Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Impopo

Dátum: 2009.07.23. 11:23:58
Valaki tud valami biztosat az isteni italról? Mert akkora licitek szaladgálnak rá hogy bődület. Kicsit költséges, ha tényleg csak egyszer használható fel!
Dátum: 2009.07.21. 09:10:03
V3-on van egy képlet ami maximalizálja a vihető LE mennyiségét. 50+szint*50*(0,2-2). A zárójeles rész értéke a nyert/vesztett csaták arányából szármzik, ami nem lehet kevesebb 0,2-nél és nem lehet több 2-nél. Ergo hiába van valakinek 1 győzelme és 100 veresége ez min 0,2-es szorzó, és hiába van valakinek tripla győzelme az maximum 2-es szorzó. A kapott értéken módosít az átokpiramis, és a kreatív affinitás szakértelem. Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy ha magasabb szintűt ütsz, akkor az befolyásoló tényező-e, elvileg nem.
Dátum: 2009.07.16. 15:19:27
Akkor megvan a bibi. A kút mérete volt annyi amennyi.
De mi történik pontosan?
Tegyük fel, hogy nekem van 100k tényleges építésem, a kút ahova belépek 1000k-s vagyis belépek viszek 80k-et. Majd újból kilépek, és belépek egy hasonló kúttal rendelkező másik szövibe, akkor az eredeti 100k- építésem 80%át viszem, vagy az előző 80k 80%-át?
Dátum: 2009.07.16. 15:07:55
No, akkor azt mondjátok el nekem, hogy a szövetségi belépésnél nem számít csak a valós LE építés?

Építettem eddik 551k-et ebből sokat építés szakival tény. De most hogy újra szövetségbe léptem az össz építésem 289k lett. Ez nem 80% hanem 52%!

És akkor egyenesen jönne ebből a következő kérdésem. Ha ezt a szövetséget is elhagyom, akkor a 289k-es összépítésem lesz a következő körben a mérvadó és ebből jön le 20%, vagy a következő szövetség esetén is 289k-ről indulok?
Dátum: 2009.07.16. 14:06:42
Hova akarod elküldeni?
Dátum: 2009.07.16. 10:53:51
Csak nem reális. Minek elvinni egy erő kövét 250 dukátért (500CSP ha csak 1-et veszel naponta) ha ennyiből kétszer szintet lép az ember?
Hááát... Konkrétan már csak egy célom maradt szétvágni egy két olyan fickót, akikkel tele van a hócipőm vélt vagy valós sérelmek alapján. Ehhez kellene felfejlődnöm, de nem bánnám, ha ez nem lenne lehetetlen, és nem lenne lehetetlenül hosszú idő (pl. fél év meg hasonlók).
Pont ezért keresném a kitörési pontot
Nem azt mondom hogy nem erősödtem, csak nagyságrendileg nem vagyok sehol.
Egy hónapos lemaradás a LE szerző szakiknál végzetesnek tűnik, mert ugyan ezt a részét a dolognak behoztam, de a addig a többiek sem tétlenkedtek., és számomra még elérhetetlennek tűnő max kereskedelemmel, és 100-200TÖ kölümbséggel rohangálnak. nekem egy újabb hónap lenne a kereskedelmet kimaxolni, de akkor a tulajdonságom nem változna semmit a szerencsét kivéve.
A visszafogottal csak annyit értem el, hogy kikerültem az első 20 hatósugarából, viszont a maradék 80 aki előttem van, továbbra is elver ha akar. Akik alulról érkeznek és lassan megelőznek, előbb utóbb lecserélik az előttem lévő 80-at és ők fognak elverni.
Aki előtted van 4 szinttel, nagyobbat vadászik, hamarabb vesz fegyvert. Fejletteb is mint Te vagy. Vagyis ha elhúzott bármiben, akkor nem fogod tudni behozni... aztán húz egyet a kéziféken, és még mindig feletted lesz 4 szinttel a visszafogottnak köszönhetően mint Te, és amíg világ a világ, feletted lesz, és bucira veri a képed naponta 3x.
Nekem is megvan a kézifék, de korai volt még behúzni asszem, mert akik ellen kellett volna hogy hasson, pont nem hat. Rémfékeztek, és továbbra is elvernek. Ha kiengedem, akkor eléjük szaladhatok, de a hátrányom mint említettem több mint egy hónapos... Ha nem csinálnának semmit, akkor gyorsan be lehetne hozni, de mivel ők se gügyék, ezért még megsaccolni sem lehet, hogy mikorra tudnék feléjük kerekedni.
Nem izgulok, csak idegesít a rohanás a busz után, ami ugyanolyan gyorsan megy mint ahogy én futok, de soha nem érem majd el
Dátum: 2009.07.14. 12:18:25
Jula miért is nem kaphatta meg az ősköveket? Mi volt a gond a licittel?
Egy egszerű kérdésem lenne, és adhattok rá választ privátban is.
V3 az első világom és nem nagyon értek az optimalizáláshoz, de a békés világban tisztán látszanak már most az erőviszonyok. A bajnokok bajnokok, a vesztesek vesztesek.
Saját példámból kiindulva... egészen a28-ik szintemig még labdába rúgtam... ez volt két hónapja kb. Addigra kimaxolta az élmezőny a LE termelő szakikat. Azon vettem magam észre, hogy egy hónapja semmi mást nem nyomok csak szakértelmet. A LE termelő szakik most már nekem is maxolva, de tulajdonságban elmaradtam mint a borravaló, szakértelemben pedig továbbra is ott a szakadék. Persze ebbe nem csak én esek bele, hanem a játékosok 90%-a.
Itt hol találni kitörési pontot?!
Dátum: 2009.07.10. 13:52:18
A v3 egy "békés" világ. Engem ezzel etettek be mikor elkezdtem első játékomat... de otthon a való világban már emiatt is áll a háború!
Mit szólna az asszony, ha elkezdeném a v4-et?!
Dátum: 2009.07.08. 15:23:35
Uhh, akkor valahol elsiklottam egy számadat felett. Így már valóban nem olyan rossz. Bár a bajnoki medállal még mindig nem összevethető.
De nem is ennek hasznosságán akartam lovagolni, mert csak offolok it.
Nekem az a nagy bajom, hogy csak jártatom a szám, hogy kellene még sok újjítás a köznépnek, csak túl fantáziaszegény vagyok, hogy jó javaslattal áljak elő.
Dátum: 2009.07.08. 15:17:02
Ok,ok a szakiktól ne tekintsünk el...
De ezt az ötszörös dolgot nem nagyon értem. Hol jön ki az ötszörös különbség?! Nem tudom hogy működik, de ha jól értettem, mikor legyőzöd a fertőzést minden tulajdonságod megnő egyel. Azaz pl 200 ról nő 201-re, és minden megy tovább. A bajnoki viszont 200+1 ami 220-nál is +1 lesz. Közel sem ugyanaz, mert ha így működik, akkor a bajnoki megfizethetetlen előny.
A fertőzés legyűrése ugyanúgy mint a rubin aura vagy mi egyszeri hatás és pont, míg a bajnoki minden egyes tulajdonság növeléssel egyre értékesebb.
Dátum: 2009.07.08. 15:09:15
A kufárnál meg lehetne néha kiárusítás az asszonyoknak
Dátum: 2009.07.08. 14:53:36
Én csak a V3-on játszom, és csak az ottani tapasztalataimat és véleményem tudom megfogalmazni.

Valamit kellene még bedobni a játékba... nem biztos, hogy a bajnokit kellene megreformálni egyébként. Igaz ami igaz felbosszantja az embert, hogy aki az elejétől bajnok, az az is marad, és mindegy ki hogy rohan utánuk, a bajnok bajnok, a vesztes meg vesztes marad.
30 szint felett a bajnokik sorsa már régen eldőlt, izgalom csak abban van, hogy ki hova nevez. Bajnokok között dől el a medál sorsa, ők izgulhatnak, hogy a random kit fog kidobni közülük.

Sok újdonságot hoznak be a játékba, de sajnos az átlag halandónak nem nyújtanak sikerélményt.

A fertőzés ellen szinte mindenki küzd/küzdött, de már látszik, hogy nem ad sokkal több bónuszt mint egy bajnoki medál (a szakiktól most tekintsünk el). Ráadásul itt egyenlőre vége a történetnek.

Az aukciós ház ad némi plusszt, de mivel a portyák nem hoznak annyit, ezért aki napi 5 CSP-t költ rá, az bizony hosszú távon jelentős lemaradást könyvelhet le magának.

Kellene a nem túl jól optimalizáló játékosoknak is dobni valami csontot amin rágódhatnak, mert jelenleg sokan nem a játék élményéért játszanak, csak a már kialakult közösségük miatt, vagy arra gyúrnak, hogy vélt vagy valós sérelmeiket megtorolhassák később.
Dátum: 2009.07.08. 14:22:16
Winnie 92%-on áll vele... még kell egy kevés idő mire kiderül a turpisság.

Ezt ctrl+W-t én is kidobom a profilomba! Ez fogalmam sem volt róla mire jó, de kipróbáltam
Dátum: 2009.07.07. 13:55:34
Az alapvető gond a random iszonyatos szórásából, és a karakterek szerencséjének mérhetetlen külömbségén, és skatulyázódásából adódik szerintem. Korábban mikor sokat sírt a szám, elkezdtük írni hogy ki mennyit vadászik nálunk. Igaz ez régen volt már, de a velem azonos szintű szövetségi társaim ugyanolyan szerencsével és spektrálissal kvízezés nélkül minden esetben több LE-t vadásztak össze mint én és ezt nem 20 vadászatnál néztük meg. Ahogy most is ha ránézek a toplistára, a velem egy szinten lévők között a szintet vezetők 200 szakértelem és majd 200 tulajdonsággal vannak előttem. Tény, hogy 10 küldetéssel is előttem járnak de az csak 200k különbség. tegyünk még mellé mondjuk 500-al több helyes kvízválaszt, meg hogy kb egy szinttel hamarabb maxolták a spektrálist mint én, de ekkora különbség akkor sem reális.