Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Számomra a legfontosabb tanulság, hogy amennyiben valaki kekeckedik, akkor sajnos kikerülhetetlen hogy számokkal végtelenül korrekt módon ismertessétek, hogy hol mond ellent állítása valóságnak (az első reakcióm nekem is az volt, hogy igaza lehet). Remélhetőleg ez után az eset után, ha legközelebb ilyen előfordul, akkor a vétkes játékos belátja majd, hogy felesleges patáliát csapnia, mert az igazságot nem tudja eltitkolni.
Dátum: 2012.11.09. 16:58:50
Idézet: Aurri - 2012.11.09. 16:56:41
500 Ősdrágakő (Vadászat során ha óriás méretű szörnyet ejtesz el, automatikusan elhasználsz egy ősdrágakövet, és 50%-kal több LE-t kapsz. (VF ezt a bónuszt nem növeli.))

Mintha ez sem így lett volna.


Kopipészt hiba, a VF nem növel semmit, a VF ezt a bónuszt felezi a helyes szöveg (és ha jól emlékszem VF szinttől függetlenül fixen fele).
Dátum: 2012.11.09. 15:25:56
Az alternatív szimbólum mellé hasznos lenne betenni az új AF képességeket is.
Dátum: 2012.11.09. 14:03:50
Hmmm. Ki lehet az a Grotex?
Admin, 0 hozzászólással.
Regisztrált:
2008.09.22. 13:47:39
Idézet: Legacy - 2012.11.09. 13:31:27
Amit leírtál két esetet megvizsgáltam:
1. eset:
20-darabot vett, amit 25-ször adott el, azonban az ősvő mennyisége 5 esetben nem nőtt tőle. Tehát, őskövet pontosan 20 alkalommal kapott vissza.


Az jól látod, hogy pár esetben nem nőtt az eladáskor az őskő, de ha a következő sort is nézed ott 16-tal nőtt.
Idézet: Crimson - 2012.11.09. 12:58:27
Ellenben ha itt több száz, vagy ahogy Miklós állítja, több ezer őskő lett összekattingatva,


Crimson, most már te sem olvasod el amire válaszolsz? Miklós azt írta, hogy 11000 őskő került megforgatásra. Ez semmit nem mond arról mennyi volt a profit, csak arról mennyi volt a forgalom. Ha a boltos 100 000 Ft értékben elad ping-pong labdát, akkor neki nem 100 000 Ft lesz a haszna rajta.
Idézet: BaalCain - 2012.11.09. 12:53:13
Idézet: Kocos - 2012.11.09. 12:38:38
Idézet: BaalCain - 2012.11.09. 10:14:38
Régen jeleztük Baratynak. HA nem programozta le és még okt végén lehetett használni akkor az nem a játékosok hibája.


Persze, és a ha a szomszédnak szólsz, hogy nem jó a zára, és egy erősebb rúgásra nyílik az ajtaja, akkor fél év után büntetlenül rabolhatod ki, ugye?



Ennél jobb is telik tőled kóc, próbáld újra.
NEM mondta azt Baraty amikor szóltunk neki, h ez bug.


Pardon, ha Baraty azt mondta, hogy ez rendben van így, akkor az más, akkor tényleg lehetett használni, de erről én nem tudtam. Neked mondta?

Egyébként mindenki bugolt ezek szerint aki Lgys állat felszerelést adott el.
Ti szóltatok a problémáról?
vagy nem vettétek észre?
Kóc, te nem adtál el Lgy cuccot amióta van medálod?


Nincs medálom (kufár event nekem esélytelen), és nem adtam el LGY-s cuccot egyszer sem (amikor a VT költést kér nekem általában van mire költenem amúgy is). Viszont az említett kérdésben a nem vette észre nem lehet érv, hiszen akkor nem tette volna meg 1400-szor.
Idézet: Coronita - 2012.11.09. 13:22:55
Visszatérve erre pár nap távlatából, lenyugodva. Valóban kicsit hisztinek tűnhetett, bár én inkább kétségbe esettnek mondanám.


Riszpekt. Kevés embr képes belátni a hibáit. Én se.

Igen szomorú és csalódott vagyok, hogy fél éve-éve hitegetnek vmivel és semmi sem történik…
(Ettől még a te hozzászólásodnak, hogy „töröjjjéééé kiii” semmi értelme nem volt.)


Én azt komolyan gondoltam. Egy online játékban eljön az a pillanat amikor megunod, és amikor tudni kell felállni. Mert onnantól nem fogod meglelni az örömöt benne, ami korábban megvolt, hiába kergeted megszállottan. Természetes dolog ez.
A legkomolyabb intő jel pedig az, ha nem találsz célt a játékban. És hozzászólásodból az jött le, hogy te az ellenfelet és nem a célpontot hiányolod, ezért is nem jöttem a KH-val, ami nyilván csak az utóbbi lehet. Márpedig más nem tud helyetted célt találni.
Én a magam rézéről kívánom, hogy találj magadnak új célokat, és élvezd a játékot, de vallom azt, hogy ez elsősorban rajtad múlik, nem a játékvezetésen.
Idézet: Szula - 2012.11.09. 12:50:52
Ha én egy biztonsági szakember vagyok, és felfedezek egy biztonsági rést a rendszerben, azt jelzem az illetékes döntéshozó/vezető felé, ám fél év után sem kerül a rés javításra, akkor az az én felelősségem, vagy a döntéshozó/vezetőé?


Természetesen a rés nem javítása nem a te felelősséged, de ha szólsz a rovott múltu havernak, hogy itt akadna egy kis mellékes az viszont a tied. Itt minimum az LGY-s bug szándékos kihasználása történt. Nincs szó arról, hogy jajj nem vettem észre. A mennyiség mutatja, hogy a játékos jogosulatlan előnyt akart szerezni a módszerrel.

Azon töprengek, hogy vajon előfordulhat-e, hogy a dupla jutalomról (szerintem egyébként dupla jutalom nem is volt, hanem a tárgyat nem vette el minden eladásnál a progi) egyátalán értesült-e a játékos. Azt is el tudom képzelni, hogy ő miután a kufár medálos bug korrigálva lett, a duplázós bug miatt megkapta az extra LGY-t amire számított, és ha az őskő mennyisége nem emelkedett látványosan akkor lehet, hogy sem a bugjavításról sem a duplázós hibáról nem szerzett tudomást. (Elvileg 312 LGY mellé kapott egy őskövet, ha az 1400 állatcuccon remélt 70000 LGY-s haszonhoz hasonlóhoz jutott hozzá, akkor ez ~250 őskő, ami felett apróbb részletekben simán el lehet siklani.)

Persze mindez csak spekuláció.
Ami biztos: a csalás nem kérdőjelezhető meg, a büntetés mértéke képezheti vita tárgyát.
Idézet: BaalCain - 2012.11.09. 10:14:38
Régen jeleztük Baratynak. HA nem programozta le és még okt végén lehetett használni akkor az nem a játékosok hibája.


Persze, és a ha a szomszédnak szólsz, hogy nem jó a zára, és egy erősebb rúgásra nyílik az ajtaja, akkor fél év után büntetlenül rabolhatod ki, ugye?
Dátum: 2012.11.09. 08:31:19
Ha Miklós eredeti terve az volt, hoy a +90-es verziót átvigye, akkor ez a legmenőbb tömegmanipuláció amit valaha láttam.
Idézet: Sogilight - 2012.11.09. 07:50:24
Őskő? Ha a Miklós által vázolt 11 k őskő meg lett volna Arvionnál, akkor jogos lenne a büntetés, de mivel nincs nála, így csak feltételezés, spekuláció, esetleg urambocsá hazugság?


Félreértetted a Miklós által leírtakat, olvasd el alaposabban.

Idézet: Sogilight - 2012.11.09. 07:50:24
Drágábban adsz el, mint veszel? Ez a kereskedés lényege!!!


Amikor az akitől veszel és az akinek eladsz ugyanaz, az nem a klasszikus értlemben vett kereskedés. Ebben a játékban a lélekkufárnál való eladás célja nem a profitszerzés. Szerintem aki játszott már a játékkal valamennyit, annak ez világos.
Idézet: Craslorg - 2012.11.09. 06:56:29
Idézet: Arvion - 2012.11.08. 23:35:16
...- Landragór 3. fázisa 1 órával hamarabb indult. 3. ütésre kiesett az Epikus kincsesláda -> bug, mert 9 és 10 között ütöttem?...

A Landragor részei egységesen 240 óráig tartanak, de volt egy óraátállítás negatív irányban, ami miatt mindez eltolódott. Ezért 9-kor volt - helyesen - a váltás és 9-kor fog lezárulni majd.


Egyébként ez szerintem bug (nem tervezett működés). És ha úgy működött volna, hogy 9-10 között még lehet használni, de már ütni is, és valaki ezt megteszi az bizony tökéletes példája lenne a bugkihasználásnak.
Idézet: Lord Zero - 2012.11.09. 01:26:54
Nem akartam egy szót sem hozzászólni de Arvion levettek PÉNZZEL!!!!!!! Azonnali feljelentés!!! Szolgáltató önhatalmúlag nem játszhat a pénzeddel!!! Én mar rég személyesen vettem volna vissza a pénzem!!!


Már a felkiáltójelek száma erősen megkérdőjelezi, hogy érdemes-e válaszolnom neked, de a felhasználási feltételeket kérlek olvasd el. Már csak azért, mert elfogadtad őket regisztrációkor, de láthatólag ha akkor olvastad is, mostanra kiment a fejedből.
Idézet: Arvion - 2012.11.09. 06:27:37
És miért is bug kihasználás? Mert medállal drágábban adok el vmit, mint amennyiért vettem?
Feltettem a kérdést a levelezésben is: akkor miért van a medál a játékba? Ők adják a bónuszokat, de nem nézik mit okoz?
Ezzel a felfogással Utólag elvehetnék a kincspontokat is azoktól, akik a Ősi Kritikus Sokkoló-val ütötték az epiket, mert tévesen került bele a tüskésbőr?


A bug az, amikor valami nem a tervek szerint működik. Szerintem te is tudod, hogy a kufármedál célja nem az volt, hgy végtelen mennyiségű LGY-hez juttassa tulajdonosát. Tehát ezt simán benézték. A cél az volt, hogyha te 1000 LGY-ért vennél valamit, akkor csak 980 LGY-t kelljen érte fizetned, és 20 LGY-t megtakaríts. Nem az, hogy mindet.

Az ősi kritikus sokkolót ehhez hasonlítani is roppant erőltetett - és azt kell mondjam, hoyg ez megint olyan amit te is pontosan tudsz - mert előfordult már a történelemben olyan, hogy bónusz egyszercsak megjelent másik sloton is, így játékosként a játéktervező célja nem volt egyértelmű itt. Az, hogy egy erőforrást végtelenítünk egy játékos számára az nem tartozik abba a kategóriába ami néha előfordul. De ismétlem, ezt te is pontosan tudod.

Vajon sokkal jobban jártál volna, ha minden LGY-s tárgyadat veszik el, és az ősköveknek csak a felét?
Idézet: Rodriguez - 2012.11.08. 23:47:21
Idézet: Kocos - 2012.11.08. 16:35:32
Kis ontopik:
Nagy gratula a játék első 200. szintű karijának.


Gondolom nem nyalsz be tövig, ha nem a ti szövetségetekben van


Rodriguez batyam, azt imadom benned, hogy sosem atallasz bohocot csinalni magadol. Ilyen az, ha valaki az elvek embere. Ne alkudj eztan sem.
Idézet: Arvion - 2012.11.08. 23:35:16
- NEM szándékosan használtam a bugot, majd a lenti levelezésben részletezem

Történet röviden:
Kufár medállal kap a karim x% LGY kedvezményt. Zafír gallár ára. 2450 LGY (kedvezménnyel) és 8 őskő. Eladása: 2500 LGY és 8 őskő -> Ergo infinitive LGY


Ha jól étem nem őskövet akartál termelni csak LGY-t. Szerintem ez is bugkihasználás.
Dátum: 2012.11.08. 16:36:31
Az megvan, hogy a 4-es pont 355. szinttől kezdve szigorúbb, mint a 2-es?
Kis ontopik:
Nagy gratula a játék első 200. szintű karijának.
Dátum: 2012.11.08. 16:26:19
Idézet: McMad - 2012.11.08. 15:42:06
Célponthiány rinya, halott szövik, csökkenő játékosállomány...


Sőt világválság!
Annak is legalább ennyi köze van a szövik centralizációjához.