Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Büyük

Oldal: 123456789
Dátum: 2012.06.24. 12:33:22
Idézet: Rolikam - 2012.06.24. 12:15:05
Pár videó a találkozóról
Licit joker http://www.youtube.com/watch?v=4VZ2mHIV_e4&feature=relmfu

Köszi Rolikam.
Megörökítettél az utókornak.

Most már tudom bizonyítani itthon,hogy nem csajozni járok hanem valóban a VU talira.
Dátum: 2012.06.06. 11:01:37
Idézet: Birka - 2012.06.05. 21:58:32
Na egy ilyen templomot kaptam, aki ennél léigényesebbet kap, az jelentkezzen, és átadom a topszopás medálom


Ezen a templomon semmi extra nincs.Az emberek többsége köztük sajnos én is ennél sokkal szarabbakat kap.
Most azon agyalok te nem dicsekedni akartál ilyen burkoltan,hogy ennyire csókos vagy a könnyű templomaiddal.

A topszopás medálodat meg tartsd meg nekünk is van egy csomó belőle.Miklós azokat osztogatja az őskővásárlás mellé bónuszban.Hisz mi az ha nem topszopás,hogy fizetsz egy szolgáltatásért a pénzt elveszik de a szolgálatatást meg nem,vagy alig alig tudod igénybe venni mert a készítők szarnak rá nagy ívben,hogy a szerverük a legtöbbször nem működik sehogy,vagy igen igen lassan.Persze így elmondhatjuk,hogy sokat játszunk a pénzünkért de nem azért mert annyi mindent csinálunk csak 20 percbe telik 3 kattintás.
Dátum: 2012.05.19. 11:39:13
Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+32 Erő, +32 Támadás, +32 Védekezés, +31 Egészség, +31 IQ, +31 Mágia, +31 Taumaturgia
270 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)

Nem tudom megérte-e,sosem számolgatok
(De ránézésre elég nagy a valószínűsége,hogy igen)
Viszont megvan az első 5k feletti tulösszeg v3-on.Küldetés teljesítve.
Dátum: 2012.05.02. 21:51:38
Idézet: Yasmina - 2012.05.02. 20:31:32
Baraty dolgozik a héten? mert nem lenne rossz, ha válaszolna és javítaná a templomos lélekgyémántos áldozási problémám.

Tényleg történt már valakivel olyan, hogy feláldozta a kért mennyiségű lélekgyémántot a templomban, a küldetés elfogadásra került (ez még gondolom sokakkal megtörtént), majd miután kiléptem a templomból és később újra beléptem csekkolni a többi küldi állapotát, a lélekgyémánt áldozós küldetés újra aktív lett , ami persze nem vicces a tetemes lélekgyémánt miatt


Nekem is kétszer kellett a lélekgyémánt áldozós küldetést megcsinálnom.Van egyáltalán akinek elsőre elfogadta,vagy ez bug és mindenkinek dupla lélekgyémántot kellett áldozzon?
Dátum: 2012.04.20. 18:57:24
Olvastam persze,nincs is semmi gond tudom,hogy a statisztikáddal csak segíteni akarsz,csak ezzel a szerencsekerekes dologgal nálam mindig érzékeny pontba taposol.
Valószínűnek tartom,hogy a keréken te kiemelkedően szerencsésnek mondhatod magad jelenleg,így valószínű a személyes statisztikádat ami a te pörgetéseidből jött ki nem lehet alapnak venni mert nagyon sokan szerintem a negyedét/ötödét pörgettük csak a te ritka cuccaidnak nem szólva az ultrákról.

Meg is kaptam mára a szokásos támadás italát,3 kiégettet és egy forrásvizet.Ez még a jobb pörgetések közé tartozik mert a forrásvíz helyett amit akár használhatok is semmit,fehér kristályitalt vagy 0,1 af-et szoktam kapni.
Dátum: 2012.04.20. 16:23:03
Idézet: Craslorg - 2012.04.20. 15:36:12
A ritka/ultra ritka, ha csak napi 1-szer pörgetsz és 14 napod van rá, akkor közben a várható érték olyan 1,5 - 2 db, ha őskövekkel is, akkor ez 6-7 db, így azért megoldható, bár főleg őskővel.


Örülök,hogy ezt mindig leírod csak azt nem veszed figyelembe,hogy ezek az értékek egész véletlen csak nálad működnek.Nálunk többen is vagyunk 0 ultrával és 10% alatti ritkával pedig minden nap pörgetünk kővel.Én egész pontosan 5 használhatatlan kéket találtam a kerék eleje óta nulla pirossal úgy,hogy az elejétől 3-at pörgettem minden nap.Számold ki szépen ez mekkora találati esélynek is felel meg.
Tudod akit nem kedvel Miklós és a randomja az nem találja ám úgy a pirosakat és a kékeket mint egyesek.
Dátum: 2012.04.19. 13:40:02
Azt mondták itt feljebb az én kérdésemre,hogy fogsz el blökit autosajtolod ,csak nem látod(kivéve ha találsz benne esszenciát mert azt megkapod és a végén a jutalomkor azt a lét is megkapod.
Reméljük így lesz,én mondjuk már csak azt hiszem el amit látok és megkaptam.


Azt kérdezném még valakitől aki tudja,valahol olvastam,hogy nem kell szabad hely a blökinek akkor is számolja az elfogást és az autosajtot a landragóros csatáknál.
Ez valóban így van?
Dátum: 2012.04.19. 11:26:39
Kaphatnánk egy illetékestől megerősítést,hogy az autosajtolások el lesznek számolva a végén?

Mert nem ad semmit és azzal a kieső lével keményen szívás lesz léügyileg az event.Azt meg nem hiszem,hogy egyénenként számolnátok ki mennyi blökit fogott be és odaadnátok a lét a végén tulban, mindenkinek amennyit befogott.
A xenonál legalább ki volt írva,hogy elfogtuk/sajtoltuk egy elesett végzetúr kóbor blökijét.Így az ember tudta,hogy megkapta.
Itt nincs semmi,ha nem találsz esszenciát autosajtkor azt sem tudod,hogy fogtál-e be blökit.Így csak reménykedni lehet,hogy számoljátok és megkapjuk,de a landragorok végén mindig sok a panasz a jutalomra.
Dátum: 2012.04.19. 10:38:53
Idézet: Craslorg - 2012.04.19. 10:36:13
Nem lehet küldizni rajtuk. Hacsak az állatok TP-je nem segít éppen valamiben.


Ok köszönöm.
Dátum: 2012.04.19. 10:30:18
Nem tudja valaki,én emlékszem rosszul,és semmilyen küldetést nem lehet csinálni a manókon?
Dátum: 2012.04.17. 11:38:00
Idézet: Kvnoemi - 2012.04.17. 10:21:08

- Az őskőigényes küldiket kiválthatóvá kéne tenni LE-vel.
mindenki eldönthetné hogy jobban fejlődik őskőért, vagy lassabban de ingyen.


Azért ez annál bonyolultabb ám.Ha csak a két dekrétumot váltod ki lével akkor is havi szinten halmozod a hátrányod azzal szemben aki mondjuk 45 kőért váltja ki.Mekkora lesz ez a hátrány 1 év alatt?Ha ezt még fokozod azzal,hogy az ősköves küldikért is lével akarsz fizetni mekkora lesz a hátrányod?Mert ettől te nem lassabban fejlődsz(mert ugyanannyi tp-t kapsz),csak sokkal kevesebb lé lesz a karakteredben.Eddig is rengeteg előnyt lehetett venni kőért de ahogy én látom csúnyán kezd elszállni a fizetős és a nem fizetős karakterek közötti különbség.Persze fizetni csak akkor fognak az emberek ha kapnak is valamit érte ez természetes,de annak sincs értelme,hogy lehetetlenre nyújtják a határokat a fizetősök és a nem fizetősök között.Ki fog akkor játszani?Ha a nem fizetősök törölnek akkor a fizetősök sem maradnak mert nem fognak páran bóklászni a szerveren a semmiért.
Szerintem nagyon félresikerült lett ez a templom abból a szempontból,hogy oltári őskőlehúzásnak tűnik és tovább mélyíti a szakadékot a fizetősök és a nem fizetősök között.Ráadásul a fizetősök közül is sokan jelezték,hogy már a szerencsekeréknél elérte náluk a Beho azt a határt amit már nem igen akarnak megfizetni.
Ahelyett,hogy olyan dolgokon agyalnátok ami olcsó és nagyobb rétegeket ösztönöz a fizetésre(pl az új olcsó állatfelszerelés)abból a viszonylag szűk rétegből akartok kipréselni mindent akik fizetnek keményen a játékért.
Arra nem gondoltok mi van ha megunják és nem fizetnek tovább?
Ill mi lesz ha megint tele lesz a töke pár embernek,hogy mekkora az előnyük a fizetősöknek(amiért azért lássuk be keményen fizetnek ám havi szinten,iszonyat ára van már a VU-nak ha minden ősköves funkciót használsz)és rommá panaszkodják magukat a fórumon.Akkor esetleg beteszitek a még stupidabb bajnokit amin az addigi bajnokok mondjuk -1000-et kapnak mindenre,hogy befogjátok a panaszkodók száját és sikerélményhez juttassátok őket?
Nem az lenne a cél,hogy a játék árát úgy csökkentsétek a bevételetek csökkenése nélkül,hogy minél szélesebb réteg számára legyen elérhető és ne legyenek horribilis különbségek a fizetősök és a nem ill kevesebbet fizetősök között.Ezen kéne dolgozzatok szerintem és nem azon agyalni,hogy rövidtávon leszedjétek még a gatyát is azokról akik hajlandóak fizetni.

Persze tudom pont annyira nem érdekel titeket amit leírtam mint, amit előttem írtak le sokan de azért az elgondolkodtató,hogy egy játékban ahova kikapcsolódni szórakozni jönne az ember,egy behozott újítás után 100 emberből vagy 95 panaszkodik rá.Persze gondolhatjátok,hogy azok mind hülyék és ti tudjátok jobban,de ez biztosan így van?
Dátum: 2012.04.17. 09:42:43
A napi belépés küldetést nem számolja!

Az ősköveseknél jól vonja le az őskövet.Az miért nem bugos?Mondjuk 15 helyett vonhatna le kettőt.Hogy lehet mikor fizetni kell az sosem bugos a mi javunkra?

Kárpótlásunkkal,a beleölt időnkkel mi lesz?Állítólag ez egy játékosbarát játék,ami előtt kevés időt kell eltölteni.28× megcsinálni ugyanazt és idegeskedni rajta egyáltalán nem kevés idő.
Dátum: 2012.04.16. 15:22:56
Gratulálok ehhez a fejlesztéshez!
Egy rakás abszolút nem optimális küldetés ami csak viszi a lét nem is kicsit,és még őskövet is igényel egy pár.Szinte semmi jutalomért,a végső jutalom,hogy kapok minden tulajdonságra egyet??????????????Meg valami templomi vacakokat ami ki tudja mit tud.
Ha nem csinálok semmit a templomon megspórolt léből többet fejlesztek a karimon és még az őskövem is megmaradt.
Lehúzásnak jó egyelőre ez a templom, másra nem míg nem derül ki mire is jók a megnyerhető dolgok.
Tőlem biztos,hogy egy deka őskövet nem láttok a templomban míg nem írtok valami konkrétumot.
Dátum: 2011.12.16. 11:59:20
Idézet: Dozer - 2011.12.16. 11:04:08
talán az lenne a megoldás hogy a segítő kéz valóban csak védekezésre szolgálna... most is így van, de szerintem úgy kellene hogy leessen a játékosról a kéz azonnal amikor portyára adja a fejét... (akár felfelé támad akár lefelé)
Ez a relikviákat nem befolyásolná számottevően (a köpeny maradhatna) a karkötőt viszont át kellene alakítani egy kicsit...

mondjuk így:
A segítség harmad annyi idő alatt odaér és lehet magasabb szintűnek is adni kezet! És pont, semmi több...

kieg: természetesen a lélekgyémánt költségét megfelezni, akik meg már megvették visszaadni a különbözetet...


Ez véleményem szerint elég korrekt megoldás lenne.Hisz akit a társai védenek nem tud támadni ott áll a hátuk mögött és abban reménykedik,hogy a társai megvédik a gaz ellen támadásától.Ha támadni akar akkor előjön a társai mögül beáll a csatasorba és feladja az addigi védelmét.

Így a segítségnyújtást sem korlátoznák de megszűnne a többszörös bajnokok verhetetlenné tétele az inaktívak vagy a csak azért játszó cimborák által.

Ez egy elég jó javaslat Miklóséknak is érdemes lenne megfontolni.

Ha meg ez megvalósítható akkor utána figyelni kéne,hogy a folyamatos segítségnyújtással élő emberek a támadásaik után nem-e lépnek be azonos ip-ről a segítő karijaikhoz(ill mondjuk ezt nem-e egy klántársa teszi meg helyette),hogy egyből magukra tegyék megint a segítségnyújtást.Mert ha így tennének az elég rendesen kimeríti a csalás és a multi fogalmát.
Idézet: Birka - 2011.11.29. 23:29:32
Csak a problémásakhoz szólnék hozzá, a többi tetszik

Állatkép megváltoztatás.


Na ez se éri meg a maga adag fejlesztési kapacitását. Egyáltalán a felszólalón kívül ez érdekel valakit?


Tudtommal érdekel.
És a kiírás nem egészen pontos.Nem arról volt szó,hogy bármikor bármire meg lehessen változtatni.Hanem mivel bevezették a csontmutációt amivel felviheted a blökid alapszintjét a sajtolás és új blöki helyett,lehessen a csontmutációval megnövelt alapszintű blökinek a megnövelt szintű állatoknak megfelelő képekből választani(nem ingyé őskőért).Gondolom ha meg tudják oldani,hogy jegyzik mindig,hogy mekkorára növelted a blökid alapszintjét akkor már nem akkora kapacitást igényel az új kép megjegyzése.
Én speciel szívesen megváltoztatnám idővel a blöki képét mert vannak magasabb szinten amik nagyon tetszenek és nem fogom kisajtolni a régieket és befogni ami tetszik ha egyszer ott a csontmutáció alternatívaként.
Ha nem csinálják meg nem halunk bele valószínűleg de Miklós a talin pozitívan reagált rá és ha meg neked nem tetszik Birka majd legfeljebb nem használod.
Idézet: LanMaffia - 2011.11.30. 15:04:47
Idézet: Viskos - 2011.11.30. 14:57:09

"Állatkép megváltoztatás."
Akik szerint ez felesleges csicsa és semmi szükség rá bizonyára nem emeltek 100 alapszintet az állatukon és nem unják az állatuk képét.


Én már 300-at húztam rajta és még mindig bírom a fejét

Szerintem meg egész pontosan nullát emeltél te az állatod alapszintjén.
Dátum: 2011.09.20. 13:53:04
Idézet: Tigristappancs - 2011.09.19. 20:01:30
Hasonló érzéseim vannak a Lady Alvariel medáljaival is. Gyakorlatilag ugyan azok az emberek vannak minden hónapban a nyertesek közt, teljesen értelmetlen jelen formájában. Valami olyasmi lehetne erre a megoldás, hogy a jutalom mondjuk 4 hónapig jár, de ha megnyerted akkor 4 hónapra ki is esel a játékból, akár valami verseny is kialakulhatna egy idő után.


Teljesen igazad van és szavamra ezt elintézem neked, ha te cserében elintézed,hogy a F1-ből zárják ki pár hónapra Vettelt,ill a fociból meg a Barcelonát.Ugyanis az meg nekem nem tetszik,hogy mindent ők nyernek meg és egyszerűbbnek tűnik kizárni őket a versenyből,mint a többi riválisnak összeszedni magát és legyőzni őket.
Csak tudod az a kérdés merül fel bennem, ha kizárnák a nálad jobbakat/ügyesebbeket a versenyből és te úgy nyernél akkor azt te komolyan győzelemnek éreznéd?Ott legbelül,vagy a szíved mélyén?Mert ha igen akkor tegyél rendet a fejedben.
Dátum: 2011.07.14. 14:08:24
Idézet: McMad - 2011.07.14. 10:20:16
Egy szép és izgalmas (25 ponton belül volt az első és az utolsó V3-on) versenyhelyzet szállt el a Kamikázék miatt... .


Micsoda?
Ember te biztos ezt a játékot játszod?
Neked tényleg az a szép és izgalmas ha hülyére vesznek a szervezők?

Hogy nézett már ez ki,hogy folyamatosan belenyúltak a találati esélybe,nehogy elhúzzon valaki.Ez nem versenyhelyzet ez lószar,ahol mesterségesen együtt tartja as szervező a mezőnyt az utolsó pillanatig ahol aztán befutóról a rettentően szeretett Miklósrandom dönt.
Tökmindegy ki,hogy játszik és ki mit csinál az utolsó pillanatig kompenzál a program.
Azt is simán elképzelem Miklósékról,hogy megcsinálták ha valamelyik csapat nem csinált volna semmit napokig akkor sem maradtak volna le mert a többi csapatnak a találati esélyét a béka segge alá csökkentették míg a semmit sem csináló csapat gyakorlatilag 100% esélyt kapott,hogy ha végre megmozdul valamelyik tagjuk egyből találjanak már egy térképet.
Hát ez tényleg egy gyönyörű versenyhelyzet.

Gondolom te is azt a versenyt szereted pl autóversenyben ahol a szervezők az elejétől fogva az elsőket bokszutca áthajtással és stop and go büntetésekkel sújtják míg a hátul lévők pályarövidítési lehetőséget kapnak de lényeg,hogy összehozzuk valahogy,hogy az utolsó kör utolsó kanyarjába együtt essenek be és ott nyerjen az a legszerencsésebb akit mondjuk épp nem lök ki senki?
Te tényleg ezt tartod jó és izgalmas ráadásul korrekt versenynek?

Akkor csak gratulálni tudok.

Én inkább veszítsek egy tisztességes versenyen minthogy hülyének nézzenek manipulálják a versenyt.Mert Miklósék most pontosan ezt csinálták.Semmilyen versenyhelyzet nem volt csupán egy manipulált eredmény.
Dátum: 2011.07.07. 11:55:13
Idézet: Taspi - 2011.07.07. 10:04:07
Birka@ alsóbb szinten(60-70) kb ez a max amit ki lehet hozni, igaz EH nélkül:
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3313 (+1487) lélekenergia és 40 TP.

De ez az általános:
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 36 TP.




Na jó ez azért erős ferdítés ám.
Ott nálatok is igen komolyakat lehet rabolni.Akad ott jó pár emberke igen jó csataaránnyal.

Ha csak a fórumunkról mazsolázok nevek nélkül:

72-es szintű tagunk csatáiból:
Ma, 18:12 XXX YYY Te nyerted a csatát.
A jutalmad 11866 lélekenergia és 38 TP.
Ma, 18:11 XXX YYY Te nyerted a csatát.
A jutalmad 9726 lélekenergia és 21 TP.

66-os szintű karaktertől:
Ma, 14:18 XXX YYY Te nyerted a csatát.
A jutalmad 21496 (+137) lélekenergia és 8 TP
Ma, 22:06 XXX YYY Te nyerted a csatát.
A jutalmad 7996 lélekenergia és 33 TP.
Törlés Ma, 22:09 XXX YYY Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4054 (+770) lélekenergia és 13 TP.

Ha viszont azért rabolsz keveset,mert esetleg nem tudod megverni azokat az embereket akiktől jókat lehet rabolni,akkor valószínűleg valamit rosszul csinálsz.
Dátum: 2011.02.10. 23:02:22
Nem tudom hogy lehet ilyen,nekem is most volt először.Az biztos,hogy 20%-on volt az kihívott és jóval kisebb szintű volt.

Persze,hogy nem volt rossz a tiéd sem.1-2× már előfordult nekem is,hogy 1 tp-t kaptam,nulla még sosem volt.
Oldal: 123456789