Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Büyük

Oldal: 123456789
Dátum: 2012.11.17. 18:52:11
Idézet: Miklós - 2012.11.16. 22:46:18
Akik V3-on jelentős mennyiségű +LE-t tettek bele a Landragórba, írják meg az ügyfélszolgálaton keresztül, hogy mennyi tulajdonságnövekedéstől estek el így (természetesen mi is át fogjuk számolni, a betöltött +LE és +3% ultraspec alapján), és kérik-e, hogy jóváírjuk ezt nekik 1 ultraspec esszencia vagy 10 hűségszilánk árán.


Ez most valami vicc?
Először is minek kéne mindenkinek egyenként írnia nektek?Nem lenne egyszerűbb a jutalmakat újraszámoljátok és jóváírni mindenkinek?Ez minden játékost egyformán érint v3-on,nem csak azokat akik rommá panaszkodják magukat a fórumon.Töltéstől függetlenül mindenkinek jól jön az a plussz 1,5% bónusz lé.Max aki kevesebbet töltött annak ez kiesett lé kevesebb mint aki többet töltött.

Másodszor mi az,hogy én számoljam ki mennyit buktam és mennyi kárpótlást szeretnék?
Ti látjátok pontosan mennyi volt a töltés.Most komolyan azt várjátok,hogy ezt most mi a kisujjunkból szopjuk ki és mindenféle emberkék által szerkesztett,többé kevésbé pontos táblázatokkal bizonyítsuk?
Ami ti utána leellenőriztek?
Akkor meg mi minek szenvedjünk vele?
Szenvedjetek vele ti ha már nekiálltok megint utólag módosítgatni a dolgokat,pár ember sírása miatt!

Nem csak ők töltöttek sok lét az eventbe voltak még rajtuk kívül jó páran,csak a nagy részük nem állt neki panaszkodni az event után,mert az eventet nem azért csináltuk,hogy 30% extrabónuszt kapjunk a betett lélekenergiánkra mintha ez egy bank lenne és ennyi lenne a kamat.
Viszont az már nem járja,hogy az egyenlőek között legyenek egyenlőbbek így a kompenzációra gondolom ez esetben mindenki igényt tartana.

Viszont ha az jobb nektek akkor majd írok az ügyfélszolgálatra,hogy írjátok jóvá a kiesett 15 milla lémet.Ja,hogy ez szerintetek sok?Ez van, majd számoljátok ki mennyit és hol tévedtem.Nekem ennyi jött ki mert gyenge voltam matekból.
Dátum: 2012.10.08. 21:31:04
Idézet: Alendaar - 2012.10.08. 12:21:27
Az rendben van, hogy most (140,. szinten) megint "csak" 74.590 TP kell a szintlépéshez???

Kb 1-2 hete én is így jártam.Másnap jeleztem az ügyfélszolgálaton és 1 órán belül javították.
Dátum: 2012.08.30. 20:07:50
Idézet: Taspi - 2012.08.30. 19:59:55
hali,

az állatokra rakható %LE szívó tárgyak növelik v3-on a kapott LE-t?
én úgy vettem észre, hogy igen, de azt olvastam, hogy nem... most akkor melyik?

Én úgy tudom,hogy a portyánál nem számítanak de a térkapunál igen.
Dátum: 2012.08.30. 13:00:58
Idézet: Redboybeach - 2012.08.30. 11:09:44

a járvány volna még ami érdemes

Ez azért elég enyhe kifejezés.
Véleményem szerint az csak annyira táp(mert tp nélküli lét lehet vele termelni),hogy gyakorlatilag ahogy lehet ki kell nyomni.
Dátum: 2012.08.29. 08:35:30
Idézet: Kocos - 2012.08.29. 07:38:31
Idézet: Büyük - 2012.08.28. 17:13:48
Nerfelték már minden cuccomat. [...] az inspirátort [...]


Bar mondanivaloddal, es elkeseredettsegeddel egyetertek, az inspit nem nerfeltek azota, hogy megvetted.


Bocsi de ebben sajnos tévedsz,volt már inspirátorom amikor nerfelték.Ha nekem nem hiszed el kérdezd meg a szövitársaimat.
Dátum: 2012.08.28. 17:13:48
Idézet: Miklós - 2012.08.28. 15:30:29

A legkérdésesebb talán a harci kitartás, amely 800 AFpontért szívósság öve hatást adna. A kérdés az, hogy mennyire sok munka 800 AFpontot összegyűjteni, több-e, mint az aranydukátokat összehozni rá, és a jelenlegi szivósság öve tulajokat vigasztalja-e, hogy nekik lesz 800 AFpontjuk, amit másra költhetnek. Ha mindenki úgy érzi ez is belefér, akkor mehet, ha nem tetszik nektek, akkor kihagyjuk és kitalálunk mást.


Remélem ez kiderül a novemberi taliig mert akkor már nem kell többet költenem erre a játékra mert biztosan törlök.Nerfeltél már minden cuccomat.Az állatfelszerelést,hogy ne lehessen cserélgetni morálért,az inspirátort,V2-n van szkarám azt is,a hűség zálogát mindenkinek elérhetővé tetted(én persze egy rakás dukátot fizettem érte).És most ezt is mindenkinek elérhetővé tennétek???????????Ezért is egy rakás dukátot fizettem.Ti hozzátok a szabályokat az ember alkalmazkodik hozzájuk majd pár havonta felrúgjátok őket.Ha ennyire nem ismeritek a saját játékotokat és nem vagytok képesek előre gondolkodni akkor igenis kárpótoljátok azokat a játékosokat akiket megszívattok keményen a nerfeitekkel.

Persze tudom,hogy én vagyok a hülye,hogy fizetek egy ilyen játékért ahol a játékvezetés ott tesz az emberek alá ahol tud de annyi időm és pénzem is volt a játékban,hogy mindig meggyőztem magam a folytatás mellett.

De ha ezt beteszitek anélkül,hogy számomra is elérhetővé tennétek az össze aukciós tárgyat őskőért vagy Af pontért akkor engem már nem fogtok többé palira venni.Tudom a kutyának nem fogok hiányozni de azért szép lassan megérzitek majd,hogy sorban veszitek hülyére az ügyfeleiteket akik fizetnek nektek a játékért.
A kóbor kutyát nem érdekli a 800 AF pont előny mert pár hónap múlva úgysem lesz mire költeni és hónapokat kell úgyis könyörögni,hogy fejlesszetek már valamit amire lehet költeni az AF pontokat.Főleg,hogy lassan de biztosan a templomból is ömlik az Af pont még a Vf-eseknek is.
Idézet: Kocos - 2012.08.22. 14:45:56
Lehet, hogy pont te szivtad le nullara.

Én úgy tudom a v3-as szabály rájuk is vonatkozik.Csak a rabolt lé egy részét vesztik el,nem mindet szerintem.
Idézet: Kocos - 2012.08.22. 13:44:56
Idézet: Büyük - 2012.08.22. 13:37:59
Idézet: Kocos - 2012.08.22. 12:34:48

Ma, 09:01 *Fairlight* Elszívott tőled 0 lélekenergiát.

Itt az előző támadás óta elépítetted a lét?
Vagy ezek szerint még mindig fennáll a rablás bug,hogy egyes karakterek bizonyos karakterektől nem rabolhatnak lét.


Nyilván nem tartott magánál LE-t. Nincs projekciója, vagy háború miatt szívták nullára.


Fairlight az Heparni klónja.Biztos,hogy van nála lé sok csatát nyer mert erős és nem könnyű megverni.De egyébként 8.31-kor volt nála lé.
Ma, 08:31 Büyük *Fairlight* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 12760 lélekenergia és 74 TP. Csata leírása
Magyarul akkor sajnos még mindig fennáll a csatás bug csak itt az élmezőnyben nem könnyű észrevenni mert mindenki kap EH minimumot és nem tudhatod azért kaptál-e csak azt mert nincs nála LÉ vagy bug.
Idézet: Kocos - 2012.08.22. 12:34:48

Ma, 09:01 *Fairlight* Elszívott tőled 0 lélekenergiát.

Itt az előző támadás óta elépítetted a lét?
Vagy ezek szerint még mindig fennáll a rablás bug,hogy egyes karakterek bizonyos karakterektől nem rabolhatnak lét.
Dátum: 2012.08.14. 12:15:29
Idézet: Alendaar - 2012.08.13. 14:39:41
De az ám!
Vagyunk páran, akik fehér kristályital, LGY-csomag, CSP(PP) helyett PP(CSP)-t szeretnénk!

És ezzel meg is valósítanánk a pénzért napi szinten vehető erőforrást,tehát pénzért lét.Hogy örülne neki a sok játékos aki nem szeretne őskövekkel pörgetni a szerencsekeréken.
Ezzel csak továbbnyitnánk az ollót a fizetősök és a nem fizetősök között.Azt pedig már nem igen kéne továbbnyitni.
Dátum: 2012.08.11. 14:17:26
De az nem a fejlesztők hibája ha valaki ennyire extrém karaktert csinál.
Nincs is ezzel semmi baj csak tudomásul kell venni,hogy a játék bizonyos részei nem fekszenek pl egy építőnek.
Dátum: 2012.08.11. 12:22:23
Idézet: Bekas - 2012.08.11. 12:10:32
bocs, de amiket irsz az komplett baromsag. trollkodas, semmi tobb.

tovabbra is azt mondom, hogy nem lehet kivanalom, hogy vki NE TELJESITHESSE eleve a kuldit cask azert mert kisebb szoviben van.


Bocs de továbbra is csak sírás amit csinálsz.
Azért mert teszem azt te egy kisebb szöviben akarsz ücsörögni amiben nincsenek épületek mert nincs aki felhúzza az a te bajod nem a játék készítőié.Ha én most csinálok egy egyszemélyes szövit abban ülök épületek nélkül akkor vetessem ki az össz küldit amit a szövi épületek nélkül nem tudok megcsinálni?
Elég sok van belőlük.És ez esetben a te érveiddel ki is kéne vegyék mindet mert én nem fogom tudni megcsinálni?Így lesz igazságos akkor nem?
Dátum: 2012.08.11. 12:16:11
Idézet: Kocos - 2012.08.09. 08:36:19

Hová is lennénk, ha nem lenne egy ügyeletes okoskodónk.


Már úgy érted rajtad kívül?
Gondolom nehezedre esett volna kufárt váltanod ha már nem kerül semmibe,és úgy taktikáznod,hogy 100 győzelmed legyen a végére?
Okoskodás helyett néha gondolkodhatnál,mert amit könnyedén meg tudsz csinálni saját erőből azt miért a készítőktől várod el,hogy megoldják neked?
Dátum: 2012.08.11. 12:04:55
Ha a szöviváltás nem is a dekrétum azért csak belefér nekik nem?

Vagy ha nem fér bele nekik,akkor a készítők légyszíves vegyék ki a láthatatlanságos,kihívásos és költsd el az összes csp-d küldiket,mert ugyanis ezek meg az én játékstílusomba nem férnek bele kifejezetten károsak számomra.
Vagy lét vesztek mindegyiken vagy dekrétumot használok amin ugyancsak lét vesztek,vagy mélyen a zsebembe kell nyúlni amit inkább elkerülnék így is sokba van a játék.

Szerintem mindenki írja le melyik küldi nem tetszik neki a templomban,és akkor legalább kiderül,hogy az egész templom tökfelesleges mert nincs benne szinte egy jó küldi se,akkor legalább kivehetik a készítők a játékból.Így nem lesz vele gond,talán a játék is gyorsulni fog kicsit és nem kell idejönnie mindenkinek panaszkodni,hogy melyik küldi nem teszik neki.

Csak az a kérdés valóban azt akarjuk-e?
Dátum: 2012.08.08. 13:30:28
Idézet: Kocos - 2012.08.08. 13:23:06
Végzet medált enged választani annak, akinek több is összejott ennél?

Nem.
Eddig sem lehetett.Aki végzet medált szeretne az csak 100 győzelmet hoz össze és kész.
Egyszerű feladat.
Dátum: 2012.08.07. 18:51:29
Idézet: Klarinét - 2012.08.07. 17:34:27
Vagyis akkor a "szinthuszár" szindróma esete áll fenn. Így neki értékes a csp...


Nem,csupán a szimpla tudatlanság szindróma áll fenn.
Hogy kinél azt hagyjuk,akinek nem inge az úgysem veszi magára.
Akinek meg az inge,az szerintem azt sem tudja,hogy az övé.
Dátum: 2012.07.31. 10:58:07
A frissítés óta,nem lehet a kufár csatánál a különböző követőkre és a csak karakterekre váltani,bármire nyomok azt írja:nincs ilyen karakter.
Jó lenne javítani mert ahogy nézem már máshol,mások is jelezték.

mod:Nem enged követőt sem váltani.

mod2: Hibák javítva,köszi Baraty.
Dátum: 2012.06.25. 17:26:58
Miklós azt mondta valami 10 pontot von csak le ha lét pörgetsz Ultraként.Nem tudom biztosan így van-e,de ha igen akkor 5 nap múlva ugyanott vagy ahol voltál pechpontügyileg,tehát nagy kár nem ér vele elvileg.
Dátum: 2012.06.25. 17:23:23
Feltették kérdésként a kvízben mennyi Ultrát pörgetett idáig a legszerencsésebb végzetúr.A 4 válasz közt ott volt a 6 és 8 biztosan,a másik kettőre nem emlékszem.Nem tudom volt-e 5,akkor akár te is lehettél a helyes megfejtés.
Dátum: 2012.06.25. 17:16:17
Idézet: Craslorg - 2012.06.25. 17:07:15
Javítanék. 1 pechpont jár nem ultra ritka pörgetésért, amennyiben őskőért pörgetsz.

Már nekünk egyszerű halandóknak.
Neked az ultráid számát tekintve kb 5-10 pechpont járhat pörgetésenként.
Gondolom te voltál a kvíz megfejtése is.Mennyi volt a helyes válasz 6 vagy 8?
Oldal: 123456789