Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DzsoniKSL

Oldal: 123456
Gondolom mert A rablás arany agyara egyik világon sem létezik, ellenben ezüstből biztosan tudok legalább egyről.

(És ugye természetesen olyan tárgy nem kerülhet be ami erősebb Kócos relikjénél )
Dátum: 2010.11.10. 18:29:27
Idézet: DzsoniKSL - 2010.11.09. 07:27:41
A gyors gyógyítás és a Bestiák könyve hogyan kooperál? Melyik hat először?

1. AF hat először:
(30perc - 5perc (AF)) / 2(Könyv) = 12.5 Perc

2. Könyv hat először:
(30perc / 2(Könyv)) - 5perc(AF) = 10 Perc


Aki ezt már megvette tunda nekem róla némi felvilágosítást adni hogyan működik konkrétan? Mivel a leírásből nem derül ki egyértelműen.
Dátum: 2010.11.10. 18:23:29
Idézet: Wuher - 2010.11.10. 12:17:32
a kreativ exploitot miert nerfeltetek le akkor, es miert vettetek el a nerfet kivalto ket karaktertol az LE-t amit osszehoztak azok akik szolidabb kivitelben toljak pedig megtarthattak?


Ha Egon és Csuhi esetére gondolsz, ott a visszaélés nem a kreatív kihasználása volt (hiszen az nem bug) hanem az, hogy beléptek egymás karakteréhez megütni a másikat.
Dátum: 2010.11.10. 01:26:33
Szerintem semmi nem lesz az aukcióval. Be fog kerülni a nerfelt inspirátor. És ahogy Jerikó mondta ismét rekordáron fog elmenni, bizonyítva, hogy még így is a legerősebb relikvia tehát teljesen jogos volt a nerfelése. Olyan megoldás úgysem lesz, ami mindenkinek jó, ilyen csak a mesében van. Ellenben születni fog egy megoldás ami talán a legkevesebb embernek rossz.

Egyébként pedíg a problémát nem úgy kell megközelíteni, hogy ez 8 embert érintő dolog, mivel éppenséggel éppen azt a nyolcszor kb 30-100 embert érinti akik az adott karaktereket körülveszik, illetve azt a 3-4 ezret akik Alvariel medálban versenyezni akarnak velük. Természetesen egy drágán megvásárolt relikvia érjen valamit, de abban szerintem mindannyian egyetértünk, hogy az inspirátor jelenlegi formájában túl erős.
Dátum: 2010.11.09. 23:13:05
Birka:
Gondoltam, hogy megvannak a korábbi eredményeid és köszönjük szépen. Márcsak a tisztánlátás kedvéért is.
Ugyanakkor a többi világgal ne hasonlíts, mert Marcsa (aki ha jól tudom V1-en legutóbb az inspirátort vette) 44 szinttel van lemaradva ami 22 CSP naponta, azaz felszorozva kb fél évvel 4000 CSP felett jár már.
Dátum: 2010.11.09. 22:55:08
Szerintem ez nagyon korrekt lenne. És akkor mégsem az van, hogy tápoltunk az egyik relikből aztán becseréljük egy másikra. Jóeséllyel úgyis olyan költsége volt ezeknek, hogy akár már a feléből lehet venni valamit. Bár én nem tartozom az inspirátorosok körébe de szerintem akkor ez az egész legyen bevezetve még a találkozó előtt, és akkor ezeket a dukátokat akár már fel is lehet használni a "kompenzáció" megvásárlására.
Dátum: 2010.11.09. 21:48:07
Idézet: Prisma - 2010.11.09. 21:33:09
Idézet: Miklós - 2010.11.09. 20:42:09

Mivel viszont a reliket nem lehet ledobni, ha nerfelni akartok akkor inkább a VF ne működjön ha van valakinek inspirátora

Igazad van, így ésszerűbb, legyen így.

Szerintem nem hangzik ésszerűnek. És ha ő inkább VF-et szeretne használni?


Biztos nagyon szívesen elveszik akkor a karaktertől az inspirátort.
Miklós: Ha a tételek számát nem növelhetjük, mi lenne ha bizonyos tárgyakból esetleg több kerülne kiosztásra (hasonlóan mint a TF aukción, amikor már csak X játékos tartja a licitet akkor ők nyertek) Ez nem jelentene komolyabb időveszteséget, ugyanakkor növelné az élő aukció élményét, mivel több játékos tudna részt venni.
Dátum: 2010.11.09. 21:09:48
Idézet: Büyük - 2010.11.09. 20:37:16
Én az előző találkozón vettem az inspirátort.Elég sokáig gyűjtöttem rá a dukátot egész pontosan 1150-et fizettem érte.Ez könnyen kiszámolható,hogy 5750 csp be került mert két dukátot 5 csp-ért kaptam az aukciós házi munka után.Kb 2000-et hozott eddig vissza belőle


Egyébként pedig 1150 dukát az 575 napnyi munka lenne (ugye kettesével jön) ami pedig 2875 CSP. Nem tudom neked hogyan jött ki a "könnyen kiszámolható 5750 CSP". Hogyha emellett látatlanban elfogadom a 2000 CSP-s becslésedet akkor máris közel nullszaldóban vagy, tehát nem értem mire fel a felháborodás. Vagyis értem, csak szerintem nem jogos. Főleg amellett nem, hogy én nem látok V3-on olyan karaktert aki ellen (szinttől függetlenül) esélytelen lennél. És a lepontozás kecésbé zavar mint a sírás.
Dátum: 2010.11.09. 20:50:57
Idézet: Miklós - 2010.11.09. 20:42:09
(Jól néznénk ki adóemelés után jönne az APEH, hogy az elmúlt 40 évben kapott jövedelmem után 39 millió HUF-ot fizessek be az új kulcs miatt. Remélem elég szemléletes).

Nem, nem igazán szemléletes. Szó sem volt arról, hogy visszamenőleg elvesszük, amit az inspirátor adott (a példád ezt jelentené).


A példát azoknak írtam akik azt kérték, hogy az eddígi bónuszokat pedig vonjuk le a játékosoktól visszamenőleg.
Dátum: 2010.11.09. 19:54:15
Ha jól tudom a három világon összesen legfeljebb 9 inspirátor van (a valóságban talán ennél kevesebb, ha jól tudom ha Cyron töröl akkor pl V1-en csak egy marad. A többi világon nem tudom mennyi aktív inspirátoros játékos van.) Mivel minden találkozón ez a legkeresettebb és legritkább relikvia, ezért szerintem illene ezt a jellegét és az ehhez mért erejét megtartani, hiszen nem egy játékos rengeteget áldozott érte, valamint nem egy játékos készül erre a jövőben.

Aki a relikviát megvette nyilván a plusz CSP miatt vette, tehát ettől megfosztani a játékost nem érzem fairnek. Esetleg lehet korlátozni valamilyen mértékben (pl egy nap maximum 10-30 CSP-t termel), ugyanakkor ezáltal megmarad a CSP-hez kötött eseményekben, versenyekben, etc-ben felmerülő probléma (ugye +X% CSP miatt ugyanennyivel több kalandot, esszenciát, kutyafülét lehet találni). Tehát a relikvia nerfelése ezt a problémát nem oldja meg és ennek semmi köze a VF-hez. Ugyanakkor a VF kalibrálásával (pl +10 CSP mellé csak 10-es VF-et fejleszt a delikvens) ugyanúgy tudja tartani a lépést a környezetével, tehát ilyen jellegú nerfelés az alább vázolt problémára nem megoldás. Nem árt ugyanakkor figyelembe venni azt is, hogy minden inspirátoros a legjobb játékosok közül kerül ki, tehát nem véletlen, hogy erős a karakterük, de ezt már előttem többen is említették.

Ugyanakkor ha bevezetitek az alábbi nerfet (Amíg van VF nem megy az inspirátor) a következő fog történni: Az insirátoros karakter szépen összevár 7-800 CSP-t, majd kifejleszti a VF-et, levadássza, és lefelejti a VF-et. Arányaiban nem fogja földhözvágni az a némi LÉ amit ezért el kell költeni. (Arról nem is beszélve, hogy a több kaland miatt kényelmesen tud akár minden vadászat előtt térforgatni az LGY-s itallal, és akkor gyakorlatilag semmibe nem került kikerülni a nerfet). Mivel viszont a reliket nem lehet ledobni, ha nerfelni akartok akkor inkább a VF ne működjön ha van valakinek inspirátora (tehát a vadászatai érjenek ugyanannyi TP-t). Így a plusz CSP érvényesül, az szabadon felhasználható gyorsításra, dukátváltásra, esszenciakészítésre, stb... ugyanakkor a VF-es kombót kiiktattuk. Mindemellett viszont akkor az kellene, hogy aki kizárólag emiatt a taktika miatt választott Inspirátort, választhasson egy tetszőleger relikviát helyette, ha a nerfelt inspirátorra így nincs szüksége. (ha jól tudom minden alkalommal drágábban kelt el az Inspirátor mint annó a Joker, tehát még ezzel is "rosszul járnak" a játékosok) Természetesen utólagos levonásnak értelme sincs, illetve nem tárgyalási alap. (Jól néznénk ki adóemelés után jönne az APEH, hogy az elmúlt 40 évben kapott jövedelmem után 39 millió HUF-ot fizessek be az új kulcs miatt. Remélem elég szemléletes).
Dátum: 2010.11.09. 07:27:41
A gyors gyógyítás és a Bestiák könyve hogyan kooperál? Melyik hat először?

1. AF hat először:
(30perc - 5perc (AF)) / 2(Könyv) = 12.5 Perc

2. Könyv hat először:
(30perc / 2(Könyv)) - 5perc(AF) = 10 Perc
Dátum: 2010.11.09. 07:23:27
Ha jól tudom csak arénában nem működik védekezésnél.
Dátum: 2010.11.07. 13:40:24
Chrome alatt a napi első bejelentkezésnél csúszik csak ez viszont így van nálam már kb két hónapja.
Az átokszórásban pedig nem véletlen van ott az extra felkiáltójel. Nyomatékosítás.
Dátum: 2010.11.06. 16:43:55
A kulcsok akkor és csak akkor működnek, ha megvana kvíz gyosításod. (50 Őskő vagy 200 CSP ha jól tudom)
Dátum: 2010.11.06. 15:31:20
V1-en valami nem stimmel az első napos összesítéssel... A portya és kihívás kivételével minden csupa nulla. Az azért valószínűtlen, hogy egy egész világ nem fejlesztett semmit egy nap alatt...
Dátum: 2010.11.05. 19:09:08
Grat Lan, majdnem meglett a két arany.

Gondolom ha egy arany és egy ezüst nem adódik össze akkor két azonos sem...
Dátum: 2010.11.01. 07:09:22
Idézet: masterv - 2010.10.28. 22:57:32

Azt már csak halovány lábjegyzetként említeném, hogy ez elvileg relikvia. Egyedi,megismételhetetlen, hasznos(már akinek...). Mondjuk egy hasonló jellegű cserealap sem lett volna butaság,de annyira nagy igényeim nincsenek. Akik nem tudták használni a bérletet, kaptak helyette egy csizmát(eventeset,a használhatósága mellékes,akkor is egyedi),akiknek már volt bérlet,azok kaptak lélekkút katalizátort.Ehhez sem ártott volna egy "B" terv!


Ha a korábban megemlített mennyiségből (30+) és árból (288LGY) kiindulva legalább 30*288 = 8640 LGY kompenzációra számíthatsz. Ez pontosan 7000 lélekgyémánttal több mint amit a bérletért kapnál. Úgyhogy ez a cserealap. Ha becseréled jó, ha nem cseréled be akkor pedig kaptál térkifordító italt "eventeset,a használhatósága mellékes,akkor is egyedi".
Dátum: 2010.10.30. 21:17:23
Kérdés csak, hogy sikeres volt-e az előző
Dátum: 2010.10.30. 21:15:56
Szerintem ilyenkor egyszerűen megkapja az illető a két medálját amit kiérdemelt. Adott esetben gondolom ez akár több/különböző is lehet. Szerintem mivel úgyis időszakos (egy hónapos) hatásról van szó miért ne adódhatna össze ilyenkor?

Ugyanakkor ha valakinek van hivatalos infója akkor erősítsen/cáfoljon meg.
Oldal: 123456