Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
41. hozzászólás - 2016.02.16. 14:25:22
Na úgy néz ki, találtunk egy megoldást az állatelfogós problémátokra. berakunk egy új tárgyat, neve szörnytalizmán. Minden szinten, 3 ládában fixen ez lesz. A szörnytalizmán felhasználásakor kapsz egy elfogott állatot. Maga a tárgy még nem fog működni az esemény indulásakor, de pár napon belül leprogramozzuk ezt is.
Pontszám: 9.09
kedvencTboyultFérfi
Végzetúr tehetség
133 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
42. hozzászólás - 2016.02.16. 14:33:21 (Válasz Miklós #41 hozzászólására.)
jajj de jó!újabb kütyü
v5 Tboyult
v2 Malőr
Pontszám: 7.44
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
43. hozzászólás - 2016.02.16. 14:34:01 (Válasz Miklós #41 hozzászólására.)
Szuper, "raktározható" állatok
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.03
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
44. hozzászólás - 2016.02.16. 14:34:13 (Válasz Lord Domi #34 hozzászólására.)
Idézet: Lord Domi - 2016.02.16. 07:11:36
Mely szakértelmek dominálnak?
-Energiahasznosítás

-Spektrális m.
-csapdakészítés
-irányított vadászat
-visszafogott fejlődés
"Szkarabeusz érvényesül?"

A végső kincs elérése mennyi CSPét igényel,ha tegyük fel a napi korlátnak megfelelően játszom?
Az eseménypontokat használom vagy az megmarad pl. SZBére?

Miklós ne írd le újra,amit az elején ki írtál.Erre légyszi válaszolj.
Köszi.


Az esemény során CSP-ket használsz fel energia vásárlásra, de a LE és TP csatákért jár, a csatáknál pedig a szövi bajnoki képletet veszi a program alapul. Ez egyértelmű előnyt ad az EH-soknak, épp ezért beraktuk azt, hogy a LE képletben, ha VFje van valakinek, akkor a VF értéket helyettesítse ott, ahol az EH van (és az SZB-n egy VF-esnek 0-t helyettesítene). Illetve, az esemény elején és végén elérhetővé tesszük a nagyobb térkifordító italt is, így a VFesek, ha akarják, az esemény alatt mehetnek EH-ban, és így élvezhezik az EH bónuszokat is (esszencia, relikvia) ami VF-re nincs. Remélem ez megfelel mindenkinek. Én úgy gondolom, egy VF-es számára az optimális stratégia az, ha ellövi a térkifordítót, és az esemény alatt EHval megy, de az alternatívát meghagytuk arra az esetre, ha valaki nem akar váltani, akkor se járjon jelentősen rosszabbul.

Így a kérdéseidre válaszolva:
EH: fontos szakértelem
VF: az EH-nak felel meg, tehát fontos
spektrális, csapdakészítés, irányított: ezeknek nincs jelentőségük.
szkarabeusz: ez nem csinál semmit, hasonlóan a szövi bajnokságról.

Eseménypontot nem használsz el, azt csak azért adunk, hogy ne legyen semmiféle hátrány abból, hogy a CSP-t így használod el.

A CSP igényt én úgy kalkuláltam, hogyha valaki 0 CSP-vel vág neki az eseménynek, a napi regeneráció akkor is elég lesz, hogy az eseményt végigcsinálja.
Pontszám: 9.09
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
45. hozzászólás - 2016.02.16. 14:42:44 (Válasz Miklós #41 hozzászólására.)
Jut eszembe, egy tipp, a szörnytalizmán leírásában legyen ott hogy nem működik még, csak hogy ne legyen miatta háborgás hogy kárba ment mert nem tudták hogy nem működik, avagy, rákattintáskor ne vegye el állat adás nélkül.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.54
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
46. hozzászólás - 2016.02.16. 14:43:34 (Válasz Riska #38 hozzászólására.)
Idézet: Riska - 2016.02.16. 10:58:44
Miklósék úgy is a minél gyakoribb szintlépést támogatják. (Őskőbevétel!) Így bőven ad majd TP-t. Persze jó arányok mellett ez nem olyan nagy baj. Egyedül a menet közbeni szabály módosítást nem szeretném. Remélem letesztelték rendesen, így a durva hibák már nem lesznek. Igaz ez nem mindig jellemző. Biztos lesz itt is olyan amire nem gondoltak. Főleg a hosszú távú hatásokat nem lehet jól felmérni.



Hát az a sok szintlépés nem igaz.Annyi nyugdíjas semmilyen játékban nincs mint itt "Játékosok 75%,minden bajnoki szintre jut egy.".Oka a semmitevésből szét lehet tápolni magát az embernek,erre még rá vásásról kis őskövet és istené válik.NO IQ GAME.

BUGok meg azért jók,mert lehet értük büntetni.Büntettek már meg BUG miatt.Elég vicces volt.Ebből kifolyólag a tesztelés se erősségük.

Emishi 3 logikus kérdés.Nincs mindenem ki maxolva,nem mindegy mivel kezdek neki az eventnek.

Syabo a Kinder tojásban is van 2 fajta.Az egyik lányoknak való ajándékokkal a másik fiúknak.Mindkettőben meglepetés van,de még se műanyagvirág a srácoknak és nem autó a lányoknak.
Tehát,ha annyit el árulnak,hogy az event vadászatnak számít vagy portyának,ha a LÉ bónuszokat nézzük,nem sablonoznak semmit.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.42
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
47. hozzászólás - 2016.02.16. 14:46:00
Köszönöm Miklós.
Szerintem jó kis event lesz.
Lord Domi
S1
Pontszám: 7.23
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
48. hozzászólás - 2016.02.16. 21:11:26
Kiskapu.
Ahogy említették. Ingyen EP?
Beváltom a majdnem 700db vadászat italát. Köszi.


Amúgy...
A hozzászólást Bíborhold módosította 2016.02.16. 23:24:37-kor
Pontszám: 8.73
kedvelt tagBalumaciFérfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
49. hozzászólás - 2016.02.16. 23:01:49 (Válasz Bíborhold #48 hozzászólására.)
igen erre írtam hogy ha nem kerül tp be az egy igen nagy előny...
rengeteg PÓK bevált minden italt és lesz neki eseménypontja vadászat nélkül.
A hozzászólást Balumaci módosította 2016.02.16. 23:06:43-kor
Pontszám: 6.09
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
50. hozzászólás - 2016.02.16. 23:30:17 (Válasz Balumaci #49 hozzászólására.)
Egyből nekem is ez jutott eszembe. Beváltom a CSP-t, aztán ellövöm az SZB-n, vagy megvárok vele valamelyik eventet, amelyik EP-be kerül.
Pontszám: 8.73
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
51. hozzászólás - 2016.02.17. 06:41:03
Egy gondolat bánt engemet:

- Megy a farsangi event, így két event ütközik egymással.
Nem nagy táp, de sokaknak pár farsangi ládikó is számít, amit jó lenne szerezni az VV alatt is, ha már ellövünk sok csp-t (már aki).

Megértem, hogy Baraty elkapta a H1N1 vírust, és lábadozik , jobbulást is kívánok neki!
(Küldtétek volna betegszabadságra, erre túlhatjátok... )

Ahogy tapasztaltuk, nem szabad rögtön a lecsóba vágni, mert mindenféle bug, ügyfélszolgálati levelek tömkelege lesz az eredmény.
Én is kivárok, ahogy jó páran fogják tenni.

Át kellene gondolni az időzítést, mivel farsang, VV, befizetési akció egyszerre megy. Egy le nem tesztelt event beugrik, sok játékos nézi majd, hogy mennyit áldozzon rá, hogy használja az erőforrásait.
Mintha párhuzamosan menne a Hordák harca a Xenoval. (Tudom rossz megközelítés, a két eseményt ismerjük már, tudjuk mit tartalékoljuk, hova költsünk, de azért két napot kibírt volna az esemény, főleg, hogy a farsangi jutalmak átvehetők 2016. Február 23.-ig., ami tapasztalat alapján is azt jelenti számomra, még 6 napig tudnánk farsangi ládikót szerezni.)

Jobbulást Miklós!
Pontszám: 8.10
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
52. hozzászólás - 2016.02.17. 07:01:55 (Válasz Xinx #51 hozzászólására.)
Idézet: Xinx - 2016.02.17. 06:41:03

Ahogy tapasztaltuk, nem szabad rögtön a lecsóba vágni, mert mindenféle bug, ügyfélszolgálati levelek tömkelege lesz az eredmény.
Én is kivárok, ahogy jó páran fogják tenni.

Ezt így is kell tenni, mindenkinek javaslom.

a farsangi jutalmak átvehetők 2016. Február 23.-ig., ami tapasztalat alapján is azt jelenti számomra, még 6 napig tudnánk farsangi ládikót szerezni.)

A mini event ládikó találás minden esetben bele szokott nyúlni az új nagy eventbe, 1-2 nap erejéig. Most ez 6nap, nem hiszem hogy nagy jelentősége lenne.
Illetve a farsangi mini feladatokbak se nagyon van plusz bonyolító tényezője, mert vadászni 10et, portyázni 7et, felvenni valami gagyi pajzsot, váltani 4 platinát bármilyen más esemény mellett tudunk.

Nagyon nagyon remélem, hogy amikor elindul a VV, minden rendben lesz vele - az új eseményknél ez mindig plusz izgalomfaktor ugye -, de ha gond lesz vele, akkor az nem hiszem hogy összeköthető a farsangi eventtel.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.70
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
53. hozzászólás - 2016.02.17. 07:22:12 (Válasz Bíborhold #48 hozzászólására.)
Idézet: Bíborhold - 2016.02.16. 21:11:26
Kiskapu.
Ahogy említették. Ingyen EP?
Beváltom a majdnem 700db vadászat italát. Köszi.


Amúgy...


Igen erre írtam a nyugdíjas profitot és hogy ez az event is csak nekik kasza.Legalább valakinek le kokszolt
Miklós az isten tudja miért,de olyan szinten túl erősíti őket,hogy totál értelmetlené teszi a játékot.
Nem tudok rá jönni,miért kell őket ekkora becsben tartani,de az,hogy szinte MINDEN event nekik kedvez "0TP" azért már elég felháborító!
A hozzászólást Lord Domi módosította 2016.02.17. 07:26:47-kor
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.86
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
54. hozzászólás - 2016.02.17. 08:26:35 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.02.12. 14:03:55

Ami még nyilván érdekes információ, hogy minden, a Végzet Vermében végrehajtott csata számít a kritikus ütés, varázslat és kábítás küldetésekbe. Lehet találni kiégett őskövet, szürke mytokronitot, asztrális kincset és szubplazmát, az esély kétszerese annak, mint egy normál vadászatnál. A kiégett őskő találós küldetés tud teljesülni. A következő templomi feladatok is teljesülhetnek: lépjen szinted állatod portyában, szerezz TP-t, vadássz egy napon (minden csata 2-nek számít).


nem egészen értem, ha csp-ért nem lesz csata , csak és kizárólag energiára lehet váltani nulla tp nula Le mellett , akor az egész eventet végülis portyával kell meg csinálni , tehát honnan fog potyogni nekem mondjuk asztrális kincs meg szürke meg stb és pl kiégettes küldi mégis hogy lenne teljesíthető pp-ből ?
Pontszám: 7.83
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
55. hozzászólás - 2016.02.17. 08:34:45 (Válasz Fsanyi82 #54 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2016.02.15. 16:25:22
A CSP-t egyszerűen csak átváltod energiára (ekkor kapsz eseménypontot is). Maga a mozgás kerül energiába. LE-t, TP-t, a csatákért kapsz (szörnyek, végzeturak, szint boss, titkos fődémon boss).
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.05
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
56. hozzászólás - 2016.02.17. 08:40:47
Az event előreláthatólag 10 órakor indul, az elején előfordulhatnak lassulások, ezért a türelmeteket kérem.
Pontszám: 8.29
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
57. hozzászólás - 2016.02.17. 08:44:32 (Válasz Offsboy #55 hozzászólására.)
válaszként ide szúrtad azt az idézetet ami miatt pont kérdeztem ezt

ki is van emelve benne , hogy esemény pont jár csp váltásért és semmi más

tehát ha te érted vagy sejted a megoldást szürke, asztrális, plazma , kiégett kavics találás(nem lopás) akkor légy szíves oszd meg velem is mert elején azt hittem értem , de most nem nagyon .

readásul dupla eséllyel lehet fentebb sorolt dolgokat találni ...

Úgy gondoltam lesznek mezők ,ahol pl feladat lenne xenoshoz hasonló küldi pl arass győzelmet csp ből x db ellenfélen a dupa esély pedig landira hajaz , de rossz nyomon voltam ez le esett

kár hogy szimplán pp zabáló event lesz ha az lesz
Pontszám: 7.83
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
58. hozzászólás - 2016.02.17. 08:48:07 (Válasz Fsanyi82 #57 hozzászólására.)
Nem kell pp az eventhez, honnan veszed?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.54
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
59. hozzászólás - 2016.02.17. 08:57:32 (Válasz Mortal55 #58 hozzászólására.)
hát az érdekes lenne ha pp se kellene

cspt ingyen át váltod csatákat se pp ből teljesíted akkor az event erő forrás igénye közelítene a semmihez , nem?
Pontszám: 7.83
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
60. hozzászólás - 2016.02.17. 09:06:30 (Válasz Fsanyi82 #59 hozzászólására.)
Csp-t váltasz energiára, abból lépkedsz. Van amelyik lépés csata lesz, itt lesz jó nagy jutalom minden finomsággal, ami elvileg azt hivatott kompenzálni, hogy egy csomó csp-nyit "üresbe" léptél, jutalom nélkül.
A csata jutalom szb arányú le és tp, annak többszöröse. Ez miatt gondolhattad, hogy pp kell. De a leírás alapján pp nélkül végigcainálható az event.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.05
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!