Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Idézet: Birka - 2013.11.27. 15:36:40
50. szinttől lehet csatlós, azaz ezek a lények nem "vesztik el" a TP-jüket, hanem hasznosítják a szintjeiket amikor átalakulnak csatlósnak...


Mondom felzabalas szempontjabol. Akit felzabalnak, abbol csapnivalo csatlos lesz.
De persze, ha AF kepesseghez kotott a dolog, akkor mindjart ertheto.
Idézet: Birka - 2013.11.27. 15:23:30
A "eledelek" esetén számít a TP, mivel az alapján kapja meg a csatlós a "bekebelezett" TP-t. Mivel visszamenőleg nem lehet megállapítani, hogy mennyi TP-t "termelt" egy állatban a kiképzés (Ezért volt a nerf ötlet is eredetileg ha jól értettem a magyarázatot.) így nagyon meglepő lenne, ha nem a bevezetéstől számított TP fejlődést logolnák csak az "eledelnél"...


Nagyon meglepo lenne, ha egy 40-60-80. szintu allat minden TPjet elbukna felzabalas szempontbol, amit a fejlesztes elott szerzett.
En ezt ugy ertelmeztem, hogy amit addig szerzel TP az mind szamit, amit utana, abbol csak azmit nem kikepzessel szerzel.

Idézet: Birka - 2013.11.27. 15:09:23
Valami elkerülte a figyelmedet:

Idézet: Miklós - 2013.11.25. 22:41:32
A felzabálás a következőképp fog működni:
A fejlesztés elkészülte után külön számoljuk, hogy egy állat mennyi TP-t kap kiképzés nélkül, és felzabáláskor a csatlós ezt a TP-t kapja meg.
A csatlosok mind ugyanazt a bonuszt adjak? Ez eleg unalmasan hangzik. Nem lehetne, hogy a kulonbozo fetisekbol kulonbozo csatlosok legyenek, es azzal, hogy az aktiv csatlos kivalasztom, egy kicsit azt is kivalasztom, hogy mit fejlesszek? Ezzel egy automata tap helyett egy dontesi szituaciot beepitve a rendszerbe?
Hosszu tavon el tudnek kepzelni nem statisztikat novelo csatlost is (mint a relikviak).
Dátum: 2013.11.27. 14:35:11
Ugyanitt erdeklodnek, hogy akkor most osdragakovel mi a helyzet? normal vadaszatnal adott bonuszanak kb. 40%-at adja landi alatt. Ez marad? A 60% elszamolodik a vegjutalomba?
Dátum: 2013.11.27. 14:34:17
Idézet: Miklós - 2013.11.27. 12:21:33
Más racionális indok nincs arra, hogy valaki ebben az eventben kikaphasson...


Ha bejon az ellenfelnek a varazslat, azzal lo belem 23-26K-t, mert realisan 50 szinttel erosebb varazslatot lo, mint az en szintem. Utana kozelharcban gyakorlatilag nem talal el, en minden korben eltalalom kritikusan, igy az esetek zomeben visszahozom egy eppen-hogy gyozelemre, ha nekem nem jott be a varim, de neha ez is keves.

%-os bunti nincs, allat van.

Megjegyzem, hogy racionalisnak ereznem, hogy kikapjak, mert gyenge vagyok, de eddig ez pont ugy mukodott, hogy nagyon konnyu volt, mert gyenge voltam.
Dátum: 2013.11.27. 09:33:28
Annyira bedurvultam, hogy mig korabban magabiztosan vertem meg magam, addig most mar tobbszor is kikaptam magamtol? :o
Dátum: 2013.11.26. 09:38:44
Idézet: Miklós - 2013.11.25. 15:06:16
A ősdrágakőre visszatérve: igyekeztem ezt is korrekt módon megcsinálni. Mivel a LE teljes egészét nem kapod meg rögtön, csak a végelszámolásban, ezért az ősdrágakő arányosan nagyobb bónuszt ad a LE-re, mint vadászatnál. Normálisan 25/50%-kot ad, itt viszont 37/75%-kot.


Szamomra nem tiszta, hogy az osdragako, akkor noveli a vegelszamolasban kapott LE-t is? Mert ha nem, akkor alaposan el lett kalibralva.
Dátum: 2013.11.26. 09:35:39
Idézet: Zoole - 2013.11.26. 09:19:16
Sajnos kivitelezhetetlen több száz embernek beirogatni a téglát.


Azt nem ertem, hogy miert irjak le, hogy kivitelezhetetlen, amikor mindenrol reszletes logok vannak. Nyilvanvalo, hogy kivitelezheto. Azt esetleg el tudom fogadni, hogy tul sok munkat igenyelne a hozamahoz kepest, ezert nem eri meg veszodni vele, de miert kell ilyen nyilvanvaloan valotlan allitasokkal butitani minket?
Dátum: 2013.11.25. 11:58:34
Idézet: Maci - 2013.11.25. 11:54:56
- jelentősen kevesebb a csata végi LE szerintem, mint múltkor. Ezen is mintha lett volna állítva valami. Most a csaták nagy részére feleannyit kapok, mint az 1 csp-be kerülő vadászatra! tudom, hogy nem annyit kellene kapnom, amit a 2 csp vadászért, de legutóbb azért ennél több volt.


Alapvetoen ez mindig ennyi volt, kiveve az utolso Landit, amikor nem.
Dátum: 2013.11.25. 11:55:09
Idézet: SpellHowler - 2013.11.25. 10:41:41
a végzet temploma számolhatná az állat sajtolást .....


Minthogy itt nem sajtolsz allatot, igy nem ertem mit tudna szamolni.

Mod: Lehet, hogy megis van, es akkor rosszul emlekszem. Nekem ugy remlett, hogy csak a vegelszamolasnal van elszamolva, mintha sajtoltal volna.
Dátum: 2013.11.25. 11:53:55
Idézet: Offsboy - 2013.11.25. 10:16:50
Jaja, vonja, de a végeredményben nem látszik. Amúgy vajon miért 2-t von?

Te nyerted a csatát, jutalmad 5496 lélekenergia és 82 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 81 lélekenergiát (-6750 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy épülő energiabörtönről.

(-2 ősdrágakő)


Azert kettot, mert 2 CSP. Ha helyesen van megcsinalva, akkor a vegeredmenyedhez fog hozzaadodni. Logolva tuti, hogy van, igy nem hiszem, hogy aggodni kell miatta.
Dátum: 2013.11.25. 10:02:12
Elindult. Nem tudjuk.
Leghamarabb az esemény második napján nézheted meg, milyen jutalmakat kapnál.
Van egy olyan topik, hogy elfogadnak-e ezt a kerdest. Ott tobben szoktak segiteni osszedobni egy jo kerdest, ha van egy otleted. Ebbol a dioptriasbol szerintem max szerepeltet lehetett volna kihozni, mert en mar talalkoztam hasonloval.
Miért nem lett Mark világbajnok?
Idézet: Georgee18 - 2013.11.22. 06:13:48
Minek lehet "mértékegysége" a dioptria?

a tripod robotok repülési magassága
a diófák termésének mennyisége
az emberi szem törőereje ------------- helyes
háromkerekű járművek nyomtávolsága


A dioptria a meterben mert fokusztavolsag reciproka. Szerintem nem az a resz vonatkozik rad, hogy nem egyertelmu, hanem az, hogy rossz.
Idézet: Miklós - 2013.11.22. 13:07:42
A kiképzés igazándiból a csatlósokat továbbfejlesztő, "más állat felzabálása" funkcióval ütközött volna (ha egyszerre sokszor egymás után kiképzel egyszerre 10 állatot, és azokkal eteted meg) de erre inkább ki fogok találni egy másik megoldást, a kiképzést nem vesszük el.


Hint: most gyorsan 10 allatot kikepezni 100-as szintre. 1-bol lesz csatlos a tobbit lehet felzabalni.
Idézet: Bpetya75 - 2013.11.22. 10:42:08
Nekem úgy tűnik, hogy inkább az a pálya, hogy direkt erre a célra nevelgetni állatokat, nem a meglévő több százas szintűeket evolválni.


Oszinten szolva elsore nekem is ez a tervem, de ha kiderul, hogy ugy nagysagrendileg kisebb tap jar erte, akkor ezt lehet, hogy paran felul fogjak vizsgalni (en nem, mert nekem csak familiaris van magasabb szintu, azt meg nem lehet csatolni).
Idézet: Birka - 2013.11.22. 09:30:26
A drasztikus ÉP visszaesés meg azért gond, mert a vastag bőr használhatatlan képesség még az AF felhúzásával is, ez nem az evolúció alapvető hibája szerintem


Ha en tudom hasznalni, akkor valamit elrontottam?
Idézet: Büyük - 2013.11.22. 08:51:36
Én nem nerfeket akarok hanem azt,hogy ne kelljen egyre több időt eltölteni a játékkal ha nem akarsz lemaradni a többiektől.


Meg casual jatekoskent is, akinek igazabol nincs kitol lemaradni, erosen tamogatom ezt. Nagyon fontos lenne a jatekot gyorsitani ahol lehet. Egyreszt a holtido csokkentesevel, masreszt a szukseges kattintasszam merseklesevel. Rengeteg olyan resze van meg mindig a jateknak, ahol 5-20-at kell kattintani, pedig ha az oldal ergonominuk lenne 1-3 kattintas is elegendo lenne.
Bizonyos holtido csokkentesek lehetnenek jutalmak, amelyeket nem kezzelfoghato tapok HELYETT kapunk (igy akinek a versenyzes fontos ezt nem valaszthatja), hanem mellett. Lasd Landragor medal.