Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mormord

Dátum: 2009.01.25. 10:54:33
A szövetség adatlapján elvileg van egy "jelentkezés" gomb, arra kell rákattintani, akkor a tagok elbírálják a jelentkezésedet. Ha úgy döntenek kellesz, akkor felvesznek, különben elutasítanak. Rendszerint a szövetség adatlapján megtalálhatóak a felvételi felvételek, az adózás (avagy ahogy te hívtad tagsági díj). Nem minden szövetségben van ilyen, de a befizetett lélekerőmennyiségből készülnek el az épületek, amelyek bónuszokat adnak. Jelentkezés előtt érdemes felvenni a kapcsolatot valamelyik taggal, ha van olyan hogy toborzó, vagy vezér vagy hasonló kiírva, akkor vele.
Szerintem érdemes csatlakozni szövetségbe, különben lemaradsz esetleg egy jó társaságról, nem beszélve arról, hogy a szövetség elég sok olyan dologra képes, amit amúgy egyedül nem tudsz megcsinálni.

Byzon: Hát nem megelőztél?
Dátum: 2009.01.24. 16:36:26

Hányadik szint után lehet karaktert váltani a THE-WEST játékban?

10
1
20
4


Ha a végzetúr szintjei nem férnek bele a kvízkérdésekbe, akkor más játékok esetében a dolog méginkább nem fér bele.
Dátum: 2009.01.23. 15:15:58
Szerintem ilyesmit vetettek már fel, de mivel egy vadászat alatt ez olyan mennyiségű LE-t jelentene, amit máskor 10-20 vadászat alatt szerzel, kicsit megborítaná a játékot.
Dátum: 2009.01.22. 21:30:47
Idézet: Bartakusz - 2009.01.22. 21:29:17
hello lenne egy kérdésem
a mejik tulajdonsággal lehet befojásolni a varázslat erejét

Taumaturgia
Azért IQ-ra is adjál, különben elkerülik a varázslatod
Dátum: 2009.01.22. 20:54:47

Hol vásárolhatsz a felszerelést az állatodnak?

Lélekkufár menüpontban?l?
Toplisták menüpontban?
Legenda menüpontban?
Pihenés menüpontban?

Azonkívül, hogy primitív, értelmetlen, örültem, hogy válaszadás után nem jött egy olyan ablak fel, hogy "És ez egészen biztos?"
Dátum: 2009.01.22. 18:09:31
Idézet: Mekus - 2009.01.22. 17:45:00
Sziasztok!!

Jó a játék, de:
1, nem tudnátok megoldani,hogy a kérdéseket mindig lehessen véleményezni, mivel nagyon sok jó kérdésre eleve rossz válasz van megadva!! Lehet,hogy csak tévedésből vagy figyelmetlenségből, de akkor is bosszúságot okoz!!!
2, Megoldható,hogy az ősköves játékosok csak ősköveseket támadjanak, ellenben nem ősköves az rámehessen az őskövesre? :-)))) Nagyon gáz,hogy aki csak a játék kedvéért van itt, mindig azzal szembesül,hogy az őskövesek tiporják.

Köszi:
Meki

1. Létre lett hozva egy kvíz topik, ahova bemásolhatod a kérdést, és akkor megnézik, javítják, illetve törlik.
2. Ilyet egészen biztosan nem fognak csinálni, mert a játék az őskövesekből él. Ha jól fejleszted a karakteredet és sokat foglalkozol vele, akkor ingyenes játékkal is elég sokáig szinted legerősebbjei között lehetsz.
Dátum: 2009.01.21. 22:02:16
A hiba nyilván nem jelentkezett a tesztelésen, ha tegnapig jól működött a dolog. Ne feletjsd el, a játékot folyamatosan fejlesztik, tehát időközben csinálhatnak hibákat. Nekem sem működött ma a portyázás délután, ugyanazokat dobta fel mindig, és mindegyikre elmondta, hogy nincs életpontja. Játszottam a feltételekkel, amíg sikerült valakit megtámadni. Akkor már azon lepődtem meg, hogy sikerült.
Mielőtt azonban ilyen stílusban reklamálsz, vess egy pillantást a felhasználási feltételekre. (Még idézem is neked)
Idézet: 3. Játékban lévő hibák
Kérjük a játékosokat, hogy a játékban talált hibákat, úgynevezett bugokat jelentsék a bug@vegzetur.hu e-mail címen. Az ilyen bugok nem használhatók ki akkor sem, ha nem kerülnek azonnal javításra. A bugok által való előnyszerzés büntetést vonhat maga után. A játékosokat hátrányosan érintő hibák esetén nem vállalunk garanciát a karakterek adatainak visszaállítására vagy megváltoztatására, de ez mindig egyedi elbírálás tárgyát képezi, és a bug@vegzetur.hu e-mail címen kell jelezni.

A legutóbb, amikor komolyabb hiba volt, a játékosok kaptak kárpótlást, elképzelhető, hogy ez most is így lesz. De ha nem, akkor sem kéne ilyen stílusban fórumoznod. Már csak azért sem, mert Miklósék amúgy is ritkán olvassák ezt a topikot, általában csak más játékosok reagálnak a beírtakra. A játék pedig mindannyiunknak ugyanolyan.
Dátum: 2009.01.21. 17:02:55

Renáta apukájának 5 lánya van. Dóri, Ági, Mari és Erika. Ki az ötödik?

Nincs ötödik hazuttam
Renáta
Nemtudom
Nemértem...


Ezt a becsapósnak szánt kérdést, már több példányban megkaptam, mind közül ez a legigénytelenebb.


Melyik autót seat, a felsoroltak közül?

punto
cordoba
vito
golf


Az előző idézet 4. válasza az ideillő, persze külön írva. A seat az egy ige, ami tárgyesetet vonz? Amennyiben mégsem, ezt minimum javításra ítélném.
Dátum: 2009.01.21. 16:06:06
Idézet: Zoltanszon - 2009.01.21. 15:50:14
Félig-meddig sejtem rá a választ, de:
Ha smaragdként lesz egy 10-s szintű kereskedelmem, akkor már megvásárolható a 2 vel magasabb szintű varázslat?

Igen.
Mint említettem, ezen a téren a műveltségem erősen hiányos. De ha az így van, akkor még jobban örülök, hogy én nem értékeltem ezt a kérdést. A Craslog féle kérdés biztos átment volna nálam is, bár arra még nehezebb talán válaszolni. Nem szokásom guglizni kérdés után, de most a KISS-re rákerestem. Most már tudom kik ők. Kérdés, hogy meddig
Tudtommal ilyen esetben nem lehet utólagos "jogorvoslatot" kérni. Valamennyire a szerencse függvénye, hogy ki értékeli, vannak akik bizonyos témakörökből már automatikusan visszadobják a kérdést (pl. foci, F1), pont azért mert elég sok hasonló fut a kvízen, és nagyon utálja, hogy olyan kérdésekre kell állandóan válaszolnia, ami "nem általános műveltség", és mind hasonló. Egy időben a HKK-s kérdések voltak hatalmas túlsúlyban, de mostmár őket is megritkították (vagy az összes törölve lett, vagy mostanában mázlim van )

Bohi: Hiába tudják sokan, hogy a Gun's N Roses micsoda, ha amúgy nem hallgatják. Persze, ha valaki jobban ismeri könnyen megtalálja a kérdésedre is a választ, de ha nem, csak annyit lát, hogy egy "noname" együttesre kérdezel rá, míg esetleg, ha tudja, h Gun's N Roses, hajlandó lenne rákeresni, mert az mégiscsak híresebb. Ha ezt a Kiss együttest is ismerni kéne valahonnan, akkor nem szóltam, ezen a téren hiányos a erősen műveltségem, nem is szeretek ilyet értékelni (és ezt nem is kellett nekem )
Dátum: 2009.01.20. 13:18:27
Ha megvan a kivégzés szakértelme, és a csata után szakértelemszint*5 alatt van az életpontod, akkor kivégez, és automatikusan nyer. Ha mindkettőtök ki tudná végezni a másikat, az nyer, akinek magasabb a szakértelme. Ez azt jelenti, hogy neki legalább 12-es kivégzése van.
Zárolás nem jár egy rossz kérdésért, de ha a kvízkérdésed "azonnal törölni" értékelést kap, akkor 3 napig nem számolja a gép a helyes kvízválaszaidat.
Najó, ez a kérdés mégsem a szimplán rossz kérdések közé tartozik...
Dátum: 2009.01.19. 12:27:38
Idézet: Endyr - 2009.01.19. 12:16:39
Ki adóztatta meg a nyilvános mellékhelyiségeket az ókori Római Birodalomban?
Nero
Julius Cesar
Tiberius
Vespasianus


Gratulalok annak, akinek ez belefer az altalanos muveltsegbe. EN torolnem.


Úgy sem mond semmit, hogy "A pénznek nincs szaga"? Nem én írtam a kérdést, de szerintem simán belefér a kvízbe.
Dátum: 2009.01.18. 15:49:40
Idézet: sharp - 2009.01.18. 15:45:35
Tudja valaki mikor jön az a küldetés, hogy nevelj fel egy Tevét?

Az egy különleges bónuszküldetés, amit csak akkor látsz, ha már befogtál egyet
Dátum: 2009.01.17. 22:20:28
Egyszerre. Ami azt jelenti legalább 2200-2500 LE-vel kell megtámadnod valakit, akinél legalább 200 van.
Dátum: 2009.01.17. 21:31:42
Hát, így elsőre nem engedném át De abban bízhatsz, hogy többségében nem olyanok értékelnek mint én
Dátum: 2009.01.17. 13:45:26
A térkapuhoz szövetségednek rendelkeznie kell 4. szintű Aurapajzzsal és 3. szintű
Energiakristályosítóval. Ehhez szükségetek van még 5. szintű Őrtoronyra, 2. szintű Palotára és 4. szintű Mágustoronyra, minden igaz.
Itt nézelődhetsz: http://vegzetur.wikidot.com/terkapu
Dátum: 2009.01.17. 13:39:59
Akkor csak az harcban elszenvedett veszteségek sújtanak, LE-t nem rabol a lény.
Dátum: 2009.01.15. 15:14:32
Idézet: Szajkesz - 2009.01.15. 15:06:54
tudjátok hogy hogyan lehet állatokat befogni?

Tudjuk. Mellesleg ezt rossz topikba írtad, a Kérdezz, mi válaszolunk topiban jobban mutatna
El kell érned a 4. szintet, hogy szakértelmeket tanulhass, majd meg kell tanulnod a csapdakészítés és idomítás szakértelmeket. Azt javaslom, látogasd meg ezt az oldalt: http://vegzetur.wikidot.com/skill3