Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Galvanelem

Oldal: 123456
Lehet, hogy már korábban is felmerült, nem tudom:

Esetleg szintén magas szinten egy képesség, vagy plusz szakértelem, hogy egy másik horda bónuszait meg tudd szerezni. Jó sok AF-pontért, vagy jó sok szakértelempontért.
A szerepjátékos magyarázat lehet az pl, hogy sok csatát megvívtál, és kiismerted ellenfeled gyengéit erősségeit, és a magad javára tudod fordítani a megszerzett tapasztalatodat.

Vagy fix szinthez, vagy fix TP mennyiséghez kellene kötni.

Szintnél bőven a 100 fölötti szintűekre gondoltam

A fix TP-nél az a különbség, hogy akinek van alapos tanulása, annak már korábban lehetősége nyílik rá...

(Nem önös érdek 72. szintű vagyok!:))

Igaz, ez direkt módon nem feltétlenül befolyásolja a szintlépést...
A változatosság kedvéért hülyeséget írtam.
Dátum: 2011.06.05. 14:13:10
Arc és név nélküli a játék. Valaki él vele, valaki vissza él vele, valakin ez nem változtat. Engedd el a füled mellett a cinikus megjegyzéseket, fölösleges ezeken így berágni, azért sokszor, még ha cinikusak is az itteniek, érdemes végiggondolni a Hsz-üket, mert azért lehet belőlük tanulni.

Mindenki ír olykor hülyeséget.... nálam ez kiváltképp gyakori.


Pl:

Hogy lehet gyorsabban pontozni?


mod: kiegészítés
Dátum: 2011.06.05. 13:23:43
Ugyan! Ezt minden rossz szándék nélkül írtam.

Igazából a fizetéshez nem tudok hozzászólni. Ha valamikor jöttök Magyarországra, akkor keressetek fel egy OTP fiókot van minden jelentősebb településen, és ott kp-ban be is tudjátok fizetni.
Dátum: 2011.06.04. 23:52:10
Ez a városépítős játékokban működik, itt nem fog, ha a játékos szintjének a 10%-ra gondoltál, az nagyon kevés..., ha a napi szerzett LE-nek csupán 1%-át vennéd, és azt a szövetség minden tagja "leadná" azzal meg már egy alacsony szintű tagot igazságtalan előnyben részesítenél. A lélekenergiát meg kell szerezni, nem pedig ajándékba kapni. Hasonló gondot okozna, mint az alacsony szintű karakterek körbeépítése magas szintű épületekkel.

A lélekkutas megoldás sem jó, mert különböző méretűek a kutak. Valahol 14 milliós, valahol 20 ezres. Szerintem jó az a jelenlegi rendszer szerint.
Dátum: 2011.06.02. 12:11:18
A korábbi kérdéseket, amiket már kellő számú játékos besorolt, ahhoz már nem jár ez a lehetőség, csak az újakhoz.
Dátum: 2011.05.28. 19:07:20
A Miklósnak szerintem ennyire nem kellene félnie a játékosoktól . Ha ez az egy lehetőség van, amely választható, akkor a rossebér' kell megszavaztatni, ha a hatásába nem lehet beleszólni. Esetleg egy korábbi javaslatot azért tényleg bele kellene tenni:

Pontszám: 6.26
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése


Re: Új AF képesség? (Hátbaszúrás)
5. hozzászólás - Tegnap, 16:12:56 (Válasz Birka #1 hozzászólására.)
Nagyon fontos feltételem van hozzá.
Kiírásra kerül-e a karakterlapra, mint a Tapasztalat szaki?
-------
Szerintem is csak így támogatható a dolog.
Dátum: 2011.05.28. 18:36:24
Új AF képesség? (Hátbaszúrás)
1. hozzászólás - Tegnap, 14:23:33
Hátbaszúrás
Leírás: Kivégzés szakértelmed ezentúl nem ad plusz LE-t, de szinttől függő szorzót kap: 1+szint/40
(V5-ön ez a szakértelem nem kerülhet be, mert már most is így működik!)
Max. szint: 1
Előfeltétel: 100. szint
Költség: 20

------

Szerintem teljesen felesleges szavaztatni egy olyan képességet, ami alapból egy választási lehetőséget kínál fel. Mindenki eldöntheti, hogy akarja-e vagy sem. Nekem még messze van a 100. szint, egyelőre jól működik a kivégzésem köszönöm, és a jelen állás szerint nem választanám.

Inkább arról kellene beszélni, hogy jó lenne-e ebben a formában. Pl: mindenkinek megfelel-e a képlet, megoldható lenne-e, hogy ne nullázza a pluszban rabolható LE mennyiségét, hanem kisebb mértékben, de azért hasson a korábbi formájában. Hasson-e különböző mértékben a fertőzöttekre, és a "sterilekre" (képlet).
Dátum: 2011.05.27. 23:29:39
Szerintem nem feltétlenül kellene szinthez kötni. Már a 70. szinten is futkároznak 140. szintű állatokkal, és csak megsímogatni tudom Őket.
Dátum: 2011.05.26. 12:48:18
Melyik AF képesség?

Ezt már én is tapasztaltam, a 20. szintű állatra 2-t ad (amennyit kell), de ritkán 3-at.
Dátum: 2011.05.25. 15:18:26
Meg 60 csatát lehet visszanézni a támadások listában!
Dátum: 2011.05.23. 22:51:42
OK! A forgalmi helyzetes rész rendben volt, azt tudtam, csak a kérdés értelmezésével volt gondom.

Akkor Cipruson is "balra hajts" van.
Dátum: 2011.05.23. 21:51:58
Itt a "balra kis ívben kanyarodásra" kérdez rá. Nem a bal oldali közlekedésre. Ukrajnában jobb oldali közlekedés van. Egy forgalmi helyzetre kérdez rá.

http://www.origo.hu/auto/20090907-bal-oldali-kozlekedest-vezetnek-be- szamoaban.html

Itt van egy térkép pirossal és kékkel a bal-jobb oldali közlekedésről, és itt is pirossal van Ukrajna, hogy "jobbra hajts" van.

(A felsoroltak közül Máltán és Új-Zélandon van bal oldali közlekedés... asszem.

Persze lehet, hogy csak félre értettelek.
Dátum: 2011.05.23. 21:15:12
Az alábbiak közül melyik országban a legritkább az a forgalmi helyzet, hogy az autósnak balra kis ívben kell kanyarodnia?

Ukrajna*
Új-Zéland
Málta
Ciprus

Nem tudom, volt-e már, csak a magam hozzászólásait olvasom. Ezt kinek kell tudnia?!
Dátum: 2011.05.23. 19:12:10
Hmmm.... Akóó'.. Nöm! Velem lehet beszééni.





* képzeljétek mi van, ha még iszom is!
Dátum: 2011.05.23. 19:05:48
LÖszegett fejjel megkÖvetlek Benneteket.... Má kukacoskodni sem tudok.
Dátum: 2011.05.23. 18:19:27
Csak kukacoskodom. Inkább az hiányzik belőle, hogy "az alábbiak közül".

A Szegedet nem tette bele!

Egyébként nekem is Szeged ugrott be.
Dátum: 2011.05.21. 23:23:11
Elnéztem az oldalt, és jóval korábbira válaszoltam...

Bocs az offért!
Dátum: 2011.05.21. 20:02:55
Sőőőt minden világon el is kellene terjeszteni!
Dátum: 2011.05.20. 23:19:27
Az epikus relikviák, gyűrűk és nyakláncok lehetnek.
Mind gyűrűből, mind nyakláncból egyszerre csak egyet használhatsz, a korábbi tárgyaid mellett.
Egy karakter csak olyan epikus tárgyat készíthet be, amelynek a szintje VAGY max. kétszerese az övének, VAGY max. 20 szinttel nagyobb (a két feltétel közül bármelyiket elég teljesíteni). Miklós hozzászólása 2010.01.11. Licitálni olyan tárgyra is lehet, melyet a karakter nem készíthet be. Miklós hozzászólása 2010.01.07.


(felfelé kell kerekíteni!)

http://vegzetur.wikidot.com/ekincs
Oldal: 123456