Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Weasel29

Oldal: 12345
Dátum: 2009.10.01. 20:25:07
Mekkora egy NFL pálya?

100 öl
100 yard
10 kilométer
100 méter

Helyes válasz 100 yard. De csak a kérdésfeltevő szerint. Egy amerikai foci pálya 120 yard hosszú. Magát a játékot 100 yardon játszák, de a pálya két végén található 10-10 méter ún. endzone. Ez is beletartozik a pálya hosszába.
Kérem javítani, de inkább csak olyan kérdést kell írni amit biztosan tudsz.
Idézet: Anababa - 2009.09.03. 18:51:30
én is kaptam ma egyet, de annyira tetszik, hogy muszáj megosztanom:

"ohogy a végbeledet ennék ki a csontik te csontigbaszott tetves ribanc...Széthasítalak, mint lassú neutron az atommagot!...Olya hülye vagy, hogy hozzád képest a 100-as szög integrált áramkör...Olyan sötétvagy, hogy a fekete lyuk fényorgona hozzád képest!...Ha a hülyeség hajtaná a kocsidat, behúzott kézivel mennél föl a Mount Everestre...Olyan csúnya vagy, hogy anyád is csúzlival etetett...Mikor legutóbb valami hozzád hasonlót láttam, lehúztam a WC-n...Olyan csúnya vagy, hogy a pap vízipisztollyal keresztelt!...Akkora pofont kapsz, hogy a takony menetet teker a nyakadon!...Akkora paraszt vagy hogy a fagyit is bicskával eszed...ugy felruglak h mire leesel kimegy a ruhád a divatbol...Lefejellek, mint kishableány a korallzátonyt...Lefejellek, mint vasorrúbába a mágnesasztalt....Úgy átrendezem a képedet, hogy amikor iskolába mész, a társaid azt fogják hinni, új gyerek jött az osztályba!..."


Ne törődj vele. Nem lehet mindenki olyan nyugodt, mint én
Weasel
Dátum: 2009.08.20. 14:45:33
A 2008-as EB-én kik lettek a másodikak?
Németek
Hollandok
Spanyolok
Oroszok

Dátum: 2009.07.26. 10:43:49
Kik nyerték meg a Kalandra Fal c. játékműsort ?

Nagy Feró , Keleti Andi , Bálint Antónia
Ágica , Polgár Kriszta , Fresh Andi
Dombóvári Vanda , Müller Attila , Faragó András
Nagy Sanyi , Szőke András , Orosz Barbi

Mi a tököm az a kalandra fal, és ki az a f...kalap, aki ilyeneket kérdez?
Dátum: 2009.07.13. 10:45:52
Idézet: Oxyacantha - 2009.07.13. 09:59:25
Melyik csapat lett 2007-ben Bajnokok Ligája győztes?

AC Milan
FC Barcelona

(a másik kettő lehetőségre nem emlékszem)

Ezt honnan tudjam? Nekem a foci spec-nek minősül.
És mikor is? 2007-ben? Úgy tudtam olyan szezon van, hogy 2006/2007 meg 2007/2008. Persze lehet, hogy tévedek, a focihoz egy hangyányit sem értek.


Nekem az se jön le a kérdésből, hogy milyen sport.
Dátum: 2009.07.08. 17:35:12
Mennyi időnek kell eltelnie, hogy portyázásban újra 100%-san tudj támadni?

1 óra 30 perc
45 perc
30 perc
1 óra

Tiltakozom
Van olyan szövitársam, akinek ez mindössze 10 perc
Dátum: 2009.07.08. 14:23:10
Eddigi pályafutása során melyik Grand Slam tornát nem tudta egyszer sem megnyeri Roger Federer, svájci teniszező?

US Open
Australian Open
Wimbledon
Roland Garros

Szerintem idejemúlt a kérdés, ugyanis már megnyerte.

Törlésre javaslom.

Weasel
Dátum: 2009.07.07. 14:35:26
Idézet: Kathleen - 2009.07.07. 11:17:46

Magyarországon mikortól számit az ember nagykorúnak?
18
12
16
20

A számok mögé oda kéne írni: éves korától, vagy módosítani a kérdést. És számít.




Ismereteim szerint ha 16 évesen házasságot köt szülői engedéllyel, akkor is nagykorúnak számít.
Dátum: 2009.07.06. 16:54:56
Zöngés vagy zöngétlen mássalhangzó a d?

mit tudom én
zöngétlen
zöngés
no ne szórakozz velem

De te se velem kis k...ög
Törölni kérném a két idétlen válasz miatt.

Köszönöm
Dátum: 2009.07.06. 13:48:17
Idézet: Seeno - 2009.07.06. 12:54:07
Van egy szoba. A szoba minden sarkában egy cica ül. Minden cicával szemben egy cica ül. Miden cica farkán egy cica ül. Hány cica ül a szobában?
12
8
4
16

Ugye ez csak egy vicc? Nagyon meglepődtem, amikor ebbe a kérdésbe botlottam.


Azt elhiszem; és az sincs írva, hogy hány sarka van a szobának.

Most látom, hogy másnak is feltűnt
Idézet: Darksol - 2009.07.05. 19:58:30
Ja, valaki(k) nagyon unatkoznak, netán kis izgalomra vágytak és ezt találták ki szórakozásnak. Pedig már Hofi is megmondta, hogy az ilyen esetekre ott van a jobb kéz...


Örülök, hogy más is emlékszik még rá

Weasel
Mint ahogy erröl a 34es karakteröl sem hiszem el hogy tiszteségesen játszik ez már tényleg lehetetlen,ha tiszteségesen nyomul az iletö.

Győzelem: Vereség:
1617 39
2990 79
789 5
74 0
Összesen: 5470 123
Legtöbb okozott sebzés: 811
Tulajdonságösszeg: 1059
Szakértelemösszeg: 874
Teljesített küldetés: 61
Összes építés: 1.375.752
Zsákmányolt lélekenergia: 10.114.250
Elvesztett lélekenergia: 14.188
Helyes kvíz-válaszok: 1.105
Fertőzés: 34%



Idézet: Byzon - 2009.07.04. 08:31:10
Ezt soha nem fogom megérteni. Olyan furcsa az a hozzáállás. Kb a következő történik:
1. Nekem van egy nagyjából jónak mondható karakterem (saját szintjén).
2. Belefutok egy nálam is jobb karakterbe.
3. A következtetés egyértelmű, mivel én vagyok a világon a legokosabb, legzseniálisabb, legkedvesebb, legszerényebb ember, ergo a másik csal!
Na ettől meg lassan forog a gyomrom.

Tudod én anno cirka 5-6. szint környékén kaptam egy iszonyatos fülest. Írtam a srácnak, ugyanmár, mégis mit csinálok én rosszul, vagy mit csinál ő ennyire jól? A válaszában amellett, hogy tanácsokat adott, azt mondta: 1 hónap alatt kb 20 levelet kapott, ez volt az első, amiben nem csalónak kiáltják ki, hanem azt kérdezik: és én hogy csináljam?
Próbáld meg te is, hátha hasznos lesz.


Tovább megyek; én is megkérdeztem nálam jobb játékosoktól, hogy mit csináljak másképp, és egyszer sem fordult elő, hogy lerázzanak vagy ne adjanak tanácsot.
Dátum: 2009.07.01. 17:16:20
Mit jelent NBA kifejezés?

Kosarazás
Foci
amerikai foci
jégkorong

Több sebből vérzik a kérdés, egyszerűbb törölni

Ez pedig kiverte a biztosítékot :

Slayers a kis boszorkány melyik főgonoszt győzi le először?

Shabranigdo
Dark star
Fibrizzo
Zanafar

Ki a fa..om az a Slayers , könyv, film, esetleg a kérdésfeltevő nőági felmenője?
Dátum: 2009.06.23. 15:28:20
Idézet: Petyb - 2009.06.23. 09:18:01
Kit üldöz a rendőrfelügyelő Victor Hugo A nyomorultak című regényében?
Monte Cristót
Edmont Dantest
Jean Valjeant
Quasimodót

speciális, nem mindenki olvasta a regényt
Törölni


Ilyen alapon másnak a Gyűrűk ura is spec. Azt se olvasta mindenki, többek közt én sem, mégse kérek rá törlést, hanem utánnanézek.
A nyomorultak című regény ráadásul világhírű.
Persze, ha fiatal vagy megértem, hogy nem hallottál róla, de ha jól emlékszem meseszerűen is feldolgozták.
Dátum: 2009.06.19. 23:13:49
Idézet: Andrew89 - 2009.06.19. 21:23:21
Idézet: Tanafres - 2009.06.19. 20:37:39
Melyik müsor nem volt a TV2 szilveszteri adásai között?
Irigy Hónajmirigy
Sas kabaré
Mónika show
Joshi Bharat

mikor/meddig?


Én nem a televízió előtt ülve szoktam a szilvesztert ünnepelni. Ha viszont ott is tölteném, akkor sem a szennycsatornákat választanám. Annyit tudok, hogy a "Maunika só" az Rtl Klubon okosítja a népet, tehát feltehetőleg ez a helyes válasz. Azt is gyanítom, hogy Józsi barát és Mónika nem szerepelnek az ünnepi műsorok között. Bár mondom, nem szoktam nézni egyiket sem, úgyhogy felőlem még akkor is mehetnének, nem érdekelne különösebben... [/quote/]
Jól sejted 2 helyes válasz van
Gondolom az ünnepi műsorban nem szerepelt az indiai Józsi se
Dátum: 2009.06.18. 19:14:45
Idézet: Bogyo111 - 2009.06.18. 15:48:50
Sziasztok!

Ezt a kérdést most kaptam?

Milyen színű az ismert nótában a rácsos kapu?
kék
lila
piros
zöld


A helyes válasznak a zöldet fogadja el. Csak nekem maradt ki?



Zöldre van a, zöldre van a rácsos kapu festve...
Mindenesetre benézek hozzá egy párszor majd

Weasel
Dátum: 2009.06.16. 11:53:57
Melyik két csapat játszota Horvátországban a kézilabda világbajnokság döntőjét?

Oroszország-Norvégia
Franciaország-Horvátország
Horvátország-Dánia
Magyarország-Spanyolország

Helyesírás + Férfi vagy női?, Mikor?

Légyszíves javítsa ki a kérdező, és menjen világgá.

Ha magadra ismersz és még nem múltál el 14 éves, akkor nem szóltam.
Sziasztok

Érdeklődve olvastam a hozzászólásaitokat, és örömmel látom, hogy beleláttok a dolgokba.
Nem szeretnék ismételni másokat, de nézzettek körbe, a világon egy országban sincs ilyen mértékben támogatva a dolgozni nem akaró kisebbség. Hangsúlyozom aki nem akar dolgozni. Emlékezetes pillanat volt, mikor egy válalkozót megkérdeztek, hogy miért nem engedi dolgozni a romákat az útépítő cégében? Elvitte a stábot a romákhoz rejtett kamerával, és a következő érdekes párbeszéd zajlott le:

Vállalkozó: - Lenne földmunka az autópályán. Napi 5000 ft, valamint kapnátok ebédet és innivalót, persze nem alkoholt, csak védőitalt.
Roma kisebbségi: - 5000 ft-ért nem dolgozok egész nap. A gyerekek után több jár, és a segély is ingxen van.

Na most ezek után azt mondják nekem, hogy akarnak dolgozni? Biztos van vagy 10%.
Tessék szigorítani a segélyek osztásán. Csak akkor járjon segély, ha előtte a nőnek van legalább pár év munkaviszonya. Ne az legyen, hogy 14-16 évesen elkezdek gyereket szülni, aztán évenként megtoldom őket.
Ha nem jár a gyerek óvodába, iskolába, nem végez el legalább egy középszintű iskolát, akkor nincs segély, tessék elmenni kubikolni.

Ma aki igazán akar dolgozni, sztem kap munkát. Lehet olyat ami nem tetszik, de sajnos ez van.

Igazából tudnék még írni, de tudom, hogy felesleges, úgyse valósítanak meg belőle semmit, hiszen ott van Aladár és tiltakozik.
Dátum: 2009.05.23. 16:11:22
Idézet: Craslorg - 2009.05.23. 15:22:35
Akkor már nem lenne random...


Oldal: 12345