Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Hagyjuk a mellebeszelest. Valaszoltal neki? Vagy megint bunko vagy?
Dátum: 2010.07.23. 12:11:02
A egy uj szo. Jelentese: olyan az allat orrara csatolhato kutyu, ami sajtolaskor az allatbol kihasit egy vagy tobb esszenciat. Olyasmi lehet mint a taglo a vagohidon.
Mod: mostmar, hogy lattam a kepet tudom, hogy nem a hatara kell csatolni.
Dátum: 2010.07.23. 10:22:04
Idézet: Endyr - 2010.07.23. 10:20:58
egyebkent tenyleg probald ki, jo megelozni, mert ha bug rauszitjuk Baratyot meg most.

mar persze ha Cras meg nem haragszik


En mar kiprobaltam, nem torli, de az is bug, hogy ott a gomb, ezert szoltam rola Baratynak (tegnap).

Ezt irja ki egyebkent: Nincs ilyen csata!
Dátum: 2010.07.23. 10:21:19
Nyilvan en torlom.
Dátum: 2010.07.23. 08:23:57
Idézet: Good - 2010.07.23. 07:12:07
Ha legalább így lenne
Ha lemaxolnak az entitások, folyamatosan sárga a szövi gomb...


Ez egy bug, amit jelezni kell, es Baraty javitja. Nem abbol kell kiindulni, hogy eztan minden bugos lesz.
Dátum: 2010.07.23. 08:22:47
Idézet: Birka - 2010.07.23. 08:08:17
A biztonság nem írta ki az épületben, hogy mi a szart csinál?


Hat ezek szerint sem felhasznalas elott, sem utana. Bar lehet, hogy valami trukkos mouseoverrel elojon, de az a minimum, hogy egy kis kek kerdojelet kapjon.
Dátum: 2010.07.23. 08:01:01
Katt rá és:
Jelenleg aktív esszencia: biztonság (még 1:59:24 ideig)

Ez marha szép és jó, de MI A RÁKOT JELENT?!
Sehol nem találok semmilyen infót semmiről... ez vicc!


Szovi forumrol ideztem. Kedves jatekvezetes. Ez igy tenyleg vicc. Irjatok mar le, hogy mit csinal ez a nyomorek Labor, mert aki nem forumozik itt, annak lovese sincs, nem beszelve arrol, hogy azoknak se feltetlenul akik jatszanak itt.

Azt gondoltam, hogy az elmult 2 hetben fellangolt vita utan, ami pontosan az elegtelen (sőt, elégtelen alá!) informaciokozlesre vezetheto vissz az alap, hogy oklulvan a tortentekbol az uj fejlesztes kap egy rendes leirast. Nem ez tortent gyakorlatilag semmilyen leirast nem kapott.
Dátum: 2010.07.23. 05:24:30
Idézet: Birka - 2010.07.22. 21:24:59
Nemár!

Így is szívás, hogy világít a szövi gomb, ha nincs aktív entitás, mivel akkor is folyamatosan világít, ha nem hívhatsz ki több entitást...

És ha valaki nem akarja kisütni a lélekkutat?


Akkor belep egyszer eleteben es kikapcsolja a highlightot vele orokre.
Dátum: 2010.07.22. 21:27:41
Idézet: MESSER - 2010.07.22. 20:33:02
Idézet: MESSER - 2010.07.22. 20:10:14
jah azthitem minden játékosnak fejlesztnek nem csak nagy szöviknek

editke:
Mire probálok célozni lehetne pl minden játékos számára elérhetövé tenni az esszenciát ugy hogy sajtolással kapok persze mondjuk nem annyit vagy nem olyan hsszantaró hatással mint azoknak akiknek megvan az épületük.
Hasonlo modon mint a szakértelmek 30 ig mindenki tudja utána már épület kell igy senki nem maradna ki a fejleszésböl


ezt a részt nem olvastad?ép ezt irtam hogy nem azonos lehetöség de részesei a fejlesztének


Gondoltam, ez olyan egetrengeto butasag, hogy nem rugok beled azzal, hogy leirom, de akkor legyen:
teljesen igazsagtalan, hogy akinek nincs lelekenergia sajtolasa kifejlesztve az egyatalan nem tud sajtolni. Nekik is kene valami allatsajtolasi lehetoseget betenni, maximum kisebb jutalomal. De ez igy teljesen igazsagtalan.
Ugye?
Dátum: 2010.07.22. 20:27:14
Idézet: MESSER - 2010.07.22. 20:10:14
jah azthitem minden játékosnak fejlesztnek nem csak nagy szöviknek


Azt hittem minden jatekosnak lehetosege van urambocsa 10 fos szovetseget csinalni. Eleg vicces elvarni, hogy egy 3-4 fos szovetseg azonos lehetosegekkel birjon, mint egy 10-20 fos.
Dátum: 2010.07.22. 16:39:20
Idézet: Birka - 2010.07.22. 15:59:29
Kisajtoltál a lényből 5880 lélekenergiát. (találtál egy idomítás esszenciát)

Tök cuki a kis piros kereszt a szakiknál

Kóc, bemész a csatáid közé, és a P/E/A stb betűk előtt megjelent egy földgömb lánccal (mint a hiperlink excelben), klik rá, és működik
Vagy te se vagy prémes?


Sztem nem ertetted a kerdest. Azt kerdeztem, hogy hol van link a megosztott csatak oldalra. En meg tudom osztani a csatam, a linkjet is el tudom kuldeni, nem ez a kerdes, hanem az, hogy a fent emlitett oldalra hol van rendes link.
Dátum: 2010.07.22. 15:52:43
Idézet: Birka - 2010.07.22. 15:02:13
Frankók a megosztható csaták!!!

KÖSZIIII


Hat egyreszt nekem nem mukodik, masreszt hol van link a megosztott csatakra, mert azt hiaba kerestem?
Dátum: 2010.07.22. 15:20:33
Hat ez a 2 nyilvanossa teteli cucc hamar meglett.
Dátum: 2010.07.22. 13:23:20
Idézet: Noug - 2010.07.22. 13:14:17
Faint hogy bent van, de ezt olvasom a leírásában:

Az alkímista labor szintje meghatározza, az esszencia mennyi ideig tart. Minden szint 10 perccel növeli az időtartamot. Maximális szintje 50.

Akkor most elvetette Miklós hogy fix körig tartson?


Ki lettek veve a LE ado cuccok amiknel ennek jelentosege lett volna. Vagy melyiknel gondoltad, hogy igy mukodhetne?
Dátum: 2010.07.22. 10:28:24
No volt alkalmam tesztelni a terkapus "gyorsitast". Egy aprobb homokszem csuszott a gepezetbe. Ugyan a vissza -> nullazok -> belepek 3 kattjat sikerult volna egyetlen egyre zsugoritani, de sajnalatos modon bekerult egy konfirmalo ablak a folyamatba, igy a 3 katt helyett megiscsak 2 katt kell. Nem lehetne azt eltavolitani onnan? Megcsak nem is vegleges pontelosztasrol van szo, teljesen szuksegtelennek erzem.
Dátum: 2010.07.21. 20:58:48
Es a gyemant bonusz most hol mukodik? Kaland? Terkepu? Mindketto? Egyik sem?
Dátum: 2010.07.21. 18:25:23
Arielnek nincs masodlagos szakertelme.
Dátum: 2010.07.21. 18:22:43
Idézet: Miklós - 2010.07.21. 17:54:59
Az hangzott itt el, hogy ez egy másfél éve "közismert tény".


Az a resze, hogy a gyemantok bonusza hat a terkapura volt kozismert. Nyilvan nem targy de ettol ugyanaz ervenyes ra, hiszen:
"+33% lélekenergia portyázáskor győzelem esetén"
Erre emlekezz vissze amikor arrol ment a vita, hogy a gyemant tapos vagy taptalan, akkor tobbszor volt hivatkozas. Es az nem par honapja volt.
Arrol, hogy a LE rablo targyak is hatnak a terkapura en is par honapja ertesultem. Ezert nem vampirfokuszt valtottam ki, hanem questort. De a korabban ismeretes informaciok es forumon tortent megbeszelesek utan, szamomra egyertelmu volt, hogy ez nem bug, hanem igy hat, hiszen ezek a targyak pont ugyanazt csinaljak, mint a gyemant bonusz.

Ennek ellenére, Cyron Baratynál néhány hónappal ezelőtt kérdezett erre rá.


Amire Baraty elmondta, hogy ennek igy kell mukodnie, o meg tesztelte is, hogy mukodik-e.

Ez ellentmondásban van azzal, hogy a hibát senki sem használta ki szándékosan.


En ott latok ellentmondast, hogy soha sehol nem hangzott el olyan kommunikacio, ami alapjan ezt hibanak KELLETT volna gondolni. Sot eppen ellenkezoleg. Minden jel arra mutatott a kozelmultig, hogy ez pontosan igy van rendjen. Most megis kiderul, hogy aki ezt nem tudta - nem azt, hogy mukodik, hanem azt, hogy nem kene mukodnie - az mind csalo. Pardon. Szandekos bugkihasznalo.

A helyzet nem az, hogy másfél éve "százak" tápolnak ebből, hanem az, hogy néhányan rájöttek erre, és kihasználták ezt.


Hat nana, hogy kihasznaltak, majd hulyek lettek volna nem tenni, ha egyszer van egy lehetoseg, ami velemenyuk szerint teljesen szabalyos, es elonyhoz juttatja oket.

A szürke lélekrablót pedig nem kell temetni, hogy "használhatatlan lett", a 40% lélekszívás a sava-borsa úgyis annak a tárgynak. A +LE szívást adó állatfelszerelésekkel kapcsolatban pedig úgy döntöttünk, hogy a maximális tolerancia elvét alkalmazva ezeket nem piszkáljuk, hiszen ezek leírásában nem szerepel az, hogy csak portyában működnének, hadd menjenek legalább ezek a térkapuban.


Cinikus megjegyzeseimet visszanyelve, ha mar visszakanyarodunk ide, en sosem a lelekrablot temettem, hanem a Vampirfokuszt es az azon jatekosokat ert hatranyt emlegettem fel, akik ezt valasztottak Questor helyett taktikusan, hiszen ez az akkor ervenyben levo szabalyok szerint - jatekvezetes altal megerositve! - erosebb valasztasnak tunt.

Mindazonaltal ugy erzem, most egy hatalmas bakugrassal kozelitetted meg a problema gyokeret, es az eddigi hozzallasodnal lenyegesen empatikusabban itelted meg a kerdest, holott korabban megigerted, hogy nem fogsz erre tobbet valaszolni. Ezeket ezuton is koszonom, es zarasul megprobalom leirni, hogy sztem miert nem jelentettek ezt az emberek egy, masfel vagy eppen fel eve.

A jatekban rengeteg olyan aprosag van ami akar menet kozben valtozott, akar a tervezesnel kicsit bonyolultabb lett, de a leirasa nem adja pontosan vissza azt, hogy mit is csinal. Azt hiszem erre mindenki tudna hozni tomegesen peldakat. Pontosan EZ az oka annak, hogy az emberek, amikor egy ilyen a leiras szellemenek megfelelo, de betujenek ellentmondo mukodest tapasztalnak, akkor azonnal fenntartas nelkul elhiszik, hogy ismet csak a leiras a hibas. En nem hiszem, hogy ez olyan kardinalis problema lenne, amit mindenkeppen orvosolni kell, a jatek jatszhato marad nelkule, de a leirasok pontatlansagaibol es hianyossagaibol adodo hibalehetoseggel tisztaban kell lenni, es azt nem lehet teljes egeszeben a jatekosokra haritani.
Dátum: 2010.07.21. 15:55:29
Attol, hogy alszent es annak akinek kedvezni akarnak vele nem kell esetleg meg meg lehet csinalni, ha lenne aki hasznalna es orulne neki, tovabba senkinek sem artanak vele, nem? Ezeket az indokokat akkor ereznem mervadonak, ha a merleg masik serpenyojebe odakerulne, hogy emiatt az XY fejlesztesre nem jut eleg ido, vagy ez valami mas helyett valosul meg.
Akkor lehet azt mondani, hogy valami fontosabb ennel, ha ennek megvalosulasa a masik dolgot kizarja, nem?
Dátum: 2010.07.21. 15:37:48
Idézet: PottomPanna - 2010.07.21. 15:33:35
Anno Szemét Állat nyírta ki folyamat a dögömet, mentem sírni Mikihez?


Ok se azert "sirnak" - ertsd kernek fejlesztest -, mert valaki kinyirta az allatukat. Ha jol olvastam.

Amugy en sem ertem miert akarjatok ezt mindenaron megakadalyozni. Ha arrol lenne szo, hogy vagy ez, vagy egy uj esemeny, akkor megertem, de nem hiszem, hogy ezen az egy pici fejlesztesen barmi nagyobbnak a sorsa mulna.