Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shutruk Nahhunte

Dátum: 2011.09.14. 22:04:05
A térkapus cuccok dukátot érnek, aminek igen nagy értéke van.
Dátum: 2011.08.11. 20:16:17
Én javasolnám a következő választékos átkozódások hozzáadását:

Ellenfeled bosszúsan így kiált feléd:
Hogy lett volna anyád alatt szecskavágó, amikor a világra szart, te mocskos beholder! (ofc, a szörnyre gondoltam, nem a cégre )

Ellenfeled bosszúsan így kiált feléd:
A kurva anyádat, te púpos molad!

Ellenfeled bosszúsan így kiált feléd:
Legközelebb letépem a fejedet és telehányom a tüdődet, te aranysárkány!

Ellenfeled bosszúsan így kiált feléd:
Szakadt volna anyádba a fejed, te nagyhatalmú mágus!

Persze megértem, ha ez Miklósnak túl hétköznapi.
Dátum: 2011.08.06. 19:03:50
Nem. Az eseménypontokkal a harag italához hasonló dolgot lehetne létrehozni, nem a TT-hez hasonló permanens tulajdonságnövelés a célom. A kis játékosok biztosan ujjonganának, hogy be tudnák verni legalább egyszer azt, aki megannyi bosszúságot okozott nekik.
Dátum: 2011.08.06. 10:46:31
Idézet: Arinadottir - 2011.08.06. 01:18:35

Mi lenne, ha elővennénk az egyik eventnél már leprogramozott dolgot, az eseménypontot (EP)?
Arra gondoltam, hogy vadászatból mindig kaphatnánk eseménypontot, és ha annak birtokában portyáznánk, így kaphatnánk némi bónuszt, akár választás szerint is. Így a VF-es, ha akar bónuszt, portyáznia is kell, az EH-s pedig vadászatra lenne "kényszerítve" a táp érdekében. Azért írtam a kényszerítést idézőjelbe, mert ez nem lenne valós kényszer. Ha valaki nem akar vadászni vagy portyázni, ne tegye, de akkor nincs TÁP.


Az jutott eszembe, hogy esetleg lehetne olyat csinálni, hogy portyázás előtt meg lehessen adni, hogy egy portya erejéig az eseménypontokat egy tetszőleges tulajdonságra tegyük.
Tehát ha van 200 eseménypontom, akkor megtehetném azt, hogy mondjuk az IQ-m a következő csatában +200-at ér. Ezzel kinulláztam az eseménypontjaimat is, tehát újra vadászni kéne menni. Ezzel a megoldással a kis sze'hencsétlen karik is meglepetésszerű támadást tudnák kivitelezni a "nagyokra". Szerepjátékos szempontból úgy is magyarázhatjuk, hogy álmában leptük meg az ellenfelet.
Kicsit kiforratlan a gondolat, de szerintem színes csatákat hozna a szürke mindennapokba.
Előrébb nem kell szinteket várnod, hanem egyszerre húzhatsz rajta 20-at. Érted?
Dátum: 2011.08.03. 21:13:52
Ahhh, akkor ezért nincsen semmi a katakombában....
Dátum: 2011.07.29. 17:56:37
Sy Web-nek megvan a single verzsön, de nem akarja odaadni másnak. :S
Dátum: 2011.07.29. 10:19:27
EH-s vagyok, és vadászok is. Nincs ezzel semmi gond, nem mindenki übergigaszupermegaoptimalizátor. Vannak olyanok is, akik azért játszanak, mert ez egy játék.
Dátum: 2011.07.26. 09:11:39
Abban én nyernék. Jövök fel, mint kenyérhaj a moslékból.
Dátum: 2011.07.26. 08:44:54
Borzasztóan tetszik, amit írtál.
Ha rájössz, hogy Miklóssal hol lehet kommunikálni, igazán megoszthatnád velünk.
Dátum: 2011.07.25. 12:28:38
Látsz más módot arra, hogy felhívd Miklós figyelmét arra, hogy nem viccből figyelmeztetik itt előre?
Dátum: 2011.07.25. 12:24:38
Kell, hogy Miklós végre belássa, hogy oda kéne figyelni ránk. Mert így jelenleg a játék anyázik nekünk, és tele van olyan dologgal, ami miatt egyre többen hagyják abba. A térképes eventhez hasonlóan, ha ez is bekerül úgy, ahogy ő tervezi, akkor az lesz, amit ti mondtok, és talán belátja, hogy ha elég sokan mondunk itt valamit, azt érdemes megfontolni. Vagy nem, és a játék véget ér egyszercsak.

Szerintem ezért kell a PC.

Miklós, hova kell írni, hogy a púpos molados anyázást kivegyétek a listából?
Dátum: 2011.07.25. 11:50:02
Miért veszitek ezt ennyire komolyan? Nem értem. Mekkora kárt lehet okozni PC-vel? Minimálisat.
Dátum: 2011.07.25. 10:46:18
Színesíti a játékot. No, most már hallottad.
Másrészt felkapott dolog az alábbi frázist használni:
"szerencsére azért nem vagyok egyedül a véleményemmel."

De, egyedül vagy a véleményeddel, hacsak nem hozod ide azokat, akik osztják a nézeteidet ebben a kérdésben.
Én is sok mindent hallok, például olyat, hogy a repülőgépek kondenzcsíkja az nem is kondenzcsík, hanem alumínium és bárium, amivel mérgezik az embereket. Ahogy elnézem az eddigi megnyilvánulásaidat, te ezt most el fogod hinni, és egy másik fórumon erre fogod mondani, hogy:
"szerencsére azért nem vagyok egyedül a véleményemmel."

Frissítás:
Az elmúlt 15 perc aktivitása alapján valamelyikük tisztelt meg a lepontozással:
(Dozer, Idont\'Care Atall, Hype, Billyboo, Birka, Legacy, Piciklon, Baraty, Estrella, A7935, Tezuman, Habibu Herceg, Xena, Shutruk Nahhunte, Petking5)
Dátum: 2011.07.21. 20:13:38
többször visszatérő téma volt már és a fönntebbi szinteken ahol fogynak a karakterek napról napra segítség lenne ha össze lenne vonva a V1 és a V2


Ezzel Miklós(az imádott) beismerné, hogy fogynak a játékosok, és a VÚ csillaga leáldozóban van. Egy profitorientált cég, mint a Beholder(a dicső), nem engedhet meg magának ilyesmit. A látszatot fenn kell tartani, akár úgy is, hogy átnézünk azokon, akik felteszik a kínos kérdéseket.
Dátum: 2011.07.21. 11:00:43
Én örülök neki, legalább kevesebbet anyáznak a kisebbek. Lesz 50 kiégett kövecskéje, aminek nagyon fog örülni, mert a csúnya, gonosz, herpeszes Ödönke nem tudja megint kifosztani.
Dátum: 2011.07.18. 10:15:54
A portyalista nem mutatja, hogy ki miben van. Egyszer majd túl fogsz tudni lépni a piros csatajelentéseken.
Dátum: 2011.07.15. 14:45:03
Idézet: antilop - 2011.07.15. 13:14:59

ősz ember1097


Honnan tudod, hogy 1097 ember ősz?
Dátum: 2011.07.14. 14:32:53
Ez csak névleges teljesítmény.
Dátum: 2011.07.14. 11:31:00
Idézet: Fubujoci - 2011.07.14. 11:26:45
Igen mert nem vagy gép előtt mindig.


"A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod."

Még szerencse, hogy nem hazudnak ilyet a főolda.... Várjunk csak...