Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Büyük

Oldal: 123456789
Dátum: 2013.01.08. 12:06:03
Úgy a lészívásból valóban nem lehetne tápolni mert 1 állat is megadja az elnyelést.Annyira extrém esetek meg talán nincsenek,hogy 3db 200-as blöki mellett valakinél egy 1-es blöki van és épp az maradna meg.


Arra kell figyelned,hogy a brutális Miklósrandom mellé a varázslatokkal ne vigyél bele hatalmas randomokat a játékba.Így is eleget bosszankodnak az emberek a random miatt.
Az összes blöki elkergetése pont ilyen lenne.Jóval gyengébb karakterek nyerhetnének a másik ellen pusztán azért mert annál nincs blöki ,mert el lett kergetve.
Dátum: 2013.01.08. 11:47:02
Félreértés ne essék,szerintem nem lenne jó ötlet elzavarni 100%-on lévő állatokat.Azért kérdeztem rá mert zavaros volt mekkora lehet az Af képesség.

Ha el lehetne zavarni akkor bizony elzavarnák akik tehetnék.Nem azért mert anélkül nem győznék le az illetőt,csak éppen a blökik nélkül nagyobb a közelharci sebzésük ezáltal a lészívásuk,tehát akkor simán lét termelne ez a varázslat.Így az erősek csak még erősebbek lennének.Legalábbis a 3-as világon ahol általában van elszívható lé az emberek többségénél.
Dátum: 2013.01.08. 11:24:21
A leírás eleje eleje nekem kissé zavaros.A mágiaelmélet Af képesség mekkora lehetne?Lehet benne van valahol de én nem találtam vagy figyelmetlen voltam.


Szörnyijesztés: Következő portyádban HA megnyered a kezdeményezést, akkor ellenfeled állatai veszítenek AFK*5 morált (ha 21% alá kerül egy állat, akkor értelemszerűen kiesik a "harcba hívott" státuszból DE csak a csata erejéig és a morálja is visszaáll csata után).
X

100% morálon lévő állatokat is el lehetne zavarni vele,akkora lehetne a képesség?
Dátum: 2013.01.08. 11:18:28
Pontosan ezért kérdeztem rá.Mert ha ezért járna tp és lé akkor megvalósulhatna vele a tápolás simán.Egy szinthuszár kari vagy egy építő a seggét verné a földhöz örömében,ha felvéve a magas szintű blökijét,a szövitársak,barátok küldözgetnék rá a blöki nélküli klónját, ő meg zsebelné be érte a lét és a tp-t.Mert nem kérdéses,hogy győzne a blöki nélküli klón ellen.
Dátum: 2013.01.08. 10:56:10
Idézet: McMad - 2013.01.08. 09:24:23

Fantomharcos: A kiválasztott célpontra küldi annak állatok nélküli klónját 1 csata erejéig (a csata csak a célpontnál látható és csak 1x küldheted adott karakterre 1 napon belül).
X

Itt mi történik?Ha nyer akire ráküldték,kap tp-t és lét az illető?

Illetve saját hordásra és szövitársra is ráküldheted?
Dátum: 2012.12.24. 12:22:40
továbbá 24-én déltől 25-én délig a Végzeturak nem fognak portyázni, aki akar, békében, nyugalomban fejlődhet ez idő alatt.

Nos ez megint nem jött össze.Azért minden évben elrontani ugyanazt az már művészet. :
Dátum: 2012.12.20. 16:40:23
Nem nem.
Végzeturak vagyunk,csak az erő szavát értjük.
Az őrület megfertőzte az elménket,még ha le is küzdöttük ki tudja mi lappanghat még az elménk mélyén.
Farkastörvények vannak,mindig a legerősebb a főnök vagy aki maga mellé tudja állítani a legerősebbet.

Így hát nincs más út,győzz le,vagy győzz meg.
Dátum: 2012.12.20. 16:16:33
Idézet: Deaxus - 2012.12.20. 12:29:15
"A világok új urai felhelyezték magukra az Irtózat Maszkját, mire a végzeturak ezrei térdre borultak előttük, és megfogadták, hogy új vezetőiket istenként fogják tisztelni"

Én biztos nem borulok térdre az istenként tisztelt vezetőink előtt.

Nem kell annyira komolyan venni.

Ha nem akarsz térdre borulni előtte akkor ne várj fél évet,hívd ki és vedd el a címét.Akkor mindenki tudni fogja ki a bolygó új ura.Én is ezt tettem:

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=buyuk_vegzetur_online_jatek_116129605_csataja

Midőn Khaleesi a trónján ülve fogadta volna a többi végzetúr hódolatát,odaért Büyük a bolygó IGAZI ura!
Úgy döntött nem vár fél évet,ezért azonnal kihívta és legyőzte a trónbitorló Khaleesit.Khaleesi bevetette minden tudását,még az ősiek titkos receptje alapján készült védelem italát is felhajtotta,de ez sem segített rajta.Büyük letépte róla az irtózat maszkját és irtózatosan elverte vele.
A jelenlévő végzeturak szájtátva nézték a gigantikus csatát,melynek értékét jelentősen csökkentette az a tény,hogy Büyük káprázatos harci tudása miatt az ellenfele úgy hullott a porba,hogy képtelen volt eltalálni őt.
Büyük azonban végtelen bölcsességében és irgalmában úgy döntött,megkíméli ellenfele életét.
Mivel az igazi urak általában a háttérből irányítanak bábokon keresztül,ezért a címét is meghagyta,hogy a szolgájaként beszedje számára a többi végzetúr lélekenergia adományát,és a bolygó ügyes bajos dolgait intézze.
Dátum: 2012.12.17. 21:43:30
Azért döntöttem így mert azok közé tartozom akik húzzák a védelmüket is.
Így sokkal jobban megéri,hogy két tult kapok érte mint egyet,mert amúgy is mindhármat fejleszteném.
Ennyi a nagy titok,és biztos lesz még olyan akinek így éri meg jobban.
Valószínű,hogy a játékosok nagy többségének valóban az IQ lesz a hasznosabb de ez nem jelenti azt,hogy automatikusan mindenkinek.
Dátum: 2012.12.17. 21:25:55
Idézet: Lújzi04 - 2012.12.17. 20:27:03
Mivel világonként csak egy győztes van, pl választhatna egy tetszőleges ah-s relikviát.
Azt hiszem kellő motiváló erő lenne a Bolygó Urának lenni.


Túl nagy táp.
Jól eltalálták az első 15 jutalmazását,nem kapnak kiemelkedő tápot.Így nem lehet jelentős előnyhöz jutni kőért vett dekrétumokkal.

Más,abszolút nem egyenlőek a feltételek.Míg te dúskáltál a célpontokban a szinted miatt ,addig egy rakás ember szívott előtted mert elment a kh és ott ültek 2-3 üthető célponttal.Így mivel a szerencsétől is nagyon nagy mértékben függ ki lesz a bogyók ura nagy hiba lenne ezért őt extratáppal jutalmazni.5-6000 dukátba is kerül egy tápos aukciósházas cucc.
Dátum: 2012.12.17. 18:59:57
Idézet: Ricskosz - 2012.12.17. 18:37:34
Meglepődnék, ha lenne bárki is a bajnokin érdekelt mezőnyből aki nem a Mágus tetoválást húzza....

Akkor örülök,hogy elsőnek én okozhatok neked meglepetést!
Én a harcos tetoválást húztam.

Lehet már megint elrontottam?
Vagy csak szimplán nem vagyok érdekelt a bajnokikon.
Most így hirtelen nem is tudom melyik a rosszabb verzió nekem.
Dátum: 2012.12.14. 18:12:00
Idézet: McMad - 2012.12.14. 17:48:51
Ki lehet (majd egyszercsak) kapcsolni.


Már ki lehet:
Amíg prémium tag vagyok, nem akarom, hogy szubplazmával támadhassanak:
(szubplazmáid automatikusan megsemmisülnek!)
Ha a prémium tagságod lejár, ez a funkció automatikusan kikapcsol.


Ott van a beállításoknál.
Vagy esetleg én vagyok lemaradva és ez eddig is ott volt,csak még nem működik?
Dátum: 2012.12.04. 19:51:14
Idézet: Birka - 2012.12.04. 19:45:46
Ha megnézed hogy a 100-as nyaklánc mit adott volna, akkor nem vesztettél olyan sokat...

megírod nekem ki vagy, mert a75-ös nyakéket még nem ismerjük, lecsenném a karlapodról


Látom a 180-as sincs még felírva Biri,tessék itt van:

Az irtózat rettenetes nyakéke
Típus: nyaklánc
Szint: 180

Erő: +28
Támadás: +28
Védekezés: +28
IQ: +28
Rezisztencia: +10%
Varázslat-elnyelés: 27
Kábítás ellenállás: +5%
+11 ellenálló bőr
5%-kal több AF pontot kapsz.
Idézet: Ariel - 2012.12.02. 17:46:47
Ez asszem már egy éve is elhangzott a talin, akkor már fontolóra is vette Miklós, de valahogy eltűnt a fejlesztési listáról.


Elhangzott igen,én vetettem fel.
Én egész pontosan azt javasoltam,hogy arról a szintről lehessen a leprogramozott állatok közül választani,amelyikre felnyomja az illető csonterősítéssel.
Akár egy jelképes őskőösszegért,ha ingyen nem akarják megcsinálni.
Miklós jónak találta az ötletet,fel is írta,de utána Birka leszólta itt a fórumon hogy felesleges fejlesztés,és ment is az ötlet a süllyesztőbe.
Én meg azóta is bámulom ugyanazokat a blökiket,mert annyit változott a játék,hogy nem éri meg lecserélni őket,főleg ha magas szintű vagy.
Idézet: Maci - 2012.11.29. 05:50:27


Ráadásul tudod mekkora panaszáradat indulna el, ha hirtelen elkezdenének a "portya karik" átütögetni másik szerverekre?

Szerintem több vele a probléma, mint amennyit ér a dolog.



Ez így ebben a formában nem teljesen igaz.Ez csak akkor lenne igaz ha csak úgy bevezetnék,hogy lehet ütögetni meg rabolni amennyit csak akarsz.Ez persze,hogy nem lenne jó mert még visszaélést is eredményezhetne.

Viszont maga az alapötlet azért indult,hogy megoldja a portyaproblémákat és megtartsa a játékosokat.Egyébként ezt a húzást már más ilyen stílusú játékokban is bevezették mert egész egyszerűen hosszútávon muszáj.
Viszont sok féle módon lehetne megoldani.Pl kufár csatás módon,hogy fix lét és tp-t kapsz egy adott szinten a támadásért ami max eh maximum lehetne(vf-eseknek persze kevesebb,de nekik sem nullás)Így tápolni nem lehetne mert adott szinten mindenki ugyanannyit kapna de lenne célpontja és haladhatna a küldikkel,nem törölnének esetlegesen annyian mert elunják a semmit.
Akinek meg van célpontja és a saját szerveren tud eh minimum felett is portyázni azt meg semmi hátrány nem érné ezzel.
Esetleg én beletenném,hogy akit más szerverről támadnak meg és veszít az gyógyuljon vissza annyit mint a kufárnál,hogy senkinek ne legyen terhes ,ha nagyon megnő a bejövő támadása és emiatt nem tud játszani rendesen.Persze lészívás,lopás és kamrázás sem lehetne a szerverek között a visszaélések elkerülése végett.

Persze tudom Miklós szerint a szubplazma mindent megold,szerintem meg semmit sem ér(egyszerűen minden logikának ellentmond,hogy 180-as szintűek 80-as szintűeket ütögessenek,hogy megoldódjon a portyaproblémájuk),de mindenkinek megvan a saját véleménye.
Dátum: 2012.11.25. 18:50:12
Idézet: Utolsó_Lovag - 2012.11.25. 18:12:06


Tehát ha le tudnánk állítani a VTemplomot és a A Bolygó Ura után tudnánk folytatni , megoldás lenne .


Arra nem gondolsz azzal mi lesz akit pl nem érdekel a bolygó ura,de szívesen templomozna?Az ne csináljon semmit 1 hónapig mert van aki mást akar csinálni és nem akar közben templomozni?Lehet ő azt szeretné ha a bolygó ura event lenne leállítva mert ő templomozni szeretne inkább,ami már régóta a játék része.Kinek van akkor igaza,ill kinek kedvezzenek?Arról már nem is beszélek,hogy lehet van aki mindkettőt szívesen csinálná egy időben.
Dátum: 2012.11.25. 09:35:45
Idézet: Birka - 2012.11.25. 09:21:08
Ha bekerül mint relik, akkor bárki megveheti majd szerintem...


Csúnya is lenne ha nem vehetné meg mindenki.Az már végképp nem lenne korrekt a top 50-en kívüli játékosokkal szemben.
Egy példa ha jól gondolom a dolgot:
Vegyük a 40. játékost,az ha minden igaz pont 20%-al kell több tp-t szerezzen egy szintlépéshez mint a top lassítás előtt.Ez a relikviával pont úgy lenne neki mintha nem történt volna semmi számára kivéve az,hogy minden szintlépés végén még egy rakás lét is kap amit magára költhet az 51.-től lefele lévő játékosokkal szemben.
Akiket adott esetben lehet,hogy el is ér ér így idővel lazán rommá alázza őket.Ez nem tudom miért lenne cél,nem is lehet szerintem.Nagy hiba lenne ha ezt ebben a formában akarnák bevezetni.

Szerintem már a top lassítást is hiba volt ebben a formában bevezetni,kár lenne ezt tovább tetézni a top 50-en kívüli játékosok kárára.
Dátum: 2012.11.20. 15:18:56
Idézet: Kocos - 2012.11.20. 10:52:38
Idézet: Bpetya75 - 2012.11.20. 10:16:27
Idézet: Quellon - 2012.11.20. 10:04:07
Az LGY-t másra találták ki, a vásárláson kívül a VT-ben áldozásra is kérik. Ha X. szint felett nincs mire költeni, attól még nem kell más felhasználhatóságot adni neki amiből azok akiknek van mire költeni az LGY-t kimaradnak.


Szerintem azért nem ártana egy új felhasználási mód az LGY-hez, hiszen egy szint után abszolút felesleges dologgá válik. A VT-ben kell, meg néhány állatfelszereléshez, oszt kb kész.


Kivancsi vagyok mondjuk hol jon el az a szint. Nekem most is tepernem kellett, hogy le tudjam adni amit kernek a VT-ben, de elotte meg vagy egy honapot gyujtottem csizmara. Pedig az Alvariel toplista szerint a legjobbak 75%-at teljesitem gyemantbol.


Te már rég elérted azt a szintet.
Felhasználható lélekgyémánt: 175900

Úgy van ennyi,hogy simán csinálom a VT-s küldiket ami Lgy-s cucc kell azonnal megveszem,és dobom a kalandok több mit felét de lehet többet is(eldobok minden kalandot amiben lét,manaitalt,gyógyitalt kér.Valamint mindent amiben kalandküldi van,vagy kivégzés ill másodlagosok,max akkor csinálok meg 1-1 ilyet ha 8 próbás és egy ilyen van csak belőle benne).Sőt 79lgy-s esszenciám van már azt is lusta vagyok használni mikor néha megcsinálok egy 15 kalandos küldit a szöviküldi miatt.
Mivel a lgy is egy olyan erőforrás lett magas szinten,ami semmire sem használható rég nem optimálisan szerzem mert akkor 176.000 helyett vagy 300.000-en ülnék de minek?
Dátum: 2012.11.18. 10:10:37
Yasmina ezt most ne vedd kötözködésnek kérlek,mert nem az csak kíváncsiság,de megmutatnád nekem Miklós hol ismerte el,hogy változtatott a landragor képletén?
Elolvastam minden hozzászólást a topikban de erre nem emlékszem persze lehet figyelmetlen voltam és nem vettem észre.
Dátum: 2012.11.17. 22:53:18
Üdv maci!

Örülök,hogy átmentél személyeskedésbe!(mondjuk ennek tükrében vicces,hogy te tartasz szánalmasnak másokat)
Egyébként ha értelmezési problémáid vannak szívesen segítek neked!
Se ellene se mellette nem vagyok és voltam a kompenzációtoknak meg sem szólaltam egészen eddig,ha értelmeznéd a hozzászólásomat akkor rájönnél,hogy nem az a bajom,hogy adni akarnak hanem az,hogy hogyan.
Ez így teljes mértékben elfogadhatatlan vagy mindenkinek adjanak vagy senkinek.Egy vicc,hogy számolja ki magának az ember aztán írjon az ügyfélszolgálatnak.
Tudom téged azon kívül,hogy te jól jöjj ki a dologból nem igazán izgat a dolog és megfelelt volna neked ebben a formában a kompenzáció,de ez így messze nem korrekt a többi játékossal szemben.
Én sem olvasom mindig a fórumot,hozzászólni is ritkán szoktam(jóval ritkábban a te általad írt havinál) mert nem látom értelmét.Most is csak egy társamtól tudtam meg ezt a kompenzáció dolgot(mert már vagy 2-3 napja nem láttam értelmét továbbra is az időmet rabolni ezzel a topikkal) ő még úgy látszik nem unta meg,hogy érdemi értelmes információk helyett,amiből esetleg profitálhatna is az ember szinte csak panaszokkal sírásokkal van tele a fórum.
Tehát ha ő nem szól akkor meg sem tudom ,mint ahogy szerintem a játékosok nagy többsége most sem tud róla és szépen lemaradnak a kompenzációról de a lényeg,hogy az a pár ember aki indította az egészet az elégedett legyen?
Örülök,hogy te úgy érzed ez korrekt megoldás de szerintem messze nem az és ebben a formában a készítőknek bele sem szabadott volna mennie.Simán meg tudnák oldani egy kis programozással,hogy az összes játékosnak újraszámolják csak egyszerűbbnek tűnt annak a pár embernek adni egy kis lét ha írnak az ügyfélszolgálatra és már meg is van oldva a probléma.

Egyébként meg nem igazán tartozik ide mert off,de ha már felhoztad válaszolok neked,a szívósság övével sem lett volna semmi bajom ha nem csak azt hanem az összes relikviát ugyanúgy elérhetővé teszik af pontért.nem igazán izgatnak a változások bár nem feltétlen örülök neki de megpróbálok alkalmazkodni hozzájuk.De ott megint csak arról volt szó,hogy pár embert megszívatnak és másoknak adnak valamit.

Egyébként pedig a jelenlegi helyzet messze nem azonos azzal.Téged az égvilágon semmi kár nem ért most,csupán nem lett akkora hasznod mint szeretted volna.A betett lédre így is pluszt kaptál ha ezt te fejleszted el kevesebb jön ki belőle(még a +3 ultraspeccel is) csak nem elosztva.Persze itt jön az,hogy több tulajdonság felesleges de ez azért messze nem így van.Az iq-t,támadást,védelmet magadtól is húznád.Mondhatod,hogy a többit nem de úgyis húznád idővel.Ráadásul az erő és tau lét is termel neked ha más nem a térkapuban,de a portyák során is max ott a tau nem annyira.Tehát nem nevezhetjük feleslegesen kidobott lének a fejlesztésüket.Az egészségnek sem látod nagy kárát ha haladni akarsz az entitással és a vérbajnokin.Max a mágia aminek nincs nagy haszna számodra de az meg ne sajnáld a szövidtől,hisz építesz belőle és ha minden igaz előbb utóbb lesz neki más haszna is.


Végezetül azért leírnám még egyszer(tudod értelmezési problémák)nem izgat,hogy kompenzálni akarnak nem akarom megfúrni, de azt korrekt módon mindenkinél tegyék meg ne csak pár játékosnál aki olvas fórumot és ír az ügyfélszolgálatnak!
Oldal: 123456789