Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shutruk Nahhunte

Dátum: 2011.07.14. 11:27:04
Idézet: Junior0 - 2011.07.14. 10:46:17
McMad-el én is határon vagyok hogy abbahagyom, igy mi értelme 1 forintot is beleölni, ha mindent a random dönt el?????????????


Úgyse hagyjátok abba, ez a játék függőséget okoz. Sírsz, vagdosod az ereidet, de játszani fogsz tovább, amíg enged belépni a rendszer. Vagy ha törölsz is, pár hét/hónap múlva újra itt leszel, még ha titokban is. Követ is venni fogsz. K.anyázod Miklóst, de megveszed a követ, mint drogos az anyagot. Így megy ez.
Dátum: 2011.07.13. 18:15:20
Késő este, egy sötét mellékutcán megy hazafele egy csaj. Egyszer csak lépéseket hall maga mögött, megfordul, és egy horrorisztikus szörnyeteget lát közeledni: kitárt karok, tömpe orr, nagy guvadt szemek, csámpás járás. A csaj nagyon megijed, gyorsan felkap egy követ és a szörny felé hajítja. Zbaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnng!
Mire a szörny: - A k... életbe! Ez már a harmadik ablaküveg amivel nem érek haza mert valami hülye picsa betöri nekem!!!
Dátum: 2011.07.13. 16:54:56
Nem kimoderálni kéne, hanem válaszolni a kérdésemre, amire több mint egy éve nem sikerül. Nem azért fizetek a cégednek, Miklós, hogy aztán levegőnek nézz. Választ várok a kérdésemre:
Kinek és mit kell írni ahhoz, hogy kiszedjétek a "választékos" átkozódások közül az anyázósat?
Derogál válaszolni, vagy mi a szösz van? Vagy ennyire nem számít, hogy többé nem veszek követ, ha le vagyok szarva? Ömlik a pénz a Végzetúrból?
Miért olyan nehéz kivenni a választékos átkozódások közül a púpos moladosat? Komolyan kérdezem.
Dátum: 2011.07.10. 17:36:13
Discoban:
-Hűűű, micsoda bicepsz, mit szedsz?
-JEGYET, köcsög!
Dátum: 2011.07.10. 17:33:11
1. Egy emberi hajszál 3 kg-ot is elbír.
2. A pénisz hossza a hüvelykujj háromszorosa.

3. Egy nő szíve gyorsabban ver, mint a férfié.

4. 300 izmunk felel az egyensúlyunkért amikor állunk.

A nők már rég végigolvasták ezt a szöveget.

A férfiak még mindig a hüvelyujjukat bámulják.
Dátum: 2011.07.10. 17:32:31
Hello, érdeklődni szeretnék, hogy mikrohullámú sütőtök van?
Erre az eladó hátrakiabál:
-Béla ba+ gyere ki, itt van valami elmebeteg aki valami mikrohullámú sütőtököt keres!
Dátum: 2011.07.08. 06:54:07
Ez nem bug. Eseményenként van X% esélyed a találatra. Nincs rögzítve, hogy 100 eseményként 2 térképet fogsz találni. Óriási különbség van a két felfogás között, tessék kicsit gondolkodni.
Dátum: 2011.07.06. 16:08:39
Szerintem az az egészséges, ha mindent fejleszt valaki, és akkor nem érik ilyen meglepetések. A MikiRandom miatt ígyis-úgyis van esély mind a győzelemre, mind a vereségre. Én azt tapasztaltam egyébként, - hogy a kérdésedre is válaszoljak - hogy az állatok sebzésén nagyon látványos a változás. Mostanában nem ritka, hogy 1000-1200-at sebeznek körönként. 93-as szintű vagyok.
Dátum: 2011.07.05. 09:19:57
Államfő helyesen: Álamfő.
Dátum: 2011.07.04. 20:56:22
A palota hatását nem számoltad hozzá. A palota ugye eleve csökkenti az árat, és ezek a w,rt nevű cuccaid nem a csökkentettet csökkentik, hanem az eredeti árat.
Az ékezetek hiánya a probléma.
Dátum: 2011.07.02. 14:24:15
Ez úgy van, hogy nem összesen 2% az esélyed, globálisan, hanem minden tevékenység után van 2% esélyed, hogy találj egyet. Ez okozhat olyat, hogy 100 vadászat alatt 100 térképet találsz, de olyat is, hogy 1000 vadászat alatt egyet sem.
Lehet.
Dátum: 2011.07.01. 21:28:24
Igen, Yaksee fején találta a szöget.
Én elvi kérdést csinálok abból, hogy a felmenőket emlegessük-e, avagy sem. Szerintem ennek még vicces (szerintem is lehet erről vitázni) formában sincs helye errefelé. A való életben, ha valaki a szájára venné az anyámat, az biztos, hogy utána több füle lenne, mint foga. Ennyi a véleményem, és ismét kérem Miklóst, hogy vegye ki ezt a "választékos átkozódást" a listából.
Dátum: 2011.07.01. 20:18:59
"Igaz, hogy amikor anyád, a púpos molad kihajított a vackából, gonosz banyák szoptattak cserébe a kevéske agyadért?"

Miklós, a te anyád egy púpos molad, apád pedig vélhetően egy ragyás burástya. A gonosz banyák jó munkát végeztek, fel nem foghatom, hogy miért van még mindig ez a "választékos átkozódás" játékban, holott az elmúlt egy évben többször is szóltam, hogy engem pölö sért.

Ősszel nagyon szívesen a szemedbe is elismétlem a fenti sorokat, hátha akkor megérted. Te protolisk lárva.

Update: Aki zsigerből lepontos, azoknak is üzenem ezt a "választékos átkozódást". (Gorhud, Falco, Szaza, Kicsihell, Ariel vagy Mantra)
Dátum: 2011.06.28. 12:33:13
És ezért lepontoztál. Szánalom a köbön.
Dátum: 2011.06.28. 12:17:00
Na, V3-on megtörtént a csoda, a sok átlépő miatt most második az eddigi első helyezett... Nekem nagyon tetszik Miklósék újítása a térképes eseményben.
Dátum: 2011.06.25. 21:21:17
http://vegzetur.wikidot.com/lgy
http://vegzetur.wikidot.com/kalandok

Ezeket olvasd el.

(A lélekgyémánt milyen ige? Csak mert látom, hogy múltidőben írtad.)