Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bogancs

Oldal: 1
Dátum: 2009.10.16. 08:18:01
köszi a válszt de fogalmam sincs mire gondol az illető. azért a piros mert én azt szoktam "néha" venni. az hogy a zöld az eredeti, csak utána derült ki a gugliból, miután utánanéztem a rossz válasz után.
Dátum: 2009.10.15. 20:06:44
szevasztok
találtam egy érdekes kérdést. szeretném megosztani veletek.

Milyen színű az "abszint" (alkoholos ital)?
piros
sárga
kék
zöld

a válsz azért nem jó/ zöld/ mert több szinben létezik mivel az alkoholfoka miatt válltozik a szin. velem szemben a szekrény tetején van egy piros szinű ami 80 fokos. megjelőltem a piros szint de nem fogadta el. hanem a zöldet. igaz az eredeti zöld. de. a jelenlegi piacon létezik még fekete és kék szinben is. a kék pl a cseh absinthe aminek már csak 70 fok az alkoholtartalma.
köszönöm szépen.
szevasztok
segítsetek nekem megtalálni a hibát
Melyik évben süllyesztette el az angol flotta a német Bismarc csatahajót?

1941. május 27.
1942. május 27.
1943. május 27.
1944. május 27.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
nem várok választ, csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy ennyire nem foglalkoznak a kérdésekkel. és igen. lemondtam a kérdés feltétel lehetőségéről
szevasztok
nem irom be a kérdést mert tök felesleges úgy veszem észre. ez csak egy meglátás tőlem. feltettem egy kérdést, de tartalmazott egy helyesírási problémát, tudtam nagyon jól de a törlés gomb helyett az entert nyomtam meg. tehát beraktam a kérdést de tudtam hogy visszadobják. így is lett. javitottam a hibát és visszadobták azzal, hogy már szerepelt az adatbázisban. ezt másodszor játszották már el velem. gondolom ezt is megtudja sok ember válaszolni. de a többségnek igaza van. ennek nem igy kéne működni, tényleg válltozásra volna szükség.
én se tudtam, hogy ennyi whitehall van a földön. aláirom igazad van ezek szerint lehet rossz is a kérdés. de a kérdés feltevő válaszai nem szerepelnek a te listádban csak a london. ezek szerint viszont jó is lehetne
szevasztok. megfogadtam, hogy nem fogom többet felidegesíteni magam bizonyos emberek hozzáállásán de ez már nagyon érdekelne.
Hány évesen halt meg jeanne d`arc?

19
26
15
34

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
hát emberek utoljára szólok hozzá ehhez a témához. A 25. kérdésem után kezdtétek a kérdéseimet tiltani különféle okok miatt. most az utolsó kérdésemre az azonnal törölni opciót kaptam.
A kérdés az volt , hogy mikor van a föld világnapja? Érdekes, hogy mielőtt törölve lett volna 5-4 volt a helyes és helytelen válaszok száma. ja bemásolni nem tudom mert töröltétek. köszönöm. valaki csak elmagyarázza.
Dátum: 2009.04.18. 20:02:51
ide is bemásolom mert ezt a tanácsot kaptam
szevasztok
először is közölni szeretném veletek, hogy nem háborogni szeretnék csak nagyon nem értek néhány dolgot. most már nem az első kérdésem utasitjátok el különféle indokkal. szeretném megérteni.
pl. 1 kérdésem. Hány százalék a Holt-tenger sótartalma?
5
13.4
47
30
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

nekem kb ugyanugy 1 percig tart kikeresni a netről mint mindenki másnak. erre ezután a 3. kérdés amit kaptam a vadászatnál?
" a csendes óceán területe a föld területének
30%
25%
35%
40%
kérdezem , már akkor ezt mindenkinek tudni kell ugye? ez már nem érdektelen lexi...

pl. 2 én szeretem nagyon a mozit ismerek pár filmet,sőt ismerem ennek a színésznek is a munkásságát de
Melyik filmbeli szerepért NEM kapott Oscar díjat Jack Nicholson?
Lesz ez még így se
Egy becsületbeli ügy
Száll a kakukk fészkére
Becéző szavak

ehez a kérdéshez lexikon volt a helyes ut.
jó volna megérteni, hogy mi alapján dönt valaki. lehet neki tök mindegy. köszi és bocsi a hosszuságért.
szevasztok
először is közölni szeretném veletek, hogy nem háborogni szeretnék csak nagyon nem értek néhány dolgot. most már nem az első kérdésem utasitjátok el különféle indokkal. szeretném megérteni.
pl. 1 kérdésem. Hány százalék a Holt-tenger sótartalma?
5
13.4
47
30
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

nekem kb ugyanugy 1 percig tart kikeresni a netről mint mindenki másnak. erre ezután a 3. kérdés amit kaptam a vadászatnál?
" a csendes óceán területe a föld területének
30%
25%
35%
40%
kérdezem , már akkor ezt mindenkinek tudni kell ugye? ez már nem érdektelen lexi...

pl. 2 én szeretem nagyon a mozit ismerek pár filmet,sőt ismerem ennek a színésznek is a munkásságát de
Melyik film beli szerepért NEM kapott Oscar díjat Jack Nicholson?
Lesz ez még így se
Egy becsületbeli ügy
Száll a kakukk fészkére
Becéző szavak

ehez a kérdéshez lexikon volt a helyes ut.
jó volna megérteni, hogy mi alapján dönt valaki. lehet neki tök mindegy. köszi és bocsi a hosszuságért.
szevasztok a segitségeteket kérném. feltettem egy kérdést amire elöször jöttek a válaszok, majd utána ellett utasitva mivel helyesirási hibák voltak benn. kijavitottam a hibákat és ujra feltettem a kérdést erre azt irják hogy már szerepelt ez a kérdés. most akkor mi van ilyenkor? nem értem. akkor elöször nem ezt kellett volna irni, hogy volt már?

Melyik focicsapatot becézik a szurkolói " ágyúsok"-nak?
Haladás
Barcelona
Arsenal +
Juventus
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Dátum: 2009.02.25. 20:00:41
szevasztok

elég sokat olvastam a fórumot de inkább felteszem már a kérdést, mert nem találtam meg a választ. ha mégis kinnt van akkor bocs. a bajnoki viadalnak van valami fix időpontja, hogy mikor van, vagy figyelni kell a megfelelő menüpontot. a választ előre is köszönöm. szevasztok.
Dátum: 2009.02.18. 17:19:20
szevasztok. a vezetőkészség szakértelmet szeretném növelni hogy esetleg több állattal tudjak résztvenni a csatákban. ha jol tudom ez lehetséges. viszont nem jövök rá hogy mit kell fejleszteni ehez a szakértelem pont alatt. ha valaki tud segitsen legyenszives.
Oldal: 1