Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Xinx

Oldal: 12345
Dátum: 2016.02.18. 02:12:03
Ez azért is gány hsz., mert nem csatáztál még a V1 topjaival. Ariel, Coronita, Triagia, Marcsa... ha naponta leszedne, péppé zúzná az állataidat csak néznél. Egyikük sem poénból játszik, nagyon erős a mezőny. Respect mindenkinek aki munka mellett belead apait-anyait, és a Beho-t támogatja amikor megveszi a tápokat és ezerrel fejleszt. Többször aludtam el a gépemen, tudom milyen munka mellett ezt nyomni, család, asszony, gyerekek, munka mellett.
Az évek során annyira költségessé tették a játékot, hogy, ha egy befizetési akciót kihagysz, rengeteg tápot kihagysz, nem úgy, mint a kezdetekben, mikor egy SMS elég volt egy hónapig.

Ez arányos a kormány reformjaira, amik jól működnek! (Szerintük!)
Megemelték a pia árát, a cigaretta árát, erre a minőségi pálinka helyett patkánymérget szívnak a szegény negyedekben, falukban, 1000 Ft lett egy doboz cigaretta, átállnak az emberek a töltögetésre. Azt a b.rmok nem nézik, hogy ha 500 Ft lenne egy doboz cigaretta, nem a vágott dohányt vennék többen, hanem az 500 Ft-s gyári Sophiane-t, ami Szerbiában 400-500 Ft (Camel Macedónia 300 Ft., mellesleg 20 szálas.) Ennyit a politikáról.

A VU-ban nem egy karakter költ százezres nagyságrendben a mostani tápokra. Amit nem vesznek észre, hogy a játék egyre laposul, a játékosok egyre jobban unják, hogy rengeteg időt, pénzt belefeccölve, részeredményeket érnek el, x csomagokat kénytelenek venni, az időráfordítás több lett. (Ha kihagysz pár napot, pótolhatod bemaradásodat, már rég nem igaz a játékra, ahogy az se, hogy a top karakterek értéke nőtt! Nőtt azok számára, akik ott ülnek a gép előtt, és egy kubai nyaralás árát és nagyjából 4000 órát nyomtak bele karakterükbe, de másoknak már nem!)
Vannak olyan játékok, ahol komoly pénzekbe kerül egy megunt karakter, nézz szét az E-bay-en.

Évek óta mondom, látom mennyien hagyják abba ezt a remek játékot a fent említett okok miatt.
(Egyszer a fórumon jól mondta valaki, hogy mindig lesznek kezdők, akik befizetnek, és remélnek..., ez tartja életben a szakadék szélén táncoló játékunkat!)
Sajnos a sokkal több befizetés elve itt hidegen van hagyva, inkább fizessen pár jól kereső, ráérő ember, de egyszer minden jónak vége...
Írnék még, de az asszonnyal töltött romantikus este után, inkább mellé bújok és a kezét fogva alszom el, mint, hogy órákat elcs.szve a játékvilágban éljek.

A nyalókádat meg szopogasd f.szkalap! Ford Fairlane-t idézve.
Dátum: 2016.02.17. 16:52:10


Ilyen hatalmas tápot 2xx szinten.

Hány év alatt tudnék növelni egy TÖ-t?
Dátum: 2016.02.17. 06:41:03
Egy gondolat bánt engemet:

- Megy a farsangi event, így két event ütközik egymással.
Nem nagy táp, de sokaknak pár farsangi ládikó is számít, amit jó lenne szerezni az VV alatt is, ha már ellövünk sok csp-t (már aki).

Megértem, hogy Baraty elkapta a H1N1 vírust, és lábadozik , jobbulást is kívánok neki!
(Küldtétek volna betegszabadságra, erre túlhatjátok... )

Ahogy tapasztaltuk, nem szabad rögtön a lecsóba vágni, mert mindenféle bug, ügyfélszolgálati levelek tömkelege lesz az eredmény.
Én is kivárok, ahogy jó páran fogják tenni.

Át kellene gondolni az időzítést, mivel farsang, VV, befizetési akció egyszerre megy. Egy le nem tesztelt event beugrik, sok játékos nézi majd, hogy mennyit áldozzon rá, hogy használja az erőforrásait.
Mintha párhuzamosan menne a Hordák harca a Xenoval. (Tudom rossz megközelítés, a két eseményt ismerjük már, tudjuk mit tartalékoljuk, hova költsünk, de azért két napot kibírt volna az esemény, főleg, hogy a farsangi jutalmak átvehetők 2016. Február 23.-ig., ami tapasztalat alapján is azt jelenti számomra, még 6 napig tudnánk farsangi ládikót szerezni.)

Jobbulást Miklós!
Dátum: 2015.11.27. 19:39:44
Szomorú, hogy idáig süllyedt a játék.
Régebben láttam, hogy melyik karakter vett részt a találkozón.
A szerencsekerék és egyéb tápok adják a végzet medált, mindenkinek van már szinte.

Sokaknak fizetnek be, köztük én is, mert nem tudnak elmenni a találkozóra.
Fél évente, pár ezer Forintért igazán megérdemelhetnének ők is medált, azért is szóltam hozzá.
Tisztelem azokat akik összefognak és felvesznek más játékosokat, hogy közösen autóval jöjjenek fel, hajnalban kelnek, IC-znek.
Aki nem teheti meg, miért ne kaphassák meg azt a +1 építést?
Sokkal nagyobb nerfnek tartom a 21.000-es csomag megvásárlását, mint egy ajándék plecsnit.
A múlton veszekedni marhaság.
Offs most nyithatnánk egy új topicot a hsz-ed miatt, mert oldalakon keresztül a veszekedést látom.

1. Mindenkit megillet az ártatlanság vélelme.
2. Ha egyáltalán megtörtént az eset, hány másik maradt titokban, hányról nem tudunk?
(Részeg HKK-s felverte az árat, közben nem is játszott azon a világon, volt aki lebukott stb.)

Egy megoldást keresünk, hogy miként lehetne valamiképp kikerülni azt, hogy feljössz Debrecenből, Szolnokról, Sopronból azért, hogy elvihess egy reliket, erre valaki odaküldheti a haverját a szomszédból és lelicitál (lelicitálhat).
Én szívesen megmutatom a személyim, ha kell.

Miklós, ha már itt tartunk én minden találkozónál, minden játékosnak adnék végzet medált!
Egy újabb találkozó ajándék a Beholdernek és a játékosoknak, hogy még aktívak vagyunk.
Félmegoldás is szóba jöhetne: akinek bárki befizet x összeget, az is kapjon. Nem mindenki lakik a környéken, sőt!
Dátum: 2015.08.09. 21:53:21
A szintem miatt nem tudtam eddig energiatéglát venni, de most engedi.
Programhiba, vagy ez is már a játék része lett?
Dátum: 2015.06.19. 08:04:22
Háborús veterán.
Korán kezdtük el csapkodni a mezőket..., kérjük a kompenzációt.
Dátum: 2014.09.13. 16:59:01
V1 halott.
A Kamikaze elég ritka darab, most már mindenki tud portyázni 15% alatt aki megveszi, kérdés mekkora az ÉP-je.
Ha kifogsz egy jó darab kristályt, lerabol, ahogy eddig is.
Egyet értek, hogy 15% alatt ne lehessen lerabolni senkit, ez egy elsült relikvia, de biztosan megveszik sokan.

A befizetési akciók általában úgy vannak időzítve, hogy a játékosok többsége a fizetése végét költi, jó lenne végre közölni előre, hogy mikor lesz akció, mivel az átlag magyar emberek többsége hónap elején, 10-15-én kap fizetést, nem hónap végén, mikor kiköltekezett.
Ez nagyon béna húzás, ideje lenne átírni a rendszert, mert Miki téged mikor fizetnek ki? Esetleg mi fizessük ki a JV havi bérét?


Utolsó_Lovag

A PayPal nem megoldás ha nincs a számládon elég pénz, a pofázásból nem fogok semmit sem keresni!
Majd jön Birka, és elküld minket Lettországba, hogy miért, de miért is nem tartalékoltunk....
Te tudtál róla biztosan, raktad is félre a lóvét nyaralás előtt-után.

Azazel te nem őskő nélkül játszol?

1600 Őskő: 21000 HUF
3 relikviakupon, 40 sorsjegy, 20 portyázás itala, 20 vadászat ital, 80 kiégett őskő, 100 csatlóskristály, 40 templomkristály

Kérdés, a találkozón miért kapott az aki befizetett 21000 Ft-t 300 csatlóskristályt? Elvégre Karácsony van.
Ennyi erővel lehetne tavaszi, őszi, téli leárazás. Nézzünk egy nercbundát, amit nyáron nem fognak megvenni 35 fokban, hanem aranyos kis top-okat, fürdőnadrágokat, trikókat.

Na akkor pörgessük meg a bazi nagy beholderes szerencsekereket. Aki nem nyer harmadszorra ultraritkát, az negyedszerre azt fog kapni.
Én két ultraimplantot kérek, ha nem gond, a gyerekek már annyira szeretnék az tamagoccsijaimon látni.
Dátum: 2010.04.13. 20:53:31
akkor hajrá... lássuk, menni fog-e...
Dátum: 2009.09.12. 20:33:52
nem... ami itt van, az egy rossz ötletre (?) történő reakció-özön... talán, ha a kezdeti felvetés úgy hangzott volna, hogy "ezt és ezt kaptam, ebből ez és ez nem jó, találjunk itt ki mást", na ez az lenne, aminek van is értelme...
Dátum: 2009.09.12. 20:14:26
egy petíció attól petíció, hogy az "illetékesek" "leülnek" és megbeszélik a "hogyan továbbot...", nem? no ez mintha elmaradt volna picit...
Dátum: 2009.09.12. 19:51:28
Mikós: gyűjtsünk mi is petíciót, hogy NEM ÍGY szeretnénk a módosítást? ennek így semmi értelme? egy kényelmi funkció maradjon kényelmi funkció, ne tápoljon...
Dátum: 2009.09.12. 15:58:30
nem vagyok nagyon a fórumra írogató, sőt, eddig elég nyugodtan viseltem a szivatásokat, de ez már nálam is kiverte a biztosítékot...

csak egy idézet a játékból a gyorsításnál:

"Ha úgy érzed, hogy gyakran túlcsordul a cselekvéspontod, és nem vagy képes elkölteni őket, három lehetőséget ajánlunk számodra."

miért kellene ezt kvázi kötelezővé tenni? miért kell azért pluszokat adni hozzá, mert valaki KÉNYELMI funkciót szeretne használni???

Miklós: jó lenne ezt átgondolni...
Oldal: 12345