Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alendaar

Dátum: 2011.07.15. 09:29:26
Idézet: Darah - 2011.07.15. 09:21:07
Alendaar, egy futó bármibe belenyúlni leginkább több bajt csinál, mint hasznot.
VU-s tapasztalataim alapján.
A darabszámot sem értettem miért kellett módosítani, de úgy tűnik már Baltás Miklós rezisztens leszek lassan.


Egyetértünk! A Miklós-féle baltás korlátokhoz 10+ év TF alatt én is hozzáedződtem.
Viszont egyszerűbb lett volna megoldani, hogy pl.:
1. Nincs találati kompenzáció, végén átlagolás van.
2. 10 térkép alattiak nem számítanak (sehova, tehát nyereménybe sem).
3. Nincs ugrálás vagy jóval hosszabb idő van a lezárás után.
Dátum: 2011.07.15. 09:07:59
Volt több javaslat is jóval korábban már...
Nem nyúltak bele, mert csak... de azt érdekes módon meg lehetett oldani folyamatos korrigálással, hogy a térképek száma közel azonos legyen a végéig!
Dátum: 2011.07.15. 08:47:11
Grat!
Mit kapsz érte?
Dátum: 2011.07.15. 08:40:04
Én pl. egyetlen helyre nevezhettem...
Platina cuccok menet közben jöttek, a "kárpótlásnak" betett végzet medálok is.
Mellesleg kb. annyit érnek, mint 3 napos vízi hullának az újraélesztés!
Dátum: 2011.07.15. 08:30:33
Én sem fogok a kardomba dőlni a VÚ miatt, csak bántja az igazságérzetemet ez a sz@r.
Ezek szerint értelmesebben is eltölthettem volna az időmet az event alatt.
Nem baj, ma játszani fogok és játékon belül kiélem magam.
Az elhullott állatok lelkét Shutruk Nahhunte (nemtom jól írtam-e ) lelki üdvéért ajánlom fel!
Dátum: 2011.07.15. 08:18:02
Én is kíváncsi leszek, csak nem fogok részt venni benne.
Dátum: 2011.07.15. 08:14:47
Nekem ez kissé apatikus álláspont.
Dátum: 2011.07.15. 07:58:21
Cras!
Nem értem, miért próbálod annyira védeni a Beholdert!
Ez az "event" egy rohadtul elb@szott lutri volt, ez teljesen nyilvánvaló - függetlenül attól, hogy lehetett-e tudni előre, vagy sem (lehetett egyébként).
Egy karakter teljesen felboríthatta - fel is borította - az egészet.
A többség igenis szeretne normális jutalmat kapni a befektetett energiáért/időért.
A társasjátékos hasonlatod meg egyszerűen nem jó. Ott egyrészt nem fizettél a játékért (mindegy, hogy mennyit), másrészt meg nincs multizás, ami itt elvileg tiltott, de pénzért megtűrt dolog.
Dátum: 2011.07.15. 07:38:43
Idézet: Almási Viktor - 2011.07.15. 00:44:33
Az mindegy most már mert nekem holnap lesz arany fokozatú gyűrűm, neked meg nem


Hogy Te mekkora kárörvendő gyökér vagy!
Dátum: 2011.07.15. 07:30:23
Idézet: Kvnoemi - 2011.07.14. 21:17:41
Lehet, hogy részben igazad van, de most már kezdem magamra venni a dumáidat. Többedszerre fejted ki, hogy azok fognak nyerni, akik nem csinálnak semmit. Számomra ez rettentően sértő, ugyanis végigküzdöttem ezt az egész eventet, mindent beleadtam, pedig volt rá esély, hogy túrót kapok érte. Jelenleg 140 térképnél tartok, és még nem végeztem. Kérlek, gondolt át, kiket fikázol!


Te vagy a néhány kivétel egyike, de a többség elég rendesen beszopta!
Dátum: 2011.07.14. 21:08:31
Ezt a térkép eventnek csúfolt akármit el kellene felejteni!
A mostanit meg vagy stornózni vagy vmi normálisabb bónusz-rendszert kiokumlálni hozzá, mert ez így pont nem a legaktívabbakat jutalmazza, sőt, őket szopatja meg általában a legjobban.
Egy eventnek meg elsősorban az lenne a célja, hogy minél nagyobb számú, aktív játékos legyen - legalábbis szerintem.
Dátum: 2011.07.14. 20:46:58
Idézet: Tezuman - 2011.07.14. 20:29:43

NEM az eventbe fektettél energiát, hanem a játékba. Pontosan ezért unalmas és értelmetlen ez a térképkeresés.


Idő vazze, idő!!!
Ami egy dolgozó, családos embernek nem olyan sok van.

Mellesleg tényleg totál értelmetlen ebben a formában!
Dátum: 2011.07.14. 20:38:48
Gondolom azért vagy ilyen bölcs, mert te jól jártál.
Szerinted az igazságos, hogy a "Térképkereső" eventben olyanok kapnak maxos cuccot (az idióta ugrálósdi miatt), akik 10 térképet találtak , míg akik 100 felett vannak semmit?!

Ez a medál dolog kb. olyan, hogy rászartunk a fejetekre, de itt egy kis papír, letörölhetitek.
Dátum: 2011.07.14. 20:27:28
Minek ehhez eventet csinálni?
Kisorsolunk adott időpontban n db akármit (lehet akár térkép is), aztán akinek több jutott, az még kap egy faja cuccost is!
Röviden ez volt most némi multikaris ugrással megspékelve.
Egyébként nem értem Miklósékat!
Miért kell mindenáron szopnia egy-egy csoportnak? Ez volt már TF-en is a tendencia pl. a KT-képességekkel...
Dátum: 2011.07.14. 17:48:35
1. Ku***ra ba***a a csőrömet, hogy a "befektetett munkám" nem térült meg!!!
2. Egy teljesen igazságtalan, akár 3-4 karakter által felborítható szabályrendszer egyszerűen SZ@R!!!
3. Mi a ló****ért kell egy egyéni játékban erőltetni a csapatversenyt???
4. Ha lutrit akarok, veszek lottót!
5. Mit szólna a "nagyrabecsült" unió az itteni esélyegyenlőtlenséghez?
Dátum: 2011.07.14. 16:38:11
Idézet: Büyük - 2011.07.14. 14:08:24

Én inkább veszítsek egy tisztességes versenyen minthogy hülyének nézzenek manipulálják a versenyt.Mert Miklósék most pontosan ezt csinálták.Semmilyen versenyhelyzet nem volt csupán egy manipulált eredmény.


K jól megfogalmaztad!
Dátum: 2011.07.14. 16:08:25
Ha a következőkben is ekkora RND lesz, vagyis nem az egyéni teljesítményem lesz a mérvadó, na azokat az eventeket nagy ívben elkerülöm.
Dátum: 2011.07.14. 14:36:03
Szerintem K nagy anyázás lesz ebből! (Vagy már van? Mindjárt visszaolvasok!)
Nem kóser, hogy sok időt/pénzt/energiát belefeccölő játékosok a legszarabbul járnak, míg - lutri alapon - néhány 10 térképes - előre is elnézést - "kis pöcs" meg a maxos jutalmat viszi el.
Dátum: 2011.06.09. 06:59:13
És aki nem tud váltogatni, az hogyan szopatja a többieket - ha már csak ez az egyetlen "örömforrás" maradt neki (változatosság címén) az eventben???
Dátum: 2011.06.08. 21:23:58
Pontosan ez az én bajom is!
Részt akarok venni az eventben! Gyakorlatilag nincs választási lehetőségem (se a csapatot, se a jutalom jellegét illetően), mert 3 maxos relikem van már. --> Bekerültem egy csapatba (már neveztem) és innentől gyakorlatilag 0 befolyásom van a dolgokra!!!
Ha összecsinálom magam a gyönyörtől, mert annyira jól megy a térképkeresés (per pillanat 33-as szakival meg ezzel a botrányosan sz@r pálcával együtt), akkor is csak döglött halként úszom az árral, mert az eget súroló teljesítményem is jelentéktelen hányada lesz a csapat összteljesítményének!
Szerintem ez így sz@r! - Legalábbis nekem biztosan, de többen is jeleztek hasonlót a hozzászólásokban.
1) Mindenképpen be kellene tenni alternatívaként minimum a 2 másik reliket az előző eventből.
2) Kellenének olyasmi határok, mint az előzőekben a 400-300-200-100 győzelem, csak itt térképdarabra kellene belőni.
3) TOP 10-es lista: miattam maradhatnak az "arany málna" jellegűek is, de a normális listán helyezetteknek tényleg egy kicsit normálisabb jutalom kellene!
4) Térképkeresés vagy milyen szaki is lehetne kicsit normálisabb hatásfokú! Ha már vki kifejlesztette több 10k LE-ért, akkor ne ilyen nevetséges pluszt adjon vagy legyen máskor/máshol is vmilyen hatása.
Ha esetleg vkinek az az idióta válasza lenne erre, hogy "Nem kötelező részt venni.", annak csak azt tudom mondani, hogy azok a játékosok fizetik be a legtöbb pénzt, akik itt 'tépik a szájukat', hogy legyen értelme az eventnek és élvezhessék a játékot! Nekik lényegében azt mondani, hogy ne játsszatok, nem igazán célravezető...

Tényleg, ez a pálca ez komoly?
Akkor inkább legyen drágább kicsit, de kússzon már fel magasabbra a hatásfoka, mert ez így elég nevetséges - legalábbis szerintem.

Edit: HI