Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Xinx

Oldal: 12345
Dátum: 2017.02.01. 04:43:14
Ariel még mindig jó ölteteket ad.
Az első, legfontosabb változtatás a játékban tényleg az lenne, hogy: -"a játék minden egyes funkcióján végig kellene menni, átnézni, hogy miért nem működik, miért nem úgy működik, ahogy kéne, sőt, meghatározni, hogy hogyan kéne működnie. Akár itt a fórumon megvitatni a témát, és módszeresen rendbe rakni minden ponton. Definiálva mellé azt is, hogy hosszútávon hogyan lesz fenntartva ez az állapot."
(Kiváló példa az új relikviák felhasználási lehetősége.)

"Nincs értelne a TÖ-t fejleszteni, mert csak nagyobb pofont kapsz minden NPC-től, pvp pedig nincs.

ezzel egyetértek, egy top karinak ez tényleg probléma. erre tényleg csak egy kemény kihivást jelentő pve esemény lenne a megoldás. Az entitás ilyen akart lenni, csak ott is volt egy igény, hogy mindenki meg tudja csinálni.


- nem lehet MINDEN jó ötletet megvalósítani. Egyrészt, egy ötletet sokkal egyszerűbb kitalálni, mint leprogramozni.Másrészt, ha 100 játékos talál ki ötleteket, és van rá 1 tervező meg 1 fejlesztő, szóval értitek... Épp ezért kérem Arielt és a többieket is, ne azon sértődjön meg, hogy volt olyan ötlete, ami szerinte jó volt, és mégse valósult meg. Hanem örüljön neki, hogy számos (Arielnél nagyon sok!) általa javasolt dolog, változás bekerült a játékba. Én életem során nagyon sok játékkal játszottam, amelyik tetszett, ott küldtem is a fejlesztőknek javaslatokat. Mivel a szakmám a játéktervezés, biztos vagyok benne, hogy voltak értelmes javaslataim is Szóval ennyi amit adni tudunk, ennél többet nem ígérhetek, senkinek sem fogom azt mondani, hogy minden jó ötlet bekerül, mert ez nem igaz."

A VU 8 éve alatt sok minden változott.
Appok jönnek-mennek. Millió fejlesztés van a Google Store-ban, játékok élik ideiglenes őrületét, aztán lecsengenek (Angry birds, Pokemon Go...) Ezekre senki sem fog emlékezni két-három év múlva.

A következő találkozóra elmenve aki ismer fel fogja ismerni arcom, és én is azokat a játékosokat, akikkel együtt játszottam, beszélgettem, licitáltunk, fórumon különbözött a véleményünk.

Komolyan kellene venni a kemény magot!
Amikor elindult a VU, pár külföldi ellenlábasa volt (Gameforge...), most már millió.
Szomorú egy olyan hsz-t olvasni, hogy: -"Ez a játék nem ilyen hosszú időre lett kitalálva... Szerintem egyre kevesebb az a játékos, aki rendszeresen vásárol őskövet, ezért az utóbbi fejlesztések (BU, csatlósok) nyelik az őskövet, valahogy bevételt kell csinálni. Aki még partiban akar lenni a jól fizetőkkel, azoknak muszáj költeni ezekre. Én már indulás óta játszom, őskövet is vásárolok rendszeresen, de már nem lelek örömet a játékban. A csatlós arénára már nem költök, túl sokba kerülne tartani a lépést a toppal. A nagy szövetségek (V1) meg annyival elhúztak mindenben, hogy az előnyüket nem lehet már behozni. Azért még maradok egy darabig, hátha lesznek örömteli változások."

Évek óta kőkemény játékosok hagyják abba a játékot.
Annyi barátot vesztettünk itt, hogy lassan mindenkiben motoszkál a "Mikor hagyjam abba? Miért fizessek be?" gondolat, ahogy nálam is.


Lehet szidni a TOP-ot, de én elismerem azt, aki a Lady-n 400-600 küldetést letud egy hónapban, két nap alatt végignyomja a BU-t, előáll megfontolt fejlesztési javaslatokkal.

Hány MMORPG játék él lassan egy évtizede?

Ahogy legutóbb Maha Kali mondta: -Szűk réteg vagyunk, itt mindenki ismer mindenkit szinte. Múltját, játékstílusát stb.

Az én személyes ötletem elég bizarr.
Több éve megy a vita a TOP lassításról. (A Beho fő tápja vitathatatlanul.)
Miért ne lehetne elengedi a TOP-ot, ha csak kihalásos alapon érheti utol a "nemfizető", "nem napi több órát játszó" "alap" játékos?
Miért ne lehetne az eddigi koncepcióknak tükröt tartani, és más irányból nézni?
X szint, TOP 15- játékosok felzárkóztatása, ha kell beáldozni a brutális befizetési akciókat.

Lehetőséget, tápot kellene adni azoknak, akik havi egy-két ezer Forintot áldoznak a játékra, és levonni a konklúziókat.
Sokkal jobban megérné, mint 20 játékosra építve kéthavonta 21.000 Ft-t beszedni.

Amennyiben a leírtak nem megoldhatóak, nem illenek a játékfejlesztésbe, őszintén bevallani: "Elk.rtuk", ennyi volt és vége.
Dátum: 2017.01.31. 06:22:16
Offs, Lan féle "szuperkaraktereből" kevés akad.
Azt mondanám, hogy mindkét karakter egyedi, alig akad ki fel tudná venni velük a versenyt.

Több apró dolgot is lehetne már javítani!:
-Familiárisok! Sok játékos fejleszti a 3. familiárisát, de a találkozó óta még mindig nincs megoldás egy harcoló állat lecserélésére familiárisra.
-250. szint felett a szerencsekerék még mindig avatár italokat ad, amik már sem a Vt-ben, sem a kaland próbákban nem használhatók.
-Lopás szakértelemre semmi megoldás, a KH sem ad többet, ám másik szempontól véve szinte minden karakter jól le tudja védeni a kiégett őskő lopást.
-Lújzi04 hozzászólása is megfontolandó:

"Ha lenne mire elkölteni, akkor nem lenne egy zsák relikvia kupon tartalékban.... azért mostanra már elég sok módon lehet szerezni a játékban kuponokat..." A topnál tényleg valagszám van, nem lehet kihasználni már.

"Bíborhold javaslatában még mindig ott van az ah komponens... aminek az árát még nem lehet belőni hisz az a játékosokon múlik kinek mennyit ér meg... szóval szerintem nem szaladnánk csak úgy el az ah-s relikviák fejlesztésével..."

-Dettó igaz.
Dátum: 2016.06.20. 04:39:41
Zeke László: Jellemrajzok

"Az irigység nem más, mint önmarcangoló bosszankodás az embertársaink által elért sikerek, vagy megszerzett javak láttán, s annak okán, hogy inkább kívánnánk azokat magunknak."

"A fontoskodást nyilvánvalóan úgy foghatjuk fel, mint egyfajta sajátos törekvést saját személyünk vagy a hozzánk fűződő dolgok valóságosnál fontosabb színezetben való feltüntetésére."

"Mindennapjaink Poloniusa ő, ki saját együgyűségét takargatja nehezen kibogozható sületlenségeivel. Néha addig ragadtatja a saját fontosságába vetett hit heve, hogy megfeledkezve helyzetéről, a tényleges értékviszonyokról, megleckézteti, rádöbbenti embertársait a "valóra". Az ilyen beállítottságú buszsofőr szokott rendkívül sietős dolga lévén faképnél hagyni a megállóban; az ilyen típusú úszómester szokta megkövetelni az úszósapka használatát a medencében; az ilyen hajlandóságú mozijegyszedő szokta elkérni a személyi igazolványt a korhatáros filmet megnézni kívánó tinédzser szerelmespártól; az ilyen osztályfőnök szokta ellenőrizni osztálykiránduláson este tízkor a villanyoltást."

Ariel, nem tudom mit okoskodsz a V3-mal, amikor semmi közöd azzal a világgal.
(Esetleg titokban ott is játszanál?)

A V1-en összeraktál egy verhetetlen karaktert, akkor a V1 dolgaival foglalkozz, mert olyan fontoskodást lenyomsz, ami egyáltalán nem rád tartozik, csak TE játszod Miklóst és a játék menetét.

Te szégyelld magad, hogy más világokba be akarsz avatkozni, amikor a V1-is a te kényed kedved szerint alakul!
Lehetséges, hogy irigy lennél Offsboyra, hogy meglépte, amit te nem mertél, vagy félsz, ha visszajön megcsápol? ( Az utóbbit kétlem, mivel te rendesen kialakítottad a "kapcsolati köröd".

A V3-ba nem a te pofázásod, és a fizetett csatlósaid hozzászólásait kellene beleindítani, hanem, azokét akik régóta ott játszanak.

Szó szerint lassan jobban befolyásolod a játékot, mint Miklós! Ebben két dolog szomorú.
1. Nem te tervezted a játékot, nem érted épült fel a Végzetúr.
2. Rinyálsz minden fejlesztéskor, hogy neked jó legyen!
3. A magyar igazság, mindenhol ott akarsz lenni, beleavatkozni a játékosok menetébe, amikor egy ugyanolyan karakter vagy, mint a többi játékos, regisztráltál, játszol, csak a rinyát, meg az okoskodást nyomod évek óta.

Nekem már az sem tetszik, hogy női karaktert viszel, mivel van f.rkad, bevállalhatnád a több ezres őskő költés mellett a valódi énedet (ha más a szexuális beállításod, akkor meg vállald beI).

Ennyi erővel a Csipkerózsika álmodból felébredve zárolhatnád az összes világot, de azt se érteném meg, mivel te soha nem fogod elhagyni a V1-et. Ülsz az eredményeiden, és kész, másrészt befolyásolod a játékvezetőket.
Ez a topic nem neked készült, nem itt kellene okoskodnod!
Ha semmi közöd a V3-hoz, akkor miért vetted rá Miklóst, hogy hibernálja azt a világot?
Talán mert komoly arcok jönnének át?
Értelmetlen komolyan mondom amit itt lenyomsz.
"Oszt jó napot."
Dátum: 2016.05.28. 22:29:49
A V5-ös játékosokkal fórum után beszélgettünk erről.
Ugye Ariel a fórumon felvetette, hogy mennyi plusz idő lesz x csatlós menedzselése.
Miklós szerint nem sok, és nem száll el vele a karakter, szerintünk aki ráfekszik, az durván meg tudja tolni.
Még egy fejlesztés amit előhoztak, de még a végét sem látják.
Dátum: 2016.05.27. 16:34:46
"mert már régóta fizikai fájdalmat okoz pusztán a játékba való belépés, nemhogy átváltsak ennyi biszbaszt... majd aki átveszi és átváltja annak lesz közel 200as megája"

Ez a nap hozzászólása!

Gratulálok Tapsi!

Sajnálom, hogy elmész, Inkal, Q! Sok sikert a továbbiakban! Megint csökkent a B közép...
Az nem biztos, Miklóssal ezt is le kell egyeztetni.
Volt, hogy vihettél más világon is, volt, hogy nem, ha már nyertél egy relikviát.
(Egyeztetés folyamatban....)

Igen, a befizetési csomag gyengus...

A hivatalos:

"15:00-kor szoktuk zárni a dukátokat.
Ugyanaz az ember vehet a másik világon levő karakterének is, csak
ugyanazon a világon nem vehet több tételt.
"
Dukátzárás holnap 15.00
Nem akarok kukacoskodni, de miért zavar téged az inspirációs zavar?
1. Félévente van egy találkozó, ahol napi +1-5 csp pluszért vehetnek inspirátort a játékosok.
2. Szerinted rögtön levadásszuk kapott plusz csp-t?
3. Ariel tavaly 15 ezer dukátot lőtt el az inspirátorra, jelenleg 271. szintű, Ómen01 287. szinthez képest. Számolj már utána, hogy naponta mennyi plusz csp-t kap? Ezért te rátennéd az összes dukátodat? Nincs is annyid!
4. Lassan odáig jutunk, hogy a hasonló karakterek rinyálásától értelmetlen lesz az inspirátor, kénytelenek leszünk eladni. Ez főleg azért fájdalmas, mert nem más tápra licitáltunk akkoriban, és ez a reformkezdet felnyomja az agyvizem.
5. Már a Lady Alvarielnél is szívják az inspirátorosok a reformokat, de nézd meg, a V1-en Ariel rabolta a legtöbb LE-t, mégha ezt "csökkenti" is a relikviája.
6. Talán neki kifutja ingyen megvenni 5 csp-ért 2 dukátot naponta, ez zavar? Ennyi erővel leölhetnénk az arany tojást tojó tyúkot!
7. Az inspirátor V1-hez viszonyítva egy jó 200 körüli karakternek éri meg, de nem azoknak akik a Top 10-ben vannak.

A másik baromság, amit Miklós hozott fel:
„Az angol fórumon láttam egy javaslatot, amiben van fantázia. Eszerint lehetne egyes relikviáknak ezüst fokozata, pl: Magitrox (+10% varázslat sebzés), Tapasztalatkő (+40% állatfejlődés), Aranytallér (+30% LE), Drefeath (+15% sebzés)....a sor folytatható. Elvileg akkor ezek teljesítik az AH kritériumokat, mert máshol nem lehet beszerezni, tehát csak egyszer kell megvizsgálni az exploit lehetőségeket.”

World 1: 7625 players, World 2: 4305 players World 3: 2924 players

14854 játékos 3 világon!

Jelenleg a V1-en: 24923.árnylovas az utolsó a Toplistán? Akkor miről beszélünk?

LanMaffia már említette, hogy a V1 élő aukciós licitjéből meg lehetne venni egy másik világ egész aukciós tárgyait. A V1-es aukciót nem azért kellene megreformálni, mert „túl sok az AH-s tárgy”, hanem azért, mert ott halmozódik fel a dukátok jelentős része, és lám, néha nézem másik világon egy tárgy el se megy, mert nincs rá licitáló!

Komolyan, azért megyünk rá azokra a karakterekre, akik a kezdetektől fogva játszanak és a 10-20-50-100-as karaktereknek akkora veszteségük lenne belőle?
Egy új autót vehettem volna ennyi idő alatt a betolt pénzmennyiség függvényében!
Lehet röhögni, leszólni, a Top tartja el a Beholdert, a másik része a kezdő 20 ezres ajánlatot befizető játékos.

Miklós! Jó pár AH-s dolgot tönkrevágtál már. Szkarabeusz: AF pont, ennyi belefér…!
Képzőgyűrű. Mi már új kincstáblát várunk tőled, nem ilyen majomságokat! Több bónuszt kapunk a jelenlegi végső epikus kincsekből…(új kincstáblát nem fejlesztenétek fél éve! )

Végezetül megemlíteném, hogy a VU találkozó csúcspontja az élő licit volt.
Tavaly kitaláltuk, személyes okmánnyal igazoljuk licitünk érvényességét.
Több volt a licitáló, mint a személyes megbeszélésen résztvevő egyének száma.

Ha valaki egy tárgyra ment rá, és megnyerte, örült, mint majom a farkának!
A javaslatod akkora bukta, mint a Puskás akadémia utánpótlás nevelése!
Ennyi erővel a szívósság övét is ki lehetne bővíteni még egy harci körre, aztán unorbinátummá rakni.
Szerinted mennyien vennék meg alapban?

Nagyjából olyan, mintha vennék egy Bentley-t és utána mondanák, van ezüst, arany, platina fokozata.
Kapok egy alapot, aztán vagy befektetek, vagy marad az alap gyári.

Ez szó szerint kib@szás azokkal a játékosokkal, akik öt-hat éve gyűrik a VU-t, és tejelnek a tápokért!
Dátum: 2016.05.07. 08:00:34
Csórikám...

Te lehet, hogy teli vagy ősdrágakővel, jelenleg nekem 34 van.
Ellőttem 10 kisebb vadászzsákmányt és vadásztam nekem se jött óriási dög.
Az event előtt pont erről diskuráltam Baratyval, Miklóssal, de megvonják a vállukat.
Szerinted én a vadászatból élek?
A legtöbb játékos portyázik, nem pedig átolvassa az ezer éves diskurációkat, amikor pottyan egy újabb adag TP.
Nem szeretnék vulgáris lenni, de dugd fel az án.szodba a 100+ ősdrágakövedet!

Az alacsony szintű karaktereknek zseniális ötlet volt kitalálni hasonló küldetéseket, mint:
-Adj csatlósodnak 3 csatlóskristályt!
-Szerezz vadászat során 3 szürke mytokronitot!

Mission Impossible! Vakarhatják a ... hajukat, ha egyszer nem tudják teljesíteni.
Ez is a Beho nemtörődömsége, old meg ahogy tudod.

Az event végén lehet, hogy 1 életkehely fog hiányozni valakinek a jutalomhoz, és nagyon fog szívni, ez nem játékosbarát hozzáállás!

Miklóssal való levelezésem részlete:

"Azért írok neked, mert több minievent kezdeténél szívjuk a fogunkat.
Én is többször megszívtam a manakonstrukciós, vegyél ősköves gyógyital feladattal, mint most is.
Délelőtt manakonstruáltam, így nem tudom átvenni a jutalmamat.
Így járt még pár társunk pl. LanMaffia, aki aztán naponta olvassa a nagy fórumot."

"Ez mindig is így működött, az események 10kor indultak, az automata,
éjfélkor induló eseményben túl sok volt a buglehetőség, ami
exponenciálisan begerjedhet mire beérünk az irodába.

Megértem, van, aki előtte manakonstruált, és emiatt lemaradt arról az 1
életkehelyről, de bevallom, én a helyetekben megvonnám a vállamat, így
jártam, ez nem igazán számit, nincs jelentősége."

beholder.hu csórikám!

Ahogy olvasom sokan megjártuk a manakonstrukciós küldetéssel. Rendben megvonjuk a vállunkat..., viszont a sok minievent kapcsán tanulság is lehetne, hogy milyen küldetésekkel kezdünk.
Sokszor volt össze-vissza variálva a sorrend, első nap én fix., hogy nem indítanék olyan küldetést amit 10.00 után nem lehet teljesíteni.

Köszi Offs a jegyzetet, de ha száz ablak van nyitva, és nem figyelek, akkor úgy is rányomhatok a manakonstrukcióra, ill. megvehetem előre az ősöves italt. Én is ember vagyok, aki hibázhat. Meg is történt konstis küldetésnél már, hogy tudtam, az jön, de ellőttem előtte.
Sokkal több klikkelést hozott a játék, amit meg tudok csinálni általában, gyorsan le szoktam tudni, hogy este ne kelljen még arra is figyelni.
Dátum: 2016.04.06. 16:50:03
Hiányozni fogsz Solmyr!!!
Sok sikert a továbbiakban!
Dátum: 2016.04.05. 06:16:31
"Köszönöm a javaslatokat!
+mytokronitot nem raknék be a jelenlegi jutalmak helyett, azt már így is sokféleképp lehet találni (sőt amúgy is esik). Azt meg tudjuk csinálni, hogy akinek van transzcendális, az kapjon helyette 2 relikviakupont, akinek van mágikus elnyelő, az kapjon helyette 10 smaragd szelencét, és a fáradhatatlanság medálját birtokló pedig kapjon mondjuk egy... erre nem írtál semmit, mondjuk egy fétiszszilánkot, remélem az elég zsíros jutalom."

A játékosok találják ki a jutalmakat? Behalok.

Amióta feltalálták a VU-ban a csatlósokat a mytokronit alapvető szükséglet lett.
Egy vadászat: "Találtál x szürke mytokronitot. Találtál x asztrális kincset."
Akkor most eventezzünk, vagy minimálban nyomjuk?

+1
Dátum: 2016.04.05. 06:07:11
Fél éve megírtam, de azóta sem tudják megváltoztatni:
Xinx - 247. szintű végzetúr

Lélekkufárnál megvásárolható tárgyak és varázslatok:
druida főzet: Típus: varázsital
Szint: 260
VP regenerálás: 23000-27000 VP

sámán tégely:
Típus: gyógyital
Szint: 260
Gyógyít: 35000-41000 ÉP

Csodálatos, hogy a szerencsekeréken, az epikus kalandoknál ezt a ...-t kapom:

avatár manaital: Típus: varázsital
Szint: 200
VP regenerálás: 14000-18000 VP

avatár gyógyital:
Típus: gyógyital
Szint: 200
Gyógyít: 21000-27000 ÉP

A kereskedelem szakértelmet nem számítva!!!
Legyenek olyan szívesek már javítani, nem hinném, hogy egyedül lennék ezzel a problémával!
Ezek az italok maximum a kalandoknál mennek el...

Az is nevetséges, hogy Ariel kér új kincstáblát, mert az epikus ütésnél már rég túlléptük az eddigi határt.

Köszönöm Miklós.
Dátum: 2016.04.05. 05:53:39
Évek óta több dolog is zavar.

Korrekt -e a költési akció, ha valaki nem százezer őskővel játszik?
(Persze, ki lehet forgatni sajtoló medált a szerencsekeréken, meg összeszedni 300 dukátot ha naponta küldetéseket tol le egy játékos ezerrel.)

Minden akciónál írom a leveleket a JV-nek, miért nem tudják leprogramozni, hogy ilyenkor a gyógyitalokat, varázsitalokat ne 5 őskőért adja a rendszer automatikusan, de nem tudják átírni, inkább több klikkelés. (Italvásárlás (5 őskő) )

-Húsvéti csomag 3 Őskő
-1 hétre a prémium tagság mindössze 6 őskőbe kerül.
A VIP funkciókról, gyorsításról nem is beszélve.

Ekkora nagy veszteség lenne a Behonak ilyenkor ezekre is kedvezményt adni? Siralmas.

Napi ajánlat
20 Smaragdszelence
Megveszem
200 helyett
160 őskőért

A Top meg fogja venni, mert szüksége van rá, 160 őskő, egy hét prémium tagság hosszabbításához akciósan már nem éri meg?
Dátum: 2016.03.11. 22:20:47
Nekem jól jön a BK, +13 Le szívás.

A szerencsekerék forgatást én is visszakérném (gondolom nem egyedül vagyok, aki írja mikor pörgetett pirosat, kéket).
(Nekem ilyen dolgok nem kellenek: 10 platina, nagyon mytokronit csomag, 1 AF pont, 1 kivégzés. Dukát, pálca, templomkristályos dolgok még mindig finomabbak. Helyből benyomnék unorbinátum fókuszt valamelyik helyére.)

"Maris mennyire felertekelodne a mesterko erteke, ha a maximummal rendelkezo szakertelmeket novelne meg eggyel."

Tudás könyve, szívósság 101. Egy harci kör +ban álom lenne.

Megjegyezném, hogy 246. szinten még mindig 200. szintű gyógyitalokat, varázsitalokat pörgetek néha, amikor már 260-as löttyöket használok.
Dátum: 2016.03.04. 20:11:01
Köszönöm Offs, hidd el nekem az is elég lenne.
Ötmillió rokon, stb., mintha hajtana a tatár.
Én lejjebb adnám, erre kapom, hogy a barátnők nem úszták meg x millió alatt, egyszer megyek férjhez.
Na nem panaszkodom, ez nem a jegyesfórum.
Dátum: 2016.03.04. 07:17:55
Valakinek nincs profi fotós ismerőse?
Majtika szokott a találkozókon fotózni, kellene egy profi fotós esküvőre, az asszony 200k-t akar kiadni érte, én meg elküldeni a ...
Küldjetek már PM-t, ha van, a gépem többet ér, de menjek jegyes fotózásra, meg ide-oda.
Ha már itt tartunk cukrász?
Dátum: 2016.02.23. 00:19:44
https://hu-hu.facebook.com/EladoKarakterek
http://www.ebay.com/bhp/world-of-tanks

Itt még érnek valamicskét a karakterek.

http://www.ebay.com/itm/WoT-acc-World-Of-Tanks-Account-Eu-21-X-tier-tank- various-premium-tanks-/161957018808
$300.00

Hát, már Ariel se kellene ennyiért.
Dátum: 2016.02.21. 21:36:18
„A Végzet Verme egy izgalmas új verseny, amely a Végzeturak képességeit teszi próbára. A Verem számos csapdával és talánnyal teli, csak a legéletrevalóbb juthat el a végéig: a többiekre szerencsés esetben gyors halál vár.”
Új képesség:
-kattogás: minél nagyobb klikkszámot hozol össze egy perc alatt, annál nagyobb az esélyed a gyorsabb továbbjutásra
-időspirál: minél nagyobb, annál jobb esélyed van, hogy induláskor a számítógép előtt legyél

A szakértelmek csak őskőért fejleszthetőek, horda trófea felejtős, amennyiben nem tolod ki őket!

„Fontos infó: a szörnyek nem klónok, egy algoritmus által létrehozott ellenfelek. Szerintünk minden normálisan fejlesztett karakter le tudja őket győzni, de a biztonság kedvéért beraktuk, hogy aki akar, használhat támadás / őrjöngés italt, ill. lesz egy még további buff vásárlási lehetőség, de erre max. egy építő rabszolgának lehet szüksége”

Na most, vagy építő rabszolga vagy, és meg kéne venned a buffokat szintenként 20 őskőért (megint őskő… , LE-ért ez se beszerezhető…), vagy próbálják lassítani a haladást, ha már így elszaladt a szekér.

Én se kaptam 7 templomi pálcát, random, vagy javítva lett, ősit viszont igen david.

Szörnytalizmán (A tárgyat hamarosan fogod tudni használni!) Számoljunk egy hónappal kb.
(Viszont BU alatt nem csodálkoznék, ha nem használnák páran a sajtolásos küldetésre.)
Dátum: 2016.02.20. 22:22:41
"Ha ez a vadászat is sikerrel jár, elegendő lélekenergiád lesz... mire is? Kicsit túlhajszoltad magad az utóbbi időben, nem ártana lazítani! Egy rettenetes démonúr közvetlenül előtted bukkan fel, hajszálon múlik, hogy nem belőled lesz a zsákmány. De végül győzöl (+10274 lélekenergia). Lehet, hogy nem ártana lassan pihenni! +XX TP"

Szerintem a fene se olvassa el már ezeket a szövegeket.
Jó a mászkálós ötlet, de legyen rendesen leprogramozva. (800 LE/TP még jobb! )
Be kellene rakni a kvízmedálok, szakik módosító hatását.
15 pályán nem találtam 8 kavicsot, viszont elment szintenként vagy a két-három-négyszerese.
Nem is beszélve az állatelfogásról!

Az inspirációt én is számolgattam a napokban, eleinte gáz volt, most mintha...

Én a hordatrófeák mellett is kampányolok, hogy ne csak ősköves zacsikból tudjanak előszedni azok, akik nem mennek végig a pályán, vagy később kezdték el.
Jutalmat adnék mindenkinek, ki befejezte és elérte legalább a 300, 400 pontszámot, a TOP 10, kapja meg ami jól esik (elvégre jókor voltak jó helyen, időben).
Nem lehet mindenkihez igazítani a kezdési időpontot, xy Bélával volt, más dolgozott stb.

Be lehetne állítani az említett "számlálót", mennyi idő alatt teljesítetted a pályát és az event után megnézni ki volt a legjobb.
A kvízolimpián is azt reméli mindenki, hogy bejut, bejutott a legjobbak közé, és kap -e medált!
A pók karaktereket nézve szívatás lenne, tény és való, ha az lennék, a frissülő toplistát ütögetném, és kamráznám.

Végül, ha már így el lett ...-va az event, mindenki kapjon jutalmat, horda trófeát stb. (Persze, hogy nem annyit, mint az első 10, de valamennyit igen, mert nagyon közel áll a programozási hiba a többi kompenzációs esethez, ahol a full szerver kapott valamicskét.)
Dátum: 2016.02.19. 22:14:39
Offs jó leírást csinált.
Én is nekiestem bejártam az össze mezőt, ha már így lett leprogramozva, hogy pár óra alatt le lehet tudni a 3 hetes eventet.
Eddig úgy voltam vele, szépen lassan, aztán, jött a gondolat: - Mit szórakozzak 3 hétig a brutális grafikus mászkálással?!

A rejtett kincseket érdemes összeszedni, ingyen térkapu stimulátor, egyéb finomságok jól esnek.

Volt bukott csatám, visszamentem, levertem az "énemet".
Egy állatom elájult, szerencsére van betárazva szörnykoktél, így a többit kimúlás előtt maximális ÉP-re raktam.
A vastag bőr nekem bejött turbózva, aztán lehet, hogy csak én néztem a kapkodásban, hogy használ.

Paradoxon, hogy korábban kivárásra játszottam, aztán belecsaptam a lecsóba.
Az ősköves vásárlás lutri, főleg akinek kevés platinája van, bár kaptam olyan opciót, ahol kizárólag őskőért vehettem nerfet.

Idegesítő a VP nullázódása, az ajánlatok megvétele (főleg azoknak, akik nem millió kaviccsal rendelkeznek), az időfaktor, hisz nem mindenkinek adatik meg, hogy induláskor ott üljenek a gép előtt feltápolva, az inspiráció büntetése.

Miklósnak jó tapasztalat, hogy valamennyire fogják vissza ezt az eventet.
Biztos vagyok benne, hogy a mostani tények ismeretében egy-két óra és a TOP 10 meglenne. (Lan, Offs. nem kiváró játékosok. )

Egyet értek, hogy ha több hétre tervezünk egy eseményt, ne lehessen rövid idő alatt végigcsinálni!
Szenvedjen meg mindenki a jutalmakért (ahogy Lan szabin a BU-n, dekrétummal, stb. bocsesz )
Irreális a tervezett idő-jutalom faktor. Tanulság lesz a következő végzet vermére.
Dátum: 2016.02.18. 15:31:31
Jobbat nem is írhattál volna.

Részemről is határozott van rá igény és tetszik az event.

"Szerintem nem csak 50-en szereztek HH-ban világonként 50 trófea körül. Vagy már csak ennyinek saccolod/látod az aktív játékosállományt/világ?" Durva lenne, de nem kizárt, hogy ez is bekövetkezik.

"Az első 50 helyezett 50 hordatrófeát kap, a Hordák harca alatt is kb. ennyit lehetett szerezni; az első 50-be aki akar, be tud jutni. Abban viszont igazad van, hogy ott és akkor viszont volt ún. háborús csomag, amit naponta meg lehetett venni őskőért, abban volt minden nap további 4 horda trófea. ha van igény rá, ezt berakhatjuk, hogy a V6-osok is megszerezhessék a hordák harcás relikeket hasonló feltételekkel, mint a többi világ korábban."

Miklós megint elszólta magát. A kulcsszó: őskő.

Komolyan normál játékkal, miért nem lehet horda trófeát szerezni?
Annyi kufár ajánlat van a mezőkön, hogy dől onnan is a lóvé?

Elismerésem a gyors reagálású hadtestnek, hogy észre vették milyen gyorsan le lehet tudni az eventet!
Ahogy Lan és sok más karakter megírta türelmesen megyünk végig. Talán ha lenne időm, beleférnék abba az 50-be, kik kapnának 50 trófeát, de szintet is ugranék. A "rinyamedált" kiérdemelve meg időm sincs per pill. több játékra, rohanás van a való világban.

Gratulálok a toplistásoknak!

Emishi nagyon jó a hsz-ed! Csillagos 10 pontos!
Oldal: 12345