Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noob Saibot

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.25. 08:41:23
MMMCCLVI válaszd ki melyik arab számnak felel meg?

szerintem ezek római számok, és sajnos nagyon sok ilyen van!
Dátum: 2008.12.24. 21:29:35
Melyik a világ leghosszabb folyója?

Amaz ---> ez így leírva!!!
Nilus
Duna
Mississippi

Ha már valaki a ctrl+c, ctrl+v-t használja legalább ellenőrizze le, hogy mit írt! Természetesen valakik már elfogadták ezt a kérdést, azok nem tanultak olvasni?
Dátum: 2008.10.29. 18:08:10
A kérdés valami ilyesmi: Mi az Égbőlpottyant ejtőernyő. Helyes válasz a TV-s gyerekműsor. Szerintem az Égbőlpottyant mesék volt
Igen, valószínűleg azért, mert a kérdés mindenkit megtévesztett, rossz választ nyomott, és ezért a porgram kiszűrte. Ez sajnos egy túlzottan jól sikerült beugrató kérdés volt


Igen, csak nem szeretném, ha ilyenek miatt lennék letiltva a kvíz írásról , hiszen ha nem használnának az emberek google-t akkor nagyon sok kérdés kapna ilyen értékelést. Mikor valójában helyes, csak kicsit többet kell gondolkozni rajta, pedig idő van kérdésenként kb 5 perc.
Ki rendezte a Star Wars V - A Birodalom visszavág című filmet?

George Lucas
Irvin Kershner --> Ez a helyes
Steven Spielberg
Luc Besson

A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!

Ez törölve lesz vagy nem?

A kérdés helyes, mindenki rájöhet kb 30mp alatt. Lucas befejezni akarta a történetet, nem ő rendezte az összeset! Szinte mindenki látta a filmeket minimum 1X, és gondolom reflexből nyomtak.
Dátum: 2008.09.29. 20:35:02
Tettem fel egy kérdést, csak sajnos elírtam ! A kérdés: Melyik filmben játszott Harrison Ford, de melyik filmben NEM játszott Harrison Ford akart lenni, csak sajnos lemaradat a nem, remélem tudjátok javítani.
Oldal: 1