Engem vegtelenul nyomaszt, hogy nemcsakhogy csapnivalo modon sikerult bevezetni egy kenyelmi funkciot, de a bevezetes egyenesen kizarja, hogy normalis mindenki szamara elerheto megoldas szulessen. A kotekedoknek egy nagytudasu jatekos szavait ideznem fel, amikor meglatta a gyorsitast:
No akkor meg is van 600 CSP helye. Megy min IQ-ba.

Es tudom, hogy van akinek ez teljesen jo igy, sot nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy nekem is jo lett volna, ha mashogy csoppenek bele a jatekba, de sajnos nem ez tortent, es allitom, hogy az a megoldas, ami nem mindenki szamara megfelelo megoldas, az nem is igazi megoldas.
Amit kulon szeretnek hangsulyozni, az az, hogy itt nem taprol van szo, hanem egy kenyelmi funkciorol, aminek a mindenki szamara torteno elerhetove tetele elemei erdeke a jatekvezetesnek, hiszen ezzel lehet jatekosokat megtartani. De mint korabban irtam, ez valoszinuleg nem szempont. Ha kiesik egy topkari, helyebe ugrik 10 ujonc, akik 10 SMS formajaban kuldik el ugyanazt a penzt. Bevetel megmarad, a gond sokkal kevesebb.
Dátum: 2009.07.09. 18:37:15
Idézet: winnie - 2009.07.09. 18:31:55
??

van, aki direkt másodlagosat fejleszt ki? vagy nem felejti le?


Termeszetesen van. Azt hiszem a mintapeldanya ennek Nasdfil, es nem is az o taktikajaba akarok belekotni, mert aki 500-at tud loni az allatba, azt en sem tamadom meg amikor az allatomnak mar csak 400 EP-je van. Nem is ot akarom meggyozni, hanem a tomegeket akiknek 5-10 masodlagosa van. Ez elrettento hatassal nem bir, de a KH oldalrol rendesen visszanyal.
Dátum: 2009.07.09. 18:33:32
Idézet: winnie - 2009.07.09. 14:30:11
azon meg érdemes elgondolkodni, hogy mitől függ, hogy ha egy fix sebzésű varázslattal (eltörlés, 215-215) az epikus lénybe mindig 1311-et sebzek, ha kritikus, 1008-at, ha nem kritikus és betalál, viszont, ha nem talál be, akkor 272, 282 és 343-at.


A felraugras nem fix %, hanem random sztem 20-50 kozott az eredeti sebzeshez merten.
Dátum: 2009.07.09. 18:26:08
Idézet: Ricardo - 2009.07.08. 10:52:48
- nem sebzek vele állatokat feleslegesen


Respekt es gratula! Szep hozzaallas.

Itt jegyzem meg, hogy mindenki szetszivja magat a KH-val valo csata soran, pedig csak a sajat masodlagosainkat kapjuk a kepunkbe. Aki zavar, hogy az allata sokat sebzodik felejtse el a masodlagost.
Idézet: Gandhi - 2009.07.09. 18:14:46
Ki a James Bond történetek írója?

Alexander Fleming
Arthur Conan Doyle
Ian Holm
Ian Fleming

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Kérem, én ezt nem értem. Milyen hejesírási hiba?


Hat a helyesirasi hiba ugye arra utal, hogy a kerdes jo, de valamit javitani kell rajta.
Ait en itt elso ranezesre latok az az, a hibas valaszalkotasi folyamat, hogy megfogjuk a helyes valasz nevet es vagy a kereszt vagy a vezeteknevet csereljuk. A hiba ott van, hogy ez azonnal mutatja, hogy mi a valasz, ha felrajzolod a 3 osszefuggo rossz valasz nevet es a kapcsolatukat, akkor 100%, hogy a kozepso a megoldas. Az ilyen nevalkotas csak akkor lehet jo, ha a felrajzolt kapcsolati graf egy negyzet. (AB CB AD CD)
Annak ugyanis nincs kituntetett pontja.

Masreszt itt egy rakas ertekelo elvarja, hogy ha irot kerdezel, akkor a valasz negy iro legyen. Nem tudom, hogy a ket szamomra ismeretlen alkotott nev vajon valoban irot takar-e.

Vegezetul: Conan Doyle-t lovagi rangjaval egyutt szokas emlegetni.
Idézet: Moonsorrow23 - 2009.07.06. 19:08:48
Hogy hívták Nagy-Britannia híres háborús miniszterelnökét?

Winston Leonard Spencer Churchill
Charles de Gaulle
Arthur Neville Chamberlain
Clement Richard Attlee

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.


ugyanezt a kérdést tettem fel nemrég, visszadobták helyesírási hiba miatt, azt javítottam... akkor még szó sem volt arról, hogy a kérdés már szerepelt... akkor most mi az igazság?


Az elso ertekelo meg nem talalkozott vele a masodik mar igen.
Dátum: 2009.07.08. 10:42:57
Idézet: Otoaak - 2009.07.08. 10:20:28
Hát szerintem embere válogatja de az én szememben a -26-30 támadás kevesebbet ér mint a -21-22krit/bénítás. A két varázslat sebzése meg kb. ugyan annyi. A bénítás egy fókuszkristállyal megspékelve akár 40-el is csökkenthető ami epikusnál de sima poryában is igencsak sokat számíthat, a kritről nem is beszélve ami simán eldönti egy portya kimenetelét. Másrészről nekem az a gyanúm, hogy ez a működési elv nem csak a tértorzításnál van így, szóval ha a támadás csökkentés is csak akkor működik ha az ellenfél támadása nagyobb mint a tied akkor kb. egyformán szar mind a 2 varázslat...


Valoban velemenyes a dolog, de te ket nem oskoves varit vetsz ossze, en meg annyit mondtam, hogy van nem oskoves de tapos vari.
Megjegyzem, ha el sem talalnak, akkor se kritikus, se benitas.
Dátum: 2009.07.08. 10:40:28
Maradjuk a tovabbiakban is puszta tenykozlesnel: 15% alatt szoktam vadaszni. Galmuszk ugyanis kegyetlenul levamol, ha nem a kritikuson van a turbo, meg nincs nalam 4 allat. Neha olyankor is. A tamadasok egy resze 15% alatt jott, jopar sikeresen. Tovabbi erdekesseg, hogy a normal 4 oras nullarol maxra regeneralasi idom helyett 7 ora volt, mig sikerult maxba regennem.
Ja es ha mar itt tartunk, nem csak Galmuszk tamad be, par hete Nasdfil is bevitt egy sikeres tamadast.