Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shutruk Nahhunte

Dátum: 2009.12.24. 14:58:08
Ó, Hagen papa engem is megtalált a hordaváltást követően, ahol szintén válogatott udvariassággal szidott engem és a felmenőmet... Sajnos a rendszer törölte a levelét, pedig az is megér egy misét. Kívánom neki mindazt kétszer, amit ő nekünk.
Dátum: 2009.12.22. 10:40:37
Csodálatos... Csodálatos... Mindenki legyártotta a saját védelmét a megtűrt csalásához. Csodálatos... Jobban belegondolva totálisan mindegy, hogy a KoD vagy az Illu vagy bárki más hogyan és miért csal.

Megfáradt vándor
Jó helyre érkezel
Biztos falaink közt
Vész nem érhet el.

Pihenj le csöndesen
Majd mi figyelünk..
Őrködés közben
Nem tapad le szemünk.

Kardunk biztos,
Kezünk sem remeg.
Ha ölni kell, mi ölünk
Egyet, mint ezreket.

Mert vállt vállnak vetve
Harcol, amíg él.
S ha meghal, e dal
A hősökről regél.

Majd arról, miként döngött
Lábak ezrei alatt a föld
Mikor a bosszúra éhes
Cruentus-os ölt..

Mert így vagyunk mi egyek
Úgy békében, mint bajban
Ha ellenünk fordulsz
Elhullasz a harcban.

Ez a mi végszónk
Gondold meg mit teszel
A Cruentus békés..
Ha nem ingerlik fel.

Megfáradt vándor
Mostmár közénk állhatsz
És üvöltsd tovább velünk:
"Éljenek a bátrak!"


EZ a lényeg mélyen tisztelt barátaim.

Végigment a lepontozó-hurrikán.... Legalább már tudom ki vagy.
Dátum: 2009.12.20. 12:47:06
Én vagyok a szemét, amiért vállaltam sokak véleményét... Sejtettem. Ha tévedtünk, akkor kérlek mond el, miért voltál zárolva.

Update: Igen, lepontozni tényleg egyszerűbb...
Dátum: 2009.12.20. 12:14:20
Az a pletyka terjeng, hogy Hercegnőt folyton ugyanazok kamrázták be, a maximális elszívható LE-vel, és ezért zárolták. Ha ez így van, akkor érezze magát arcon köpve. Ha nincs így, akkor elnézést.
Dátum: 2009.12.18. 12:12:57
Nem követtem az eseményeket, lehet hogy már kimagyarázta magát. Mindenesetre elgondolkodtató, hogy vajon miért vették górcső alá.
Dátum: 2009.12.16. 23:21:26
Szerinted miért van Hercegnő zárolva?
Dátum: 2009.12.11. 14:37:53
Ez nem igaz, én smaragdba mentem.
Dátum: 2009.12.04. 16:05:42
Miért akarja valaki megmondani, hogy a másik milyen stratégiával játszhat? Miért kell a 'pókokat', 'VF-eseket' "irtani"? Sokszor úgy tűnik, hogy a hangoskodó ezzel vezeti le a világfájdalmát amiért neki ez nem jutott eszébe.
Dátum: 2009.12.04. 14:31:23
[12:55:48] Tar Ferenc [taspi]: A játék karbantartás miatt előreláthatólag néhány percig szünetel, megértéseteket köszönjük!
[12:55:49] Tar Ferenc [taspi]:
[13:00:09] paulkaresz/sátánfajzat: nem szeretem mikor a bajnoki előtt egy órával basztatják a gépet...
[13:01:24] Shutruk Nahhunte aszongya, hogy: ez nem basztatás
[13:01:33] Shutruk Nahhunte aszongya, hogy: bele kell írni, hogy végre Birka is nyerjen
[13:01:34] Shutruk Nahhunte aszongya, hogy: ...
[13:01:59] Shutruk Nahhunte aszongya, hogy: vagy Birka lekéste a jelentkezést, és most be fogják jelenteni hogy később lesz bajnoki
[13:03:28] paulkaresz/sátánfajzat: remélem tévedsz

Képzeljétek, Birka nyert... xD
Dátum: 2009.12.02. 21:04:00
Ha 7-szerre portyázol akkor hány % minusz kapsz?
-40%
-30%
-50%
-35%

Eszerint a helyes válasz -50%, de nekem például csak -30%. Valaki törölje pls.
Dátum: 2009.10.11. 14:56:41
Részben ezért nem vagyok már MH két év után. Túl sok olyan ember lett MH, akire a kutyámat sem bíztam volna, nemhogy egy szervert.
Travian OFF, Vú ON.
Dátum: 2009.10.11. 10:27:52
Vicces hogy egy olyan egykori Multihunter szidja rene-t, aki miután megkapta a bizalmat, hogy egy szervert felügyeljen, AZONNAL lepakolta a gerincét és infókat adott az ismerőseinek, ezzel tisztességtelen előnyhöz juttatva őket.
Őszintén? Ritka szánalmas amit most művelsz öregem. Blamáltad a Multihunterek többségi gerinces csapatát a minősíthetetlenül aljas viselkedéseddel és most meg akarod mondani másoknak, hogy mi a jó?!
És igen, a KoD egy kalap alá veendő, mint ahogy egyesek szemében a Cruentus is, holott már csak maréknyian vagyunk az "ősök" körül.
Uff.
Dátum: 2009.09.26. 22:55:33
hány új van tíz kezen?
100
30
105
50

Ez most komoly? Valami intézkedést kérnék szépen.
Dátum: 2009.07.29. 15:14:57
Hány részesre írta Douglas Adams a Galaxis útikalauz stopposoknak című "trilógiáját"?
3
5
2
8

Szeretném tudni, hogy ezt a kérdést miért nem dobták vissza?

Bezzeg amikor én kérdeztem, akkor speciális kérdés volt, amire csak egy szűk réteg tudhatja a választ. Hát elmentek ti a tudjátokhova...
Dátum: 2009.07.28. 18:42:47
Mi az Európai Unió hivatalos pénzneme?
Dollár
Pengő
Euró
Forint

Rosszul feltett kérdés.
Dátum: 2009.07.28. 11:17:12
Melyik fűszer, nem a gulyáslevesbe tartozik?
bazsalikom
kömény
foghagyma
fűszer paprika

MI az a foghagyma?
Miklós, ne vedd sértésnek, de iszonyúan látszik, hogy "csak" ügyfél vagy.
Én hivatalos megfogalmazás szerint 'független biztosításközvetítő ügynök' vagyok, a pénzpiac egészét figyelem, tisztában vagyok a biztosítók, bankok termékeivel, és bátran kijelenthetem, rengeteg helyen tévedsz. Az a tény, hogy az életbiztosításodhoz nem tudsz hozzányúlni X évig (mivel sokféle életbiztosítás van, hogy a példánél maradjunk, nem mondhatunk egyértelmű számot), az egy tény, viszont azt is látni kell, hogy okos ember - aki csak befektetésnek használja, és az adókedvezmény miatt - vagy minimáldíjjal indít egyet, vagy annyival, hogy a maximális kedvezményt igénybe tudja venni. Van az ún. eseti díj, ahova roppant kedvező feltételekkel tehetsz be egyszeri nagyobb összegeket (30ezer felett akár), és ehhez bármikor hozzáférhetsz függetlenül a rendszeres díjtól.
Átérzem a helyzetedet, amiért csalódott vagy a -23% miatt, de megkérlek arra, hogy ne általánosíts, és ne keltsd rosszhírét a befektetési egységekhez kötött életbiztosításnak, mert az nem fair.
Az én ügyfeleim kivétel nélkül elégedettek azzal, amit mutattam nekik, és amire rábólintottak, lehet hogy én egy kivételes "ügynök" vagyok, de napi szinten követem a pénzügyi helyzetüket, időben intézkedek, ha valami nem várt fordulatot vesz. Nekem még soha nem mondtak vissza szerződésemet, és ha továbbra is tudom tartani ezt a maximális ügyfélközpontúságot (gy.k.: Nem a zsebemet nézem, mert szerintem minél nagyobb az ügyfél HASZNA, annál nagyobb az enyém is.), akkor nem is lesz. Nem hagyom beleugrani olyan döntésekbe az embereket, amik nem az ő zsebükhöz vannak tervezve.
Lehet megkövezni, de szerintem a te írásod Miklós egy szubjektív vélemény, és élesen példázza azt, hogy mi történik, ha valaki egy kulcslyukon keresztül nézi az óceánt. Nagyon szívesen leülök veled egy 45-60 percre beszélgetni, és megnézzük, hogy én mit javasolnék a te helyzetedre, kötelezettségek nélkül. (Nekem nincs még pozitív tapasztalatom az AVIVA biztosítóval, de biztos bennem van a hiba. Mindig rácsodálkozok, hogy az emberek mennyi szart tudnak megkötni anélkül, hogy előtte gondolkodnának.)
Dátum: 2009.06.03. 01:27:51
A Gilgames-eposzból ismert Utnapistim története leginkább melyik bibliai történethez hasonlítható?
A "pálforduláshoz"
Noé bárkájához
A tékozló fiú hazatéréséhez
A szamáriai asszony történetéhez


Hátédesanyádék hogy vannak?
Szerintem én fel is hagyok a kérdések objektív megítélésével. Mindent elfogadok, és kész.
Milyen állat a Generali jelképe?

szárnyas oroszlán
fej nélküli ló
róka
szárnyas hangya

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ez lexikális tudás a javából...

DE az ilyen kérdések átmennek?

Hogyan épül fel az alaphangra egy dúr hármashangzat?

Nagyterc; Tiszta kvint
Kisterc; Bővitett kvint
Nagyterc; Szűkített kvárt
Kisterc; Tiszta kvárt

BOTRÁNJY