Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - siva

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2024.05.03. 17:50:12
ez nagyon szép, viszont mi optimalizálók, a játékot pörgetők finanszirozzuk a játékot, tartjuk el a Beholder Kftt, és ezáltal biztosítjuk a játékélményt azoknak, akik nem tudnak/akarnak költeni rá.
szóval legyen már valami beleszólásunk-- most kb az, hogy komolyan nyomva rengeteg idő, ezért sírunk, hamár van egy fejlesztés, legyen az hasznos a játékosoknak
Nemszemélyeskedés-de - te mennyit költesz a játékra? persze ne menjünk bele..., viszont a témában megszólalók nagyrészét már évek sokat, gondolom mert szeretjük, tud valamit adni

Miklósnak:

a többiek leírták nem ismétlem nagyon őket-- a küldetések pörgetése NEm valamiféle választáson múlik, hanem az optimalizáció kényszere. Akár egyenként elemezhetnénk őket, de ezt is megtették már fentebb. ugye az esszenciák arra kényszerítették a játékosokat- most akik fullba nyomjuk azokról beszélek elsősorban- folyamatosan valóságformázás esszencia hatása alatt lenni, naponta/max kétnaponta feltenni az energihasznositás esszenciát minnél rövidebb ideig-max 2-3 óra- ennek hatása alatt elkölteni a felgyült ppt erre jó a szövi bajnokság--ami mostanában szintén kiherélődött, átment a csapatonkénti one man showba-- megcsinálni a csatlós csatákat, csinálni a vermet. oszt ennyi, mehet vissza a VF esszencia. A köztes időben malmozás.. Naponta 2 szörnykihívásos küldetés, térkapuzhatsz, meg egy csoport kaland kb ennyi-- nézegethetem a toplistát, meg van- e valami esemény a forumon Valóban a vadászat kiment a divatból---nagyon gyengén adja a lét még 46 dicsőség medállal is--szóval a csp a verembe kerül. A pénz is egy dolog, de ugy látom nem is ezen höbörgünk, hanem tényleg hasznos fejlesztést szeretnénk
Dátum: 2024.04.30. 16:33:23
Szia Miklós. Fentebb Lan elkezdett egy irást, amit èn folytattam mèg a trollkodás elött, esetleg ha reagálná rá, lehet nem tünt fel. Csóri egyèbkènt szintèn összegezte. Csak szólok, a küldetèsek pörgetèse Nem választási lehetősèg, csupán az erőforrások--amiből egyre több van- optimális elköltèse. Ès igen egyszerüsíteni kell a játèkot, mert túl sok IDŐ!!!! Igen számolja a játèk a háttèrben az elköltött erőforrásrt ès pörögjenek a küldetèsek. Kattintáscsökkentès!!
Dátum: 2024.04.27. 11:07:12
"rendszer úgy működne, hogy összeszámolja mennyi kábítgattál egész nap, leosztja 40-nel, tessék, ennyi az annyi " Ez a felettem lévő poszt utólsó mondete, ami elmondja miről is van szó


Az eredeti elképzelés, ahogy alakult életszerütlen, teljesen használhatatlan, mint ezt elöttem sokan elmondták. Ezért jó az ötletelés, tán kialakul valami jó

Kb olyanra lehetne kihozni a dolgot: Mindenki csinálja a tevékenységeket, ha összejön az adott dologból egy küldetésnyi, akkor az számolódik és akár naponta, mint a hűségbónusz összegződik és átvehető. ez csodálatos lenne, rengeteg kattintás elmaradna.
A gyorsítások között megvehetnénk pl. vagy akár időszakos relikkel mint mondta Lan, de ez részletkérdés
Persze kell finomhangolni, kiegyensúlyozni akár a küldetések átvariálásával-- pl. nem kell feltétlen a két különbözö térkapus, dehát itt a reform ideje
Az a giantikus veremben meg a rendes verem 5 ös szorzója legyen a küldetésekben ez alap-- az is megszünne akkkor egy felesleges fejlesztésnek lenni--mivel nem csináljuk, viszont az erőforrás gyűlik, ti is rosszabbul jártok, a gigaveremben 5ször annyi őskövet költenénk.
Ha már őskő, mert ez is feljött gyakran, hogy mennyit költünk a játékra , hát sokat Én a kezdetektől nyomom, nagyjából prémiumon , elborzadnék, ha látnám mennyi őskő ment el Folyamatos költés van és ti is tudjátok, mostanában a kötelező költések egyre sűrűsödnek időszakos eventek tökjó, valami van, fizzess, ha kell a több táp, ok. Havi 3 verem, csak a kikémlelés és a templomi pálcák megvétele, amik "alap" dolgok sokszáz őskő.
Szóval van/lesz itt költés, amit szeretnénk a JÁTélÉlmÉnY!!!!
Nagyon sok időráfordítást igényel ezen segítsetek! nem mindenki Robot
Dátum: 2024.03.30. 11:57:11
Fejlesztési javaslat a következő ilyen eseményhez.
Az elveszett kincsek NEEEEE!!! random adják a cucokat, hanem a játékoso választhassanak egy listából mit is szeretnének, ha ez megvalósul befizetek a következőre is
Ez egy komplex játék, eltérő fejlesztési irányokkal, demoralizáló olyan dolgokat kapnod őskóért!!! amiket meglátva csak felb..od magad
Nemcsak a 30 kiégett őskő--egymás után háromszor... vagy a tapasztalat ital amit sokan utálnak viszont néha meg nagyon jól jön--persze alig esik---ezt máshová is be lehetne tenni a játékba... szóval dönthessünk mire van szükség ennyi a kérés

szerk
a napi ajánlathoz-- hamár van potenciálisan 30 000+ smaragdszelencém nem! veszek még hozzá 20at ősköért mert ezt kértétek, ez nagyon túlvan a határaimon---persze alacsony szinten anno én is megvettem örültem is neki , hasonlóan a mai mytoaffinitáshoz 240 mellé drágán minek még
bocs ez csak arról jutott eszembe, hogy költeném én az őskövet de nincs mire... változott a játék,legalábbis itt 400 felett, meg az igazán aktívoknál mostmár nem egyszerre megy el sok, hanem folyamatosan költeni kell
Dátum: 2024.03.19. 22:43:34
Mehetne a dühöngőbe
b....ezért fizetni...

Kinyitottál 2 elveszett kincset: 60 Kiégett őskő.
Dátum: 2024.01.25. 13:29:23
A toplistára nézzetek rá, el van csúszva
meg az aukciós arhivum hiányzik
Dátum: 2023.12.21. 12:11:37
Nem hiszem, hogy olyan nagy dolog betenni a lèlekkufarhoz akár a hüsèg kulcsot, ès Tájèkoztatni!! a jatèkosokat, hogy bizony erre szüksèg van. Ne szívjon már senki. A tojásokat azóta is találjuk, az èpületek eltünèsènek nem látom az èrtelmèt...
Dátum: 2023.12.06. 19:54:29
Üzenetei nyelvezete és játékstilusa alapján nagyon ismerős fickó, minket a v4eken boldogit már pár éve rendszeresen
Dátum: 2023.10.17. 19:33:16
Ez a szövetség volt régen a Ronin. A tagság nagy része átlépett a Lélekőrökhöz. Ekkor Salah ad Din v3ról átjött, hozott magával pár régi elhagyott karaktert, a maradék régieket kirugta, hogy majd egy pőrgős, fejlődő szövetséget csinál. Viszont látszott, hogy Salahon kvül a többi karakter semmit nem csinál, ez jelentve lett és zároltak mindenkit. Salah visszament v3ra aztán abbahagyta de ahogy látom egy ideje visszatért
Dátum: 2023.09.30. 21:23:36
Nálam is ma lépett fel ez, chrom se a telefonról, sem a gépen nem nyitja meg a VUt : A webhely nem képes biztonságos kapcsolatot nyújtani

Szerencsére edge vel megy a gépről, de telefonról hogy fogom így nyomkodni...jajaj
Dátum: 2023.09.21. 00:47:19
B..... Ha több tojást keltetek, akkor is csak egyet tudok gyorsítani....
Dátum: 2023.08.04. 01:21:06
shiftet nyomd le és úgy kattints
Dátum: 2023.06.14. 00:43:44
Egyértelmű, így értelmetlen, meg se vesszük...
Magas szinten 10 millió Lé, sok Tp, Af kiesés vermenként
Dátum: 2022.08.10. 14:00:39
Szia
Tegnap volt több probléma a játékban, de javítva lett.
Most is gondod van még?
Dátum: 2022.07.21. 12:59:28
Odaértem énis.
B...meg 7 embernek 10 000 ütés
Negyedóránként lépjek be egyet ütni?????
minek?????
Megyek nyaralni, majd ránézek neponta párszor, ha eszembe jut bele is ütök, kib.szok ezzel a többiekkel
Ha édesanyátok csuklik, azért van mert sokat emlegetjük.....
Bocsánat
Tök jó a fejlesztés, de gondoljatok bele a játékosok is emberek--még a Robot is


Végzetzútr bemutatkozás :"A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod."
Dátum: 2022.07.19. 13:16:04
Szerintem a fetisszilankon. Lépj ki be, tedd passzív a.
Èn a befizetèst várom, mer' fogy az őskő, hogy legyen miből költeni
Mire költöd? Nálam 150000 van
Dátum: 2022.05.12. 16:39:19
Gondolom a toplistás jutalomra gondolt, hiszen a sor vègieket át kell venni, hogy a következöre juss
Dátum: 2022.05.05. 19:41:42
Igen, tényleg jó lenne valami ami ad +1 -vagy +5 -valóságformázást.
Ugyan ez a vezetőkészségnél is a helyzet, nekem most 81 es alap, ha vennék még egy familliárist akkor 84re tudnám növelni, de csak 85 nél adna új állathelyet
Oldal: 1234567891011