Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2012.08.18. 12:46:17
mire gondolsz?
Dátum: 2012.08.17. 16:50:00
Te Samu... a hobbitok olyan kicsik Javaslom döntetlenezés közben csak ugrálj akkor úgysem találnak el, neked pedig támadni sem kell...
Dátum: 2012.07.23. 20:04:05
Sziasztok!
Valaki tud valami információt, hogy mikor indul a 60-as V4?
Dátum: 2012.06.06. 15:36:18
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem

A szövetségi küldetéseknél az egyéni jutalomnál azt írja, hogy szintfüggő LE... Na most valaki tud már valami közelítő képletet erre a szintfüggő LE-re?
Mondjuk mekkora az egyszeres jutalom egy 10. szintűnek, vagy egy 20. szintűnek, vagy egy 60. szintűnek...stb

Előre is köszi a választ!
Dátum: 2012.03.27. 10:20:59
DE! Töröld az is
Dátum: 2012.03.27. 10:09:27
Talán az egyetlen válasz erre az hogy szüksége van (lehet) az ÉP-re... Mondjuk AF képességekkel már olyan ÉP regen érhető el hogy csak na... Max nem szereti a látogatókat, csak ő szeret kontárkodni másoknál..
Mert azt azért el kell ismerni hogy magasabb szinten lehet valaki nagyon erős, +10-ről lehet adni kokikat neki is
Dátum: 2012.03.27. 08:39:10
hát hogyne
Dátum: 2012.03.27. 08:31:10
még mindig olyan "kicsi"?
Dátum: 2012.03.27. 08:14:19
Sziasztok!
Még mindig terítéken van ez a fránya segítő kéz?
Most visszaolvastam és jót derültem. Maci te nem politikus vagy véletlenül? Olyan jól tudod lenyomni a sz@rt a másik torkán és hülyének nézni, hogy az valami zseniális


"Engem x hónapja nem támadott senki, vagy ha igen, nyertem rajta összesen talán 10k-t. "
Egy olyan tapasztalt játékos mint te hogy írhat ilyet? A KH az senki??? Írd már le mennyit nyersz a KH-tól mondjuk naponta...
Dátum: 2011.12.27. 19:47:26
mert a 2012-es év nagyon zsúfolt lesz, sok feladattal, célokkal, tennivalókkal

S ha nem törlök akkor továbbra is sok idő megy el a játékra, mivel ha valamit csinálok azt vagy normálisan vagy sehogy!
Sokkal fontosabb dolgokra kell figyelnem hamarosan, így nem maradt más választás csak a törlés.

Nem baj ez, szép volt, jó volt, de most már elég volt!
Dátum: 2011.12.27. 19:41:03
Sok sikert a továbbiakban!
Nem feledek ám el senkit!
Dátum: 2011.12.24. 14:38:41
gyerekek a KH-nak nincs karácsony Azért jöttek a világra hogy elpusztítsanak minket!
Szóval leverik a jézuskát is ha kell
Dátum: 2011.12.22. 18:06:36
fasza
egy kis érdekesség még:
http://index.hu/belfold/paradicsom/2009/02/07/faszesszel/

A volt kémia professzorom találmánya, ezek alapján meg vannak számlálva a jelenlegi szelektív hulladékgyűjtési rendszer napjai is...

az elkövetkezendő években nagy változások lesznek szerintem, a kérdés csak az hogy Magyarország ebből mennyire tud majd profitálni.. A jelenlegi hozzáállással sajnos semennyire.
energiaválság biztos nem lesz a mi életünkben, sőt még jó néhány utánunk lévő generációnak sem... vannak olyan lehetőségek amiket még csak most (vagy nem rég) kezdtünk el kihasználni. (gondolok itt pl a szélre, a napra és a föld energiájára)

nyersanyagválság sem valószínű, amire szükségünk van az fellelhető óriási mennyiségben a bolygónkon... (itt most nem a kőolajra gondolok, amitől már van mérföldekkel kedvezőbb lehetőség az autóiparban pl.)
Víz??? igen azzal lehet probléma idővel, de léteznek már hatsásos megoldások erre is, csak ugye (mint az autóiparnál) jelenleg jobban megéri egyeseknek anyagilag a jelenlegi "pocséklásunk"...
Dátum: 2011.12.20. 10:56:06
Idézet: Birka - 2011.12.20. 10:49:42
Fubu, ebből a kijelentésedből is látszik, hogy se V5-ön nem játszol, se magas szintű karaktered nincs


Nos igen, ebben is van valami...
Dátum: 2011.12.16. 11:04:08
talán az lenne a megoldás hogy a segítő kéz valóban csak védekezésre szolgálna... most is így van, de szerintem úgy kellene hogy leessen a játékosról a kéz azonnal amikor portyára adja a fejét... (akár felfelé támad akár lefelé)
Ez a relikviákat nem befolyásolná számottevően (a köpeny maradhatna) a karkötőt viszont át kellene alakítani egy kicsit...

mondjuk így:
A segítség harmad annyi idő alatt odaér és lehet magasabb szintűnek is adni kezet! És pont, semmi több...

kieg: természetesen a lélekgyémánt költségét megfelezni, akik meg már megvették visszaadni a különbözetet...
Dátum: 2011.12.16. 10:34:29
érdekes ez az új bajnoki rendszer... (meglepetés bajnoki!!!!! Amikor a legkevésbé várod!!! )
Dátum: 2011.12.16. 07:42:02
"És akkor a végén már 3-4-5-x kategóriával kell feljebb indulnom a végén? Mert ez szintén eléggé vicc kategória..."

nem ártana szintet is lépkedni közben nem? Vagy azt szeretnéd hogy 1 helyben állva nyerj 4-5 kategóriával fentebb?
Nem fogsz, ahogy te is tudod tessék szintet lépni és nem lesz gond...
Dátum: 2011.12.14. 18:01:25
"Egy igazán jól fejlesztett karakter kényelmesen el tud verni egy nála 200-zal nagyobb tö-vel rendelkező kevésbé optimális karaktert a saját szintjén"

ööööö én úgy vettem hogy 2 elég jól fejlesztett karakterről van szó.. vegyük pl azt hogy mind a 2 karakter hasonló taktikán van... ebben az esetben a +200 TÖ, +40 a tulajdonságokra! (mert ugye egészség, szerencse és mágia nem játszik a kezeknél)
Nos hadd ne mondjam hogy pl +40 erő mit ér a 6 harci kör alatt. (sebzés és állatsebzés együtt!)
A +40 védekezés leszedi a TSZ-ből adódó támadás bónusz harmadát mondjuk
...stb,stb,stb...

Engem még mindig nem győztél meg arról hogy +200 TÖ semmiség lenne... Ne egy erős karaktert hasonlíts egy közepeshez, hanem 2 erőst egymáshoz!