Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bjork123

Oldal: 12345678910
Dátum: 2022.04.26. 23:06:23
Mi volt a foglalkozása Donáti Antalnak?

Doráti volt a neve és nem Donáti
Dátum: 2019.10.12. 17:49:03
Újabb régi V3-as karakter törölt:

Sy Web

R.I.P.
Dátum: 2019.08.31. 10:56:24
Sajnáljuk, ismeretlen hiba történt, kérlek próbálkozz néhány perc múlva. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba velünk a support.beholder.hu oldalon.

Ezt csak nem sikerül orvosolni...
Dátum: 2019.04.19. 13:24:12
"Sajnáljuk, ismeretlen hiba történt, kérlek próbálkozz néhány perc múlva. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba velünk a support.beholder.hu oldalon."

Bosszantóan gyakran válik elérhetetlenné az oldal. Kedvem megy el az egésztől...
Dátum: 2018.09.26. 23:21:12
Először klikk a Kompakt nézetre, majd klikk a Listázásra, majd az ekkor betöltött új oldalon klikk az Eladható tárgyaidra - ahogy ezt Gwindor is leírta az imént más szavakkal. A kapott lista egyébként csontra megegyezik azzal a listával, amit az avatárod melletti jobb alsó Tárgylista (ládikó ikon), illetve fent a Felszerelés menü is feldob, csak ezeknél még kis miniképek is vannak a listában.
_ _ _

mód: Illetve nem pont ugyanaz a lista, mert az eladható cuccok közé pluszban bekerülnek a gyógy- és varázsitalok, a fókuszkristályok, valamint állatfelszerelések
Dátum: 2018.09.26. 11:51:42
Kíváncsiságból megnéztem ezt a kérdéses Kompakt nézetet, mert még sohasem rendeztem így a tárgyaimat a kufárnál. És valóban, igaza van a két előző hozzászólalónak: szépen, rendben fajtánként vannak egy-egy oszlopba rendezve a tárgyak, a fajtaoszlopokon belül pedig listaszerűen szint szerint. Fura, hogy te ezt nem látod ebben a nézetben
Dátum: 2018.07.25. 21:03:47
Idézet: NecroManci - 2018.07.25. 18:38:51

v3-on pedig nagyon furcsállom , hogy több emberkének is lett volna módja segíteni a kicsiken, mégsem tették, ezért kiemelném nevesítve azokat, akik nem sajnáltak energiát, válaszoltak a kérésemre, vagy kérés nélkül segítettek:

Saláh Ad Din , kérés nélkül is brutális ellenfél volt a szörnyeknek.
Masqureder és Pumur2 azonnal segítettek.
Mistoffog nemcsak segített első naptól, hanem rákérdezett külön, hogy hogyan öltözzön be, felajánlotta a karakterét másoknak.
Lady Puder nagyon cukin reagált, be is öltözött kérésre és rommá verte a szörnyet!

még sorolnám, ha lenne kit, de ennyi a V3...


A listád messze nem teljes. Az alábbi nevekkel lehet kiegészíteni, mert ők is bekapcsolták a segítséget. És gyanítom, így sincs felsorolva az összes segítő...

IV_Ulrich
Vanek úr
Kondor
Mishqua
Dátum: 2016.09.18. 18:42:52
Nagyon sajnálom Büyük törlését. Nemcsak mi KoD-osok vesztettünk el egy remek tagot, hanem a játék is szegényebb lett egy kiemelkedő karakterrel. Újfent csökkent azon karakterek száma, akikhez próbáltuk mérni a sajátunkat, legyünk akár ellenfelei, akár szövitársai.
Dátum: 2016.07.06. 11:52:11
Mivel kizártnak tartom, hogy ezt a fórumot az egész V3-as közösség napi szinten látogatja, ezért ennek az igen lényeges változásnak a bejelentését más felületen is meg kell tenni! És nem, nem elég, hogy kiteszitek a nyitóoldalra, mert a kutya nem olvassa el az ott hébe-hóba megjelenő híreket.
Dátum: 2016.06.27. 20:35:32
Idézet: Miklós - 2016.06.27. 15:14:46
Sziasztok,

Az hogy jó döntés-e, majd az idő megmondja.

Ez akár a játék mottója, vagy a játékfejlesztő filozófiája is lehetne...
Dátum: 2016.06.26. 19:58:14
Idézet: Emishi - 2016.06.24. 11:55:05
Engem inkabb az erdekelne, hogy az alapito allamok kozul megis milyen okok, viziok miatt lepett ki az egyik. Ezen senki sem gondolkodik? Vagy azon, hogy angliaban meg mindig font a fizeto eszkoz, eu ide vagy oda?
A jarhato ut a kilepes lenne szinten es oroszorszag fele nyitni, mert az eu nemsoka be fog dolni.


Egy kicsit pontosítanám a mondandódat.
1. Anglia (egészen pontosan az Egyesült Királyság) nem alapítója sem az Európai Uniónak, sem az elődszervezeteinek.
2. Más uniós országnál is előfordul, hogy nem az euró a fizetőeszköz.
3. az Oroszország felé nyitás favorizálása pedig a hozzászólásaid zömét megmagyarázza.
Dátum: 2016.06.08. 00:01:24
Igen, megmaradhatott az összes karaktered.

A fenti szabályok azért érdekesek ebben a mostani diskurzusban, mert úgy tűnik, hogy belátható időn belül (1-2 év) megtörténhet a világok összevonása, és nem mindegy, hogy a megváltoztatott, megnyesegetett portyaszabállyal hogyan állnak majd helyt a V3-as játékosok.
Dátum: 2016.06.07. 23:35:51
Nos, az elmúlt évek során talán te is botlottál már bele olyan játékosba, aki - legalábbis a portyák terén - nem volt túlontúl sikeresnek mondható
Dátum: 2016.06.07. 23:26:24
Idézet: Tigrisnyul - 2016.06.07. 16:20:57
Miklós, had ne kelljen rákeresgélnem mi lett az angol világ összevonás szabálya. Itt még nincs ilyen. Esetleg, ha szeretnéd, hogy tájékozottabbak legyünk, tegyél egy linket.

Az összevont világban - amennyire tudom az összevont V1-V2-V3 angolban legalábbis - a portya annak a világnak a szabályai szerint játszódik le, amelyik világból bekerült a játékos.

Tehát győztes portyát indítva a V1-es és V2-es játékos annyi LE-t rabol és szív el, amennyit a régi világában is kapott, és ugyanez igaz az ex-V3-as játékosra is. A mai állapotok szerint ez azt eredményezi, hogy egy sikeres portya alkalmával összehasonlíthatatlanul több LE-t (rablás+lélekszívás) hoz el a régi V1-es és V2-es játékos, mint egy mm-re ugyanolyan V3-as, hiszen a V3-as rablás korlátozva van.
Vesztes portyánál azonban fordul a helyzet: ebben az esetben a V3-as játékos jár jobban, hiszen az elvesztett LE csak töredéke annak, amit normál (V1-V2) csatában veszítene.

Egy "győztes" típusú játékosnak tehát jobb, ha V1-V2-es pedigrét tud felmutatni az összevont világban, és nem V3-as múltat.

Ha rosszul tudom az összevont világ portyaszabályát, akkor kérem, valaki javítson ki.
Dátum: 2016.06.04. 11:38:48
Arról van szó, hogy

• a megjelenésedet követően Miklós szét akarja cseszni, ami miatt a V3-at szeretik az ottani játékosok. Ez a te közvetlen vagy közvetett részvételeddel történik.
• a kiégett őskő lopását bizony mindenki a bőrén érzi, tőlem alig több mint egy nap alatt 3 befizetésnyi kiégettet húztál le (1000 fölött). Ez azt jelenti, hogy ha ma akarnám befizetni a nyomorúságos 350 őskövet, akkor nem tudnám 350 kiégettel megtámogatni. Ha nem tudom megduplázni ezáltal, akkor effektíve drágább a játék nekem. Ha drágább, akkor nem költök rá. Ha nincs őskövem, akkor lehúzhatom a karit a slózin, mert nem tudom tartani a lépést a környezetemmel. Egy gyenge karival nem játszom. Ha nem játszom, törlöm. Ha törlöm, akkor tőlem már a büdös életben nem lát befizetést a Beho.
• a napi 12-15 portya tönkreteszi a játékélményt. Lehet, hogy te ettől jól érzed magad, de az érintettnek bizony nem lesz kedve folyamatosan gyógyítani magát, hogy ő is tudjon egy kicsit játszani. Egyszerűen elítéllek azért, hogy napi ilyen mennyiségű ütést zúdítasz másra. Megteheted, de attól még nem etikus.

Lehet picsogós nebántsvirágnak tartani, de a V3-ra azért regeltem, hogy normálisan, másokat nem szénné rabolva tudjak játszani, miközben engem se aláznak porba nap mint nap. Nekem nem szokásom naponta 10 fölött portyázni valakire (napi 1, nagy ritkán 2 alkalom), pedig vannak az ütőtávomban nagyon jó farmok. Rendben, én egy szánni való lúzer vagyok, te meg az élet császára. Nem az zavar, hogy eggyel több ember tud elkalapálni, hanem ahogy teszed mindezt.

Miklós: 150 vadászat után sem botlottam bele a kérdőívedbe!
Dátum: 2016.06.03. 20:31:00
Idézet: Miklós - 2016.06.03. 16:47:57
2 javaslat volt a probléma megoldására:


Csak kíváncsiságból: maga a "probléma" meglelése és annak azonnali megoldása nem Offsboy sugallata? Csak mert éppen most ámokfut a V3-on. Eddig sok-sok év alatt nem derült fény erre a borzalmas igazságtalanságra, ami a többi világot sújtja, miközben a V3-on bezzeg tömegével nőnek ki a semmiből a mindent elpusztító titánok. Mindjárt sorolom is őket név szerint, csak most, izé... ööö, hirtelen csak Büyük neve jut eszembe.
Dátum: 2016.04.28. 00:05:16
Szépen búcsúzott Tapsi. A Landragór mindkét listáján szerepelt 1. illetve 2. helyen.
Pedig bizony a szövetségen belüli eventek vagy az egész szövetséget megmozdító világeventek fejlesztése lenne előremutató. A jelenlegi események arra erősítenek rá, hogy a játékosok csak saját magukkal (a karakterükkel) legyenek elfoglalva. A közös munkának, sikernek egészen más íze van. A csapatmunkához köthető siker díjazása pedig egyéni lenne. A csapattag részvételének intenzitásával, a feladatból kivett résszel lenne mérhető, azaz aki többet tesz a sikerért, az nagyobb, komolyabb díjat zsebel be.
Dátum: 2015.10.14. 13:30:21
Idézet: Dnamax - 2015.10.14. 13:16:52
A Kristály szövetség citadellálya is bedöglött, délben elmaradt a szokásos csapás , nem mintha hiányozna v6-on


És ezenkívül az óránkénti kristálytámadások is 11 órakor futottak le utoljára.
Dátum: 2015.06.22. 14:24:50
Ez így igaz is. Csak annak bukó, aki például tegnap este 10-kor elment aludni, ma reggel elment dolgozni és majd csak délután kerül gép elé. Biztos vannak ilyen játékosok is. Ja, hát akkor ő így járt...

mód.
De mivel nincsen tömeges panaszkodás emiatt, ezért valószínű, hogy marginális problémáról van szó, a többség megoldotta.
Oldal: 12345678910