Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DzsoniKSL

Oldal: 123456
Dátum: 2009.03.09. 09:00:30
Azért hadd vessek fel még egy kérdést mielőtt bevezetésre kerül a reform.

Egy szövetségi társam a kb 80. szintű állatából sajtolt kb 80K LE-t. Amennyiben a hasonló szintű állatom "visszaíródik" mondjuk 40-45re, akkor az esetlegesen sajtolásból kapott LE is visszaesik a felére?

Csak mert akkor még az elkövetkezendő néhány napban döntenem, kell, hogy akarok-e sajtolni...
Dátum: 2009.03.05. 17:29:59
Hordázásnál a kapott tp (tapasztalataim alapján)

1 Állat: 100% (10)
2 Állat: 80-80% (8 )
3 Állat: 60-60-60% (6)
4 Állat: ?? Remélem nem 40%

Ehhez jön az intelligens kedvenc bónusza, illetve minden résztvevő állat kap morált.
Dátum: 2009.02.25. 12:19:16
Szerintem egy aukciós ház működjön úgy mint egy aukciós ház.

Ez még nem zárja ki azt, hogy később bekerülhessen a játékba valami ehhez hasonló "lottózós" dolog is, hogy a legkisebb egyedi tipp viszi, vagy sorosolás alapján lehet nyerni tárgyat és LE-ben vagy dukátba kerül a szelvény, stb...
Dátum: 2009.01.29. 22:08:19
Sasuke20: Utánaszámoltam melyik szövetségről beszélsz Azt kell mondjam, hogy velünk teljesen korrektek voltak. Jó persze szemétség a kissebbet megtámadni, de ha belegondolok ha mi lennénk az első oldalon mi is ezt csinálnánk... December elején üzentek nekünk hadat, kapituláltunk és azóta nem is jöttek. Beszéltem az egyik taggal (már nem tudom kivel, mert túl régen volt) és mondták, hogy mivel a kapitulációkért békét ígértek alig lehet már valakit támadni. Kapituláltunk, és azóta sem támadtak újra. De hasonló a tapasztalatom a többi nagy szövetséggel is. Lehet velük beszélni, és tisztázni a dolgot.

A szabálymódosításról pedig: Ha belegondolsz PvP szempontból sokkal jobban védve vannak a játékosok mint más játékokban. Különben is, erősödni kell, aztán legközelebb ti üzentek nekik hadat és jól elgatyázzátok az alacsony szintű tagokat. Akkor aztán lesz vastag zsákmány...
Dátum: 2009.01.11. 12:12:58
Sziasztok!

Visszaolvastam néhány oldalt, de mivel senki sem említette, ezért megemlítem én. Kiírtunk egy hadüzenetet, és amikor a szavazás lement kétszer lett elküldve a hadüzenet. A vicces az, hogy jártunk már így, amikor nekünk üzentek hadat, ott is kétszer jött, kétszer szerepelt a kapituláció ablakban is. (Azért egy kapituláció lelőtte mindkettőt) És most két békénk van az illető szövetséggel. Kérlek nézzetek rá, hogy miért csinálja.

A másik dolog, ha már írok: Néha a szavazások "eltűnnek" a szavazás fülről... A utolsó szavazatot amikor rányomja valaki, akkor egyszerűen eltűnik, de a szavazatot nem fogadja el. Utána akkor ha észrevesszük akkor elő kell keresni a hadüzenet ablakban, a béke felbontása ablakban stb...Másnak is ezt csinálja? Vagy csak mi vagyunk megáldva ezzel valamiért?

DzsoniKSL
Dátum: 2008.11.26. 14:09:33
Ha eléred a negyedik szintet és megtanulod a csapdakészítés szakértelmet, majd utána az elfogott állatot beidomítod (idomítás szakértelem)
Dátum: 2008.11.24. 09:37:03
Megkaptam az "újkor" első kvízkérdését!
Köszönjük szépen a javítást!
Dátum: 2008.11.21. 23:57:21
De szakítottam meg. Ugyanakkor azóta már lenyomtam vagy 40 vadászatot, és se kérdés se bónusz, de nég csak azt sem írja ki, hogy rosszul válaszoltam...

Akkor én mostantól soha nem fogok kérdést kapni? oO
Dátum: 2008.11.21. 21:09:18
Szintén zenész...
Nekem sem jön több kérdés, hiába vadászok.
Dátum: 2008.11.13. 11:35:44
Minden szakértelmet legfeljebb annyival növehetsz, amennyi pont van rajta.

Ha pl a csapdakészítésed csak 1-es, akkor a tudatturbó is csak 1-et ad rá.
Dátum: 2008.11.13. 00:00:13
Most vettem észre egy elírást a Legenda 15. fejezetében:
A mondat így szól: "Draklin említett valamiféle fehér lovagot"
Ő korábban még Drakin volt nem? ("Drakin vagyok, galetki, akárcsak te")

Semmit nem befolyásol a játékban de azért javítsátok ki kérlek.
Előre is köszi,
DzsoniKSL
Dátum: 2008.11.12. 16:21:27
Tudom, hogy nem szakértelem (vagy ha az még nem tudunk róla) de valaki esetleg kipróbálta ezt a bénítást? Mit tudunk róla, milyen hatása van?
Dátum: 2008.11.09. 12:56:05
A toplistában a helyes válaszok 24 óránként frissülnek. Nem lehet, hogy ez zavart meg?
Dátum: 2008.11.04. 23:57:56
A játékleírásban benne van, hogy 20. szinttől lehet tulajdonságra specializálódni, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy később ezen az alapon megjelennek majd párhuzamos felszerelések, illetve bizonyos "subclassok" által használható dolgok. Bár szerintem ha midnenki használhat mindent, akkor legalább amiatt nem lesz széthúzás hogy melyik az erősebb.
Dátum: 2008.11.01. 15:55:59
Ha már a láthatatlanság kapcsán felmerült... A segítő kezet visszavonjam mielőtt nevezek, vagy azt visszakapom? Az lenne a logikus ha a segítő kéz nem számítana bele, mert különben már megyünk is 19en erősíteni a 8. szintű karit a szövetségben

Egyébként szerintem erre is és a láthatatlanságra is figyeltek. Sőt gondolom katakombából sem lehet indulni
Dátum: 2008.10.31. 13:15:47
Minden viadal a szerencsén is múlik. Szerintem mindenki tapasztalta már, hogy néha egy nagyon gyenge karaktertől is kikap, illetve a nagyon erős karaktert is megveri. De szerintem még mindíg kevesebb a véletlen esélye egy ilyen viadalon, mintha mondjuk hetente lenne lottóhúzás... Így legalább rajtad is múlik, hogy milyen eredményt érsz el. Ugyanakkor hidd el, hogy hosszútávon a véletlenszerűség kiegyenlítődik és szerintem ha lesz mondjuk 8-13. szintig viadal (ez ugye 6 különboző csoport) szerintem legalább 4et olyan karakter fog nyerni, akin senki nem lepődik meg. Így sokkal több benne az izgalom egyrészt, másrészt pedig képzeld el, hogy kiiktatják a szerencsét a viadalból tudjátok mi lenne akkor? Sardullah Sarpa nyerne legmagasabb szinten, az alatta lévőt Aranyalma, megint alatta Rawenwood, azalatt G I Jane és így tovább. Akkor értelme sem lenne az egésznek. Szerintem ez így lesz a legjobb. Azonkívül ha születik néhány meglepetés eredmény legalább lesz miről beszélni utána.
Dátum: 2008.10.12. 18:31:19
Konkrétan van erre szakértelem. Nem kell rögtön vádaskodni.
Oldal: 123456