Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Idézet: Ajgatsz - 2009.09.30. 15:45:15
Milyen sportot űzött profi szinten Bud Spencer mielőtt szinészi karrierjére koncentrált volna?

súlyemelés
ökölvívás
vizilabda
kalapácsvetés

Ez most miért "A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."


Ket sportot is uzott, uszott majd vizilabdazott.
Dátum: 2009.09.30. 01:42:09
Idézet: Jeriko - 2009.09.29. 17:27:06
Mivel a HT direkt LE-t termel, első lépésként beraknám, hogy manakonstrukcióból nem lehet építeni, csak LE-ből.


Kicsit jol jarnank igy 200 szint felett. Kb soha senki nem kerulne a kozelunkbe. (Legio, Tyrant, Osveny)
A javaslatod kivaloan alkamas egy uj vilagon valo bevezetesre, ahol meg nincs HT. Itt borulna a bili.
Dátum: 2009.09.30. 01:39:24
Idézet: Otoaak - 2009.09.29. 21:11:07
Mi készültünk a HT átvételre, méghozzá nem is kicsit. És merem állítani, hogy majd 1 milla LE van benne minden tagtól, mert az elején a nagy dobásokat 250-300k-s LE csomagokkal kezdtük. Persze ez messze nem az a mennyiség ami a 250-es szinthez kell de attól is erősen messze vagyunk, hogy csak manakonstból készült a tornyunk. Bele lehet ebbe nyúlni és lehet rajta változtatni de akkor azt ugy, hogy ne az járjon rosszul aki LE-t is költött rá, és legalább azt mindenki ki is szeretné venni amit befektetett.


Ezert irtam, hogy a jelenlegi legnagyobb birtoklas folott valamivel lepjen be a bomlas novekedes.
Plusz mondjuk addig ne rakjuk be, amig mostantol szamitva a Legio nem birtokol egy napot legalabb. Igy rendben lenne?
Dátum: 2009.09.30. 01:36:59
Ujabb javaslat. Sok jatekost zavar a gyogyitas es az idomitas fel orankent bokok rendszere. Javaslom neki berakni, hogy huzamosabb idore el tudjak kuldeni az allatot idmulni/gyogyulni. Ez persze jarjon nemi hatrannyal, csak minden ket oras periodus utan kapja meg a jatekos azt, amit egyebkent fel oraert kapna. Igy aki szeret gepnel ulni elonyben van ugyan, de egy kis szakinovelessel ez kivalthato.

Pelda: 10-es idomitas, 10 orara elkuldjuk az allatot idomitasra, 5000 LE-ert.

Fontos! A szakertelmet minden 2 ora lejarta utan ellenorizze a gep! A teljesitmeny is ekkor irodjek jova.
Dátum: 2009.09.29. 07:58:56
Nem azon kesergek, hogy fel lehet kuszni vegtelen epikusig (ugysincs ertelme), hanem azon hogy az idotenyezo nem lett megoldva.
Dátum: 2009.09.28. 23:22:38
Idézet: Mortimer - 2009.09.28. 21:37:38
Ha ebbe belenyúlnál, nagyobb érzelmi hullámokat kavarsz, mint amilyen hatása lenne a játékra. Pár tucat ember kiabálna csak, de azok baromi hangosan (és megjegyzem a részükről jogosan).


Kik kiabalnanak? Miert nem kiabalnak itt? Miert lenne jogos? Sertene ez valakinek az erdekeit? Beefektetett valaki igazi LE-t es ugy erzi nem fog megterulni, en vevo vagyok a jogos eszrevetelekre, csak eddig nem voltak semmilyen eszrevetelek.
Dátum: 2009.09.28. 23:20:24
Mortimer: teljesen igazad van, a tobbi vilagon nem vagyok kepben. De azt gondolnam, hogy a jolbelott limitekkel ott sem zavarna senkit. V4-et abszolut nem latom at, ott eljutnak egyatalan ennyi birtoklasig? Ha igen, akkor nem csak kielezi a helyzetet?
Dátum: 2009.09.28. 20:34:44
Hat ez igy gaz.
Pedig Miklos meg bele is ment a megfelelo megoldasba, aztan megis szarul csinaljak meg? Nem ertem.
Dátum: 2009.09.28. 20:20:47
Idézet: Jeriko - 2009.09.28. 18:23:57
Volt már itt a fórumon számtalan jó ötlet, érdemes lenne átnézni és megvitatni. Persze ott kezdődik a dolog, hogy egyáltalán van-e ilyesmire igény fejlesztői oldalról.


En elso menetben Mikloshoz fordultam az otletemmel, o nem zarkozott el tole, kerte, hogy nyissak itt topikot neki, hogy kideruljon a tuti.
Dátum: 2009.09.28. 20:19:41
Idézet: CaveMaN - 2009.09.28. 18:00:15
Másik oldalról viszont a manakonstrukció által okozott aránytalanság csak növekedni fog az idő elteltével, praktikusan ha és amíg marad, az a kisebb szövetségeket folyamatosan hátrányosan érinti, hiszen töredékét tudják manakonstruálni azokkal szemben, akik az élen haladnak.

Nem utolsó sorban az építés alapvetően az egyén áldozata (volt egy ideig) a közösségért. A manakonstrukcióval viszont ez az áldozat, amit a szövetségért hozni kell(ene) gyakorlatilag nullára redukálódott. A szövetségi épületek a semmiből épülnek, nőnek az égig pillanatok alatt.


Vitatkoznek veled. Egyreszt sztem epitesre szant LE eseteben a kis szovi / nagy szovi aranyszam joval kisebb, mint konstrukcios epitesnel a ki szovi / nagy szovi arany. Pont azert, mivel ingyen van, manaja mindenkinek van.

Masreszt a konstrukcio nincs ingyen. A magia nem magatol fejlodik, a magias cuccok nem az egbol potyognak mennyi mannakent. Rettentoen olcso.? Az. Ingyenes? Nem.

Végül, hogy "ontopik" is legyek. Javítsák majd akkor a hatalom tornyát, amikor valaki elvette tőlünk, addig "nekünk" jó ez a rendszer, amikor mi vettük el, nekünk se volt megkönnyítve a dolgunk, küzdjön más is. Gyanítom ez utolsó mondatomat egy Tyrantos és Sötét Ösvényes se fogja elutasítani.


Erzed valos eselyet annak, hogy olyan vegye el toletek a tornyot, aki eddig meg nem birtokolt? En nem. Konnyitessel sem. Raadasul ti vegleg mar nem fogjatok elveszteni a tornyot soha, maximum idolegesen par napra.
Dátum: 2009.09.28. 20:12:33
Otoaak: lenyomtad a masodikat es ez igy mostmar fix?

Ha ez igy van, akkor idovel javitva lesz sztem, mert errol Birka egyertelmuen meggyozte Miklost.
Dátum: 2009.09.28. 17:54:40
Idézet: S0laris - 2009.09.28. 17:20:16
ha sokakat zavar a konstrukció, kérjétek Miklóst hogy az eljövendő épületeket ne lehessen konstrukcióval építeni. ha most szednék ki, a toplista első oldalának felétől a többi szövi akár abba is hagyhatja.


Ez valoban egy realis korlatozasa lehetne a konstrukcionak, csak gondoljuk at mielott meglepjuk, hogy tobb-e a pozitiv hatasa, mint a negativ.
Dátum: 2009.09.28. 17:53:09
Idézet: CaveMaN - 2009.09.28. 17:17:49
Mégis egyszerűbb lenne, mint az általa tönkretett 1000+1 dolgot szálanként foltozgatni.


Az a baj, hogy a kiszedesevel is 1000+1 dolgot teszel tonkre, sot ha oszinte akarok lenni 5000+1-et. Raadasul a manakonstrukcio alkalmas arra, hogy a kisebb szovik kevesbe maradjanak le, mivel ha LE-bol lehetne csak es kizarolag epiteni, az elsosorban oket erintene hatranyosan. Ez asszem nyilvanvalo.
Dátum: 2009.09.28. 17:16:07
Idézet: CaveMaN - 2009.09.28. 17:13:06
Simán vissza lehet kanyarodni ahhoz a tételhez, hogy: amennyiben nem lenne manakonstrukció, ez a téma meg sem született volna...


Tovabba ha nagymamam villamos lenne...
Van manakonstrukcio, ha tetszik ha nem. Ezt mostmar eltorolni nem lehet.
Dátum: 2009.09.28. 17:13:07
En azert igy epitettem fel a rendszert, mert igy elvileg nem jar senki roszabbul vagy jobban.
Dátum: 2009.09.28. 16:57:21
Idézet: Morroch - 2009.09.28. 16:54:33
A HT igazából teher, de olyan bónusz, hogy aki tartani tudja az nem adhatja át ezt másnak. Ha olyan megoldásod van amivel az eddig birtoklók egyenlően jutnak bónuszhoz vagy egyenlően nem azirányba élénken érdeklődné(n)k.


Nincs ilyen otletem, de ha neked van ne titkold tovabb.
Dátum: 2009.09.28. 16:56:14
Idézet: Mortimer - 2009.09.28. 16:43:58
Oké, de én azt se látom, hogy a saját szövetségükkel akarnának érvényesülni. Szimplán nem érdekli őket a nagyobb épület, a nagyobb bónuszok. Építgetnek, elvannak, de nem erőltetik meg magukat semmiért. Egy szövetségi társam találó mondata: "ez egy lila MSN. Feljövök, bekapcsolom". Kb. az érdeklődés is erre a szintre csökkent iránta. Még nálunk is marhasokat kell rugdosni az embereket, ahol pedig nincsenek ilyen emberek, ott el nem tudom képzelni micsoda pangás lehet.


Ezt en mind ertem es elfogadom, de nem latom, ez hol kapcsolokdik a topikhoz. Ne legyen lehetoseg a kisebb szoviknek a HT-ba beleszolni, mert ugyse fognak elni vele?
Idézet: Drosophila - 2009.09.27. 12:40:54
Melyik országon nem halad át a Tisza?

Románia
Szerbia
Ukrajna
Csehország

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Egy kis wiki:
A Tisza (németül Theiß, szlovákul és románul Tisa, ukránul Тиса) a Duna leghosszabb mellékfolyója, Közép-Európa legfontosabb folyóinak egyike, amely áthalad Magyarország, Románia, Szlovákia, Ukrajna, valamint Szerbia területén.

Nos, végül is mi volt a gond?
Lassan már nem merek kérdést feltenni.

Csak azt nem értem, hogy egy rakás blőd, nyilvánvalóan hibás kérdés, hogyan jut át a rostán?


A gond az volt, hogy Romanian nem folyik keresztul, csak hatarfolyo. Melyik orszagot erinti formaban helyes lenne a kerdes.

Masik kerdesedre: amig a jatekosok ertekeltek, addig szinte minden atment. Amennyire tudom a kvizadminok folyamatosan dolgoznak rajta, hogy ezeket a kerdeseket eltavolitsak a rendszerbol.
Dátum: 2009.09.28. 16:38:45
Idézet: Mortimer - 2009.09.28. 16:29:32
Megjegyzem, a HT birtoklást azért nem tartom problémásnak, mert van szabad hely. Ha valaki HT-vel akar vadászni, jöhet. Hívunk embereket, nem érdekli őket. Elmennek egyéni epikust verni, vagy pl. Dutch visszament a haldokló VM-be. Mások meg ragaszkodnak a saját szövetségeikhez.


Ez arukapcsolas. Ha torony kell menj a topszovibe. Ne akarjuk mar a jatekot 4-8 szovire korlatozni. Igenis ertheto es akceptalhato az igeny, hogy mindenki a sajat szovetsegevel tudjon ervenyesulni. Es azt ne feledd, hogy onnantol, hogy birtoklasi zonaba er egy szovi ugyanazok a kokemeny feltetelek vonatkozak az epitesere, birtoklasra, mint barki masera. De legalabb lenne eselye odaerni.
Dátum: 2009.09.28. 16:36:14
Majd ha eljutunk oda, hogy mar 100 szinttel elottunk jar a top, es eselyunk sincs birtoklasra, mert 33 szintet bomlik egy nap alatt. Akkor majd sirunk egy mesteri epiteszet kettoert.
Alapvetoen azt gondolom, hogy a felvetes szempontjabol ez teljesseggel irrelevans, ha ugy tetszik egy kulon problemakor. Nyilvan az sem szerencses, hogy ezen a vonalon sem kell gondolkodnunk abban, hogy mi is az optimalis, mivel csak egy ut van. DE valahol Miklost is megertem. Ha berak valamit mindenki rogton sirni kezd, hogy jajj megint a topot tapolja. Igy a top is elvan a jatekaval, meg alatta sem sirnak az emberek.