Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Oknub

Oldal: 12
Dátum: 2009.02.20. 22:53:17
Mi a pertutisz?
az első éjszaka joga
barátságos koccintás
tegeződő viszony
szamárköhögés


Pertussis...
Dátum: 2009.02.17. 15:11:59
Az alábbiak közül melyik együttesben játszik a világ leggyorsabb dobosa?
Slipknot
System of a down
Stone sour
Lordi


Nem hinném, hogy ez szubjektív lenne. Ráadásul ez éppen olyan hülye kérdés, mint a "Ki a világ legjobb bokszolója?", mert egyik évben ez, aztán az, ennél a szervezetnél ez, annál az.

Még ennyit találtam a témában:

"Mike Mangini a világ leggyorsabb dobosa. 1203 leütés 60mp alatt. Másik rekord is fűződik a nevéhez: 13222 ütés lábbal 15 perc alatt."
Dátum: 2009.02.17. 15:03:46
Melyik lóg ki a sorból?
fizika
történelem
matematika
kémia


Akármelyik.
Dátum: 2009.02.14. 00:52:06
Mi nem kell a madártejbe?
Fahéj
Cukor
Vaniliáscukor
Szerecsendió


Se fahéj, se szerecsendió nem kell bele. A fahéjre tippeltem, hát rossz ötlet volt. Nem jók a válaszok.
Dátum: 2009.02.13. 12:28:48
Nagy nyomáson és nagy hőn mivé képes alakulni a szén ?
Smaragdá
Dinoszaurussza
Gyémántá
Bicikli pumpává


Helyesírási hibás és totál béna is.
Dátum: 2009.02.11. 23:02:56
Melyik gomba mérgező?
Császár gomba
Kerti susulyka
Vargánya
Őzláb gomba


Bocs, de nemcsak a susulyka, hanem jónéhány őzlábgomba is mérgező!
Dátum: 2009.02.09. 14:55:38
Milyen fontos esemény történt 1944 juli 6.-án?
Angolok partraszálása
Semmi
Lengyel ország elfoglalása
Szövetséges erők partraszálása


Itt annyi a helyesírási hiba, hogy inkább ki kellene kukázni.
Dátum: 2009.02.06. 16:07:16
Leírtam a 69-es hozzászólásban. De rajtam kívül ez nem érdekel senkit.
Dátum: 2009.02.06. 16:05:08
Hadd idézzem újra a küldetést (most másoltam ki a játékból):

"Zsákmányoljanak tőled legalább 200 LE-t úgy, hogy te támadsz!"

Tehát nekem kell támadni. Semmi különbség a másik világgal kapcsolatban, a küldetés ugyanaz. De teljesen mindegy, hogy kinek kell támadni, itt az összegről van szó. Ehhez kell vagy 8000-9000 LE. De minek? Teljesen debil a kari 4-5. szintjén.

Hiába bizonygat itt mindenki, ami nem jó, az nem jó.
Dátum: 2009.02.06. 15:46:34
És ebben mi a javítás? Nekem nem tűnik javításnak. Ez a nesze semmi, fogd meg jól. Gratulálok!
Dátum: 2009.02.06. 11:57:48
Véletlenül a kettes világhoz írtam, de akkor ide is beírom:


"A békés világban néhány küldetés meglehetősen nehéznek ígérkezik. Itt van mindjárt az elején a veszíts portyában 200 LE-t. Prémiumos vagyok és persze be is nyomtam pár hétre előre, úgyhogy nem segítene rajtam az, hogy hagyom lejárni és próbálkozok úgy. Laza számításaim szerint össze kéne vadásznom legalább 8000-10000 LE-t, hogy biztonságosan elveszthessek 200-at. De azért ez elég normálatlan az elején, nem? Ehhez még egy szintlépés sem elég.

Szerintem nem helyes ugyanazokat a küldetéseket benyomni ide. Esetleg - hipergyorsan - meg kellene változtatni ezt a küldetést (hiszen már biztos jónéhányan elérkeztek oda) úgy, hogy legyen másik lehetőség is, mint néhány más küldetésnél (pl.: legyen a kontinuumszűkítés 20-as, vagy egymás után 20 helyes kvíz).

Az meg már szinte képtelenségnek tűnik, hogy később teljesíthető legyen a nyerj portyán 1500-at. Lássátok be, ezt vagy le kell cserélni, vagy módosítani kell.

Bízom a gyors reagálásotokban és a kedvező megítélésben, várom a megoldást."


Na, közben látom már más is kifogásolta, nem csodálom. Nem ártana gyorsan kijavítani/kicserélni, mert a magas szintűek többsége pont a 8 küldetést teljesített. Gondolom mindenki ezen lamentál.
Dátum: 2009.02.06. 11:53:24
Nem kell gúnyolódni. Véletlenül ide írtam és nem oda. Azon kívül fals, hogy ki lenne javítva, íme az aktuális küldetés:

"Zsákmányoljanak tőled legalább 200 LE-t úgy, hogy te támadsz!"

Semmiféle hibajavítás nem volt. Pedig már megy a játék, és minden magas szintű a 8. küldinél van elakadva...
Dátum: 2009.02.06. 04:02:06
Ne tudom írta-e valaki, nem fogom visszaolvasni az egész topikot.

A békés világban néhány küldetés meglehetősen nehéznek ígérkezik. Itt van mindjárt az elején a veszíts portyában 200 LE-t. Prémiumos vagyok és persze be is nyomtam pár hétre előre, úgyhogy nem segítene rajtam az, hogy hagyom lejárni és próbálkozok úgy. Laza számításaim szerint össze kéne vadásznom legalább 8000-10000 LE-t, hogy biztonságosan elveszthessek 200-at. De azért ez elég normálatlan az elején, nem? Ehhez még egy szintlépés sem elég.

Szerintem nem helyes ugyanazokat a küldetéseket benyomni ide. Esetleg - hipergyorsan - meg kellene változtatni ezt a küldetést (hiszen már biztos jónéhányan elérkeztek oda) úgy, hogy legyen másik lehetőség is, mint néhány más küldetésnél (pl.: legyen a kontinuumszűkítés 20-as, vagy egymás után 20 helyes kvíz).

Az meg már szinte képtelenségnek tűnik, hogy később teljesíthető legyen a nyerj portyán 1500-at. Lássátok be, ezt vagy le kell cserélni, vagy módosítani kell.

Bízom a gyors reagálásotokban és a kedvező megítélésben, várom a megoldást.
Dátum: 2009.02.06. 00:43:23
Minimum hány mai forinttal lehet pontosan kifizetni 645 forintot?
5
4
3
2


Pontosan 645 Ft-tal lehet kifizetni...
Jobb lett volna úgy kérdezni, hogy hány pénzjeggyel illetve érmével lehet legkevesebb.
Dátum: 2009.02.06. 00:35:54
Melyik bandában játcik Jack Black szinész?
Finntroll
Iron Maiden
Tenacious D
Nightwish


színész, játszik
Játcik...?
Oldal: 12