Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

Dátum: 2009.04.13. 10:59:12
Hányas szintnél lehet házasodni a játékban?

Soha
7.szinttől
9.szinttől
15.szinttől


Pedig ez egy nagyon jó ötlet lehetne játéktovábbfejlesztési célból
Pl. a végzeturak extra viadalon megkűzdhetnének szívük választottjának kezéért.
Kérdés, hogy a hölgyek önrendelkezési jogát (márminthogy van beleszólásuk jövendőbelijük kiválasztásába) hogy lehetne megoldani.
Meg a végzetrúcsemeték nevelését mondjuk a kennel hasonlatára lehetne akár ovi/iskola is
Tudom, nem ide kéne írni....
Dátum: 2009.04.13. 10:39:18
Nem kivégzéssel vitték el?
Dátum: 2009.04.13. 08:07:18
Szövetségi épület, a használatához először be kell lépned egy szövetégbe, fel kell töltened a kutat, hogy használni tudd az épületeket. Ha esetleg nincs még kémgömbje a szövetségnek akkor azt is fel kell építeni, és aztán használhatod.
Dátum: 2009.04.13. 06:51:23
Nekem úgy tűnik, hogy semmi változás a tegnaphoz képest, legalábbis hiába győztem le urakat, nem locsoltak vissza .
Dátum: 2009.04.12. 19:06:21
Megpróbálhatsz üzenetet irni Hatsetup-nak, de ez sajnos szerintem tipikusan rossz kérdés...
Ha szerencséd van, akkor az értékelők helyesírási hibával, vagy "már szerepelt"-el dobják vissza, és akkor tudsz feltenni másikat.
Dátum: 2009.04.12. 07:15:05
Az a helyzet, hogy én támadtam ma végzeturakat, le is győztem őket, de nem látom a csataleírásban, hogy ezért cserébe kárpótoltam volna őket tojással, pedig szerettem volna... Lehet, hogy az ő csataleírásukban benne van, csak én nem látom?
jogos, bocsi
.
Nem érzem szivatásnak. Ő kezdett maximális szintről lefele ütni engem. Védekeztem a játék szabta kereteken belül, felütöttem 9-ről 10-re, hogy ne érjen el. Szintet léptem, elért, újrakezdte.
Egy apró különbség van kettőnk között: én saját szintemnél lejjebb nem ütök.
Erikase, Alatoska, Angyaldark, Alkesz80 lennének akik írtak nekem, és én nem hagytam békén őket? Ez három ok miatt érdekes csak:

1. Most is 1 szinttel felettem vannak, ahová relatív ritkán ütök
2. Nem emlékszem, hogy támadtam volna bármelyiküket, bár a karakterlapjuk alapján biztos jól tejelnek
3. Egyiküktől sem kaptam még üzenetet (Vannak néhányan akiktől igen, aki faragatlan volt azzal nem foglalkoztam, aki normálisan írt azzal igen).

Erre légyszíves válaszolj:
Áll még az ajánlatod, hogy ha kirakom a karakterlapomra, hogy "Darkkid a király" és egy hétig kint hagyom, akkor békénhagysz?
Sajnálatos, hogy mások bevonása nélkül nem megy az "édes bosszú"

ui: áll még az ajánlatod, hogy ha kirakom a karakterlapomra hogy "Darkkid a király" és egy hétig kint hagyom, akkor békénhagysz?
Ebből a hozzászólásodból az szűrődik le, hogy zavar, hogy ez nem neked jutott eszedbe.
Arról meg nem tehetek, hogy a bajnoki előtt hagytad magad felütni, holott már 9. szintről is így ütöttelek fel 10.-re, hogy végre ne tudj elérni, mert elegem volt abból, hogy az ép-m felét leverted. Szóval nem lehetett újdonság a "taktikám", egyébként meg úgyis nyertél érmet a saját szinteden, nem értem miért sírsz.
Dátum: 2009.04.11. 13:46:40
hadúr
Dátum: 2009.04.11. 09:53:55
És azért valljuk be az élet (izé.. random) hozhat meglepetéseket.
Az ember stratégiázik a bajnokira (azt a három napot még kibirom szintlépés nélkül, vesszenek a portyapontok), aztán a végén mégis kikap - és ennek igazából azért örülök, mert megmutatja, hogy igenis meg lehet verni egy "topközeli" (bocsi de nem találtam jobb szót) karit is bajnokin. Bármennyire is abszolút vereségre számított a későbbi nyertes

update: tudom, felsőbb osztályban ez valószínűleg másképp van (lásd Nephila, Crimson, Trueblood), de itt lentebb ez így működik
Dátum: 2009.04.09. 21:09:49
felvetted a küldetést?
Dátum: 2009.04.07. 21:19:00
Vagy éppen portyázik esetleg pont veled kűzd
Dátum: 2009.04.06. 21:04:30
Random kitartás, egyszer csak összejön azaz 5 hatalmas.
Dátum: 2009.04.06. 21:03:07
4. szinttől van lehetőséged tanulni, és a vezetőkészségedet kell fejleszteni.
Bővebben itt: http://vegzetur.wikidot.com/ -> tevékenységek -> állattartás

update:
ha az a kérdés, hogy hogyan tudsz több állatot vinni a csatába, az hordázás szakértelem:
http://vegzetur.wikidot.com/ -> fejlesztés -> szakértelmek -> hordázás
Dátum: 2009.04.06. 20:52:49
Ha 8. szintre léptél akkor a legendában a nevére kattintva megvan a küldetés.
Továbbá javaslom tanulmányozásra a http://vegzetur.wikidot.com/ oldalt, ott rengeted kérdésre választ találsz.
Dátum: 2009.04.05. 14:45:44
Szia!

Kvízolimpia 2 hetente van, az Események valamint a Kvíz menüpontokban fogsz értesülni a részletekről pár nappal előtte.

Üdv

Ana