Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mormord

Ne aggódj, egy kérdés törléséhez nem elég egy "Azonnal törölni!" javaslat, a játékost pedig rövid időn belül eltiltja a gép az értékeléstől.
Van néhány kattant agyú, aki feltesz egy primitív kérdést, és azt hiszi azért töröltetik, mert buták, holott csak nem akarnak "2+2 az mennyi?" tipusú kérdéseket a kvízben.
Dátum: 2008.12.17. 19:44:23
A tulösszeg alapján még alacsony szinten lehet, ahol a fegyverek sem adnak túl nagy bónuszt. Az ilyen tulösszegkülönbség olyan nagyon nem befolyásolja a csata menetét, azaz nem fogsz automatikusan nyerni. De meg fogsz nyerni ellene mondjuk 10-ből 6-ot. Magasabb szinten akár 50-100 tulajdonságösszeg-különbség is lehet, és még akkor is beüthet a véletlen, hogy szétvernek/szétvered.
Dátum: 2008.12.17. 17:11:30
Állatok menüpont, ha már fogtál állatot (események között is megjelenik stb...) Az állat képe mellett jobbra.
Dátum: 2008.12.17. 16:47:34
Meg kell tanulnod az idomítás szakértelmet, és akkor tudod idomítani az állatka mellett megjelenő idomítás gombbal. 1 tanulási szinttel van a csapdakészítés felett.
A Smaragd Csillag Klánja is csatlakozik az ötlethez. Boldog Karácsonyt!
Dátum: 2008.12.15. 20:17:59
Ha 1-es csapdakészítésed van, akkor átlagosan 200 vadászatonként fogsz be egy állatot. Ez a 0,5% esély. Ha jól számolom, akkor annak, hogy 200 vadászat alatt sem sikerül befognod semmit, 36,7% esélye van.
2-es csapdakészítéssel már csak minden tizedik embernek nem lesz meg 200 vadászat alatt az állata.
Dátum: 2008.12.14. 00:51:51
Van egy kereskedelem nevű szakértelem, amivel vehetsz szintednél magasabb szintű tárgyakat is.
Részletesebb információkért nézegesd ezt az oldalt:
http://vegzetur.wikidot.com/skill12
Dátum: 2008.12.13. 13:50:33
Idézet: Lanmandragoran - 2008.12.13. 13:38:31

A Harry Potter és a Tűz Serlege című könyvben melyik két csapat játszotta a Kviddics Világkupadöntőt?
Németország - Skócia
Bulgária - Írország*
Belgium - Írország
Skócia - Magyarország

És ennek hol tudok utánajárni? Mert a gugli semmit nem talált, csak, hogy félbeszakadt a mérkőzés Voldemort lényei miatt.

Nem tudom, ezt az információt hol találtad, de a könyv szerint Bulgária-Írország játszott, és Írország nyert, a balhé csak a meccs után tört ki.
http://index.hu/kultur/program/mozi/adatlap/cc17857
Itt megtalálható a megoldás, de elég kicsavart kulcsszavakat adtam már meg a végén, az is lehet, hogy az öt percbe sem fértem bele ezzel a kereséssel, azzal együtt, hogy tudtam mit keresek
Dátum: 2008.12.12. 22:12:02
A kérdést vagy egy admin vagy jópár játékos értékel. Jó kérdésként akkor lesz elfogadva, ha az admin azt mondja, vagy ha a az értékelő játékosok többsége azt mondja, hogy jó. Egy kérdésért csak egyszer kapsz lélekenergiát.
Idézet: Viszok009 - 2008.12.12. 13:31:48
Nekem is lenne egy kérdésem mindenkitől!

Az egyik kérdésemet azonnal törölték,pedig nem nagyon értem,h miért.
A kérdés az alábbi volt:
Melyik nem illik a sorba?
-Motorola
-Nokia
-LG
-Vaillant +
Már nem azért,de a miheztartás végett az első három mobil márka, a negyedik viszont teljesen más(egy magyar fűtőkészülék,cégnek a neve)
Re:please!!!

Köcce,

Kakukktojásos kérdés, márpedig ilyet nem engednek (elvileg) át.
Dátum: 2008.12.11. 22:05:07

Melyik válogatott volt aki csak másodikként jutott tovább a csoprtortjából a 2006 VB-én

Anglia
Argentina
Németország
Hollandia

Hát nem tudom, de a kapus felesége asszem akkor ünnepelte a 32. születésnapját. Bár ezt is csak úgy érzésre mondtam.
A 8 órás korlátot elvileg nem tudja megszegni, mert nem ad rá lehetőséget a játék. Háborúban viszont már óránként lehet támadni.
Dátum: 2008.12.11. 17:54:15
Mondandódhoz képest felettébb következetlenül használod az ékezeteket és a mondatkezdő nagybetűket.
Dátum: 2008.12.09. 22:45:38

zöld istálóban fekete lovak vörös szénát esznek mi az?

nem tudom
a föld alatti világ
ijen dolog nincs is
görög dinnye

Izé. Ha már muszáj, legalább igényesebben.
Dátum: 2008.12.09. 12:43:44
Idézet: Robin19 - 2008.12.09. 12:26:56
hogyan tudok állatot szerezni,és idomítani?a kiégett őskövek,amit találok,hol tudom megnézni,és mit tudok vele csinálni?

4. szintre érve tanulhatsz szakértelmeket, ott lesz olyan, h csapdakészítés és idomítás. Részletesebb információkért nézd a http://vegzetur.wikidot.com oldalt.
A kiégett őskő mellett a legtöbb böngészőben van egy kis kérdőjel, ami leírja mire jó. Ha veszel őskövet, akkor amennyit vettél, annyi a kiégettek közül is aktív őskő lesz.

Idézet: Ricardo - 2008.12.09. 12:16:53
Nem, ez nem normális. Nekem az ellenkezőjével volt bajom (alacsonyabb szintű karaktertől mindössze az LE-je 0.5 %-át hoztam el), valószínűleg van valami képlet ami szint szerint befolyásolja a rabolható mennyiséget, csak erről senki sem beszél ...

Én 1 szinttel lefelé támadva vesztettem 600 körüli LE-ből 300 körülit. Szóval szerintem inkább támadó/védő szerep van, vagy ahogy egyre nagyobb szintre lépünk, egyre többet is lehet rabolni.
Dátum: 2008.12.08. 22:04:00
Idézet: Rammstein - 2008.12.08. 21:55:36
Kinek küldött Leia Organa üzenetet R2D2-vel a Tatooinra?
Luke Skywalkernek
Jabbának
Obi-Wan Kenobinak
Dart Wadernek

Kíméljetek! Honnan a viharból tudjam?

Hát, mondjuk ha láttad a Csillagok háborúja Új remény című részét, ez annak az elején van. Viszont a kérdésfeltevőnek nem sikerült leírnia Darth Vader nevét, valami minimális utánanézés kéne csak hozzá, ha egyszer már kérdést tesz fel.
Dátum: 2008.12.07. 13:11:14
Idézet: Bogyo14 - 2008.12.07. 13:06:56
Venni karok egy új kardot és csak akkor tom meg venni ha eladom azt ami nállam van de nem tudom eladni mert használom hogy lehet inaktiválni vagy is hogy ne használjam????????????

Sajnos peched van, a fegyver az egyetlen olyan tárgy, amit nem adhatsz el, amikor használod, mert karaktered egy pillanatra sem maradhat fegyver nélkül. Minden mást (páncél, varázslat, pajzs) eladhatsz úgy is, hogy használod, de akkor még egyszer visszakérdez.
Dátum: 2008.12.06. 15:44:41
Ezt most vágod be másodszor. Két dolog: egyrészt a játékosok egy része már nagyon únja a focis kérdések tömkelegét. Vannak náluk rosszabbak, de ez nem mentség. Én még rányomtam volna az érdektelen lexikális tudást is. A másik, hogy a stílusod azt hiszem nem elfogadható, bár bizonyára azt hiszed, hogy most aztán megmondtad a frankót, és elérted, hogy valaki válaszoljon neked, de nem tudom mivel lett neked ettől jobb.
Dátum: 2008.12.06. 14:49:00
Idézet: Jumi - 2008.12.06. 14:38:53
Sziasztok!

Rendszeresen olvasom a fórumot, de lehet hogy már volt (nem jut az eszembe) hogy hányas tanulási szinten lehet meggyógyítani az állatodat?

http://vegzetur.wikidot.com
Egyébként 9. tanulási szinten van a sebgyógyítás.

Idézet: Roliben - 2008.12.06. 14:39:20
kiéget őskőből hogy lehet rendes őskövet csinálni?

A válasz (csak néhánnyal kellett volna visszanézned)
Idézet: winnie - 2008.12.06. 14:21:51
"Ahányszor igazi őskövet szerzel (kivéve ajánlásból), ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz."
ha szerzel egy őskövet, a kiégettből is őskő lesz.

Más módszer tudtommal nincs.
Dátum: 2008.12.06. 13:15:44
Idézet: Magum - 2008.12.06. 12:23:10
ha belépek a katakombákba akkor tudok vadászni?

A katakombákban csak bújkálni tudsz, ott nincs semmi. Viszont a csp-k, pp-k gyűlnek.