Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hoffer Dávid

Dátum: 2010.08.09. 09:49:23
Értesítettem őket
Dátum: 2010.08.08. 15:38:53
Már miért ne lennének?
Dátum: 2010.08.08. 11:58:43
Hát ez itt a bökkenő.
Dátum: 2010.08.08. 11:56:14
Amúgy nem lehetne pontozni a legjobb megosztott csatákat és kommenteket írni hozzá?
Dátum: 2010.08.07. 21:35:33
Jajj ti primitív lények nem érthetitek egy csúcsvér szavait pontosan.
Dátum: 2010.08.07. 16:56:51
De, számít.
Dátum: 2010.08.06. 21:36:54
Ez a szerencse egy új világon még több is lehet mint egy sima bajnoki medál....

Plusz 25 dukát(te esetedben már 50) és ha gyűjtöd tovább akkor gyorsan egy bérlet és szerezhetsz sok tápos cuccot...



Edit: jó akkor nem lesz, nem játszok ott. De valami tápos cuccot akkor is vehet..
Dátum: 2010.08.06. 20:20:32
És ez mit tud?
Dátum: 2010.08.06. 09:12:41
Idézet: Endyr - 2010.08.05. 19:03:57
egy bokkeno van, ha 1 fos a szovetseg



Ezt tegnap este ékezet nélkül még máshogy értettem mint, hogy egy fős.
Dátum: 2010.08.03. 13:51:46
Értem akkor ezért volt furcsa, kösz.
Dátum: 2010.08.03. 13:47:42
Relikvia: álcázó köpeny.

Nem vagy látható a portyalistában.
Dátum: 2010.08.03. 07:55:14
Bocsi de ez meg mi a fene volt???

1részes kaland? Ez komoly??? Nem 3 a minimum??

A szfinx
Úgy hallottad, ezen a messzi földön él egy szfinx, mely naphosszat ül barlangja szájánál, s rejtelmes mosolyával magához csábítja az arra tévedő kalandorokat, utazókat, hogy aztán feltegye nekik megfejthetetlennek vélt találóskérdését. A szóbeszéd szerint sok-sok balga, tudatlan ember vesztette már életét az emberirtó szörny karmos mancsai közt, nem kevesebb merész harcossal egyetemben, akiket a szfinx legendás kincse vonzott korai, és elkerülhetetlen haláluk színhelyére.
Bizony, eddig senki nem tért vissza dicsőségben, gazdagon, de ez nem riaszt el téged: mindenre elszánt végzetúr vagy, kinek nevében a végzete, hát mitől is kéne tartanod?! Kora reggel – a kövérkés, pirospozsgás arcú fogadós kedélyes marasztalása ellenére is – nekivágsz a hegyoldalnak, hogy minél előbb a szfinxhez érj. Hajt a hírnév utáni vágy, meg persze a legendás kincsek is ellenállhatatlan vonzerővel bírnak számodra. Már látod magad, ahogy a következő lélekkufárnál alaposan bevásárolsz a legújabb fejlesztésű fegyverek és tárgyak közül. Van is egy kényelmes csizma, amit kinéztél magadnak, no meg, az állataidnak sem ártana már valami ütősebb cucc…
Mire ezt végiggondolod, már egy viszonylag szűk, kanyargós ösvényen kaptatsz felfelé, egészen egy sziklaperemig, vagyis a barlang előtt kiszögellésig. A szfinx valóban ott ül, gyönyörű nőarcán rejtelmes mosolyával, mely legalább annyira megfejthetetlen számodra, mint amilyennek kérdését tartják. Te azonban hiszel magadban, hiszen számtalan viadalon, elmebajnokságon bizonyítottad már rátermettségedet. Mit neked egy szfinx, meg az ő kérdése?!
- Üdvözöllek, merész harcos - mondja, mielőtt még bármit is mondhatnál, vagy kérdeznél. Meghajolsz válaszul. Valahogy ezt érzed helyesnek egy ilyen isteni teremtmény láttán. Az meg sem fordul abban a pillanatban a fejedben, hogy a gyönyörű lény gondolkodás nélkül fog megölni, ha nem teljesíted a próbáját.
- Halld hát a kérdésem - folytatja lágy hangon kis idő elteltével, amikor úgy dönt, eleget meresztetted már rá a szemed. - Ha eltalálod a négy közül a megfelelő választ, az én küldetésem véget ér, s levetem magam a sziklákról. Ha azonban tétlenkedsz, vagy hibázol... A fájdalom oly erős lesz, hogy azt kívánod, bár soha meg sem fogatnál volna, még csak gondolatban sem!
Nem hátrálsz meg:
- Készen állok! - akarod kiáltani, de végül csak alig hallható suttogásra telik tőled.
- Íme...
Kvízkérdés: Ki volt Zách Felicián?
A kérdésre jól válaszoltál (merénylő, aki Károly Róbert életére tört).
A szfinx szemei elkerekednek. Nem is csoda, hiszen eddig még senki nem győzte le. Legalábbis te így hiszed. A megkönnyebbülés hullámokban önt el, kezed-lábad remeg, pedig kiálltad a próbát. De mi ez? A szfinx mordul egyet, csodaszép arca eltorzul, s egy fenyegető lépést tesz feléd. Mi ez? - Én nyertem, te pedig... - nyögöd, miközben felméred a túlélési esélyeidet (nem sok: szemben a szfinx, hátad mögött a szakadék). Ám a szfinx rejtelmesen elmosolyodik, és legyint egyet a mancsával: - Ugyan, csak nem gondolod, hogy hagyom, hogy túléld? A teremtőm rég halott, nem köt hozzá semmi, a kincseimet pedig nem adom ilyen könnyen! - Az utolsó szavakat már üvölti, majd előrelendül. Lehunyod a szemed, s felkészülsz a halálra. Ám az csak nem jön. Amikor kinyitod a szemed, rájössz, hogy még mindig a fogadóban vagy, s csak álom volt az egész. Vagy mégsem? Moccanásodra halk csilingelés hallatszik a tarsolyod irányából, melyet mindig magad mellett tartasz. Belenyúlsz, s te lepődsz meg legjobban, amikor lélekgyémántok kerülnek elő belőle...
Gratulálunk, teljesítetted a kalandot! Jutalmul 10 lélekgyémántot kapsz.
Dátum: 2010.07.30. 15:46:15
De nem értem miért írják így: PoK. Nem simán a pókra gondolnak? Vagy Pók of K??? Mi ez?
Dátum: 2010.07.30. 10:34:12
Magasabb szinten többet kell növelni a tanuláson, de jobb szakértelmeket kapsz.


Ha 4 állatom van, akkor eloszlik a TP és lassabban fejlődnek, mint ha csak 1 lenne nálam?
Dátum: 2010.07.30. 10:29:28
Ha 4 állatom van, akkor eloszlik a TP és lassabban fejlődnek, mint ha csak 1 lenne nálam?
Dátum: 2010.07.29. 10:55:26
Igen. Amikor nevezel, minden adat lementésre kerül szövi, bónusz, TÖ stb... és ezek lesznek a bajnokin. Csak az ép-vp lesz még max.
Dátum: 2010.07.28. 11:10:42
Csak arra célzott, hogy harc-ép-harc-ép és ennyi.
Dátum: 2010.07.28. 11:08:50
Jah, mert ha a légynek szíve lenne nem sz@rna az ablakra...
Dátum: 2010.07.26. 18:40:58
Idézet: RoscoBorlo - 2010.07.26. 16:54:15
Akkor sem stimmel.
A 3 szintkülönbség 71%
Minimum 1320 LÉ-t kellet volna szerezni + a kreatív aff. bónusz - a lélekpajzs 2%.
Persze akkor sem lett volna meg de ez karcsú nagyon.



Ha jól tudom van valami korlás tömés ellen. Ha túl sokat veszít valaki az eddig szerzett LE-jéhez képest akkor nem lehet annyi vinni tőle.
Dátum: 2010.07.26. 16:35:20
De neki LE kellett, nem arány.