Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Igen.
Dátum: 2009.09.10. 11:17:00
Idézet: Miklós - 2009.09.10. 11:11:21
A fertőzésről: ha még nincs fertőzésed, akkor is leveszi, és akkor eleve 50 helyett 45-49-ről indul.


Kivancsi vagyok lesz-e fertozescsokkentes helyett jutalom annak, aki mar 0 vagy 100%-on all.
Dátum: 2009.09.10. 11:15:49
Idézet: Mortimer - 2009.09.10. 09:19:47
"Paula, tök egyértelmű, hogy valami képlet alapján a manók, és az effektív töltés alapján számol egy LÉ értéket, és ezt elkedzi beszorni sorba. +1 erő -x lé az össegből, maradt még?, akkor +1 tám stb..."

Naigen, csak éppen miből kalkulálja a LE-t? A CSP mennyiségből származtatott LE-nél számolja a 105-ös spektrálist, a Hatalom Tornyát? Számolja e az ultraspecializációt, a tulajdonságfejlesztés csökkentő gyűrűt, a fertőzés leküzdését (68. szint felett így 0,575-tel szorzódik az érték normál esetben)?

Költöi kérdések ezek, de én nem lettem meggyőzve arról, hogy most hú, rohannom kell manókat ölni


Sztem nagy nyereseg es nagy bukas nincs a dolgon. Ez ez igy jo is.
Azt gyanitom, hogy az egyeni bonuszokat nem szamolja (tul%, fertozes, HT, kvizmedal, dicsoseg medal, IV), be van love egy general szorzo, es azt szamolja. Gyanithatoan ebben van valamennyi bonusz beepitve (mondjuk a LE termelesben egy 10%, a felhasznalasban meg egy alap -30%), ami nehany embernel pluszban jon ki, masoknal minuszban.
A manokbol kivert es kiszivott LE, a relikviak, terkapus cuccok, italok a bonusz, a bukott csatak meg a minusz.

Az, ha most rohannal fejvesztve manot olni biztos jele lenne az elhibazott jutalmazasnak.

Vicces, hogy 57,5%-os tulfejlesztest veszel normalnak.
Dátum: 2009.09.10. 08:27:19
Idézet: Tseby'dr akula - 2009.09.10. 08:14:24
beszéltem klántársammal ő ugyanannyi töltéssel mint én de harmadannyi manóval feleannyi tulajdonságot kapott mint én szóval a kettő összeadódik

soulgramd:

Felhasznált LE: 65.617

Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+33 Erő, +33 Támadás, +32 Védekezés, +32 Egészség, +32 IQ, +32 Mágia, +32 Taumaturgia
105 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)Átveszem a jutalmat
Fertőzésem lecsökkentem 5%-kal

én:

Felhasznált LE: 65.575

Zarknod felébredt!

+60 Erő, +60 Támadás, +60 Védekezés, +59 Egészség, +59 IQ, +59 Mágia, +59 Taumaturgia, 335 Kiégett őskő, +5 Szerencse

betöltött toplista 5.-6. helyezettjei vagyunk:

Tseby'dr akula 45 33.8k LE 670
Soulgramd 49 33.7k LE 210


valami matekos ebből kiszámolhatná hogy miként adja a dolgokat

ultraspec mindkettőnknek 25 de szerintem az nem számít


Le tudnad irni az alaptulajdonsagaitokat is? Vagy valaki aki szeret gombozni. Mert az is szamit feltehetoleg.
Dátum: 2009.09.10. 08:10:15
Erdekelne, hogy akik toplistan is rajta voltak, meg nyero hordaban is voltak, azok ugye tobbszor megkapjak a Zarknod medalt? Mar csak mert a 20 toplistats helybol este meg 13-at zafirok foglaltak el, uhlyen jonne ki, ha gyakorlatilag ok semmit nem kapnanak.
Dátum: 2009.09.10. 08:07:54
Idézet: Meridiath - 2009.09.10. 07:55:32
Tehát ezek szerint nem az effektív töltés számított, amennyit a szintedhez képest az event-be öltél, hanem az a mennyiség, amely az adott világon jelenlévő hordabónuszoddal szorzódott? Tehát a tényleges töltésed?


100%, hogy a koltott LE szamitott. A szinttel valo osztas az egyeni, az effektiv toltes (ami az esemenyben hibasan a LE/szint ertek, valojaban ugye ez az amivel halad a toltes, amikor toltessz) pedig a horda teljesitmenyek osszehasonlitasahoz kellett.

Elso ranezesre ugyesen meg van oldva, hogy se tul sok se tul keves ne legyen a jutalom.
Dátum: 2009.09.09. 23:41:51
Idézet: winnie - 2009.09.09. 23:35:45
Idézet: Kocos - 2009.09.09. 23:24:54
amikor a szovetseg tagjai kozott kint van mondjuk 50000+ kincspont, es 250-ert megy el egy targy ott nagy a baj. Jellemzoen az elnyelest ado targyakra gondolok, de van par hasonlo meg, amelyek erteke nagyjabol arra a 10 dukatra rug amiert be lehet cserelni (van ami kilog a sorbol, mert 20 dukatot er).


gondolj azért arra is, hogy általában a szövetségek eléggé egyenlőtlenül oszlanak el erő és kincspont tekintetében. szinte mindenhol vannak outsiderek, akiknek éppen ezek, a "senkinek nem kellő tárgyak" jelenthetik az egyetlen esélyt, hogy epikus kincset szerezzenek, már, ha valaki nem happolja el előlük és adja el dukátért.

szóval..., tőlük azért nem venném el ezt. tudom, hogy csak rajtuk múlik, legyen több kincspontjuk, de akkor is ez a szitu. nyilván nálatok is vannak, akik 0-1 tárgyat vittek el, a többire esélyük nem volt.

szóval nem rossz, ha van nem haszontalan, de közel sem tophasznosságú tárgy.


Nem igazan. Miota van manakonstrukcio, azota ugyan van jelentos kulonbseg kincspontban, de maximum annyi, hogy amig valaki egy targyat visz, addig max 2-ot esetleg 3-at. De mivel mindenki az ultratapokra gyur, azok elmennek maximum kincspontert, a kozepes targyak ennek harmadaert 5-odeert, a gagyik megy a 10-edeert.
Raadasul a legkisebb legkevesebb kincspontu tagok sem lesznek elorebb azzal, hogy kapnak egy ilyen targyat. OK, bele van gravirozva a hatlapjaba, hogy Epikus (TM), de ezentul nincs sok hasznuk belole. Amikor ezt irom, hogy gagyi, akkor arra gondolok, hogy valoszinuleg egy sima terkapus targy jobb nala.
Dátum: 2009.09.09. 23:24:54
Sajnos van bent nehany targy, ami rettenetesen el van kalibralva. Jo lenne, ha ezeket ki lehetne szavazni. Nem arra gondolok, hogy ha egy targy kicsit gyengebb, azzal valami gond lenne, de amikor a szovetseg tagjai kozott kint van mondjuk 50000+ kincspont, es 250-ert megy el egy targy ott nagy a baj. Jellemzoen az elnyelest ado targyakra gondolok, de van par hasonlo meg, amelyek erteke nagyjabol arra a 10 dukatra rug amiert be lehet cserelni (van ami kilog a sorbol, mert 20 dukatot er).
Technikai megoldasban nem gondolkodtam, de a problemaval valamit kezdeni kene, akar azon az aron is, hogy az elol jaro szovik kicsit gyengebb atlagu targyakat kapnak.
Ilyenkor az a jo megoldas, ha megkeresel priviben egy kvizadmint, hogy felteszed egy betukihagyassal es legyten kedves potolja . Ha a kerdes eleg jo, akkor meg fogja tenni.
Dátum: 2009.09.09. 09:13:35
Idézet: Mortimer - 2009.09.09. 09:07:53
"A gyogyitasnak a sajat EP-jukbol kene menni"

Ennek nem látom sok értelmét. A kisebbek pont azért nem tudják ütni, mert nincs nekik.


Ja en meg azt hittem azert, mert sebezni nem tudjak. En azert latom ertelmet, mert igy valos erofeszites realizalodik az o oldalukon is.
Dátum: 2009.09.09. 08:30:30
Idézet: Darah - 2009.09.08. 19:30:34
Ariel, és a gyógyítók mennyi időnként tudnának gyógyítani és mennyiket?


Adodik, hogy ugyanannyi idonkent tudjanak gyogyitani, mint amennyi idonkent az epikust tudnak utni. A gyogyitasnak a sajat EP-jukbol kene menni (igazabol atadnak EP-t), a Birka fele manapajzs elgondolas sem rossz (TF-en varazslat, amig rajtad van abbol sebzodsz, ha elfogyott utana EP-bol), nyilvan ugy, hogy csak epikus ellen mukodjon. A kincspontot meg valahogy szet kene hajigalni a gyogyitok kozott.
Dátum: 2009.09.09. 08:07:54
Idézet: Damage - 2009.09.08. 17:28:40
Az üthetőségük (legmagasabb karakterszint - 10). szintnél ér véget.
Ehhez +15-20, vagyis legmagasabb karakterszint +5-10 szint lenne a lények szintje.
Pél-dá-ul.


Es akkor ha a top karakter nem lep szintet egy hetig, ess jon kozben het epikus, akkor mind a hetnek ugyanolyan eros lesz a segitoje?
Dátum: 2009.09.09. 01:30:39
Idézet: Damage - 2009.09.08. 15:56:15
Én elolvastam, éppen ezért írtam, hogy egy építőrabszolga ugyanolyan hatékonysággal segíthet, mint egy jól fejlesztett karakter, ha ugyanaz a szintje.
Nem így van?


Ami azert rossz mert?
Idézet: LadyStella - 2009.09.08. 20:11:42
... könyörgöm ne a három kérdőjel legyen már ekkora gond


Konyorgom, ha tudod mi a hiba, akkor ugyan ne legyen mar gond javitani (leirni sem merem, de eleve jol feltenni)!
Dátum: 2009.09.08. 17:09:33
Idézet: Mortimer - 2009.09.08. 13:45:51
Hát írd be


Targyakat spec jobb egy kezben tartani, nehogy egy frissitesnel elvesszen. Varaszlo az autentikus szemely, az ilyenek mehetnek neki priviben is akar.
Idézet: Bercee - 2009.09.08. 15:52:54
Ezen az egész kvíz rendszeren kellene változtatni, mert igazságtalan, ha másnak elfogadják a szar kérdéseit, akkor az enyémeket miért nem???


Ne haragudj en inkabb azt kerdeznem meg: miert irsz szar kerdest?
Dátum: 2009.09.08. 14:25:47
Magyarorszag utan melyik orszagban el a legtobb magyar?
Szerbia
Szlovakia
Romania
USA
Idézet: Bercee - 2009.09.08. 14:06:11
Melyik városban hidegebb a tél?

Vancouver
Tokió
Oslo
Seattle

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Na ebben mi a spec? Kérem szépen észak felé egyre hidegebb van. Oslo van legészakabbra, ezért ott van a hidegebb, könyörgöm, ez csak logika!!!


Hat ez igy ebben a formaban nem igaz. Hallottal mar a Golf-aramlatrol?
Mely országban székel az arab világ talán legjelentősebb médiuma, az Al Jazeera hírtelevízió? 24.9%


Regi kerdesem, most esett ki. Elismerem eleg nehez kerdes. Katar (Qatar) a helyes valasz.

Jellemzően milyen távon rendeznek akadályfutást az atlétikai világversenyeken? 13.33%


Meglepo, hogy ennyire nem tudjuk mi az az akadalyfutas. Ez az amiben vizesarok van. Valaszaim kozul ezzel ketto (100m, 110m) kapasbol kizarhato. A harmadikhoz meg azt is tudni kell, hogy egy kor 400 meter, egy koron egy vizesarok van, es nem egyszer hasznaljak egy versenyen . Igy a 400 meter valaszt is ki lehet zarni.

A helyes valasz 3000 meter, a tobbi tavon gatfutast rendeznek.
Idézet: gsziszi - 2009.09.08. 12:39:18
Ezt sem gondoltam, hogy ki fog esni. 23,81 %
Lehet, hogy túl hihetőek a rossz válaszok? Vagy túl hihetetlen a jó válasz?
Az egyik legismertebb politikai botrány a Watergate-ügy volt. Valójában kiről vagy miről kapta nevét a kínos incidens?

Egy dossziéról, mely az elnök bűnösségét bizonyította
Egy irodaház nevéről *
Egy nyomozóról, aki koronatanú volt az ügyben
Egy cég nevéről, mellyel a törvénytelen ügyleteket elfedték


Röviden annyi a sztori, hogy Nixon emberei lehallgatást végeztek egy demokrata képviselő irodaként használt szobájában, ami történetesen a Watergate iroda- és apartmanház együttesben leledzett.

Apropó: kiesett jó kérdéseket fel lehet tenni újra?


Fel lehet, de mivel a rossz kerdesek koze beleszamit, ezert ovatosan bannek vele. Ugye ha elered az 50% es minimum 10 rossz kerdest, akkor letilt a kerdesfeltevesrol.

Egyebirant en azt hittem egy szalloda.

Erdekes, hogy a Watergate utan nevezik a kulonbozo botranyokat ~gate-nek. Lehet, hogy megerne ez is kerdest?