Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mormord

Egyszerűen azért, mert végzetruras. Minden végzeturas kérdés rossznak lesz értékelve, amit egy első szintű, nem szövetségi tag nem tudhat, vagy ami a fejlesztések közben megváltozhat (és ilyen azért szép számmal van). Valahol ezt Miklós leírta, hadd ne keressem ki. Egy szó, mint száz, végzeturas kérdést ne tegyél fel.
Dátum: 2009.04.06. 12:28:26
Nem pattan meg, csak ha elengeded. Ha van a szövetségednek kennelje, akkor költeni sem kell rá, csak gyakorlatoztatni, amíg szintet nem lép.
Dátum: 2009.04.06. 11:33:28
Ha nincsed szerencséd, akkor akkor kell viselni, amikor éppen elkészül a küldetés
Dátum: 2009.04.05. 19:34:57
Nem, dehogy Azt csak pénzzel lehet. Az energiakristályosító csak arra jó, hogy kiégett ősköveket kapj szintlépéskor, valamint a nem őskővásárlóknak legyen hova rakni a kiégett ősköveket.
Idézet: Freed - 2009.04.04. 22:38:02
Hol játcik most Slash a Gun's N roses régi gitárosa?

Velvet Revolver
System of a Down
Deep Purple
Van Halen


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Köszönöm hogy nem fogadtátok el a kérdésemet ezzel elcseszve a Küldetést is:P

Ha megmondjátok mi rossz benne akkor gratulálok.

Kezdjük a helyesírással: a játcik különösen tetszik. De azért én "játszik"-nak írnám. Ha Slash a gitáros neve, akkor egy vessző is hiányzik.
Folytassuk az időtállással: a "most" szó jövőre már mást fog jelenteni, de már egy hét múlva is, a dobos pedig foghatja magát és még egyszer átmehet másik zenekarhoz, így a kérdésedre a válasz megváltozik időközben. Nem túl időtálló kérdés.
Én még azt is mondanám, hogy nem érdekel, de ez a magánjellegű problémám, úgyhogy inkább az előző kettővel foglalkozz. Szívesen (bár nem értékeltem) és köszönöm.
Dátum: 2009.04.04. 20:49:36
Minél magasabb szinten vagy, annál jobb állatot foghatsz be, ez igaz, de nem érdemes túl gyakran idomítani. Az állat alapszintjét ki tudod számolni abból, hogy mennyibe kerül az idomítása, vagy megnézheted a wikidoton: http://vegzetur.wikidot.com/moblvl
Azt hiszem a különbséget ott nem fogod látni, úgyhogy akár leírhatom, hogy egy 6-os alapszintű dög 22. szinten 8-al kevesebb elnyelést ad, mint egy 22-es alapszintű dög 22. szinten, kevesebbet sebez és negyedannyi életpontja van.
Dátum: 2009.04.04. 20:41:39
Ha ez a vágyad, beajánlhatnak egy-két embernek.
Dátum: 2009.04.02. 20:57:41
Nem szántam sértegetésnek, és nem is hittem, hogy valaki annak veheti. De ha mégis, akkor bocsánat.
Dátum: 2009.04.02. 20:44:51
Kettőspont után szóköz illene.
El tudom képzelni, hogy az értékelő a származás alatt nem azt érti, hogy hol született.
Idézet: http://www.verslista.hu/chagall/chagallmarc.htm
1887 Július 7-én Marc Chagall megszületett Vityebszkben (Belorusszia) egy kilencgyermekes zsidó család első sarjaként. Anyja, Feige-Ita egyszerű asszony. Apja, Zahár heringkereskedő.

Eszerint inkább zsidó származásút mondanék, bár Oroszországban született. A kérdés egyébként tetszik, de talán szerencsésebb lett volna úgy kérdezni, hol született (szintén országokat megadva válaszként).
Dátum: 2009.04.02. 14:38:00
A kiégett őskővel több dolgot is csinálhatsz. Először is, ha veszel őskövet, akkor ahányat vettél, annyi kiégett őskő is rendes őskő lesz. Másodszor, ha van a szövetségednek energiakristályosítója, akkor abba a kiégett őskövet is be lehet építeni.
Dátum: 2009.04.01. 22:40:40
Van egy beállítás a portya menüpontban, ott választhatsz, hogy naponta 30 portyapontból gazdálkodsz, de nem támadhatsz magadnál kisebb karaktert, vagy csak 15-ből, de támadhatsz lefelé is (de akkor sem akármennyit)
A maximális életpont 15%-a alatt a karakter nem tud támadni és nem is támadható. Ezt érdemes észben tartani, meg azt is, hogy aktuálisan mennyi az a bizonyos 15%, mert amikor az életpontod eléri azt, már jöhet is az első támadás ellened.
Dátum: 2009.04.01. 22:27:32
Hatsepsut
Dátum: 2009.04.01. 21:35:28
Tisztában vagyok vele, hogy te tudod. Csak kezdem úgy érezni, hogy a humán tudás, meg főleg a zenekarok és hasonlók kezdik teljesen kiszorítani a reálos kérdéseket, amihez pedig még gondolkozni is kell (most nem erről a kérdésről beszélek), annak már alig van esélye.
Dátum: 2009.04.01. 21:09:54
12-13 évesen szerintem Adyt sem szokás ismerni, sem jópár olyan dolgot, akit az alapműveltséghez sorolunk, ezért az indoklásod cseppet csalóka. Tudom, hogy valamiért szívesebben mondja fel a többség a Himnusz harmadik versszakát, minthogy megjegyezze, milyen számjegyre kell végződnie egy négyzetszámnak, adott feltételek mellett. Pedig állítom, az utóbbi könyebb, és régebben is ismerték, továbbá bármikor kitalálható, Kölcsey Himnuszát pedig nem illik újraírni.
Először is: Darth Vader, másodszor harcolt ő az Erő világos oldalán is (már ha így mondják...), másrészt a "neki nem volt szüksége erőre" egy elég primitív válaszlehetőség, amiket nem szoktunk szeretni (csak úgy, mint a "nem tudom", "nem harcolt" és társait). Egyszóval: ne tegyél fel olyan kérdést, amire két válaszlehetőség van, mert nem fogod tudni nem idióta válaszokkal feltölteni a 3 rossz válasz helyét. (Semleges oldal brrr... de azért jobb, mint a 4.)
Dátum: 2009.03.31. 19:53:37
Nem. Csak ha esetleg egy jó kérdés, csak rossz válasz van bejelölve, akkor egyrészt kár érte, másrészt lehet, hogy átengedik, mert először kell értékelni, és csak utána derül ki, hogy rossz válasz lett bejelölve.
Dátum: 2009.03.31. 19:51:13
Írj privát üzenetet Hatsepsutnak itt a fórumon, idézd neki pontosan a kérdést, és akkor ő megtalálja, és kijavítja.
Dátum: 2009.03.30. 13:34:58
Az 5. epikus ellenfél 18000 hp-vel rendelkezik, ez nem csak valószínű,. hanem biztos is
Aktuális epikus ellenfél
Rzgienitan, a pókmágus
18.000 / 18.000 ÉP
Dátum: 2009.03.30. 13:23:55
A sakkban legkevesebb hány lépéssel lehet nyerni?
1
6
10
2

A susztermatt 3 lépéses, úgyhogy komplett hülyeség.

Nem a susztermatt a legrövidebb, úgyhogy nem komplett hülyeség. Nézd meg ezt:
Világos / Sötét
1. f2-f4 / e7-e5
2. g2-g4 / Vd8 -a4 Matt

Edit: az utolsó lépés Vd8-h4